Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на жовтень 2017 року

Місячний календар весілля на жовтень 2017 року

Осінь – відмінний час для того, щоб зіграти весілля. А жовтень – підходить для цього, як ніякий інший місяць. Проте, майбутньому подружжю слід знати, що говорять про весілля в десятий місяць року народні прикмети, і які звичаї слід дотримуватися в цей місяць для того, щоб майбутнє було завжди світлим і радісним. Також  варто прислухатись до порад, що радить місячний  календар  весілля на жовтень 2017 року.

Місячний  календар  весілля на жовтень 2017 року.  Народні прикмети

Народна мудрість радить відноситься до шлюбу в осінній період, якщо не з обережністю, то з деякою відповідальністю. Традиційно на осінні періоди припадав збір врожаю, а на жовтень – його підрахунок. Тому весілля в жовтні – обіцяє багатства, але ці блага здобуваються в старанності і праці. Молодятам, які пов’язали своє життя в жовтні, слід пам’ятати, що тільки турбота одне про одного, бажання у всьому допомагати коханій людині, і прагнення старанно самовдосконалюватися – допоможуть зробити шлюб міцним і надійним. У жовтні слід одружитися тим, хто дійсно «дозрів» для серйозних і міцних відносин.

Дощі і жовтень. Багато свідомо прагнуть перенести дату весілля на жовтень, відштовхуючись від того, що цей місяць – найдощовий в році. У народі є повір’я, що дощ на весілля обіцяє багатства і достаток. І якщо перед, після, або під час вашого весілля з неба почав крапати дощ – не поспішайте засмучуватися. Наші пращури раділи таким ознакам, і відзначали, що молодим вже точно не доведеться тепер жити в нужді.

Вплив жовтня на сім’ю. В народних прикметах відбивається наша історія. У жовтні зібраний урожай, але підготовка до зими ще не почалася. Це маленький період в році, коли селянин міг дозволити собі зітхнути спокійно, і присвятити час сім’ї. Тому, прийнято вважати, що шлюб, укладений в кінці жовтня – принесе в майбутню сім’ю спокій і безтурботну радість. Доведеться серйозно працювати, щоб добувати багатства, зате після чесної праці, молоді завжди будуть проводити час одне з одним, радіючи загальному достатку. Якщо ви бажаєте, щоб ваша друга половинка була вам не просто коханою людиною, а й помічником в побуті, то сміливо одружуйтеся в жовтні.

Три частини жовтня в народні прикмети. Історично, жовтень ділять на  два умовні етапи – перша третина, і інші дві третини місяця. Перша третина жовтня ще відноситься до збору врожаю, тому їй частково властиві деякі прикмети «літніх» місяців. Друга і третя половина місяця – більше відноситься до «зимових» періодів. Тому, перша половина жовтня більше стосується прикмет, пов’язаних з спільною працею і достатком, здобутим чесною працею, а друга зі спільною радістю, і безтурботним багатством.

У разі, коли весілля збігається на молодик в жовтні, то це знак щасливого сімейного життя. Багато людей впевнені, що місяць може вплинути на укладення шлюбу. Грати весілля потрібно на зростаючий місяць. Він символізує нове починання і створення сім’ї. Астрологи також радять звертати увагу не тільки на Місяць, а й на інші небесні світила. Все формування знаків щодо планет формує індивідуальні поєднання світил по їх впливу на кожного з нас і лише світла душа і чисте серце допомагає зрозуміти в правильності вибору.

Астрологи стверджують, що жовтень – місяць для чистих помислів. Якщо ви вірите, в заступництво небесних світил, то повинні бути відвертими перед ними. Адже в 2017-му році їх вплив на людину надзвичайно високий. Якщо ви зібралися зв’язати свої долі в жовтні, і шукаєте покровительства зірок, розраховуйте на те, що від вас буде потрібна максимальна щирість. Любіть чесно, відкрито, і без помилкових почуттів. Якщо ви дійсно відчуваєте тепло одне одного, то зірки неодмінно допоможуть розпалити його в справжній вогонь любові, який буде неможливо погасити з часом.

Якщо місяць убуває, то вважали дуже вдалий час для одруження. Раніше детально складали всі дати і зірки молодих в поєднання зі святами, що б точно визначити вдалий час для весілля.

Весілля на Покрову, вважалося найкращим часом, так як обіцяв сім’ї достаток і радість. У разі наявності снігу або дощу в цей день, багато говорили, що це благословення небес на союз молодих. Дощ припускав в це свято, що у молодих буде багато діток. Навіть була така прикмета «Якщо Покрову весело проведеш, то друга милого знайдеш», а дівчата від душі просили у Божої матері «покрити землю сніжком, голову – білою хусткою», де хустка символізувалася  фатою.

Інші дрібні прикмети:

Хто з дівчат виходить заміж в жовтні, то знайте – ви будете більше оберігати свого чоловіка.

Якщо в день весілля температура буде меншою нуля, – то першим народиться сильний і здоровий хлопчик.

Пішов сніг – до благополуччя сімейного життя.

Піднявся вітер з сильними поривами – до вітряного життя молодих.

Багато приколених нареченій  золотих шпильок, як золото жовтня на деревах листя, що давало надію на ще велике щастя в сімейному житті і спокій.

Якщо ви в день весілля вранці побачили катання собаки по листю, то це знак до веселого і святкового життя молодят.

Якщо наречена захоче бути попереду чоловіка, то вона повинна ступити на сніг при його наявності першою.

Якщо ви вирішили одружитись з 18 по 30 жовтня, то такий шлюб може бути сповнений емоцій і гарячих суперечок.

Місячний  календар  весілля на жовтень 2017 року. Які дні жовтня 2017 вважаються сприятливими

Багато сучасних наречених воліють вивчити місячний календар весілля на жовтень 2017 року.

Якщо ви довіряєте думці астрологів, зверніть увагу на наступні дати для проведення романтичного заходу:

1;

2;

29 жовтня.

Астрологи впевнені, що саме ці дати є найбільш вдалими. Зірки будуть супроводжувати вашу любов і пристрасть, гармонію і взаєморозуміння. Якщо розписатися в ці дні ніяк не виходить, постарайтеся запланувати торжество на 3, 4, 23, 24, 30 або 31 жовтня.

Як і у випадку з багатьма іншими місяцями, в жовтні прийнято вважати сприятливими 7-е і 12-е число. Здійснений в ці дні шлюб гарантує бути щасливим і міцним. Крім того, вважається, що добре одружитися в числа, де присутні цифри 1,3,5, і 7. Тобто, всі непарні числа, а також 30-е і 10-е число відносять до сприятливих. Вважається, що якщо зіграти весілля в зазначені дати, майбутнє буде щасливим, а час, проведений разом – запам’ятається надовго.

Виходячи з цієї логіки, 13-е жовтня, всупереч багатьом іншим прикметам, також вважається щасливою датою для укладення шлюбу.

Якщо ви плануєте не тільки розписатися в РАГСі, а й обвінчатися, то вибирати сприятливі дні для весілля варто з урахуванням церковного календаря. На щастя, він пропонує молодятам величезний вибір відповідних дат для проведення торжества. Особливу увагу варто звернути на 1-6, 8, 9, 11, 15-20, 22, 23, 25, 27, 29 і 30 числа. Рекомендуємо заздалегідь уточнити графік роботи обраного вами РАГСу і відразу ж подати заяву, щоб відповідна дата була вільна. Жовтневі весілля досить популярні, тому бажаючих вступити в шлюб буде більш ніж достатньо.

Місячний календар весілля на жовтень 2017 року. У які дні краще відмовитися від проведення церемонії одруження?

На думку астрологів, весілля на спадаючий  Місяць – великий ризик для відносин між закоханими. 9, 10, 16, 17, 19 жовтня краще не розписуватися і не вінчатися. Як бачимо, деякі дати, рекомендовані православною церквою, збігаються з порадами астрологів. Вам точно є з чого вибирати!

Звичайно, кращі дні для весілля в жовтні 2017 року необов’язково визначати з урахуванням чиїхось порад. Молоді хлопці та дівчата все частіше намагаються вирушити під вінець в красиві дати. Наприклад, 17.10.17, 10.10.17.

Люди, які не сприймають існуючі «штампи», можуть запланувати урочисту реєстрацію на 13-е п’ятницю або навіть на Хеллоуїн, який відзначається 31 жовтня. Весілля в кінці жовтня стане викликом суспільним стереотипам. Якщо вам до смаку креативна дата, обов’язково заздалегідь обговоріть таку ідею зі своєю нареченою або нареченим, щоб уникнути розбіжності в поглядах.

Місячний календар весілля на жовтень 2017 року по дням

1 жовтня. День, сприятливий для оформлення відносин практично для всіх пар, незалежно від рівня інтелектуального розвитку, зацікавлень і віку. Виняток становлять дуже молоді пари, так як їм не вистачить душевних якостей, щоб співпасти з енергією 12-ої місячної доби.

2 жовтня. 31 жовутня.  Досить міцним буде союз, укладений між вченими, мандрівниками, геологами, а також тими, хто переступив межу тридцятиріччя і вступає в новий соціальний статус. Відмітна риса сімей цього періоду – дисциплінованість, розважливість і планування. Внаслідок чого успішним буде шлюб, укладений між людьми, відмінною рисою яких є флегматичність, спокій і грунтовність.

3 жовтня. 14-а місячна доба – це другий шанс, який дає вам Місяць для того, щоб ви змогли повернути своє життя в потрібне русло. Вам потрібно проаналізувати помилки перших відносин і підійти до наступних, повністю усвідомивши всі свої промахи. Вдалий цей період буде і для тих пар, чиї відносини тривали досить тривалий час, однак, існує необхідність ретельного зважування всіх наявних “за” і “проти”.

4 жовтня. В цей день, місяць намагається вберегти від помилок молоді пари, категорично забороняючи їм вступати в шлюб.

Сьогодні цей крок несе благополуччя в сімейному житті тим, хто, незважаючи на зрілий вік, все-таки наважився його зробити і тільки тим парам, які абсолютно впевнені в своїх почуттях і прийняли обдумане рішення.

5 жовтня. 16-а місячна доба є днем, несприятливим для проведення весільних урочистостей і укладення шлюбного союзу.

Відтік астральної енергії, який відбувається в цей день, позбавляє новостворену родину здатності чинити опір не тільки фінансовим проблемам, а й проблем, що виникають зі здоров’ям. Часті хвороби подружжя можуть істотно затьмарити їх сімейне життя.

Однак цей день хороший для пропозиції руки і серця, а також для початку медового місяця.

6 жовтня. 17-а місячна доба – місячний календар весілля на жовтень 2017 року  радить, що це найкращий день. Тому плануючи узаконити ваш шлюб, постарайтеся розрахувати так, щоб його реєстрація випала саме на цей день. Сам Місяць благословляє вас на щасливе сімейне життя, розливаючи в повітрі особливу енергетику, що наповнює вас фізичною та енергетичною силою, що служить дуже хорошою основою для майбутньої сім’ї. Шлюби, укладені в 17-у місячну добу, відрізняються своєю міцністю і збереженням ніжного і вірного кохання, а народжені в цьому шлюбі діти виростають здоровими і щасливими.

Також в цей період необхідний не тільки енергетичний, але і фізіологічний контакт між партнерами, так як сексуальна близькість здатна позбавити вас від багатьох проблем і внести у відносини спокій і гармонію. До того ж, це чи не єдиний день, коли сексуальна енергія буквально переповнює жінку і, природно, вимагає певного виходу. В іншому випадку може виникнути енергетичний застій в області малого тазу, що нерідко призводить до проблем зі здоров’ям.

7 жовтня. В цей день рекомендується утриматися від оформлення відносин і супутніх урочистостей. Енергія цієї місячної доби спонукає людей зайнятися глибоким аналізом того, що відбувається, так що пара заздалегідь прирікає себе на постійне “самокопання”, тривалі періоди депресії і туги.

Виняток становлять ті пари, у яких є брат або сестра-близнюк. Це як раз їх день, що гарантує щасливе сімейне життя.

8 жовтня. Абсолютно несприятливий для створення сім’ї день. Прийнято вважати, що чоловік і жінка беруть собі в супутники тільки темну, негативну сторону партнера, а це, природно, не обіцяє нічого хорошого. Відносини будуть постійно напруженими, що, в підсумку, призведе до розлучення. Втім, і оформлення розлучення в цей день також не бажано.

9 жовтня. Це найкращий час для укладення шлюбу між партнерами, що займаються духовними практиками, особливо якщо ці люди рішучі і впевнені в собі. Створену в двадцяту місячну добу сім’ю рідко стосуються проблеми пов’язані з ревнощами, зрадою або фінансовим неблагополуччям, тому їх союз досить міцний і довговічний.

А ось для людей з сильною орієнтацією на соціальне життя, укладення шлюбу в цей місячний день не рекомендується.

10 жовтня. Найсприятливіший день для створення сім’ї між відомими людьми: політиками, бізнесменами, представниками відомих прізвищ і шоу-бізнесу, художниками, письменниками, в загальному, творчими особистостями всіх мастей. Природно, орієнтуючись на статус наречених, весільні торжества повинні бути багатолюдними, веселими і гучними. Від того, як пройде цей захід, буде залежати подальше життя молодят.

11 жовтня. Цей період найбільш розташований до укладення шлюбу для лікарів, вчителів, художників, письменників, скульпторів, і тих, хто хоч якось пов’язаний з шоу-бізнесом, а так само для духовних керівників і членів релігійних громад, незалежно від їх віку.

Відмінною рисою має бути багате оформлення святкового столу, незвичайними закусками і присутністю великої кількості солодких страв.

Вдалим вважається цей час і для урочистих заходів, пов’язаних зі святкуванням срібного або золотого весілля.

12 жовтня. У цей період розумніше утриматися від вступу в шлюб. Так як сімейний союз буде приречений на короткочасність через постійні, часом необґрунтовані скандали, та й саме торжество, швидше за все, буде зіпсовано будь-яким конфліктом.

А ось для розлучення – це найкращий день. Процедура розірвання шлюбу пройде швидко і безболісно, а ваші відносини ніколи не відновляться.

13 жовтня, 14 жовтня. Це дуже хороший день для тих пар, чиї відносини перевірені тривалим, не менше року, періодом. І чим вони були триваліші, тим міцнішим буде шлюб. Місяць наділяє сім’ю, створену в 24-й місячний день своєю астральною енергією, тому бажано, щоб наречені люди були духовно зрілими. Втім, шлюб буде вдалий і для молодих,  не підготовлених пар, які мріють мати багато дітей.

Також цей час сприятливо для тих, кому вже добре за сорок і тих, для кого цей шлюб вже не перший.

15 жовтня. Найкраще утриматися від оформлення шлюбних відносин, так як існує загроза неблагополуччя з фінансами, душевного дискомфорту і частих нападів апатії, як до життя, так і до коханого. Постійна нестача грошей, низький потенціал духовних сил і душевності, перетворить ваш союз в спільне існування, затягуючи в цей стан все сильніше і сильніше, як в болото.

А для розлучення – це найкращий період, особливо якщо ви прийшли до цього рішення не зовсім мирним шляхом, однак, 25-а місячна доба як ніби спеціально призначена для того, щоб погасити емоційне напруження і процедура розлучення пройде в тихій і мирній обстановці.

16 жовтня. Укладення шлюбного союзу в цей день сприятливо лише для пар, які досягли сорокарічного віку. Для всіх інших – це буде союз, який обдурив всі очікування. Рекомендується скасувати всі святкові урочистості, якщо вони припадають на 26-й місячний день, так як велика загроза виникнення великих скандалів.

Для розлучень цей період є сприятливим.

17 жовтня. Цей день дає хороший початок тим, хто має хоч якесь відношення до моря. Це можуть бути рибалки, мандрівники, моряки. Однак весілля повинне бути тихим і спокійним, від цього залежить міцність створюваної сім’ї та її благополуччя.

Рекомендується використовувати в оформленні весільного заходу парну морську символіку (два якоря, два парусника), вважається, що це сприяє зміцненню зародження сім’ї.

Медовий місяць також рекомендується пов’язати з морем, наприклад, відправитися в морський круїз.

18 жовтня. Весілля в 28-й місячний день сприятливе для людей з життєвим досвідом. Сімейний союз буде міцним і благополучним, особливо для тих пар, хто релігійний і прагне до духовної досконалості.

А для молодих пар, які бажають жити самостійним життям, найкраще вибрати інший день, так як існує загроза того, що батьки будуть постійно втручатися в їхні стосунки.

19 жовтня. Чи не найсприятливіший час для створення сім’ї і урочистих заходів. Буде краще – якщо ви ще раз, зваживши, всі “за” і “проти”, зумієте прийняти спільне правильне рішення.

20 жовтня. Ідеальний варіант для укладення шлюбу, особливо, між молодими партнерами, які прагнуть урізноманітнити сімейне життя подорожами по світу, пошуками цікавих зустрічей і пригод. Їх сімейний союз буде дуже міцним, так як вони завжди готові піти назустріч одне одному. Удача буде у всьому супроводжувати пару, яка прагне до гармонії, парі.

21 жовтня. Не бажана з наступних причин;

Існує загроза виникнення стихійних конфліктів, а напруженість 3-ої місячної доби може негативно відбитися на душевному стані молодят.

Дуже часто весілля, проведені в цей день, закінчуються великими скандалами.

Однак ці попередження не відносяться до тих, хто, вступаючи в сімейне життя, бачить себе не сидячим на затишному дивані, а лазить по горах, мчить на снігоході або йде на зустріч з аборигенами. Загалом, для тих, хто чекає від життя постійного екстриму і пригод.

Так що і весілля повинне бути таким, як заплановане подальше життя, непередбачуваним і таким, що запам’ятовується.

22 жовтня. Чи не найбільш вдалий час для одруження з простої причини – цей день є днем вибору між “так” і “ні”, що може негативно відбитися на майбутній сім’ї.

Подружжя, які уклали союз в цей день, ніколи не зможуть знайти спільну мову, через що відбуватимуться постійні сварки і суперечки, які змушують сумніватися в потрібності їх відносин.

Двоїстість ситуації може підштовхнути подружжя на неодноразові зради, що також не додасть міцності цьому, постійно знаходиться під загрозою розриву, союзу.

23 жовтня. Для тих, хто вирішив відсвяткувати весілля в 5-у місячну добу, не повинна стати несподіванкою того, що їхнє життя постійно буде схильним до якихось змін. Це можуть бути переїзди з квартири на квартиру, зміна статусу на роботі,  придбання або втрата машини

Найбільш вдалим союз в 5-у місячну добу буде для тих пар, чиї відносини вже були перевірені часом, або тих, чий вік не досяг відмітки, званої “чверть століття”.

Пари, які  вважають за краще подорожувати і завжди бути в русі, також будуть дякувати цьому дню  за подароване їм щастя.

Також будуть щасливими ті пари, які безоглядно віддаються своєму почуттю, повністю довіряють одне одному і впевнені, що так буде вічно!

5-й місячний день –  зручний час для планування урочистих заходів, які бажають провести з великим розмахом.

24 жовтня. Сприятливий час для тих, хто мріє про спокійне, затишне гніздечко, в якому не буде місця ні метушні, ні шуму. Ідеально підходить для людей, що віддають перевагу усамітненню і майже самотньому способу життя, які вже залишили за плечима молоді, бурхливі роки і навчилися цінувати внутрішній світ і глибину відносин.

Сімейний союз 6-го місячного дня допоможе парі, обдарувавши їх мудрістю, зберегти тривалі любовні відносини, практично – раз і назавжди.

Весільний захід буде проходити в сімейному колі, без зайвого шуму і помпезності, рясного застілля і спиртних напоїв.

25 жовтня. Цей час вважається надзвичайно  ідеальним для укладення шлюбу між нареченими, що займаються будь-яким видом творчості. Це можуть бути художники і поети, письменники і музиканти, співаки, актори і ті, хто присвятив себе вивченню гуманітарних наук або просто цікавиться мистецтвом.

Сім’я, створена в 7-й місячний день, буде відрізнятися тягою до загальних знань, взаєморозуміння між усіма її членами і творчим підходам до будь-яких проблем, що виникають. Подружня пара буде являти собою одне, неподільне і непорушне ціле, яке живе спільними ідеалами і прагненнями.

На весільному торжестві обов’язкова присутність якомога більшого  числа творчих людей, що зробить свято яскравим і незабутнім.

26 жовтня. На жаль, одруження в цей день прирікає подружжя на постійні конфлікти і нерозуміння, а також на тривалі періоди фінансової нестабільності.

Уникнути цього зможуть тільки пари, що збираються вести активний спосіб життя, часто подорожувати і постійно шукати щось нове в житті і спілкуванні, які будуть по-справжньому відкриті одне  одному.

27 жовтня. Якщо ви хочете уникнути розчарувань в своєму партнері, та й в житті взагалі, виберіть інший день, як для реєстрації шлюбу, так і для проведення весільного торжества, яке, швидше за все, закінчиться великим скандалом.

Сім’я, створена в 9-й місячний день, приречена на швидкий розпад. Її супутниками будуть постійні конфлікти, сварки і неприємності.

Саме тому наш путівник рекомендує вам виключити 9-у місячну добу із запланованих весільних заходів.

28 жовтня. Цей день є найсприятливішим періодом з усього місячного циклу, коли укладення шлюбу і супутні цьому урочисті заходи не принесуть абсолютно ніяких неприємностей.

У таких сім’ях розлучення трапляються дуже рідко, так як обидва партнери не тільки кохають одне одного, але і поважають, тому негативно ставляться до зрад. Минуть цю пару і матеріальні труднощі, що є причиною частих сварок, їх фінансове забезпечення буде досить високим і стабільним.

Весілля в 10-й місячний день – ідеальний час для тих, хто бажає мати багато дітей, а так як він пов’язаний з традиціями, то є ймовірність того, що ви станете засновниками нового роду, і ваші сімейні традиції будуть передаватися від покоління до покоління.

Однак потрібно задуматися про необхідність укладення шлюбу тим парам, які відкидають осілий спосіб життя, віддаючи перевагу перебувати в постійному русі. Вони будуть постійно “розриватися” через неможливість поєднати непоєднуване: домашнє вогнище і романтику запорошених доріг.

А, як відомо, сім’я, в якій відсутні мир і взаєморозуміння, не може існувати довго, і лише любов до рідних і близьких, допоможе їй протриматися деякий час.

29 жовтня. Благополучним буде той союз, в якому пари повністю довіряють одне одному, будучи впевнені в своїх почуттях і, перш ніж прийняти таке важливе рішення, обговорили всі нюанси спільного життя.

Може бути спокійний за свій шлюб і той, хто є лідером, який вміє брати контроль не тільки над ситуацією, а й над собою, так як узаконені  відносини накладають відбиток на поведінку подружжя, яке не завжди буде передбачуваним. Настрій цієї пари буде мінливий, а бажання змінити плин сімейного життя буде переслідувати їх постійно.

30 жовтня. День, надзвичайно сприятливий для оформлення відносин для всіх пар, незалежно від рівня інтелектуального розвитку, зацікавлень і віку. Окрім дуже молодих пар, так як їм не вистачить душевних якостей, щоб співпасти з енергією 12-ої місячної доби.

Шлюби, узаконені в цей день, дуже  рідко закінчуються розлученнями, так як цей сімейний союз створюється на основі високих духовних відносин і, найчастіше, між глибоко віруючими людьми, що цінують милосердя і любов.

Сприятливий він і для пар з філософськими поглядами на все навколишнє, які цікавляться різними видами творчості і які очікували від сімейного життя спокій і тишу.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *