Home / Твоя краса / Нігті / Модний експеримент: наносимо магнітний лак на нігті

Модний експеримент: наносимо магнітний лак на нігті

Магнітний лак, на перший погляд, являє собою звичайний пляшечку з лаком для нігтів. Але магнітний лак відрізняється від звичайного тим, що містить в собі часточки металу. В с комплекті p магнітним лаком продається спеціальна пластина з магнітним малюнком. Технологія нанесення магнітного лаку заснована на властивості магніту притягувати метал.

При піднесенні магніту до ще невисохлого шару лаку на нігті покриття, що містить металеві частинки, починає реагувати на магніт, завдяки чому на нігтьовій пластині утворюється ефектний візерунок. Форма цього візерунка, природно, залежить від форми магніту. Це можуть бути поздовжні, поперечні або діагональні смужки, а можуть бути промені, що розходяться з центру нігтя, або хвилі. Малюнок виходить не чітким, а ефектно розмитим зі сталевим об’ємним ефектом.

Такий лак добре виглядає як в манікюрі, так і в педикюрі.

Всі магнітні лаки перламутрові і мають досить щільні відтінки бордового, зеленого, фіолетового, зеленого або синього кольору.

Магнітний лак на нігті. Як це робиться?

Для нашого модного експерименту ми вибираємо найбільш економний варіант магнітного лаку від Golden Rose (а раптом не вийде?).

Модний експеримент наносимо магнітний лак на нігті1

Виробник не рекомендує наносити під магнітне покриття основу.

Магнітний лак на нігті. Крок 1:

Наносимо шар магнітного лаку на нігтьову пластину.

Модний експеримент наносимо магнітний лак на нігті2

Магнітний лак на нігті. Крок 2.

Не даючи нанесеному шару просохнути, відразу ж підносимо по ще сирому покриттю магніт. Намагаємося тримати його якомога нижче до нігтьової пластини, бажано на відстані 3 мм. Чим ближче тримаєте магніт до нігтя, тим виразніше вийде малюнок.

Модний експеримент наносимо магнітний лак на нігті3

Не забувайте, що поверхня нігтя опукла, тому, залежно від форми Ваших нігтів постарайтеся шляхом нахилу забезпечити рівномірну взаємодію з магнітом всій нігтьової пластини. Утримувати магніт над нігтем необхідно секунд 5-15. Щоб малюнок вийшов розмитим, то тримайте секунд 5, якщо хочете отримати більш чіткі межі – потримайте довше, до 15 секунд. Від того, якою стороною Ви тримаєте магніт, залежить напрямок візерунка. Наприклад, магніт з смужками, можна піднести кутом вперед і одержати не діагональні смужки, а вертикальні або горизонтальні.

Модний експеримент наносимо магнітний лак на нігті4

Іноді від надмірного наближення магніту до сирого лакового покриття магніт брудниться об лак. У таких випадках обов’язково очистіть поверхню магніту за допомогою ватного диска, змоченого в ацетоновмісному засобі.

Магнітний лак на нігті. Крок 3.

Власне, Ваше магнітне покриття вже готове. Для закріплення ефекту можна нанести поверх закріплювач.

Коли дивишся на магнітне покриття, дійсно, здається, що воно об’ємне і переливається, як сталь на сонці. Цікавий ефект. Як на вогонь: на нього хочеться дивитися ще і ще.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.