Засмага вже тривалий час на піку популярності. Якщо ж не виходить обзавестися натуральною бронзовою шкірою, на допомогу можна призвати сучасні косметичні засоби, наприклад, моментальну зхасмагу.
Принцип дії моментальної засмаги
Для створення моментальної засмаги використовують спеціальний турбінний комплекс і пістолет з розпилювачем. Компресор цього пристрою під впливом низького тиску подає повітря на пістолет, далі лосьйон у вигляді аерозолю розпорошується на тіло. При нанесенні речовини «моменталньої засмаги», воно з потоком повітря розпорошується на шкіру і покриває її тонким шаром.
Для створення моментальної засмаги застосовують спеціальний активний компонент дегідроксіацетон, що представляє собою нетоксичну молекулу, яка, реагуючи з білковими молекулами першого рогового шару шкіри, виробляє схожі на природний темний пігмент меланін меланоціди.
Як підготувати шкіру до моментальної засмаги?
До процедури певним чином готують шкіру: добре очищають і обробляють скрабом, можна використовувати жорстку мочалку. Перед нанесенням моментальної засмаги застосовують якомога менше зволожуючих засобів, лосьйонів та іншої косметики, щоб спрей краще лягав на поверхню шкіри.
Відтінок шкіри проявляється не моментально після нанесення спрею, а протягом 8 годин після процедури.
Моментальна засмага. Плюси і мінуси?
Щоб зрозуміти, чи дійсно моментальна засмага має переваги перед природною, або звичайною автозасмагою (в домашніх умовах).
Однією з головних переваг моментальної засмаги можна вважати її натуральність. Оскільки отримують активний компонент з цукрової тростини (або цукрового буряка), жінки не бояться негативного впливу на здоров’я. Моментальна засмага, яка впливає тільки на верхній шар шкіри, не проникаючи в тканини і кров, до того ж не старить шкіру, не викликає алергії, висипу і інших негативних реакцій.
Важливою перевагою моментальної засмаги є швидкість виконання. Якщо майстерність фахівця, який виконує процедуру, на високому рівні, створити таку засмагу можна за 20 хвилин. Тримається моментальна засмага досить довго – до 14 днів, в процесі оновлення епідермісу поступово пропадає.
Якість засмаги також досить висока – колір виходить рівномірним і насиченим. Крім того, відтінок шкіри може бути будь-яким – від світло-золотистого до шоколадного. Правда, якщо від природи шкіра дуже світла, набутий відтінок навряд чи буде темним.
У чому різниця між автозасмагою і моментальним засмагою?
Нанести автозасмагу рівномірно на шкіру всього тіла практично неможливо, тому її раціонально застосовувати тільки для шкіри обличчя, при цьому важливо пам’ятати, що вона, на відміну від моментальної засмаги, забиває пори.
Під час процедури волосся ховають під шапочку, тому можна не боятися, що вони також забарвляться.
Існують і певні нюанси застосування моментальної засмаги. Так, перший час після нанесення краще надягати вільний одяг, так як поки спрей повністю не вбрався, він може забарвлювати її. Серед недоліків також нерівномірне сходження фарби з рук, особливо якщо вони часто піддаються дії води і миючих засобів.