Home / Твоя краса / Нігті / Незвичайний манікюр – рідкі камені на нігтях

Незвичайний манікюр – рідкі камені на нігтях

Жінка – це не просто слово. Це стан душі. І все в ній повинно бути прекрасно: думки, почуття, зовнішність. Адже від того як виглядає жінка, безпосередньо залежить як вона себе відчуває і контактує із зовнішнім світом.

Перше, що відразу видає представницю прекрасної статі – це стан її рук. Манікюр повинен бути обов’язково.

А ось який це манікюр …

Неймовірно красивими жіночі руки роблять покриття «рідкі камені» на нігтях. Це особливий вид нейл-дизайну, за допомогою якого на нігтьових пластинах зображують неймовірної краси камінчики, блискучі на світлі, немов краплі води.

Що ж таке рідкі камені

Жіночі нігті виглядають так, немов на них закріпили дорогоцінні камені: смарагди, сапфіри, рубіни. Нігтьові пластини виглядають не як частина тіла, а як дорога східна тканина, розшита кам’яними краплями.

Створення «рідких каменів» на нігтях часто супроводжується також технікою «лиття». Саме завдяки цій техніці можна зробити «золоту оправу».

Це додасть особливу красу нігтям, дозволить підкреслити і виділити «рідкий камінь»:

Незвичайний манікюр - рідкі камені на нігтях 1

Для створення опуклих, об’ємних каменів використовується особливий матеріал – полімер. Він украй швидко застигає в ультрафіолетовій лампі (15 секунд).

Рідкі камені у вас вдома. Чи можливо?

Звичайно можливо! Для створення манікюру «рідкі камені» необхідні певні навички і велике бажання бути прекрасною.

Манікюр «рідкі камені» краще робити на досить довгих нігтях. Якщо у вас таких немає, то краще їх наростити. Порада: перший раз слід пробувати не на своїй руці, а на окремому нігті.

Це дозволить потренуватися, і переконатися в тому, що ідея матиме успіх. І ще: бажано наявність ультрафіолетової лампи для сушки нігтів. Це набагато полегшить вам життя.

Найпростіша УФ-лампа для сушки нігтів стане в нагоді в майбутньому, якщо ви всерйоз захопитеся нейл артом.

Докладне покрокове керівництво і техніка виконання

Найбільш оригінальним буде створення каменів в техніці «лиття» – як один з варіантів. Отже, приступимо.

Для початку необхідно позначити лінію френча. Колір гелю може бути будь-яким, але бажано непомітним, пастельного кольору, наприклад, бежевим або слонової кістки.

Далі необхідно підсушити нігтьову пластину протягом двох хвилин в ультрафіолетовій лампі.
Наносьте захисне покриття і просушувати його також 2 хвилини в УФ-лампі.

Тепер приступаємо до техніки «лиття». Тонким пензлем необхідно намалювати лінії на нігті, важливо, щоб вони були об’ємними, інакше потім не вийде віддрукувати правильно фольгу.

Незвичайний манікюр - рідкі камені на нігтях 2

Ці лінії повинні нагадувати різні візерунки, в’язь. Область, в якій перебуватиме камінчик, може бути круглої або овальної, у вигляді ромба або квадрата.

Після того, як ви промалювали все завитки, слід взяти шматочок фольги і матовою стороною припечатати до нігтя. Це слід зробити акуратно, щоб не змазати в’язь, але притиснути треба міцно, інакше малюнок на нігтях не вийде.

Далі різко відриваєте шматочок фольги. На промальованих раніше чорних лініях повинен залишитися золотий наліт. Він і буде служити оправою для коштовності.

Після того, як ви впоралися з литтям, слід приступити до створення безпосередньо каменю. У місці, де він повинен «зберігатися» різними кольоровими гелями позначаєте дно каменю. Один колір плавно переходить в інший. Завдяки цьому ваш камінь згодом придбає природну глибину.

Наприклад, золота і срібні основи дозволять стати блакитному полімеру згодом смарагдом. А якщо нанести чорну основу під червоний колір, то ви створите ефект як у природного рубіна. Далі сушимо отриманий шар в лампі.

Тепер настає черга вітражного гелю. Саме завдяки йому камінь ніби оживе і стане грати на світлі. Складний колір досягається за рахунок саме цих двох шарів – кольорового і вітражного гелю. Після нанесення – 2 хвилини сушимо під лампою.

Камінь вже майже схожий на природний. Тепер залишається додати йому необхідний об’єм. Для цього слід нанести скульптурний гель.Важно пам’ятати, що він густий, тому його треба наносити краплею. Знову сушимо отримане творіння в променях ультрафіолетової лампи.

Тепер настає черга захисного гелю без дисперсії. Щоб все гарненько закріпити. Останній раз тримаємо нігті під УФ лампою. Все, «рідкі камені» готові.

Майстер клас від професійного майстра запропонований на відео:

Які матеріали будуть потрібні?

Ця неймовірна краса створюється за допомогою певного набору інструментів:

кисть натуральна № 6;
кисть волосок № 2;
кольорові арт-гелі;
захисний гель без дисперсії
густий скульптурний гель;
відривна фольга (наприклад, золото);
вітражний гель, наприклад, лазуровий;

Оригінальні ідеї для такого манікюру

Найпоширеніші види каменів, які зазвичай зображують на нігтьовій пластині – це дорогі дорогоцінні камені: сапфіри, рубіни, смарагди. Але не тільки ці варіанти мають популярність серед представниць прекрасної статі.

Незвичайний манікюр - рідкі камені на нігтях 3

Оскільки дизайн рідких нігтів створюється в кілька шарів, то кольори (як було вже описано вище) змінюються під скульптурним гелем. Завдяки цьому можна створити камінь практично будь-якого відтінку. Ось декілька варіантів манікюру, які не залишать жінку без уваги.

Оригінальний весільний манікюр. Рідкі камені відмінно прикрасять всім звичний френч, який використовують наречені при підготовці до церемонії.

Камені не обов’язково зображати на всіх пальцях, щоб не перевантажувати нігті малюнком, можна створити рідкі камені на двох нігтиках (безіменний пальчик). Колір каменів не повинен бути вкрай яскравим, краще, якщо він буде підходити до відтінку очей нареченої.

Наприклад, кароокій дівчині дуже підійде бурштин. Можна навіть в гель додати піщинки, які зроблять камінь більш природним і натуральним.

Східні мотиви. Це один з найкрасивіших і видовищних видів нейл-арту. Тут головне наявність яскравих кольорів (золотий, блакитний, синій, смарагдовий) і темної окантовки у вигляді в’язі. Саме для таких випадків відмінно підходить техніка «лиття», за допомогою якої можна зробити срібну або золоту оправу для каменю.

Головне за технологією манікюру з камінням дотримуватися правильне поєднання кольорів. В іншому ж ваша фантазія може бути безмежна.

Вся принадність манікюру лиття на нігтях розкрита в наступному відео:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *