Home / Дозвілля / Новорічні сніжинки з паперу. Підбірка

Новорічні сніжинки з паперу. Підбірка

Прикраси до Новенького рочку можна зробити для себе або в подаруночок рідненьким та близьким. Новорічні сніжинки з паперу  стануть дуже оригінальним подаруночком до Новенького Рочку. Новорічненькі прикрасочки можна зробити з чого завгодненько. Для прикрас підійдуть ниточки, бісер, камінці, папір тощо. Прикраси до Новенького Року можна зв’язати, вирізати, склеїти, намалювати. Такими прикрасочками можна прикрасити ялиночку, двері, люстри, віконця, святковенький столик, та все що завгодно!

Новорічні сніжинки з паперу. Особливості виготовлення

Для того щоб сніжинки вийшли красивими, необхідно запастися папером, клеєм ПВА і терпінням. Підходьте до процесу з уважністю і акуратністю, адже ви подаєте приклад малюкові, який обов’язково захоче показати вам, що його сніжинка нітрохи не гірша вашої. Ознайомимося з деякими особливостями цього процесу:

Папір повинен бути тонким, щоб ви змогли з легкістю його розрізати, навіть якщо скласти в кілька разів.

Використовуйте різнокольоровий папір: блакитний, синій, сірий. Так ви зможете розвинути в дитині креативне мислення і любов до оригінальних рішень.

Краї сніжинок будуть рівними, якщо під час вирізання візерунків ви будете сміливо працювати ножицями, не послаблюючи хватку.

Якщо більшу перевагу ви віддаєте твердому, фактурному паперу, то в такому випадку краще працювати канцелярським ножем або різаком. Дитині такі предмети давати не можна, тому заздалегідь розділіть обов’язки, наприклад: він малює, ви вирізаєте.

Приготуйте маленькі манікюрні ножиці, вони допоможуть у тих випадках, коли в візерунку є дрібні деталі, прорізати які слід дуже акуратно.

Найбільш підходящим форматом, щоб виготовити новорічні сніжинки з паперу  вважається А5 або половинка формату А4. Класична паперова сніжинка має 6 вершин (або променів).

Новорічні сніжинки з паперу. Як вирізати сніжиночки поетапно?

Новорічні сніжинки з паперу  бувають не тільки з різними малюнками, але і різною кількістю сторін, наприклад:

п’яти-, шести-, восьмигранні.

Етапи загортання паперового листа для них трохи відрізняються. Ми розглянемо один варіант – створення шестигранної сніжинки.

Для цього підготуйте:

аркуш паперу звичайної щільності

ножиці канцелярські та манікюрні

олівчик або ручку

робоче місце за столом, не укритим м’якою скатертиною

Складіть аркуш трикутником, з’єднавши протилежні кінці. При цьому вийде зайва смужка, яку відріжте ножицями знову скрутіть заготовку в трикутничок, зафіксувавши протилежні кути разом і в третій раз зігніть трикутничок. Покладіть верхній кут трикутника на найдовшу його сторону і загніть заготовку. Зайву смугу обріжте ножицями і намалюйте олівцем / ручкою малюночок на згорнутому листі з однієї сторіночки та виріжте акуратно його ножицями. Розгорніть сніжиночку і прикрашайте нею кімнату/вікно/ялиночку.

Новорічні сніжинки з паперу. Варіації створення сніжинок

Квіллінг сніжинки можна створювати по-різному. Для того щоб ви зуміли зорієнтуватися, рекомендується набути основні знання.

Для виробу слід приготувати кілька паперових смуг товщиною 0,5 сантиметрів, високоякісний клей, паличку для створення спіралей. Поза всякими сумнівами, деякі схеми можуть здатися досить складними, але після того, як ви зрозумієте головні принципи і зможете купити спеціальні пристрої, прилади для полегшення творчого процесу, все буде відбуватися вкрай швидко. Основою є початкове створення окремих частин, які згодом будуть використовуватися для створення головного предмета декору. З цієї причини в будь-якому випадку потрібненько почати з створення окремих елементів, але ж цей процес завжди виявляється однаковим.

Ви повинні взяти смужку паперу і накрутити її на паличку, а потім – зняти. Кільце з паперу має злегка розкрутитися. В результаті повинен з’явитися невеликий кружечок. Край смужки слід зафіксувати, використовуючи клей. Потім заготовку рекомендується використовувати для створення деяких деталей.

Які елементи потрібно створити з круглих заготовок?

Ви можете створити крапельку. Для цього з однієї сторіночки кільця потрібно зробити кінчик гострої форми, стиснувши шари паперової спіралі.

Трикутник можна виконати з крапельки, якщо ви сформуєте з закругленого боку 2 кута. Така легка дія дозволить створити фігуру, яка буде візуально нагадувати трикутничок.

Якщо ви ввігнете у внутрішню частину меншу сторону створеного трикутника, буде створена стрілочка.

Кругла заготівля з двома куточками дозволяє сформувати очі.

Місяць виконується, як і очі, але в цьому випадку передбачається зсув куточків від центральної частини.

На круглій заготівлі потрібно створити 4 кута через певну відстань. В результаті буде сформований квадрат. Якщо ви трохи розтягнете створений квадрат, з нього вийде ромб.

Як зробити прості новорічні сніжинки з паперу в техніці квіллінг

Отже, вам варто взяти альбомний аркуш, на якому креслять смужки за допомогою олівця і лінійки. Лінії повинні бути рівненькими.

Тепер лист варто розрізати на рівні смуги.

Далі, беремо зубочистку або шило і прикладаємо його кінець до краю смужки з паперу.

Накрутіть смужку на інструмент.

Кінець смужки варто приклеїти до котушки, яка вийшла. Після чого, отриманий рулончик акуратним рухом знімаємо з зубочистки або шила.

Вам потрібненько зробити ще одну котушку. Однак таку котушку варто трохи стиснути пальчиками з однієї сторіночки. В результаті у вас вийде котушка, яка буде схожа на крапельку. Подібних котушок варто зробити 5 штучок.

Після чого, ви берете першу котушку і приклеюєте до неї 6 котушок в формі крапельки.

Потім варто скрутити 6 котушок і стиснути їх пальчиками з двох протилежненьких сторіночок. В результаті у вас повинна вийти фігурка, яка нагадує очі.

Нові деталі приклеюються між пелюстками сніжинки.

Далі, беремо 3 смужки, згинаємо їх навпіл і розрізаємо. У вас повинно вийти 6 коротких смуг.

З нових смужок скручується 6 котушок.

На кожен кінчик деталі приклеюється нова котушка у формі ока.

З довгих смужок робимо 6 котушок. Однак вони повинні бути трохи більшою в розмірі, ніж перші котушки. В цьому випадку папір не варто сильно стягувати.

Нові котушки приклейте на деталі «крапельки» між невеликими рулончиками.

Тепер варто зробити ще 6 котушок великого розміру. Їх потрібно зігнути пальцями для того, щоб їм надати форму квадрата.

Квадратні заготовки приклеюють вершиною до великих котушок.

Тепер на олівчик намотайте смугу з паперу.

Приклейте кінець смуги і зніміть котушку.

Нову котушку приклеюють до однієї з вершин сніжиночки. В кільце варто протягнути ниточку або стрічку.

 

Якщо у вас вийде зробити таку сніжинку, то готовий виріб буде привабливо виглядати на новорічній ялиночці. Ще її можна прикріпити до вікна або дверей.

Об’ємні новорічні сніжинки з паперу

Пропонуємо змайструвати  об’ємні новорічні сніжинки з паперу . Їх можна розвісити на ялиноньку або по приміщенню, або навіть  подарувати знайомим як новорічненькі сувенірчики.

Для паперових сніжинок вам знадобиться:

У виборі кольору паперу можна зупинитися на класичненькому білому або блакитненькому, а можна вибрати і жовтенький або червоненький.

Ножнички.

Степлерчик або ж клей або скотчик.

Простий олівчик.

Лінієчка.

Підготуйте 6 однакових квадратиків з паперу. Кожен такенький квадратик зігніть по діагональці. Залежно від того наскільки величеньку сніжиночку ви плануєте зробити боки паперових квадратиків можуть дорівнювати 10 сантиметрам, це якщо ви задумали невеличку сніжиночку і 20-30 сантиметрів якщо задумана вами сніжиночка повинна бути значненькою.

Для тренування найкраще зупинитися на снежинке не дуже величеньких розмірів.

Позначки робите, відштовхуючись від краєчків складених паперових трикутничків. Скориставшись, простеньким олівчиком і лінійкою прокресліть три паралельненькі лінії. Позначки накладаються на трикутничок з боку коротеньких ребер. Проміжечки між лінійками повинні бути рівненькими. Якщо ви задумали робити величеньку сніжиночку позначечок можна зробити більше.

Після того як ви закінчили скріплювати смужечки з однієї сторіночки, переверніть прорізаний паперовий квадратик.

Тепер потрібно зробити надрізи по позначкам. Скориставшись, ножничками проріжте лінії, але в найтупішій вершині паперового трикутничка дорізати їх до кінця. Це приблизненько 3-5 міліметрики.

Ось ви і дізналися алгоритмик роботи зі збору сніжиночки.

Решта п’ять паперовеньких трикутничків обробіть, як найпершенький.

У вас повинно бути шість однаковеньких частинок, які за своєю формою нагадують об’ємненькі ромбики. Всі ці шість частинок потрібненько з’єднати в одну об’ємненьку фігурку. Для цього послідовненько скріпіть по центру, скотчиком, степлерчиком або клеєм спочаточку три детальки, потім окременько ще три детальки. Ну і в підсумку дві детальки. Кріплення здійснюйте по центрику. Не залишайте без уваги і іншенькі місця зіткнень детальок сніжиночки. Це потрібненько для того щоб ваша сніжиночка не втратила своєї формочки.

Ну і як завершення можете добавити декорчик. Добре будуть виглядати  блискітки або блискученькі наклеєчки.

Можна використовувати клей, який вже наповнененький різнокольоровенькими блискученькими частиночками.

Свій шедевр можете сміливенько вішати на ялиночку або віконце, а можете і подарувати.

Як зробити об’ємненькі новорічні сніжинки з паперу орігамі?

Об’ємні новорічненькі сніжиночки з паперу  виглядають дуже красивенько і незвично. Ними можна прикрашати і ялиночку, і приміщення. Головне, підійти до завдання творчо і створити власний унікальний дизайн. Щоб створити об’ємні новорічні сніжинки з паперу  в техніці орігамі вам знадобиться:

Приготуйте 6 паперових квадратиків 5х5 см. Папір краще брати щільніший, щоб сніжиночка добре тримала форму.

З такою ж паперу або з картону зробіть 2 кружечка, один 3 см в діаметрі, а другий 2 см

Заздалегідь приготуйте клей і прикраси. Прикрасити сніжинку можна різними способами, можна використовувати блискітки, стрази, кольоровий пісок, обрізки новорічного дощику – все, що зможете застосувати.

Наші паперові квадратики складіть в техніці «літачок», як показано на схемі:

Створені 6 «літачків» приклейте на великий кружечок діаметром 3 см, а зверху приклейте маленький кружечок, щоб приховати куточки.

Можна зробити дірочку в великому кружечку за допомогою голочки і протягнути ниточку.

Прикрашайте сніжиночку на ваш смак.

Новорічні сніжинки з паперу орігамі – інший варіант

Візьміть 12 квадратиків з паперу розміром 7х7 см

2 кружечка 3 см і 2 см в діаметрі

Складіть приготовані квадратики, як показано внизу на схемі. Вставте 2 створені заготовки одна в одну, закріпіть за допомогою клею.

Готові «промінчики» сніжинок приклейте до великого кружечка і зверху прикрийте маленьким.

Прикрасьте сніжиночку блискітками, малюночками, наклейками.

У створенні цих сніжинок головне використовувати заготовки для «промінчиків» однакового розміру. Папір беріть будь-якого кольору. Дуже красиво виглядатимуть такі сніжиночки як просто білі, так і різнокольорові. Експериментуйте і сміливо йдіть за покликом своєї фантазії!

Як зробити новорічні сніжинки з паперу в формі танцюючої  балериночки

Вам знадобиться білий папір для принтера і тоненький картончик. З картончика потрібно вирізати саму балериночку, а з паперу – спідничку-сніжиночку.

Складіть папір, як показано на цій схемці. Сніжиночки вийдуть повітряненькими і красивими, тільки якщо ви будете акуратно слідувати інструкції.

Тоненькими манікюрними ножничками або крафтовим ножем виріжте сніжиночки по запропонованим контурам.

А шаблони для балерин роздрукуйте і виріжте їх.

 

 

Кожну сніжиночку складіть навпіл, і зробіть по центру надріз, в який можна протягнути шаблончик балериночки. Закріпіть сніжиночку крапелькою клею, а до верхівки балерини приклейте тонку ниточку для підвіски.

А ось інший варіантик ажурних сніжиночоок-балеринок з паперу. Такі новорічні сніжинки з паперу  можуть зробити навіть дітки. А потім – зібрати з них новорічну гірлянду.

Основний шаблон симетричний, тому можна скласти папір вдвічі і заощадити час вирізання.

Сніжиночки для цього варіантику балериночки теж простіші: папір складається не в чотири шари, а тільки в три, і сам візеруночок менш тоненький і клопіткіший.

 

Вирізавши сніжиночки з паперу, і надівши їх на картонних балериночок, зберіть кілька танцівниць разом, і протягніть через них з’єднану ниточку. Вийде святкова гірлянда.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.