Гарнішати у сні – мрія будь якої запеклої б’юті-лентяйки. Заснеш гидким каченям, а прокинешся королевною! Шкіра зволожиться, очиститься, зморшки разгладятся, прищі зникнуть, пігментні плями теж. Так адже вранці можна і себе в дзеркалі не впізнати і домашніх налякати. Втім, якщо відкинути жарти в сторону, нічні маски для обличчя – не така вже й рідкість і регулярне їх застосування цілком здатне допомогти нашій шкірі виглядати значно краще, але, на жаль, далеко не по всім фронтам.
Нічні маски від прищів
Через вкрай добрячий склад ці засоби слід наносити точково, тільки на прищики або місця де починається запалення, щоб шкіра не стала зобезводненою. Останнє може викликати ще більше жировідділення і, відповідно, закупорку пір і нові шкірні проблеми. Використовуйте для точного нанесення косметичну ватяну паличку, це зручно і гігієнічно.
Якщо ж ваша шкіра збунтувалася по повній і майже все обличчя цвіте буйним цвітом, то нічні маски від прищів можна наносити суцільним шаром на все запалення або навіть на все обличчя. Вранці ж обов’язково зволожите шкіру, нанісши інтенсивний зволожуючий засіб та / або маску. Змішайте, приміром, в рівних частинах сік або гель алое вера і огірковий сік і добавте 25-30 крапель масла чайного дерева. Така маска добре зволожить і заспокоїть шкіру.
Змішайте одну чайну ложку недорогої зубної пасти (не гелю) з половиною чайної ложки масла чайного дерева.
Змішайте косметичний тальк або дитячу присипку (можна з травами) з 3% -ним перекисом водню і гелем або соком алое вера до утворення густого крему.
Змішайте 100 мл 3% -ного перекису водню (стандартна аптечна пляшечка) з 10 мл олії чайного дерева (теж стандартна пляшечка), енергійно збовтайте і щедро змочіть місця запалення. Зверху нанесіть зволожуючий крем або гель, приміром, куріозин або гель алое вера. Цей засіб дуже зручно використовувати і для схильної до запалень шкіри тіла, якщо перелити його в косметичний флакон з пульверизатором.
Змішайте цинкову пасту (не мазь) із спиртовою настоянкою календули до утворення рідкуватого крему.
Щоб поодинокі висипання не поширювались на все обличчя, забудьте про махрові рушники для всього обличчя та до того ж загальні на всю сім’ю. Користуйтеся одноразовими паперовими. Також якомога частіше змінюйте наволочки та інші постільні приналежності, включаючи і нічні сорочки, особливо якщо шкіра тіла теж схильна до появи запалень.
Нічні маски від зморшок
Змішайте 50 мл масла виноградної кісточки з 5-7 краплями лавандового масла і 2-3 краплями масла меліси. Нанесіть суміш, на суху очищену шкіру і ретельно помасажуйте.
Змочіть чистий махровий рушник або серветку в гарячій воді, як слід відіжміть і прикладіть до обличчя на 3-5 секунд, поки серветка не охолоне. Помасажуйте обличчя серветкою по масажних лініях, видаляючи надлишки масла. Залиште тонкий шар масла на обличчі на ніч. Нічний крем тут буде зайвим.
Легке масло виноградної кісточки можна замінити будь-яким іншим: оливковим, мигдальним, маслом ши, кокосовим … Головне, щоб ваша шкіра його добре переносила. Ефірні масла теж можна змінювати за своїм розсудом.