Вода.
Гексиленгліколь – розчинник з низьким класом небезпеки, входить до складу протиалергічних засобів. Протипоказання – індивідуальна непереносимість. Не закупорює пори.
Гліцерин – доглядає, зволожує дерму. Якщо вологість повітря не перевищує 65%, гліцерин вбирає вологу з шкіри, а не з повітря. Таким чином, за певних умов може сушити обличчя.
Динатрію кокоамфодіацетат – ПАР з нульовим фактором небезпеки, не дратує слизову оболонку очей.
Динатрію ЕДТА – антиоксидант синтетичного походження з низьким рівнем токсичності.
Полоксамер 184 – м’який відносно безпечний пав.
Поліамінопропіл бігуанід (Polyaminopropyl Biguanide) – дезінфікуючий бактерицидний засіб, консервант. Руйнівно діє на бактерії, не викликає роздратування.
Гарньєр в рожевому флаконі є відносно безпечний косметичний продукт. Але зверніть увагу, що косметологи все ще рекомендують після зняття макіяжу змивати засіб чистою водою.
Міцелярна вода – плюси та мінуси – гарньєр Pure Active
Підходить для комбінованої, жирної і чутливої дерми. Не тільки очищає, але ще і матує, сприяє регенерації.
Міцелярна вода – плюси та мінуси гарньєр Pure Active підходить для жирної дерми і на ура справляється з забрудненнями, як і інші його побратими.
Мінусом у складі Garnier Pure Active небезпечна концентрація спирту, тому можливі неприємні відчуття сухості, стягнутості, а також збільшення вироблення шкірою себума. Відгуки на цей засіб в більшості своїй негативні.
Інгредієнти Garnier Pure Active:
Вода.
Гексиленгліколь.
Alcohol Denat – етиловий спирт (розчинник) – знаходиться занадто високо в списку, а значить, може викликати проблеми зі шкірою, якщо не сполісчкувати після застосування.
Динатрію кокоамфодіацетат.
Динатрієва сіль ЕДТА в косметиці допомагає проникати до інших компонентів в глибокі шари дерми. У невеликих концентраціях відносно безпечний.
Поліамінопропіл бігуанід.
Гарньєр Pure Active в блакитний пляшечці агресивніша за своїм складом, ніж рожева. Всупереч обіцянкам виробника garnier потрібно обов’язково змивати.
Міцелярна вода – плюси та мінуси гарньєр Water Combination & Sensitive Skin
Зелена пляшка garnier була випущена для дбайливого зняття косметики. Але, навіщо виробник добавив спирт незрозуміло.
Міцелярна вода – плюси та мінуси garnier не гірше інших побратимів видаляє косметику.
Відгуки в більшості своїй такі: сушить обличчя, зневоднює.
Інгредієнти гарньєр для комбінованої і чутливої дерми:
Вода.
Гексиленгліколь.
Гліцерин.
Alcohol Denat – етиловий спирт.
Полоксамер 184.
Поліамінопропіл бігуанід.
Динатрію кокоамфодіацетат.
Динатрієва сіль ЕДТА.
Саме такий garnier зі спиртом не вселяє ніякої довіри. Та й до того ж дівчата залишаючи свої відгуки часто скаржаться що він пересушує і стягує обличчя.
Міцелярна вода – плюси та мінуси Bioderma Sensibio
Bioderma Sensibio далеко не бюджетна міцелярна вода. Дивлячись на ціну, можна зрозуміти, що вона повинна бути абсолютно нешкідливою. Але не так сталося, розібравши склад по поличках, виявилось, що присутній токсичний ПАР Cetrimonium Bromide.
Біодерма містить наступні компоненти:
Вода.
PEG-6 Caprulic / Capric Glycerids – з огляду на ціну цієї міцелярної води будемо сподіватися, що цей компонент хорошої якості.
Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract – екстракт огірка, що володіє антиоксидантними властивостями, гіпоалергенний. Більш того заспокоює алергічні прояви на дермі.
Маннітол – не зовсім безпечний, хоча завдяки йому Біодерма надає протинабряковий ефект.
Ксиліт (XYLITOL) – природний підсолоджувач, зволожує, заспокоює. Мабуть Біодерма його добавила для в’язкості.
Rhamnose – нешкідливий еко інгредієнт, живить, омолоджує.
Fructooligosaccharides (фруктоолігосахариди) – природний пребіотик здатний оздоровити дерму.
Пропіленгліколь (Propylene Glycol) – побічний продукт нафтопереробки, тому навіть будучи біо розкладається і може нашкодити шкірі.
Динатрієва сіль ЕДТА – допомагає глибоко очистити пори, але на жаль може негативно позначитися на без того хиткому балансі рівня ліпідів.
Цетилтриметиламоній бромід (Cetrimonium Bromide) – Пав, відмінно знімає забруднення, але токсичний, а фактор небезпеки оцінений як середній. Одне радує, Біодерма містить мізерну дозу цієї речовини.
Через останні компоненти bioderma sensibio значно програє водам garnier і Лореаль. До того ж ціна на цей продукт вже дуже боляче кусається.