Home / Мода / Модне взуття весни 2018

Модне взуття весни 2018

Наймодніше взуття весни 2018

А що у вас на ногах? Не кожна модниця може похвалитися знанням всіх видів взуття в її гардеробі. Давайте заповнимо цю прогалину і навчимося розрізняти оксфорди, лофери, бабуши і вінклпікери.

Туфлі на підборах:

Туфлі-рукавички (glove shoes)

Ці туфлі не мають каркасних жорстких задників і носка. Їх крій такий, що вони щільно облягають ступню, створюючи ефект рукавички. Виготовляються такі туфлі з тонкої шкіри. Ця модель вважається дуже зручною, незважаючи на обов’язкову наявність супінатора і підборів, часто середньої висоти.

 

Танго (tango shoes)

Сама назва говорить про їх первинне призначення. На початку ХХ століття танго набирало популярність в Європі і країнах Америки. Саме з цього приводу і створювалися туфлі з високою твердої п’ятою, що підтримується ремінцем і середнім по товщині, стійким каблуком. Відмінною рисою також є Т-подібний або перехресний ремінець на підйомі. У повсякденному житті жінок різного віку туфлі-танго увійшли, завдяки супер-жіночному зовнішньому вигляду й зручності, незважаючи на наявність досить високих каблуків.

Вінклпікери (winklepicker)

Класичні гостроносі туфлі-човники (рос.-“лодочки”) були названі спочатку саме вінклпіккерами по аналогії форми носка з голкою для діставання равликів (winkle (англ) – равлик) з раковин. Ця модель відрізняється загостреним носком і високим тонким каблуком-шпилькою.

Мері Джейн (Mary Jane)

Спочатку модель Мері Джейн вважалася шкільним взуттям. Це були туфлі на середньому широкому каблуці, із закритим носком і одним-двома поперечними ремінцями. Сьогодні зустрічаються моделі на підборах-чарці і навіть на високій шпильці чи платформі.

Відкрите взуття:

Сабо (sabo)

Практична модель взуття з відкритою п’ятою на цільної стійкій платформі. Предком цих туфель були староєвропейські дерев’яні черевики. Носок може бутивідкритий і закритий. Також цільна платформа перетворилася в деяких різновидах в платформу і стійкий каблук.

Мюлі (mules)

У перекладі з англійської, mules – шльопанці. Це модель туфель з відкритою п’яткою  на підборах будь-якої висоти і товщини.

Бабуши (babouches)

Взуття турецького і марокканського походження. Ця модель являє собою закриті туфлі без задника на майже плоскому каблуці або платформі. Іноді допускається наявність невеликого шкіряного бортика в області п’яти.


Біркеншток (Birkenstock sandals)

Здорове весняно – літнє взуття, яка бере свою назву від знаменитого німецького бренду Birkenstock. Це сандалі на невисокій платформі, з верхом на застібках і з м’якою ортопедичною устілкою. Зазвичай це екологічне взуття, виготовлене з натуральної шкіри і матеріалів рослинного походження, сандалі з верхом і устілкою зі шкіри, коркового підошвою, металевими застібками.

Грецькі сандалі або гладіатори (gladiators)

Різновид літніх чобіт. Сандалі на низькій платформі з верхом з ремінців. Висота «халяви» з ремінців зазвичай до середини ікри або до коліна.

Закрите взуття

Еспадрільї (еspadrilles)

Різновид еко-взуття. Практичні літні туфлі на низькому ходу з каучукової підошвою і верхом з м’якої шкіри, натуральної матерії. Створені спочатку для роботи на італійських плантаціях, увійшли в побут сучасних голлівудських модниць.

 

Слипоны (slip-on)

Туфлі для активного відпочинку з заритим, гладким верхом, м’якою гумовою підошвою і бічними вставками з резинок. Їх назва відповідає їх практичності «легко надіти-зняти».Сучасна індустрія пропонує сліпони з різноманітних матеріалів та кольорів. Візуальна висота платформи також варіюється від плоскої до 5 сантиметрів. Але зазвичай – це лише гумові краї, сама платформа до 2 сантиметрів заввишки.

Топсайдери (topsiders, boat shoes)

Спочатку ця модель замислювалася для занять вітрильним спортом. Це туфлі на неслизькій м’якій рифленій підошві і шнурівкою по всьому периметру.

Мокасини (moccasins)

Взуття на низькій гумовій або поліуретановій підошві без шнурівки. Його особливість – зовнішнє обметування на верхній частині.

Класичні черевики

Оксфорди (Oxford shoes)

Про місце походження говорити не потрібно – назва говорить сама за себе. Ці туфлі прийшли в гардероби модниць з асортименту манірних англійських джентльменів. Головні риси дизайну – здатність тримати форму і центральна закрита шнурівка. Є кілька видів цих туфель, які відрізняються дизайном – Аделаїди, Балморалом, седдли, холкати.

Дербі (derby shoes)

На відміну від оксфордів, м’якші і мають відкриту шнурівку, це означає, коли розв’язані шнурки, бічні частини розходяться в сторони.

 

Броги (brogue)

Броги беруть свою назву з способу декору – брогірування, тобто нанесення перфорації, отворів в певному порядку. Бувають броги,напівброги,  в залежності від способу нанесення і густоти отворів. Зустрічаються брогіровані оксфорди і дербі.

 

Монки (monks)

Ще одне запозичення з чоловічої моди. Класичні черевики зі шкіри або замші на низькому ходу. На відміну від оксфордів і лоферів, замість шнурівки мають центральну застібку у вигляді 1-3 ремінців з пряжкою.

 


Check Also

Фасони суконь на випускний 2019 року. Модні тенденції

Випускний вечір – одна з найпрекрасніших і хвилюючих подій, яку за важливістю і значимістю можна …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *