Home / Твоя краса / Тіло / Мурашине масло: ефективний засіб для видалення волосся

Мурашине масло: ефективний засіб для видалення волосся

Зайве волосся на тілі жінки доставляє їй масу незручностей. У прагненні позбутися його, багато хто вдається до різних способів, щоб знайти не тільки безболісні і ефективні, але і не дуже дорогі.

Останнім часом з’явилася інформація про масло мурашиних яєць, яке, за відгуками жінок, які використовували його, є відмінним засобом у боротьбі з небажаним волоссям.

Виявляється, цей засіб не є новинкою. Ним користувалися і продовжують користуватися досі східні жінки.

Вважається, що даний засіб може позбавити від небажаного волосся назавжди. Однак це залежить від особливостей організму.

З упевненістю можна стверджувати лише одне – використання мурашиного масла для видалення волосся призводить до уповільнення їх зростання, за допомогою руйнування їх волосяних цибулин.

Що таке мурашине масло

Мурашине масло є натуральним продуктом. Його можна використовувати на різних ділянках тіла, в тому числі і на дуже чутливих. Цю процедуру легко зробити самостійно в домашніх умовах.

Масло надає шкірі м’якість і бархатистість, а сам процес епіляції відбувається безболісно і легко. Виготовляють цей продукт з перероблених лялечок мурашок.

Основний засіб, що сприяє видаленню волосся – фурфурл. Воно володіє яскравим червоно – коричневим кольором і кислим запахом. Серед виробників мурашиного масла лідирують арабські країни. Там же воно користується найбільшою популярністю серед жінок.

Унікальна властивість мурашиного масла полягає в його проникненні в волосяну цибулину і її руйнуванні. Після цього волосся стає більш слабким і згодом у нього припиняється здатність до зростання.

Мурашине масло для видалення волосся: переваги

Мурашине масло є натуральним продуктом. Його можна застосовувати для шкіри, що володіє особливою чутливістю. При регулярному використанні, воно призводить не тільки до уповільнення росту волосся, але і до повного його припинення.

Мурашине масло можна використовувати для будь-якої шкіри, пом’якшуючи і зволожуючи її.

Така процедура, проведена в домашніх умовах, не є дорогою і дозволяє впоратися з видаленням волосся навіть у важкодоступних місцях самостійно.

Перед проведенням депіляції необхідно виконати тест на чутливість, завдавши крапельку масла на згин ліктя або ділянку шкіри за вухом. При відсутності роздратування, маслом можна користуватися.

Як і решта ефірні масла, його не рекомендується використовувати вагітним жінкам і годуючим матерям, а також тим, хто має на шкірі відкриті ранки, подряпини або запалення.

Спосіб застосування мурашиного масла

Спочатку на оброблюваній ділянці видаляються волосся за допомогою пінцета, воску або будь – яким іншим способом.

Потім на це місце масажними рухами наносять мурашине масло. Перший раз досить втирати даний засіб в шкіру протягом 5 – ти хвилин протягом 4 – 5 днів на ніч.

Уже після перших процедур сповільнюється ріст волосся, а нове волосся виростають більш світлими і м’якими.

Епіляцію і обробку шкіри мурашиним маслом проводять до повного зникнення волосся. Як правило, це відбувається приблизно через півроку, протягом якого необхідно виконати 5 – 6 процедур.

Таким чином, використовуючи мурашине масло для видалення волосся, можна отримати ніжну і красиву шкіру, що дозволяє жінці комфортно відчувати себе в будь-якій ситуації.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *