Home / Твоя краса / Нігті / Нейл-арт, який подовжує нігті

Нейл-арт, який подовжує нігті

Ви помічали, що деякі, досить вдалі ідеї для нейл-арту виглядають не кращим чином на нігтях. Прийоми, які використовують поперечні смуги або занадто великий малюнок, – візуально розширюють нігті, роблять їх плоскими і короткими.

Тому багато хто скептично ставляться до прикрашення на нігтях, не бачачи явних переваг. І часом, нігті, пофарбовані в хороший трендовий колір з сильним глянцем, виглядають більш ефектно, ніж манікюр, на який витрачено стільки зусиль і креативу!

Пропонуємо вам нескладний нейл-дизайн, який буде «працювати» на нігтях будь-якої форми. Вертикальних за рахунок смуг і ефекту градієнтного переходу кольорів нігтів і виглядати будуть більш довгастими і рівними. Найбільш світлий відтінок імітує вертикальний відблиск, а темний колір зорово звужує нігті.

Кольорову гаму вибираєте самі. Головне, що знадобляться три кольори з однієї колірної «сім’ї» плюс білий лак з тонким пензликом.

Крок 1.

Захистіть нігті базовим лаком для нігтів. Покрийте всі нігті темним лаком у два шари. Тут – насичений морський синій колір. Просушити.

Нейл-арт, який подовжує нігті 1

Крок 2.

Блакитним або бірюзовим лаком покрити центральну частину кожного нігтя, залишаючи темно-сині краю з боків. Спочатку – один штрих пензликом посередині, і два штриха справа і зліва від центру. Блакитний лак просушити.

Нейл-арт, який подовжує нігті 2

Крок 3.

Тепер знадобиться світло-блакитний пастельний відтінок. Його треба нанести по центру нігтя. Ширина покриття – по ширині пензлика, не більше. З боків нігтьової пластини повинно бути видно попередні шари.

Нейл-арт, який подовжує нігті 3

Крок 4.

Візьміть білий лак для графіки. Часто його використовують для класичного французького манікюру. Як правило, він має тонкий пензлик, яким дуже зручно робити «відблиск» у вигляді тонкого штриха по центру нігтя. Білий лак для графіки також хороший тим, що має кращу покривну здатність, на відміну від звичайного білого лаку, який не відразу дає рівне і непрозоре покриття.

Нейл-арт, який подовжує нігті 4

Крок 5.

Покрити нігті зверху захисним прозорим шаром, щоб вирівняти рельєф і посилити глянець.

Нейл-арт, який подовжує нігті 5


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *