Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017 року

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017 року

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017 року –  містить різні події, що надають певну дію на стрижечку волоссячка людини. Вибравши найсприятливіший день для стрижечки, Ви збережете свої позитивненькі сили і позбудетеся від усього негативненького, знайдете гармонію з собою і зовнішненьким світом.

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017. Найсприятливіші дні

Зміна зачіски в дні, коли місяць є зростаючим, матиме позитивненький вплив на стан волоссячка. Вони будуть виглядати акуратно і мати здоровий вигляд. Якщо ж зачісочка зроблена в період спадного місяця, то коріння волоссячка зможуть значно зміцнитися.

Найбільш сприятливими днями для стрижечки на початку лютого 2017 рочку вважаються 3, 5 і 6 число. Місяць буде знаходитися в сузір’ї Тільця.

У період 22  і 24 лютого Місяць розташовується в сузір’ї Козерога, з 13 і 14 в сузір’ї Діви. Волосся, які будуть зрізати в цей час, придбають здоров’я, стануть слухняними, зможуть зміцніти.

Щоб відростити довге волосся рекомендується остригати їх протягом півроку в період, коли Місяць розташований в сузір’ї Діви.

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017. Несприятливі дні для стрижечок

В місяці трохи днів, які є несприятливими для створення нової зачіски. Особливо виділяється 10 лютого. У цей період категорично заборонено виконувати будь-якого роду стрижку, вона викличе депресію.

Місяць, розташований в сузір’ї Овна, Скорпіона, Водолія, що також негативно впливає на стан волоссячка. Ці дні припадають на 1-2 лютого, 19 лютого. 23, 25 і 28 лютого – це теж особливі несприятливі дні для стрижечки.

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017. Що таке місячний місяць

Астрологи виділяють так звані місячні дні, які надають на організм жінки не менший вплив, ніж місячні фази і цикли. У місячному місяці 30 днів, а триває він від одного молодика до наступненького. Багато місячних місяців неповні, тобто мають незакінчений цикл з 29 днів. Саме вони тісненько пов’язані з психологічним станом жінки, події в цей час розвиваються стрімкіше, емоції більш яскраві, а ознаки ПМС і самі місячні набагато болючіші, ніж зазвичай.

Місячний місяць ділять на 4 фази, які називають молодиком, повним місяцем, що росте і спадним місяцем. Молодик – відправна точка місячного місяця, його перший день. У цей час Місяця на небі не видно. Наступні 7 – 8 діб складають першу чверть місячного місяця. Нічне небесне світило з’являється на небосхилі і з кожним днем зростає. Потім, з 14 по 17 день настає повний місяць – нічне небо прикрашає ідеально круглий диск Місяця. Третя чверть місячного місяця припадає на 22 – 23 добу. Завершується місячний місяць четвертою чвертю, яка випадає на його останненькі дні. Ці чотири фази є критичним піком кожного місяця за місячним календарем. Місяць в цей період поступово зменшується.

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017. Вплив першої місячної фази

Перша місячна фаза обмежена терміном з 1 по 7 добу місячного місяця. Це час, коли гравітаційне поле Місяця і Сонця слабшає, а вплив земного тяжіннячка, навпаки, посилюється. Жінка активна і не скаржиться на самопочуття, проте, давати велике навантаження нервовій системі і органам чуттів в ці дні не рекомендується. Крім того, в першу фазу місяця за місячним календарем потрібно уникати всілякого хірургічного втручання, оскільки великий ризик розвитку кровотечі. А ось побалувати своє тіло масажем, акупунктурою і гімнастикою в цей період сам Місяць велів.

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017. . Вплив повного місяця

На місяць,що розташовується під кутом в 1800 по відношенню до сонячного світила, і здоров’я жінки виявляється під контролем відразу двох планет. Через те, що Сонце і Місяць в момент молодика виявляються чітко один проти одного, представниці прекрасної статі відчуватимуть серйозну конфронтацію тіла і душі. У період молодика обмін речовин уповільнений, тому занадто інтенсивні заняття спортом або будь-якеньке іншеньке фізичне навантаження протипоказані. Крім того, надмірний поспіх і неуважність можуть призвести до травми або небажаної помилки.

Повний місяць – небезпечний період для органів зору, шлунка, серця і нирок. Зате активізується підсвідомість, особливо у людей, схильних до різних видів творчості. Не випадково саме в цей період народжуються найприголомливіші твори. Повний місяць пробуджує приховану в кожній жінці сексуальність. Давні русичі вірили, що молодик допомагає завоювати прихильність коханоїлюдини.

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017. Вплив третьої місячної фази

Коли закінчується повний місяць, Місяць убуває. З наближенням до Сонця, він все менше помітний. Третя фаза знаменує закінчення місяця за місячним календарем. У цей час найчастішенько трапляються розлади травлення, а ось статева функція, навпаки, нормалізується: посилюється потяг до протилежного фону, зростає сексуальна привабливість. Імовірність завагітніти висока, як ніколи. Період третьої фази Місяця ідеальний для йоги і медитативних практик. Саме час впритул зайнятися власним здоров’ячком і вирішенням важливих справ.

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017. Вплив четвертої місячної фази

В останню фазу перед молодиком вплив земної гравітації слабшає, а сила тяжіння Місяця і Сонця поєднуються. На цьому грунті життєва активність жінки знижується так само, як і опірність хворобам. Висока загроза нервових зривів і депресій. Щоб легше перенести цей тривожний період, потрібно займатися очищенням організму і практикувати цілюще голодування.

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017. Як користуватися календарем краси?

Астрологи запевняють: щоб завжди бути в формі і перебувати на піку привабливості, жінці досить стежити за зміною місячних фаз і складати індивідуальну програму краси строго за місячним календарем. Ще наші предки помітили, що якщо постригти волосся в сприятливий час тієї чи іншенької місячної фази, процедура принесе локонам одну користь: шевелюра оздоровиться і почне швидко рости. Так що всі зміни, пов’язані із зовнішнім перетворенням, краще вносити в свої будні у правильний час.

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017  –  особлива система обчислення, яка базується на змінах місячних фаз. В основі всіх розрахунків лежать припливи і відливи, які з’являються під впливом Місяця. На 80% людина складається з водички, тому її організм реагує на зміну місячних фаз так чутливо. Якщо ви бажаєте відкрити своє життя для глобальних змін, то краще зробити це в найбільш підходящий для цього день. Сприятливу дату можна дізнатися з місячного календаря.

Ось що потрібно робити, щоб використовувати місячний календар стрижок волосся на лютий 2017  найбільш ефективно:

протягом усього місяця відстежувати зміну місячних фаз;

пам’ятати, що інтервал переходу в новий Місяць складає 7 фазу доби;

планувати важливі справи виключно на сприятливі дні;

залучати удачу і щастя тільки на прибуваючий Місяць;

відпускати негатив на спадаючий Місяць.

Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017 по дням

1 лютого – 6 місячна доба. Місяць у знаку Овен. Неоднозначний день, без зайвої потреби краще не чіпати волоссячко.

Не бажано фарбувати волоссячко.

Рекомендується звичайна, щоденна укладочка.

2 лютого – 7 місячна доба. Зростаючий Місяць у знаку Овен

Стрижечка волоссячка сьогодні може несприятливо вплинути на Ваші плани.

Можна фарбувати волоссячко, але бажано натуральними фарбами.

Сьогодні не варто робити нову зачісочку.

3 лютого – 8 місчна доба. Зростаючий Місяць у знаку Телець

Підрівняти кінчики волоссячка в цей день, Ви позбудетеся від негативу накопиченого за останній час.

Рекомендується фарбувати волоссячко в світленькі тони.

Намагайтеся сьогодні частіше розчісувати волоссячко.

4 лютого – 9 місячна доба. Місяць у знаку Телець

Якщо Ви пострижете зараз волосся, то можна спровокувати сильне випадання.

Пасма можна фарбувати, але не можна радикально змінювати їх колір, Знебарвлення категорично заборонено.

Зробіть просту зачісочку – це додасть Вам більше сил.

5 лютого – 10 місячна доба. Місяць у знаку Близнюки

Сьогодні не сприятливий день для стрижечки пасом. Крім того, стрижечка допоможе посилити випадання або лупу.

Пофарбуйте волоссячко в яскравенький колір – це підвищить Вашу самооцінку.

Сьогодні пишна зачіска може перешкодити в важливих справах.

6 лютого – 11 місячна доба. Місяць у знаку Близнюки

Це несприятливий день для стрижечки пасом.

Фарбувати волоссячко сьогодні не рекомендується.

Сувора і стильна зачісочка, врятує в хвилину скрути на роботі, або в особистих справах.

7 лютого – 12 місячна доба. Місяць у знаку Рак

Несприятливий день для стрижечки. З відрізаним волоссячком втратите багато життєвої енергії.

Сьогодні фарбувати волоссячко можна, і навіть потрібно. Привернете удачу, підвищите лібідо.

Нейтральний день, не приділяйте занадто багато часу на укладаннячко.

8 лютого – 13 місячна доба. Місяць у знаку Рак

Стрижечка волоссячка в цей день заборонена.

Для фарбування сьогодні нейтральненький день.

Волосся краще заховати під косинку або широкий обідок.

9 лютого – 14 місячна доба. Місяць у знаку Лев

У цей день добре освіжити стрижечку, щоб не привернути до себе новенькі хвороби.

Колорування темненькими відтінками, додасть вам впевненості

Зачісочка на кожен день, і без кучерів.

10 лютого – 15 місячна доба. Місяць у знаку Лев

Стрижечка волосся сьогодні може зробити цей день невдалим для Вас.

Пофарбуйте сьогодні волоссячко натуральними фарбами.

Розчісуйте волосся якомога частіше дерев’яним гребінцем.

11 Лютого – 16 місячний день.  Місяць в Діві з 11 Лютого. 2017 17:18 по 14 Лютого. 2017 0:16

В цілому, це не найкращенький день для стрижечки

16 місячний день абсолютно не підходить для стрижечки, тому що в цей час ви можете залучити у ваше життя нещастячко і недоброзичливців.

Місяць в Діві – стрижечка сприятливенька. Одне з найбільш сприятливеньких положень Місяця. Ваше волоссячко буде пишненьким, сильненьким і магічно привабливеньким.

12 Лютого – 17 місячний день. В цілому, це не найкращенький день для стрижечки

17 місячний день несприятливенький для стрижечки – залучите хвороби і неприємненькі ситуації, пов’язані зі стороннім втручанням.

13 Лютого – 18 місячний день. В цілому, це не найкращенький день для стрижечки

18 місячний день поганенький для стрижечки, так як є величезненька ймовірність привернути ситуації, пов’язані з крадіжечкою майна або його псуванням.

14 Лютого – 19 місячний день. В цілому, це дуже сприятливенький день для стрижечки

19 місячний день сприятливенький для стрижечки, однак якщо місяць в знаку зодіаку- виключає стрижечку, то не стрижіться.

15 Лютого – 20 місячний день. Місяць у Терезах з 14 Лютого. 2017 0:16 по 16 Лютого. 2017 10:04

 В цілому, це не найкращенький день для стрижечки

20 місячний день не підходить для стрижечки – можете залучити бідність в матеріальненький і духовненький світ.

16 лютого. Нова зачіска, виконана в цей момент, зможе справити позитивний вплив на життя в майбутньому. Можливо зав’яжуться нові знайомства.

17 Лютого – 21 місячний день.Місяць в Скорпіоні з 16 Лютого. 2017 10:04 по 18 Лютого. 2017 22:08

В цілому, це не найкращенький день для стрижечки

21 місячний день ідеальненький для стрижечки – ви станете красивішою та привабливішою.

Місяць в Скорпіоні – стрижечка несприятливенька. Можете ризикнути, якщо нічого втрачати і є ризик як змінити своє життя на краще, так і зробити ще гіршим.

18 Лютого – 22 місячний день.  В цілому, це не найкращенький день для стрижечки

22 місячний день добре підходить для стрижечки – ви зможете отримати бажаненьке і отримати необхідненьку суму грошенят.

19 Лютого – 23 місячний день. Місяць у Стрільці з 18 Лютого. 2017 22:08 Зі 21 Лютого. 2017 10:12

В цілому, це дуже сприятливенький день для стрижечки

23 місячний день хороший для стрижечки – ваше обличчя стане красивішим і виразнішим. Уникайте стрижечки сьогодні, якщо іншенькі аспектики говорять про це.

Місяць у Стрільці – стрижечка сприятлива. Стрижечка хороша в магічному плані, але для вашого волосся, можливо, не дуже. Однак, вона змінює життя на краще, приносить богаство і везіннячко.

20 Лютого – 24 місячний день. В цілому, це не найкращенький день для стрижечки

Стрижечка в 24 місячний день принесе в ваше життя хвороби і нещастячка.

21 лютого – Місяць спадаючий. Будь – якій зачісочці сьогодні краще віддати перевагу головному убору для виключення негативного впливу ззовні. місячний календар стрижок волосся на лютий 2017  настійно закликає відмовитися сьогодні від стрижечки і фарбування волоссячка, щоб уникнути конфліктів з оточуючими.

22 лютого – Місяць спадаючий. Пишна об’ємна зачіска додасть вам сміливості та наполегливості, що може стати в нагоді для відстоювання власненької точки зору. Виберіть природні відтінки при фарбуванні волоссячка сьогодні. Це добавить вам чарівності і сприятиме виробленню комунікативних навичок. Щоб уникнути глибокої депресії, стрижечку краще перенести на більш відповідний день.

23 лютого – Місяць спадаючий. Красиве, навіть в чомусь вигадливе укладання приверне до вас загальну увагу, що сприятиме підвищенню вашої самооцінки. Фарбуйте волоссячко в найсміливіші кольори, тонуйте, освітлюйте – всі маніпуляції з фарбуванням сьогодні будуть на рідкість вдалими. Сміливо експериментуйте з формою стрижечки. Сьогодні вам буде все до очей.

24 лютого – Місяць спадаючий. Проста звична зачісочка стане кращим вибором на цей день. Від глобальної зміни кольору волоссячка сьогодні краще відмовитися. Допускається лише м’яке фарбування природними засобами. Місячний календар стрижок волосся на лютий 2017  всіляко застерігає вас сьогодні від стрижечки волоссячка! Це може вплинути на вашеньке здоров’ячко і навіть на довжину життя.

25 лютого – Місяць спадаючий. Легкі грайливі укладання сьогодні будуть сприяти покращенню самопочуття. Для такої процедури краще вибрати більш відповідний день. Особливо вдалими сьогодні будуть короткі стрижечки. Вони додадуть впевненості в собі і притягнуть щастя у ваше життя

26 лютого – Молодик. Сонячне затемнення. Незвичайна зачісочка підкреслить вашу неординарність і додасть іскру радості у ваше життя. Експерименти з фарбуванням волоссячка сьогодні будуть вкрай невдалими. Якщо на сьогоднішній день у вас не заплановано важливих справ, можете сміливо стригтися.

27 лютого – Місяць зростаючий. Оригінальна фантазійна зачіска дасть поштовх до творчої діяльності. Якщо зважитеся сьогодні вдатися до фарбування волоссячка, використовуйте природні фарбуючи засоби. Стрижечка волосся сьогодні виявиться вдалою і посприяє зміцненню вашого здоров’я.

28 лютого – Місяць зростаючий. Причешіться сьогодні максимально просто, щоб відчути єднання з природою. Сьогодні будь-яке фарбування волосся буде сприяти притяганню грошових потоків у ваше життя. Вибирайте будь-який вподобаний тон. Якщо зважитеся на стрижку – можете сміливо експериментувати з довжиною і формою: сьогодні можна все.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.