Home / Твоя краса / Обличчя / Нефрит – мінерал від зморшок

Нефрит – мінерал від зморшок

Один з останніх б’юті-бумів – нефритові ролики для обличчя. Як все незвичайне, прийшло з Азії. І зараз обговорюються блогосферою, глянцем, експертами. Однак нефритовий ролик складно назвати новим пристосуванням. Зараз до нього прийшла нова хвиля популярності, але азіатські жінки знають цей прилад з 7 століття!

В наші дні ми знаємо нефрит як камінь виробу, який використовується в ювелірних прикрасах. А древні китайці завжди розуміли, що нефрит володіє також цілющою силою для краси і здоров’я. Вони застосовували нефрит для підтримки гладкості та молодості шкіри. Нефритовий ролик – це їхній винахід, і до нас це пристосування дійшло практично в незміненому вигляді.

У Східній Азії нефрит використовувався і в якості незбираного мінералу, і до подрібненої нефритової пудри.

Стародавня медична мудрість вважала нефрит лікувальним каменем для детоксикації оздоровлення внутрішніх органів, а також зміцнення природних захисних сил організму. Медики того часу знали силу нефриту зігрівати шкіру.

У сучасній медицині нефрит залишається в зоні уваги традиційних медиків і цілителів. Його енергію використовують в натуропатії, гомеопатії, східній медицині. Зараз нефрит також використовується і в косметичній промисловості. У поєднанні з антиоксидантами, нефрит в косметиці підвищує здоров’я шкіри і запобігає пошкодженню. Нефрит стає інгредієнтом в сироватках і антивікових продуктах.

Косметичні лабораторії науково підтверджують енергетичну силу нефриту. І це не гіпотеза, сучасна апаратура здатна виміряти тонкі рівні енергії. І наявність сили у нефриту підтверджено дослідженнями. Тести показують, що нефрит є природним передавачем довгих інфрачервоних променів. І доведено, що цей ніжно-зелений мінерал зігріває і підвищує мікроциркуляцію в шкірі (дослідження університету Тіба в Японії 1987 року). У 2002 році вчені Південної Кореї також лабораторно підтвердили зігріваючі властивості нефриту. Ними були отримані результати дослідження, що косметичний крем з нефритовим порошком піднімає температуру шкіри обличчя на 1 градус за Цельсієм.

Що таке нефритовий ролик

З вигляду, схожий на зменшену модель валика, яким фарбують стіни. Робоча частина – це округлений циліндр довжиною від 5 см до 2.5 см, який обертається на осі. Цей «циліндр» і робиться з натурального нефриту.

Застосування – найпростіше: нефритовий ролик просто повинен ковзати по обличчю, включаючи чутливу область навколо очей. Його також можна використовувати для шкіри шиї та декольте.

Ефект

Нефритовий ролик значно покращує циркуляцію крові (за рахунок енергетичного зігріваючого впливу) і сприяє лімфодренаж (це відбувається завдяки легким масажним рухам), що призводить до висновку токсинів з шкіри і усуненню набряклості.

Нефрит як будь-який камінь залишається прохолодним, сам не нагрівається, і це допомагає звужувати пори, скорочувати набряки і припухлості. Нефритовий ролик також скоротить дрібні зморшки, оскільки посилить процеси відновлення клітин всередині шкіри.

Застосування

Якщо ви купите нефритовий ролик, то застосування не займе у вас багато сил і часу. Перед використанням слід ретельно очистити шкіру . А потім розгладжувати роликом обличчя, діючи м’яко і повільно, у напрямку від центру до периферії. Достатньо лише декількох хвилин такого масажу.

В процесі масажу ви відразу відчуєте, що нефрит «працює». Камінь в ролику залишиться холодним, а обличчя буде трохи нагріватися. І головне: ніяких хворобливих або неприємних відчуттів. Тільки заспокійливу і розслаблюючу дію. Відмінна процедура наприкінці важкого робочого дня!

Лімфодренаж позбавляє від затримок рідини, і після масажу ви помітите, що мішки під очима скоротилися. А через кілька процедур обличчя стане менш одутлим.

Застосовувати нефритовий ролик можна так часто, як ви цього хочете: і раз на день, і раз на тиждень. Але косметологи радять робити нефритовий масаж після кожного нанесення сироватки або зволожуючого засобу, що зробить проникнення косметичного засобу більш ефективним.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *