Щоб ваші вії були здоровими і красивими, за ними потрібен правильний догляд. У тому випадку, якщо ви є прихильниками використання натуральних засобів, вам відмінно підійде мигдальне масло для вій. Воно містить досить великий склад вітамінів і елементів.
Корисні властивості мигдалевого масла
Це масло – одне з натуральних і ефективних засобів по догляду за віями. Воно доступне кожній дівчині – його можна курити в аптеці. Воно не містить токсинів і не має серйозних протипоказань (виняток – алергія)
Можна провести експеримент – наносимо мигдальне масло на внутрішній вигин ліктя і стежимо за реакцією.
Мигдаль – це рослина, його рід – слива. До нас воно надійшло з Азії разом з кавою і зеленим чаєм. Мигдальне масло насичене різними мікро-і макроелементами (у тому числі вітамін В та інші). Наші предки його використовували як регенеруючий засіб, завдяки якому рани затягуються швидше, лікували гонорею і шрами.
За рахунок активних речовин, які входять до складу мигдалевого масла, «пробуджуються» сплячі цибулинки вій і згодом починається їх активне зростання.
Застосування мигдалевого масла для вій
На сьогоднішній день мигдальне масло має дуже широке використання в косметології. Воно потрапляє в склади багатьох комплексів по догляду за шкірою обличчя та тіла в цілому, за волоссям (у вигляді різного роду масел, кремів).
Не можна дати однозначної відповіді на питання – використовувати масло окремо або поєднувати його з іншими маслами. Такі речі вимагають індивідуального підходу і експериментів.
Як мазати вії мигдальним маслом?
В цьому процесі немає нічого особливого. Ви можете наносити його так, як наносите туш – зигзагоподібно або по прямій. Можливий спосіб «легких мазків», він полягає в тому, що ви акуратненько підфарбовуєте вії, починаючи з внутрішнього краю ока.
Увага! Не потрібно фарбувати вії до самих коренів, так як мигдальне масло має рідкий склад і буде стікати вниз самостійно. Після того, як масло нанесено, ви повинні дати йому час подіяти – 15-20 хвилин, далі – стираємо масло серветкою.
Давайте розглянемо кілька секретів по догляду за віями засобом мигдального масла:
не потрібно наносити масло на нафарбовані вії, перед терапією – помийте обличчя;
як і інший натуральний засіб, це масло не дає швидких результатів – місяць застосовуємо, робимо паузу на тиждень і знову починаємо місячний цикл;
не потрібно змивати масло водою, ви будете забивати пори вашої шкіри, а це прямий шлях до утворення ячменю;
перед тим як ви збираєтеся використовувати масло, підігрійте його (можна наприклад, за допомогою водяної бані);
цей засіб не можна тримати довго, достатньо 15-20 хвилин.
Маски з мигдального масла для вій
Буде ефективною така суміш – змішуємо мигдальне масло і корінь лопуха. Завдяки такій масочці, ваші вії стануть товстішими і густими.
Для поліпшення росту вій, для постачання вій живленням і силою широко використовується приголомшлива маска – суміш касторовогго масла, мигдального масла, масел з кісточок винограду і зародків пшениці.
Відмінно гармонує з мигдальним, рожеве масло. Воно володіє винятковими можливостями сповільнювати старіння. Також, рожеве масло знімає роздратування шкіри на повіках.
У разі, якщо ви додаєте касторове масло в мигдальне, отримуєте неперевершену маску, яка покращує ріст вій, відновлює їх структуру і зменшує їх випадання.