Головна » Твоя краса » Тіло » Мурашине масло: ефективний засіб для видалення волосся

Мурашине масло: ефективний засіб для видалення волосся

Зайве волосся на тілі жінки доставляє їй масу незручностей. У прагненні позбутися його, багато хто вдається до різних способів, щоб знайти не тільки безболісні і ефективні, але і не дуже дорогі.

Останнім часом з’явилася інформація про масло мурашиних яєць, яке, за відгуками жінок, які використовували його, є відмінним засобом у боротьбі з небажаним волоссям.

Виявляється, цей засіб не є новинкою. Ним користувалися і продовжують користуватися досі східні жінки.

Вважається, що даний засіб може позбавити від небажаного волосся назавжди. Однак це залежить від особливостей організму.

З упевненістю можна стверджувати лише одне – використання мурашиного масла для видалення волосся призводить до уповільнення їх зростання, за допомогою руйнування їх волосяних цибулин.

Що таке мурашине масло

Мурашине масло є натуральним продуктом. Його можна використовувати на різних ділянках тіла, в тому числі і на дуже чутливих. Цю процедуру легко зробити самостійно в домашніх умовах.

Масло надає шкірі м’якість і бархатистість, а сам процес епіляції відбувається безболісно і легко. Виготовляють цей продукт з перероблених лялечок мурашок.

Основний засіб, що сприяє видаленню волосся – фурфурл. Воно володіє яскравим червоно – коричневим кольором і кислим запахом. Серед виробників мурашиного масла лідирують арабські країни. Там же воно користується найбільшою популярністю серед жінок.

Унікальна властивість мурашиного масла полягає в його проникненні в волосяну цибулину і її руйнуванні. Після цього волосся стає більш слабким і згодом у нього припиняється здатність до зростання.

Мурашине масло для видалення волосся: переваги

Мурашине масло є натуральним продуктом. Його можна застосовувати для шкіри, що володіє особливою чутливістю. При регулярному використанні, воно призводить не тільки до уповільнення росту волосся, але і до повного його припинення.

Мурашине масло можна використовувати для будь-якої шкіри, пом’якшуючи і зволожуючи її.

Така процедура, проведена в домашніх умовах, не є дорогою і дозволяє впоратися з видаленням волосся навіть у важкодоступних місцях самостійно.

Перед проведенням депіляції необхідно виконати тест на чутливість, завдавши крапельку масла на згин ліктя або ділянку шкіри за вухом. При відсутності роздратування, маслом можна користуватися.

Як і решта ефірні масла, його не рекомендується використовувати вагітним жінкам і годуючим матерям, а також тим, хто має на шкірі відкриті ранки, подряпини або запалення.

Спосіб застосування мурашиного масла

Спочатку на оброблюваній ділянці видаляються волосся за допомогою пінцета, воску або будь – яким іншим способом.

Потім на це місце масажними рухами наносять мурашине масло. Перший раз досить втирати даний засіб в шкіру протягом 5 – ти хвилин протягом 4 – 5 днів на ніч.

Уже після перших процедур сповільнюється ріст волосся, а нове волосся виростають більш світлими і м’якими.

Епіляцію і обробку шкіри мурашиним маслом проводять до повного зникнення волосся. Як правило, це відбувається приблизно через півроку, протягом якого необхідно виконати 5 – 6 процедур.

Таким чином, використовуючи мурашине масло для видалення волосся, можна отримати ніжну і красиву шкіру, що дозволяє жінці комфортно відчувати себе в будь-якій ситуації.

Check Also

Що таке секс. Корисні поради розповіді дітям для батьків

Що таке секс. Корисні поради розповіді дітям для батьків

Для різних людей секс має різне значення. Перш за все, це здорове і природне заняття. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *