Home / Активний спосіб життя / Музика для східних танців

Музика для східних танців

Східні танці в західній культурі – явище вже давно не екзотичне. Уроки східних танців пропонують багато танцювальних шкіл. Жоден танцювальний конкурс не обходиться без номінації «Belly Dance». Незважаючи на це, багато людей все ще насилу уявляють, що ж це таке. Яка музика для східних танців є найбільш ефективною піде мова в даній статті.

Музика для східних танців

Одні називають цей напрямок oriental dance, інші – belly dance. І хоча, в перекладі з англійської, belly dance означає танець живота, буде вельми помилково розглядати цю техніку, яка складається тільки з рухів живота. Танцюристи белліданс в своєму танці активно використовують всі м’язи свого тіла від верхівки до кінчиків пальців, включаючи внутрішні м’язи, які в повсякденному житті ми мало використовуємо, але розвиток яких найбільш важливий для нашого здоров’я. Танець живота всього лише один танцювальний напрямок в східній культурі, і зародивя він на Середньому Сході. Якщо говорити про поняття східні танці в цілому, то воно включає в себе танці багатьох народностей. Географія східних танців охоплює країни Середньої і Східної Азії, Близького і Середнього Сходу; до них же відносяться танці народів Індокитаю і тихоокеанських островів.

Говорячи про східні танці, важко позначити якісь рамки у виконанні, головне – це індивідуальність. Освоївши базові рухи техніки східного танцю можна імпровізувати практично під будь-яку музику.

Як і інші танцювальні напрямки белліданс має свої стилі. Їх можна розділити на народні (беледі, олександрія, Саїді, халіджі) і класичні (єгипетський, ліванський).

Східний танець показано на відео


Check Also

Як накачати швидко попу вдома. Поради спеціаліста

Кожна дівчина мріє про велику, круглу і пружну попу. «Сідничний бум» почався ще з попи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.