Home / Твоя краса / Нігті / Нейл-арт «Хвіст русалки»

Нейл-арт «Хвіст русалки»

Ідея цього нейл-арту натхненна морськими відтінками і настроєм майбутнього літнього відпочинку. Якщо у вас накопичилося багато лаків з морської палітри, то ви зможете без праці реалізувати новий дизайн.

Нейл-арт «Хвіст русалки»

Вам буде потрібно як мінімум п’ять відтінків: морський синій, морський зелений, будь-який металік (золото або срібло), м’ятний, фіолетовий.

Крок 1.

Покрити всі нігті двома шарами лаку відтінку морської хвилі. Це не тільки колір для фону, в «лусці» він буде також присутній. Просушити фон.

Крок 2.

Візьміть інструмент для точок.  Це така спиця з кулькою на кінці. Але якщо ви маєте навички малювання, то можна робити «горошини» пензликом. Тільки треба стежити, щоб розмір усіх точок був однаковий. Починайте з верхнього краю нігтів. Поставте в ряд точки різних відтінків 3-4.

Порада: Діаметр точок не повинен бути дуже маленьким. Ідея і візерунок повинні «читатися», для цього діаметр «горошин» повинен бути не менше 2,5 міліметрів.

Крок 3.

Інструмент з кулькою на кінці повинен бути чистим після кожної точки, щоб кольори не змішувалися і залишалися чистими. Для цього приготуйте серветку і рідину для зняття лаку. Продовжуйте ставити крапки в шаховому порядку, щоб кожен ряд перекривав попередній на половину або на чверть. Включайте в палітру фоновий лак.

Крок 4.

Слідкуйте, щоб точки одного кольору не були сусідами один з одним, це основна умова, щоб вийшов потрібний візерунок під луску. Інший принцип – дотримуйтеся одного розміру точок і рівних відстаней між рядами. Продовжуйте нарощувати ряди «луски».

Крок 5.

Завершіть точками кольору фону. Вирівняйте зверху нігтьові пластини шаром прозорого захисного лаку.

Як ви розумієте, колірна гама може бути абсолютно будь-якою, як і діаметр «горошин».


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *