Мигдальний пілінг
Мигдальний пілінг – це поверхневе відлущування шкіри за допомогою препаратів на основі мигдальної (феноксігліколевой) кислоти.
Вона відноситься до типу фруктових кислот, але її молекула дещо більша багатьох з них, тому проникає в шкіру повільніше, тобто діє м’якше і не дратує тканини.
Тому мигдальний пілінг – відмінний вихід для власниць тонкої і чутливої шкіри; він настільки м’який, що його можна застосовувати навіть якщо у вас на обличчі присутні акне і комедони.
Взагалі, мигдальна кислота вважається однією з найефективніших – вона має антисептичні і бактерицидні властивості, перешкоджає повторній появі вугрів на шкірі, її дію в даному випадку можна порівняти з антибіотиком.
Більш того, такий пілінг можна проводити і в літній час.
Тому якщо ваша шкіра не ідеальна: є прищі, пігментні плями або дрібні зморшки, або ви просто хочете домогтися більш свіжого, яскравого кольору обличчя, мигдальний пілінг – це саме те, що вам потрібно.
Як роблять мигдальний пілінг обличчя
Дана процедура проводиться в салоні або косметичної клініці, і складається з декількох етапів:
1. Підготовка – шкіру обробляють молочком, яке містить невеликий відсоток мигдальної кислоти – близько 10%;
2. Попередній пілінг – вирівнюють шкіру спеціальним засобом, щоб забезпечити рівномірне потрапляння кислоти на всі ділянки обличчя, також в цей час дивляться на реакцію шкіри – чи немає алергії, надмірного почервоніння і т.д;
3. Безпосередньо пілінг мигдальною кислотою з концентрацією 30%: її наносять масажними рухами на область обличчя і шиї, масажують шкіру і залишають на 10-25 хвилин (необхідний час вибирає косметолог, враховуючи стан покривів).
Після кислота змивається прохолодною водою;
4. Реабілітація – після проведення процедури вам наносять заспокійливу маску на основі календули, або пост піллінговий крем.
Косметологи попереджають, що в перші дні після проведення процедури ваша шкіра може мати легке почервоніння, яке зазвичай проходить протягом доби, також може з’явиться надмірна чутливість, наприклад, до холоду або перепадів температури, легкий жирний блиск, або навпаки, надмірна сухість.
Зазвичай це проходить на 3-4 добу.
Хоча ефект омолодження та освітлення веснянок або пігментних плям помітний вже після першої процедури, все ж рекомендується пройти курс з 6-10 сеансів з проміжками в один тиждень – так ви закріпіть ефект надовго.
Як доглядати за шкірою після мигдалевого пілінгу
Оскільки відразу ж після проведення процедури ваша шкіра буде дуже чутливою, допомогти її регенерації і прибрати небажані наслідки допоможе заспокійливий крем з колагеном, або маски з вмістом екстракту водоростей , алое, масла каріте або гіалуронової кислоти.
Також під час проходження курсу рекомендується прийом вітамінів С і Е. Не рекомендується перед і після проходження процедури відвідувати солярій, або довго залишатися на вулиці в дуже жарку, або навпаки, холодну погоду.
Показання та протипоказання до процедури
Вам варто пройти процедуру мигдалевого пілінгу, якщо у вас проблемна шкіра з акне, вуграми, надмірно жирні покриви, або просто нерівний колір обличчя.
Також відмінним вибором ця процедура буде для тих, хто хоче прибрати перші зморшки, розгладити носогубні складки , освітлити веснянки або пігментні плями, при цьому не травмуючи шкіру і не витрачаючи час на довгий реабілітаційний період.
Мигдальний пілінг має ряд протипоказань: вам не можна застосовувати засіб, якщо на вашій шкіри є ознаки роздратування, або ви страждаєте яким-небудь шкірним захворюванням, а також герпесом в стадії загострення.
Не рекомендується робити пілінг під час вагітності, а також відразу ж після засмаги; до того ж, якщо ви схильні до алергії, перед процедурою вам потрібно провести тест на невеликій ділянці шкіри, щоб виключити можливу негативну реакцію на подальше застосування кислоти.
Мигдальний пілінг коштує недорого – ціна варіюється від 700 до 3000 рублів, тому якщо ви хочете поліпшити стан шкіри обличчя, особливо перед важливим заходом, він буде відмінним вибором, так як після проведення процедури не потрібний довгий реабілітаційний період, сам сеанс не займає багато часу , а протипоказань практично немає.
Але якщо ви хочете трохи заощадити, то мигдальний пілінг можна зробити і в домашніх умовах .