Home / Діти / Новорічні поробки своїми руками на 2018 рік

Новорічні поробки своїми руками на 2018 рік

Напередодні зимових свят так хочеться чарівництва! Навіть найпропаленіші прагматики занурюються в магічну атмосферу і чекають дива. Щоб не сидіти без діла, можна самостійно скоротити терміни наближення торжества. Як зробити ялинкові новорічні поробки своїми руками на 2018 рік? У докладному огляді розповімо про найбільш цікаві і оригінальні ідеї.

Новорічні поробки своїми руками на 2018 рік. Прикраси з солоного тіста

Простий і красивий декор для ялинки можна зробити з продуктів харчування. Суміш борошна і солі давно стала непоганим матеріалом для творчості, тому навіть найелементарніші фігурки виглядають на новорічному деревці незрівнянно.

Компоненти для тіста в склянках:

борошно – 2;

сіль «Екстра» – 1;

вода – 1.

Всі сухі інгредієнти змішують в одній ємності, вливають холодну воду. Щоб маса вийшла еластичною, рекомендуємо добавити 5 столових ложок звичайної соняшникової олії або будь-якого крему для рук. Тісто обробляють доти, поки воно перестане приставати до рук і столу.

Далі необхідно розкачати качалкою лист, товщина якого не повинна перевищувати півсантиметра. Тепер можна приступати до створення іграшок. Найчастіше використовують формочки для створення печива. Легкими рухами вирізують потрібні фігурки, а зубочисткою роблять дірочку для тримача, куди потім протягують тонку стрічку або волосінь.

Прикраса виробу – це справжнє випробування для майстра. Існує величезна безліч оригінальних варіантів, які допоможуть зробити іграшку неповторною.

Відбиток. Найпростіший і доступний метод, що перетворює шматок тіста в унікальний декор. До сирої поверхні прикладають листочок, гілочку або ажурну тасьму. Одержаний відбиток вже сам по собі виглядає витончено, але якщо після висихання його покрити фарбою або блискітками, тоді виріб набуває унікальність.

Інкрустація. У сирі заготівлі вставляють камінчики, намистини, які зроблять іграшку оригінальною і креативною.

Акрил. Висохлі вироби розмальовують за бажанням майстра. Це може бути одиночна картинка або повністю розфарбований багатобарвний виріб. Для фіксації зверху покривають лаком.

Солоне тісто чимось нагадує глину, тому вироби потрібно ретельно висушувати. Для цього підійде звичайна батарея і яскраве сонце, але надійніше за все зробити в духовці. Заготівлі поміщають в холодну  шафу, виставляють мінімальну температуру і залишають дверцята приладу відчиненими. Через годину вогонь вимикають, а іграшки зобов’язані природним чином охолонути. Через 120-180 хвилин операцію повторюють. Якщо не провести «випал», тоді на поверхні декору з’являться некрасиві тріщини.

Іграшки з помпонів

Незвичайна і проста методика виготовлення прикрас сподобається дорослим і дітям. Якщо у вас завалялися залишки різнокольорової пряжі, тоді рекомендуємо зробити яскраві, оригінальні ялинкові новорічні поробки своїми руками на 2018 рік. Вони моментально притягають погляд і виглядають чудово.

Щоб зробити помпон, потрібні компоненти:

нитки;

картон;

олівець;

ножиці.

На щільному папері розмічають контури лекала – кола, з отвором в середині і прорізом в боці. Для цього можуть підійти коробки з-під цукерок або дитячих іграшок. Для кожної заготівлді потрібні по дві основи, діаметр яких майстер вибирає сам.

Лекала з’єднують, починають рівномірно обмотувати пряжею через проріз. Коли нитки повністю прикриють серединку, тоді потрібно ножиці акуратно просунути між колами і розрізати шерсть. Щоб сировина  не випала або не змістилась, необхідно притримувати заготівлю  рукою.

Між лекалами просовують довгу нитку і щільно стягують обидві половинки. Помпончик залишають круглим або підстригають до бажаної форми. Якщо не впевнені у власному окомірі, тоді рекомендуємо відразу вирізати картонну основу необхідного виду. Щоб отримати максимально об’ємну кульку, потрібно накласти багато пряжі, тому серединку кіл роблять більшою.

Найбільш простою буде звичайна ялинкова іграшка. Для цього потрібні різнокольорові помпони і кришечки від пластикових пляшок. У дні верхівок роблять шилом дірочки для тримача, а саму пробку приклеюють «Моментом». Після висихання, яскравий декор розмішають на гілках новорічного деревця. До речі, якщо пофантазувати і створити прикрасу з різних ниток, тоді виріб буде максимально оригінальним.

Поєднавши кілька білих заготівель можна отримати веселого сніговичка. Очі і носик рекомендуємо зробити з намистин, а ручки з тонких паличок. На шию зав’язати яскравий шарфик, а черевце декорують крихітними гудзиками. На голові іграшки фіксують шапку і утримувач для ялинки.

Комбінуючи кольори, форму і розміри, можна отримати шикарні прикраси для новорічного деревця. Рекомендуємо зробити зоряного покровителя наступаючого року – веселу Собачку. Один або кілька помпонів дозволять швидко зібрати тварину-тотем. Очами і носиком стануть відповідні намистини, а вуха і язик вирізають зі шматочків тканини.

Іграшки з крохмалю і соди

Щоб зробити декор власними руками, не потрібно купувати спеціальну дорогу глину. Еластичну білосніжну масу можна створити з найпоширеніших продуктів, які є на кожній кухні – соди і крохмалю.

Компоненти для «тіста»:

вода – 1 склянка з чвертю;

кукурудзяний стакан – 1 склянка;

сода харчова – 2 склянки;

ефірне масло;

лопатка кулінарна;

ємність з антипригарним покриттям;

дошка;

шматок чистої матерії;

харчова плівка;

вощений папір;

наждачка;

форми для печива.

Сухі інгредієнти з’єднують в посуді, заливають холодною водою і ставлять на невеликий вогонь. Ретельно перемішують, поки маса не придбає вид густого пюре. Додати пару крапель духмяного масла. Каструльку знімають з плити, а речовину розміщують на пергаменті. Пам’ятайте: суміш дуже швидко застигає, тому її не можна залишати відкритою. Зверху накривають вологою тканиною і не чіпають до придбання кімнатної температури.

Перед розкачування «коржа» руки змащують жирним кремом. Рушник знімають і вимішують грудку, як звичайне тісто. Відокремлюють один шматок, а решту загортають в плівку. Далі качалкою роблять пласт, товщина якого коливається від 0,5 до 1 см. Формочками видавлюють фігурки, у верхній частині виробів потрібно продірявити шилом отвір для тримача. Залишають вироби висихати.

Через кілька годин заготівлю обробляють тонкою наждачкою, прибираючи найменші нерівності з поверхні. Іграшки розфарбовують акрилом або звичайною гуашшю. Тепер можна розвішувати на ялинці. Фігурки не варто упускати або намагатися зігнути, так як вони можуть тріснути.

Прикраси з макаронів

Художнє ліплення доступне не всім, тому рекомендуємо простий спосіб нестандартно декорувати новорічне деревце. У магазині заздалегідь придбають макаронні вироби різної форми – ріжки, черепашки, зірочки та інше. Чим незвичайніша структура, тим оригінальнішою вийде іграшка.

Крім продуктів, ще потрібні:

фарби (акрилові або в балончику);

клей (краще пістолет);

щільна нитка;

газета;

декор.

Папером застеляють стіл, щоб не залишилися «результати творчості». За схемою склеюють макарони між собою, створюючи сніжинку, янголятка або будь-яку фігурку. Після того, як всі деталі готові і висохли, потрібно нанести фарбу. Шикарно виглядають вироби, покриті відтінками з перламутром, але можна використовувати і звичайний білий тон.

Іграшки «забувають» на кілька годин підсихати, а потім прикрашають намистинками або обсипають блискітками. Щоб конструкцію закріпити на ялинці, необхідно до верхівки приєднати петельку з ниток. Навіть гай прискіпливіші  гості не зрозуміють, що декор зроблений з макаронів.

Іграшки з клею

Розглядаючи сніжинки, кожна людина хотіла б створити подібну витонченість! Паперовими виробами тепер рідко кого здивуєш, тому рекомендуємо звернути увагу на цікаву технологію. За допомогою звичайного клейового пістолета і допоміжних матеріалів можна створити по-справжньому шикарні новорічні поробки своїми руками на 2018 рік для ялинки.

Компоненти:

папір;

олівець;

біла акрилова фарба;

скріпки;

клейовий пістолет;

тонкий спінений поліетилен або вощений папір;

блискітки.

На аркуші розмічають шаблони сніжинок. Це можна зробити вручну або роздрукувати вже готові. Папір прикладають до поліетилену, гострим олівцем протикають головні точки схеми, переносячи їх на поверхню. Тепер  по цим відмітинам проводять гарячим пістолетом, намащуючи  клей щільним, рівномірним шаром. Заготівлям  дають час для застигання, а потім знімають.

Кожну іграшку покривають шаром фарби і відразу ж посипають блискітками. Такий декор шикарно виглядає як на ялинці, так і в новорічній композиції. Щоб прикраси повісити, потрібно при формуванні зробити в одному з «промінчиків» петельку, а після висихання в неї вставити стрічку або нитку.

Декор з паєток і бісеру

Відмінні іграшки ручної роботи можна зробити із залишків прикрас, які завалялися в ящиках: яскраві намистини та блискітки гармонійно засяють на святковому дереві. Захоплюючий процес нанизування елементів допоможе відволіктися від буденних турбот і повністю зануритися в новорічну атмосферу.

Щоб зібрати кулю з бісеру, потрібно підготувати:

пластикову основу;

намистини;

капронову нитку або волосінь;

голку.

З вихідної сировини плетуть пояс-сітку, який надягають на кульку. Важливо, щоб були ажурні отвори, які є основною прикрасою. Далі бісеринками обв’язують низ і верхівку, залишаючи місце для кріплення вільним. Акуратно ховають нитку.

Паєтками легше задекорувати пластикову кулю. Для роботи ще потрібні швейні шпильки, якими блискітки фіксують на поверхні. Сировину розташовують одне до іншого в максимальному наближенні, щоб виріб нагадував луску у риби. Після того, як виріб завершений, зверху встановлюють фіксатор від старої мішури.

Якщо зробити ялинкові новорічні поробки своїми руками на 2018 рік, тоді можна отримати шикарний, оригінальний декор, який здивує гостей.

Календар своїми руками

Що стосується не тільки цікавих новорічних поробок своїми руками, але і корисних, то обов’язково потрібно звернути свою увагу на календар. Він не тільки гарний, але також зручний у використанні.

Що потрібно:

цупкий папір;

ножиці і різак по папері;

клей;

Виготовлення цієї поробки займає не більше чверті години. Основа календаря – це гарний декоративний  щільний папір. Потрібно зігнути його в двох місцях. Зробити так, щоб наш папір міг спокійно стояти на рівній поверхні. Верхня частина календаря – смужка, якій потрібно надати фігурний край.

Її приклеїти до основи календаря. Далі потрібно роздрукувати календар з першим місяцем року, який буде дотримуватися смужкою. З настанням наступного  місяця потрібно буде просто знову роздруковувати календар.

Ялинка з формочок для кексів

Простий і цікавий варіант, як можна зробити класну і просту новорічну ялинку. Ми буде використовувати паперові формочки для кексів, які легко і недорого купити, а потім не шкода викинути.

Що потрібно:

паперові формочки для кексів;

конус з картону;

клей (шпильки), ножиці;

Треба взяти кілька формочок і відрізати у них дно. Потім розрізати папір по вертикалі, щоб вийшли довгі стрічки. Спочатку краще використовувати для однієї ялинки однакові формочки, а коли вийде бачити картину наперед, то можна комбінувати різні малюнки. На конус, починаючи знизу, приклеювати заготовлені смужки.

На середній за розміром конус, на його нижній ряд, потрібно близько двох форм. Наступний шар повинен знаходитися на пару сантиметрів внахлест до попереднього, інакше ялинка не буде пухнастою.

Настільний світильник ялинка

Хороший варіант, якщо потрібні новорічні поробки своїми руками на 2018 рік у школу. Це буде не тільки красивий, але і корисний сувенір. Такий світильник, якщо відразу правильно підібрати колірну гамму, відмінно впишеться в будь-який інтер’єр.

Що потрібно:

сітка будь-якого кольору;

клей;

форма конуса з паперу, покрити скотчем;

гірлянда, пензлик;

посудина, куди наливати клей;

ялинкові іграшки, бусинки.

На наведених фотографіях по майстер-класу виготовлення такої ялинки все гранично зрозуміло. Зробити такий варіант виробу не складе труднощів, якщо просто правильно і чітко слідувати кожному етапу роботу, наведеним всім деталям на відповідних знімках.

Поробка на Новий рік своїми руками для найменших

Пропонуємо вам зробити разом з малюками дуже просту і красиву новорічну аплікацію у вигляді м’якого сніговика з вати. Його можна буде використовувати в подальшому для створення вітальної листівки.

Приготуйте:

білу вату;

клей ПВА;

аркуші картону або білого щільного паперу;

простий олівець і ластик;

різні дрібниці для декору: стрічки, блискучий папір, наклейки.

Використовуйте приготовлені нами шаблони із зображенням сніговика. Його можна вирізати по контуру і приклеїти на картон бажаного кольору. Суть виробу полягає в тому, щоб всі деталі заповнити кульками з вати – так повинен вийти м’який і пухнастий сніговик!

Давайте почнемо з великих деталей – тулуба сніговика. Дайте завдання юному даруванню з невеликих шматочків вати пальчиками скручувати невеликі катишки.

Далі, рівномірно нанесіть клей на внутрішню частину одного з куль тулуба сніговика, заповніть ватяними катишками. Проробіть таку операцію з усіма деталями виробу.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *