Цими питаннями задаються багато дівчат і жінок, які вперше почули про послугу нарощування натуральних вій. Більшість недосвідчених майстрів помиляються і переконують клієнтів про натуральне походження матеріалів. Насправді ці вії являють собою волоски з синтетичного гіпоалергенного волокна, максимально наближеного за властивостями до нашого волосся.
І нехай вас не вводять в оману назви видів натуральних вій: «норка», «шовк». Це зовсім не означає, що для виготовлення цих вій використовують шовкові нитки або шерсть норки. Будьте пильні і пам’ятайте: у нарощуванні використовуються тільки штучні матеріали, так як «натуральні», викликають алергічну реакцію на організм людини.
Штучні вії названі так через ефект, яким володіють.
Штучні вії: норка – найтонші.
Зовні нагадують природні вії. Матеріал дуже м’який і довговічний, не вимагає занадто частої корекції. Вони дуже густі і пухнасті, тому особливо підійдуть тим представницям прекрасної статі, для яких об”єм вій важливіший, ніж довжина.
Штучні вії: соболь – найщильніший, але теж дуже м’який матеріал.
Вії з соболя виглядають об’ємними і густими, створюючи ефект інтенсивно нафарбованих вій.
Штучні вії: шовк
Вії з цього матеріалу мають глянцевий блиск, вони не надто щільні, але створюють очевидний об”єм. Вони, як і «норкові» натуральні вії відмінно підійдуть для повсякденного способу, оскільки виглядають досить природно.
Штучні вії: гель – цей матеріал, як правило, жорсткий і товстий.
Створюють об”єм, рівносильний тому, якого можна досягти з віями з «соболя».
Натуральні і штучні вії
Майстер підбере вам довжину і об”єм вій, виходячи з ваших побажань і ефекту, який вам потрібно. Нарощування натуральних вій – процес трудомісткий, займає більше 1,5 години, але результат компенсує всі можливі незручності.
Натуральні вії дуже «примхливі». Вони недовговічні, здатні відклеїтися навіть від випадкового необережного дотику. Також їх небажано мочити водою (тому навіть умиватися потрібно гранично акуратно, не кажучи вже про плавання в басейні або морі). Найоптимальніший варіант – наростити натуральні вії на короткий проміжок часу, не носячи їх довго (наприклад, до якої-небудь урочистої дати або дня виступу на сцені). Не можна покривати натуральні вії тушшю. Нанесення туші на вії вимагає дотику вій зі щіточкою, а від торкань вії обсипаються.
Штучні вії не вимагають використання туші
Штучні вії
У рекламі туші для вій ми бачимо, як всього лише один помах пензлика перетворює вії дівчини з модельною зовнішністю. Вії стають позамежно довгими і виразними. Та ось тільки купивши в магазині рекламовану туш, ми не стаємо володарками настільки ж розкішних вій. Секрет у тому, що у рекламної красуні вже приклеєні штучні вії. Поверх її природних вій кріпляться штучні вії, з матеріалу, близького по властивостям до людського волосся, кріпляться до лінії росту за допомогою спеціального клею. У більшості випадків використовується прозорий клей, однак, можна закріпити штучні вії і клеєм чорного кольору, який буде створювати ефект підводки. І клей, і матеріал, з якого зроблені вії, не викликають алергії. Власні вії в процесі нарощування не травмуються.
Частота корекції штучних вій узгоджується з майстром індивідуально і залежить і від швидкості росту ваших власних вій, і від того, як ви дотримуєтеся правил догляду за штучними віями.