Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на травень 2018 року

Місячний календар весілля на травень 2018 року

Для кожної пари весілля – це особлива, довгоочікувана подія. Найчастіше планування починається з вибору ідеальної дати. На цьому етапі багато хто стикається з проблемою, адже необхідно враховувати не тільки день тижня або ж свята, а й звернути увагу на місячний календар весілля на травень 2018 року. На думку астрологів, 2018 рік сам по собі ідеально підходить для реєстрації шлюбу. Однак існують сприятливі і несприятливі дні, про які ми поговоримо далі.

Місячний календар весілля на травень 2018 року. Сприятливі та несприятливі дні

Місячний календар весілля на травень 2018 року

Травень для весілля вибирають найсміливіші. Вважається, що зігравши весілля в травні, будеш все життя маятися. Та й статистика розлучень найвища саме в травні. Зате саме в цьому місяці радує спів птахів, квіти, що розпускаються, зелена трава, дерева і приємна сонячна погода.

Будь-яка наречена з особливим хвилюванням чекає дня свого одруження і хоче, щоб свято пройшло ідеально, тому місячний календар весілля на травень 2018 року цікавить не тільки дівчат, які збираються вийти заміж в рік Собаки, але і їхніх обранців.

За допомогою календаря можна буде дізнатися про циклічні зміни місячних фаз в 2018 році і найбільш вдалі дні для одруження.

Кожна пара сама повинна визначити, що важливіше, довіряти прикметам чи повірити в щирість своїх почуттів.

Ось кілька правил, які слід врахувати при виборі дати весілля:

Найкраще укладати шлюби на зростаючиц Місяць;

Не можна ходити в РАГС, коли Венера рухається в зворотному шляху;

Краще не укладати шлюби, коли виникає напруга між Місяцем і Сонцем – молоді будуть сваритися;

Не буде в шлюбі любові, якщо в день весілля Венера буде розташовуватися в знаках Діви, Овна, Скорпіона.

Астрологам вдалося обчислити сприятливі для весіль дні на весь поточний рік. У більшості вони припадають на другу частину місяця. Саме в травні, наприклад, особливо сприятливими будуть 20, 25 і 27 числа.

Сприятливі дні для весілля в травні 2018: 18, 20, 25, 27, 28, 29 число.

Несприятливі дні для весілля в травні 2018 року: 1, з 3 по 7, 12, 21, 23 число.

Травень – весільний захід, запланований на цей місяць, може мати негативний результат в тому випадку, якщо Венера вступить в боротьбу з Сатурном.

Це явище спровокує постійні недомовки між закоханими. Подружжя будуть вести подвійне життя. Крім того, існує велика ймовірність зрад.

Але особливу увагу варто звернути на 24.05 і 25.05, адже вони вважаються несприятливими днями для весілля.

В результаті протистояння двох планет, почуття подружжя можуть різко притупитися, а подальше життя стане нестерпним випробуванням для обох.

Вплив фаз Місяця на сімейне життя

Перш за все, астрологи радять майбутнім молодятам звернути увагу на місячний календар весілля на травень 2018 року. У ньому прописуються розташування і фази Місяця, і місцезнаходження небесного світила відносно зодіаку. Залежно від певних дати і часу, Місяць може як стати захисникомі покровителем молодої сім’ї, так і принести невдачу в укладений  шлюб і накликати біди на молоду сім’ю.

Коли Місяць змінює свою фазу, люди нерідко поводяться досить неадекватно, у них все йде не так, як потрібно, навіть зростає число ДТП на дорогах. У 1-7, 15, 18, 20-26 і 28 місячна доба слід утриматися від поїздок.

Це не означає, що виходити з дому не можна, але слід проявити максимальну обережність. У ці дні не варто починати нові справи, підписувати важливі папери, і, в тому числі, подавати заяви в РАГС і справляти весілля – все обов’язково в результаті піде шкереберть.

Одруження являє собою не просто урочистий захід. Це найважливіша подія, яка кардинально змінює життя люблячих людей, тому дату святкування прийнято вибирати завчасно, керуючись місячним календарем весіль.

Більшість забобонних людей переконані в тому, що місячний день, на який намічено весілля, може здійснювати як позитивний, так і негативний вплив на долю сімейної пари. Дуже багато залежить від того, в яку місячну фазу і в який період місячного циклу буде укладено шлюбний союз. Не виключено, що це вплине на відносини молодят в майбутньому.

Існує кілька критеріїв, за якими можна припустити, яким буде наступний рік для весілля – вдалим чи ні. Те, з якою періодичністю обертається Місяць, робить істотний вплив на взаємини і гармонію між закоханими.

З точки зору фаз супутника, найбільш сприятливими і вдалими вважаються сім’ї, утворені в період зародження нового Місяця. Укладений в цей період шлюб принесе закоханим благополуччя, достаток і довіру. Небажано призначати дату одруження на фазу спадного Місяця. Вважається, що це може спричинити кризу і бідність в сім’ї, а результатом нестабільного емоційного фону стануть напружені відносини новоспеченого подружжя.

Категорично не рекомендується укладати шлюбний союз під час повного місяця і затемнення.

На переконання астрологів, будь-яку справу, розпочату в один з цих періодів, призведе до краху. У зв’язку з цим весілля, заплановане на день місячного затемнення, бажано перенести на більш відповідну дату.

Не підходять для весіль періоди з’єднання Місяця з Венерою. З огляду на те, що ця планета є покровителькою любові, пару чекають численні сварки, зради і напади ревнощів, які можуть привести до швидкого розпаду шлюбу.

За місячним календарем в травні місячні фази будуть змінюватися в такій послідовності:

1-14 травня – старіючий  Місяць;

15 травня 14:47 – молодик;

16-28 травня – зростаючий  Місяць;

29 травня 17:19 – повний місяць;

30-31 травня – старіючий  Місяць.

Найсимпатичніші дати для весілля в цей місяць цього року:

05.05.2018 (субота)

18.05.2018 (п’ятниця)

Місячний календар весілля на травень 2018 року. Детально інформація на кожен день

1 травня. Взагалі починаючи з місяця травня, весіль менше ніж в квітні в дні в які церква дозволяє. Багато хто боїться потім все життя маятися, але це тільки прикмета. Що відносно першотравневого дня для весілля, то тут вже треба враховувати що це в багатьох країнах вихідний день, це і добре для організації весілля в цей день.

Першому травневому дощу народ приписував велику силу. Вважалося, що якщо намочити голову під таким дощем, то волосся буде рости не гірше травневої трави.

З цього дня можна засівати город – морози вже не повернуться. Щоб забезпечити собі багатий урожай, рекомендувалося збризкувати насіння річковою або криничною водою протягом трьох днів, на сході. Ще один секрет – кинути монети на дно колодязя.

Це повинно було задобрити нечисть, якій за статусом належить стежити за рослинами. Причому все це потрібно зробити таємно, а якщо під час священнодійств поблизу виявляться свідки, то не бачити хорошого врожаю.

До речі, якщо у людини в цей день іменини, то їй долею призначено жити із садом і городом.

Ми знаємо цей день як День весни і праці, який широко відзначається на просторах нашої країни. Та й не тільки нашої. Першотравень – яскраве національне свято в декількох десятках країн світу.

Вільха зацвіла – можна сіяти гречку.

Фіалки зацвіли – можна сіяти моркву, цибулю, редиску, петрушку і кріп.

Огородник в двері постукав – на роботу покликав.

Травневий дощ – буде жито.

Вологий вечір – завтра буде ясна погода.

7 травня. З проведенням весілля в травні багато що пов’язане з прикметами, але якщо люди люблять одне одного, то це всерйоз і надовго повинні вони мати. Місячний календар весілля на травень 2018 року радить, що ця дата весілля не підходить тим сім’ям, де праця пов’язана з посівними роботами.

Як ми всі прекрасно знаємо, весілля це урочисте свято з’єднання двох молодих людей, які готові бути вірними одне одному все життя. Цей день прекрасний, тому що на обличчях люблячих молодих можна побачити радість, яка сяє з них, як сонце в погожий літній день.

Ці люди готові провести все життя разом і готові віддати все, що у них є за свою другу половинку. Це перший і головний плюс в весіллі те, що двоє людей стають одним цілим, вони готові ділити всі радощі й прикрощі, разом вирішувати виниклі сварки і шукати компроміси.

Другим плюсом є саме святкування цього об’єднання двох люблячих людей. Це підтвердження всім властиве, що вони готові бути разом все життя і відповідати один за одного перед людьми і Богом.

Так що люди, які думають, що це лише звичайна традиція дуже помиляються в цьому, в будь-якому випадку весілля зміцнює відносини. Третім плюсом є створення сімейного шлоюбу, міцного з безліччю нащадків, які будуть нести ваше горде ім’я крізь століття.

А там де багато дітей багато радості, щастя і родинного достатку. На старості вам буде, на що поглянути і чим пишатися, адже ви виховаєте повноцінних членів суспільства, які зможуть зробити внесок в якесь добре діло.

Так, що якщо хтось ще планує жити на самоті, то хотілося б порадити, або навіть побажати знайти людину, яка заповнить вашу внутрішню порожнечу.

13 травня. Травень вважається несприятливим місяцем для початку подружнього життя, вже з 13 травня ніхто ні до кого не сватався. Більш того, сватання в несприятливий період вважалося образливим, оскільки передбачало, що нареченій вже не можна довше зволікати з показним дівоцтвом. Багатьох від весілля в цей день відлякує чортова дюжина, дивіться детально, особливо якщо випадає на п’ятницю.

Зоряна ніч після тихого теплого вечора обіцяє сприятливе врожайне літо.

Зірки ховаються – до дощу.

Якщо похмура погода, але кульбаби розкриті, то дощу не буде.

Південний вітер вночі – до родючого  літа.

Який схід сонця, таке і буде літо. Якщо вранці ясно і сухо, то і літо порадує такою  же погодою, а якщо дощове, то буде неврожай через дощі.

19 травня.  Цей день був сприятливим для початку посіву бобових культур. З особливими обрядами здійснювали посівання гороху. Вважалося, що сіяти його потрібно на заході, щоб цього не бачили ворони і не могли зіпсувати посіви.

При цьому особливу увагу приділяли напрямку вітру. Якщо вітер Північним був, вважалося, що урожай буде жорстким, а якщо з Заходу, то зерна гороху дрібними і червивими будуть. Таким же чином сіяли насіння бобів, кукурудзи, гарбуза. Для захисту від напасті всі посіви супроводжувалися спеціальними оберігаючи ми  змовами.

Для тих же, хто вирішив пов’язати себе узами шлюбу 19 травня місячний календар весілля на травень 2018 року зазначає, що в народі травень не користувався особливою популярністю для весіль. Навпаки, в давні часи цей місяць намагалися всіляко обходити і не влаштовувати будь-яких урочистих моментів без гострої необхідності.

Цей день був відмінним стартом для посіву огірків. Городники уважно стежили за росою. Вважалося, якщо роса в цей день рясна, то урожай огірків буде хорошим. А для закріплення потрібно полити посаджені в землю насіння водою зі ставка.

Якщо роси багато в цей день – урожай огірків буде хорошим;

немає ранкової роси на полях – чекай негоди;

якщо оси вибирають для гнізд відкриті місця – слід очікувати сире і дощове літо;

якщо світанок зустрів туманом – опадів вдень не буде, встановиться гарна погода.

День для весілля-2018 з Фен-шуй

Тим, хто вирішив для вибору дати весілля керуватися вченням Фен-шуй, доведеться трохи складніше, але разом з тим і цікавіше. В цьому випадку дати обчислюються індивідуально для кожної пари, тому необхідно звернутися до фахівця.

Крім того, експерт допоможе встановити не тільки найкращі дати удачі, успіху і стабільності, а й основний час для проведення одруження. Це зробить сприятливий вплив східного вчення ще сильніше.

Цей момент також буде корисний, якщо для пари принципово укладення шлюбу в день, який виявився несприятливим – вдало обраний час усуне весь негатив.

Місячний календар весілля на травень 2018 року передбачає, що не можна укладати шлюб в один з так званих «днів Ша». Це може зробити сім’ю марнотратною, привнести часті сварки і постійні запізнення на важливі події. Які числа найбільш сприятливі для весіль в 2018-му році – питання конкретно до фахівця з Фен-шуй.

Місячний календар весілля на травень 2018 року. Вінчання

Незважаючи на численні віяння сучасного часу, все більше і більше пар звертаються в наш час до таїнства вінчання – церемонії, яка є майже ровесницею нашої ери. Зрозуміло, ті, хто ходять до церкви часто, напам’ять знають всі або майже всі відповідні дати для вінчання.

Але як же бути тим, хто нечасто відвідує церкву? Допомогти таким парам цілком здатний церковний календар. У ньому зазвичай позначаються дні, сприятливі для одруження.

Для вінчальних днів є кілька обмежень. Перш за все, це певні дні тижня, пісні дні і церковні урочистості. Таким чином, молодятам не вийде повінчатися у вівторок, четвер і суботу – ці дні передують пісним. Сюди ж входять двунадесяті свята. А якщо врахувати свята з перехідними датами, сюди також можна включити 17 і 27 травня.

Будь-який інший день можна вибрати для вінчання, не забудьте тільки обговорити свій вибір з батюшкою.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *