Home / Твоя краса / Нігті / Нігті гелеві: грамотне і сучасне нарощування

Нігті гелеві: грамотне і сучасне нарощування

Сьогодні нарощування нігтів вельми затребуване. Вибір стоїть лише за малим, які  створити нігті гелеві  чи з акрилом, і якому майстру довірити свої нігті.

На сьогоднішній день нігті гелеві  – це найсучасніший і найбезпечніший спосіб нарощування. Сама процедура займає не настільки багато часу. Нанесений на нігті спеціальний гель для нарощування швидко застигає під впливом ультрафіолетових променів. Гель – це міцний нешкідливий матеріал, який не викликає алергії, не порушує структуру нігтьової пластини і носиться тривалий час.

Чи можна зробити нігті гелеві самостійно?

Нігті гелеві грамотне і сучасне нарощування

До невеликих мінусів гелю можна віднести його слабкість до прямих ударів. Але ж і натуральні нігті їх не люблять. Ось тільки штучні нігті гелеві  можна поправити і відновити, а натуральний придбає свій первісний вигляд тільки через деякий час.

Багато хто задається питанням чи можна нарощувати нігті гелеві  самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів. Відверто кажучи, якщо Ви переслідуєте мету надати нігтям блиск, візуально їх зміцнити і підкреслити форму, при наявності необхідного інструменту нанести базовий шар гелю не складе особливих труднощів. Все що стосується більш складних робіт, додавання довжини і додання нігтям правильної форми зокрема, то краще довіритися фахівцям з досвідом роботи.

У всякому разі, кожному, хто вирішив наростити нігті гелем, буде корисно знати, як відбувається саме нарощування.

Покрокова процедура, як нарощувати нігті гелеві

    Підготовчий етап, від проведення якого залежить якість зчеплення матеріалу з натуральним нігтем. Даний етап передбачає наступні кроки:

        Санітарна обробка перед нарощуванням нігтів гелем. Продезінфікуйте руки і нігті за допомогою антибактеріального спрея, антисептика або іншого засобу, що очищає. Таким чином, Ви застерігаєте і себе від занесення небажаної інфекції або грибка.

        Кутикулу необхідно привести в порядок. За допомогою спеціального засобу для видалення кутикули розм’якшіть її і відсуньте дерев’яною паличкою. При необхідності зріжте зайву суху шкіру навколо нігтя.

        Пилочкою для натуральних нігтів надайте вільному краю форму, яка підходить під обраний спосіб, щоб наростити нігті гелеві. Якщо Ви нарощуєте нігті на тіпси, натуральна довжина нігтя повинна бути мінімальною.

        Поздовжніми рухами обробіть поверхню нігтів пилочкою абразивністю 240 грит і більше, надавши їм матовість і легку шорсткість. Правильною і грамотною обробкою вважається видалення тільки жирової плівки, тобто 3-5 верхніх шарів в залежності від товщини і стану натуральних нігтів. Нігтьовий пил можна зняти щіточкою для нігтів.

        Перед нарощуванням нігтів гелем необхідно знежирити натуральні нігті. Для цього існують спеціальні препарати, що містять хімічні речовини, які підсушують нігтьову пластину, видаляють з неї жир, бруд і бактерії. Різні виробники можуть називати ці препарати по-різному: знежирювачі, дегідратори, пре-праймери. Їх дія зберігається протягом 30 хв., тому щоб уникнути відновлення водного балансу, попадання частинок вологи між натуральним і штучним шарами і, як наслідок, погане їх зчеплення, викладати матеріал потрібно негайно.

    Нігті гелеві створюються двома способами: нарощування на форми і тіпси. Форми – це металеві, тефлонові або паперові шаблони з нанесеною розміткою. Тільки паперові форми використовуються одноразово, а інші призначені для багаторазового користування і вимагають ретельної дезінфекції після кожної процедури. Уникаючи трудомісткого догляду за багаторазовими формами, багато нейл майстрів віддають перевагу саме паперовим.

    Тіпси – це накладні нігті, які приклеюються на натуральні за допомогою спеціального клею. Вони виготовляються з прозорого, матового, білого або кольорового еластичного пластику (полімеру) і бувають найрізноманітніших форм, які нумеруються від 00 до 09 або від 1 до 10. Тіпси підбираються під кожен ніготь окремо.

    Який спосіб вибрати залежить не тільки від побажань клієнта, а й від особливостей його нігтів, які оцінює нейл-майстер. Тому, варто прислухатися до рекомендацій досвідчених фахівців.

    Наприклад, для трампліноподібних вузьких і “обкусаних” (короткі з високими подушечками) нігтів майстри радять використовувати тільки тіпси. У цих випадках, як правило, вибирають тіпси з маленькою контактною зоною, а для трампліноподібних – ще й з більш вираженою аркою і С-вигином. Якщо для трампліноподібних нігтів використовувати класичні тіпси або форми, то зазор, який утворюється між натуральним нігтем і тіпсів або між вільним краєм і формою необхідно ретельно заповнити клеєм або гелем відповідно. Такий вихід із ситуації згодом вимагає більш частої корекції.

    Для загинаючих нігтів, які ростуть вниз, рекомендують використовувати форми. А для нормальних і плоских нігтів можна використовувати обидва способи.

    Нігті гелеві: важливі правила грамотного нарощування на форми

    Щоб якісно змоделювати нарощуваний ніготь, постановка самої форми повинна бути правильною і рівною по відношенню до фаланги пальця, арка форми повинна ідеально підходити під ніготь, перегин форми повинен бути рівним, а середина натурального нігтя повинна чітко відповідати середині форми.

Нігті гелеві грамотне і сучасне нарощування 1

   Нігті гелеві: важливі правила грамотного нарощування на тіпси

    Ширина тіпси повинна відповідати ширині натурального нігтя в центрі нігтьової пластини, а форма вільного краю натурального нігтя співпадати з лінією внутрішньої виїмки на тіпси.

Нігті гелеві грамотне і сучасне нарощування 2

    Природність нігтів, нарощених на тіпси, багато в чому залежить і від якості матеріалів. Тіпси повинні володіти достатньою пружністю, еластичністю і гнучкістю. При виборі товщини, не варто вдаватися в крайнощі: вибирати найтовтсіші, думаючи, що вони найміцніші та довговічні, або вибирати найтонші, посилаючись на максимальну натуральність. Оптимальною вважається середня товщина. Поверхня тіпси повинна бути гладкою без шорсткостей.

    Тіпси кріпляться на натуральні нігті за допомогою спеціального клею для тіпсів, який наноситься по всій внутрішній виїмці тіпси і прикладається під кутом від вільного краю до середини нігтьової пластини. Вільні краї обов’язково затискаються, спеціальними щипчиками підрізається довжина і шліфується поверхня.

    Перед нанесенням гелю підготовлені нігті змазують праймером або бондером. Праймери/бонди призначені для поліпшення адгезії (зчеплення) між нігтем і штучним матеріалом нарощування, що попереджає швидке відшаровування штучних нігтів.

    Тепер можна приступати до нанесення гелю. Щоб наростити нігті гелеві  майстри користуються спеціальними китицями для гелю.

    Нанесення гелю проходить у кілька етапів. Спочатку, тонким шаром наноситься гелеве покриття: гель для натуральних нігтів або базове гелеве покриття. Зверніть увагу, що шар гелю необхідно сушити під ультрафіолетом.

Нігті гелеві грамотне і сучасне нарощування 3

    Після нанесення першого гелевого шару, нарощування нігтів відбувається за допомогою конструюючого геля. Він являє собою другу фазу в трифазній гелевій системі моделювання нігтів. При викладенні на ніготь конструйовані (скульптурні) гелі залишаються нерухомими і дозволяють створювати одночасно міцну і тонку побудову нігтів. Час полімеризації такого гелю в УФ лампі 36 Вт складє декілька хвилинок.

    При необхідності Ви можете нанести декілька шарів конструюючого гелю.

    Існують прозорі і кольорові конструюючі гелі.

    У деяких випадках незамінним буде так званий камуфляжний гель. Він служить для візуального подовження нігтьового ложа і найчастіше застосовується при нарощуванні френчів. Палітра камуфляжних гелів складається з тонів від ніжно-рожевого до бежевого кольору; а їх щільність дозволяє створювати непомітний перехід від рідного нігтьового ложа до змодельованого вільного краю.

    По завершенню необхідно видалити з нігтів дисперсійний (липкий шар). Найкраще це робити за допомогою спеціальних очищувачів.

    За допомогою спеціальних пил для штучних нігтів надайте їм потрібну форму.

        Виключно для штучних нігтів варто брати пилки з жорсткістю (абразивністю) від 60 до 180 грит:

        найгрубіші пилки з абразивністю 60/80 грит призначені для первісної корекції довжини штучних нігтів;

        абразивність пилки 100/180 грит дозволяє спилювати поверхню і надавати форму штучним нігтям.

    Пилки з жорсткістю в 240/400, 400/900 і 900/1200 грит використовуються для шліфування й полірування як штучних, так і натуральних нігтів.

    В якості завершального шару наноситься фінішне гелеве покриття. Такий шар додає нігтям глянцевий і блискучий вигляд.

       Навіть якщо Ви професійно не нарощуєте нігті гелеві, сподіваємося, що описана інформація допоможе Вам стежити за процесом і розуміти послідовність дій досвідчених майстрів.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *