Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на січень 2018 року

Місячний календар стрижок на січень 2018 року

Місяць сповнений загадок і таємниць, відкрити які під силу не кожному. Зате можна легко підлаштуватися під «настрій» цього небесного світила, якщо частіше заглядати в місячний календар стрижок на січень 2018 року. Тоді життя піде в гармонійному темпі, дозволяючи вирішити не тільки внутрішні проблеми, а й перетворитися зовні. Доглядаючи і підстригаючи волосся, відштовхуючись від місячного календаря, можна завжди виглядати бездоганно.

Місячний календар стрижок на січень 2018 року

Місячні цикли сильно впливають на здоров’я волосся. Перед тим, як записатися в салон краси, потрібно дізнатися місячні фази.

Вони допоможуть визначити сприятливі дні для догляду за волоссям.

– 1, з 18 по 3 – Місяць «починає зростати», значить, якщо підстригти волосся, то вони будуть рости інтенсивніше;

– 2 і 31 – Повний місяць. У цей час рекомендується робити стрижку, фарбування і лікувати волосся. Ефект після процедур порадує;

– з 3 по 16 – Місяць убуває, тому можна зміцнювати коріння, стригти і підстригати кінчики. Але після процедур вони будуть рости повільніше;

– 17 – Молодик. Сприятливий день для будь-яких маніпуляцій з волоссям.

Отже, місячний календар стрижок на січень 2018 року  підкаже вам, в який час вирушати до майстра, щоб перетворитися і змінити імідж.

Місячний календар стрижок на січень 2018 року. Завивка волосся

З чим асоціюється романтичність в образі жінки? Звичайно ж, з милими кучериками і хвилястими пасмами. Для того, щоб додати в вигляд дівчини грайливості, можна зробити завивку. Сприятливі дні в січні для таких експериментів – Місяць в Діві: 5, 6, 7 числа. Можна без остраху зіпсувати структуру волосся, робити хімічну завивку.

Календар стрижок не радить проводити процедури з волоссям, якщо Місяць знаходиться у Леві. У цей період можна робити завивку, але з обережністю. Адже, волосся в’ються і відрізняються неслухняним «характером». Ефект може розчарувати тих, хто зважиться на зміну образу. Місяць у Леві в січні – 3, 4 і 31 числа. Тільки грамотний майстер здатний в цей час зробити красиві кучері, не зашкодивши волоссю.

Якщо Місяць знаходиться в Рибах, Раку або Скорпіоні, то краще відмовитися від хімічної завивки.

Відзначте для себе несприятливі дні січня для цієї процедури, щоб потім не лити «крокодилячих» сліз:

– 1, 2, 29 та 30 (Місяць у Раку);

– 10, 11 (Місяць у Скорпіоні);

– 17, 18, 19 січня (Місяць у Водолії);

– 20, 21 (Місяць у Рибах).

Увага! Якщо заплануєте завивку в вищевказані дні, то волосся стануть тонкими, ламкими і втратять природну привабливість.

Місячний календар стрижок на січень 2018 року. Фарбування волосся

Під час зростаючого Місяця можна сміливо фарбувати волосся в будь-який відтінок. Сприятливі дні в січні – 1, з 18 по 30 число. Надавши волоссю бажаний колір, ви залишитеся задоволені роботою перукаря. Хоча, можна і самостійно робити фарбування. Волосся після цього будуть не тільки швидко рости, але і надовго збережуть відтінок.

Місячний календар стрижок на січень 2018 року  радить провести фарбування волосся в сприятливі дні місяця, щоб змінити образ на краще:

– діловий успіх 1 січня;

– темний відтінок волосся допоможе уникнути проблем і ворогів: 2 cічня;

– позитивна енергія і шанси на успіх: 5 cічня;

– новий колір притягне позитивну енергію: 6 cічня;

– успіх у фінансах, прибуток: 9 cічня;

– впевненість і гармонія в душі: 14 січня;

– теплі взаємини з оточуючими: 18 і 20 січня;

– благополуччя в грошах, кар’єрний ріст очікує тих, хто зважиться на фарбування басмою або хною: 19 cічня;

– примирення і підвищення самооцінки: 22 cічня;

– міцне здоров’я, якщо фарбувати волосся в природні відтінки: 25 і 26 січня;

– удача в справах і коханні, взаєморозуміння з родичами: 27 і 28 січня.

Місячний календар стрижок на січень 2018 року не рекомендує фарбувати волосся в наступні дні місяця:

– конфлікти з оточуючими людьми: 7, 12 і 16 січня;

– сварка і скандал з родичами: 21, 23 січня;

– погане самопочуття, хвороба: 29 січня.

Місячний календар стрижок на січень 2018 року. Сприятливі дні для стрижки

Якщо хочете, щоб волосся у вас росли швидше, необхідно планувати стрижку: 1, з 18 по 30 січня – Місяць в цей період починає «зростати». Правда, на початку і кінці будь-якого місяця, бажано відмовитися від маніпуляцій з волоссям. Ефект від цього може, як порадувати, так і засмутити. Можна опинитися не тільки у владі фінансової та особистої удачі, але і втратити позитивну енергію.

Місячний календар стрижок на січень 2018 року  рекомендує робити стрижку в період, коли Місяць проходить через знаки:

– Діви: 5, 6, 7 січня;

– Льва: 3, 4, 31 числа;

– Тільця: 25, 26 числа;

– Терези: 8, 9 січня.

Сприятливі дні січня, коли можна вирушати в салон краси:

– 2 (Повний місяць) – будь-які маніпуляції з волоссям. Якщо зробите стрижку, то поліпшите самопочуття, а також «скинете» з себе весь негатив;

– 4 – день для стрижки та фарбування нейтральний;

– 8 – зміцните здоров’я та заповнете позитивом;

– 14, 29 – додасться настрій, зміцняться відносини з колегами, родичами;

– 16 – радість, фінансовий успіх;

– 20 – позитивний настрій, грошовий прибуток;

– 22, 27 – додасть роки життя, зовнішнєя чарівність.

Порада від майстра! Для того, щоб волосся менше були посіченими на кінчиках, потрібно їх злегка підстригти. Сприятливий період для живильних масок, використання бальзамів і масел для волосся.

Місячний календар стрижок на січень 2018 року. Несприятливі дні для стрижки

Місячний календар стрижок на січень 2018 року  радить врахувати несприятливі дні місяця. У цей період стрижка, завивка і фарбування волосся можуть призвести до неприємностей. Крім цього, знизиться імунна система і підірветься загальне здоров’я.

Не рекомендується стригти волосся в дні січня:

– 3, 21 – до невдач і проблем в житті;

– 5 – поганий настрій, волосся будуть повільно зростати;

– 6 – погіршиться самопочуття;

– 7 – поганий емоційний стан;

– 10, 11, 13 – конфлікти з близькими людьми та колегами, депресивний стан і зниження енергетики;

– 12 – ослаблення здоров’я, поганий стан волосся і втрата енергетичного запасу;

– 15 – укоротите дні життя;

– 18 – локони стануть тьмяними, слабкими;

– 19, 28 – погане самопочуття, порушення планів;

– 22 – сварки і конфлікти з оточуючими людьми;

– 24, 26 – хвороби, сварки з колегами і родичами;

– 31 – неприємності, втрати, травми і мігрені.

У період, коли Місяць входить в знак Стрільця, не рекомендується стригти волосся. Це несприятливі дні для маніпуляцій з локонами, які після процедури стануть млявими, тонкими і посіченими. Волосся не дуже добре піддаються укладанню і неслухняні в зачісці, як підказує місячний календар стрижок на січень 2018 року.

Порада від майстра! Не бажано відвідувати перукаря в дні Рака і Риб. Фарбування і стрижка волосся погіршать настрій і не дадуть бажаного результату. У період владарювання Водних знаків, не можна укладати, фарбувати і здійснювати хімічну завивку волосся. Рекомендується також утриматися від миття локонів.

В цілому місяць січень добре підходить для будь-яких маніпуляцій з волоссям – від фарбування до стрижки. Але нехтувати порадами місячного календаря стрижок на січень 2018 року не слід. Інакше, ефект після відвідування перукарні вас більше засмутить, чим порадує.

Місячний календар стрижок на січень 2018 року по дням

1 січня. Не варто стригтися, щоб не зіпсувати собі настрій і не впасти в депресію. Додайте в колір волосся щось нове, але повністю не міняйте його. Це допоможе успіху в справах. Не варто робити складні зачіски, залиште волосся розпущеним, зробіть проділ, щоб отримати додаткову енергію.

2 січня. Не замикайте волосся в цей день, інакше здоров’я ваше може похитнутися. Волосся слід фарбувати в темні тони, щоб відвести від себе всі біди і неприємності. Пряме волосся прийматимуть позитивну енергію і внесуть її в ваше життя.

3 січня. Не записуйтеся сьогодні на стрижку, щоб не нашкодити своєму здоров’ю, від стрижки насамперед постраждає ендокринна і кровоносна система. Якщо фарбувати волосся, то місячний календар стрижок і фарбування на січень радить фарбувати волосся тільки в темний колір. Це маскує від неприємностей. Кращою зачіскою буде високий пучок на маківці.

4 січня. Несприятливий день для стрижки, але для тих, хто хоче значущих змін в житті – саме час йти до перукаря. Фарбувати варто в світло-рудий колір.

5 січня.  Хороший день для того, щоб підстригтися. Нова зачіска додасть більше харизми і поліпшить стосунки з оточуючими. Волосся можна пофарбувати в свій найвдаліший колір.

6 січня. У цей день варто поберегти здоров’я і почекати зі стрижкою. Якщо збираєтеся волосся фарбувати, то використовуйте тільки натуральні барвники.

7 січня.  Записуйтеся до майстрів і робіть собі прекрасні стрижки, в цей день все пройде вдало. Але не фарбуйте волосся сьогодні.

8 січня.  У цей день можна підстригтися, але обов’язково при цьому потрібно подбати про здоров’я свого волосся. Слід зробити маску або обгортання, це зробить волосся більш слухняними. Але не робіть занадто коротку стрижку і не змінюйте колір волосся.

9 січня.  Хоча в цей день стрижка, фарбування сприятливе, волосся буде рости швидше, але стануть занадто повітряними і неслухняними. Тому якщо не хочете отримати зачіску “кульбаба”, то не варто йти до майстрів.

10 січня.  Той, хто хоче оживити своє життя, зробити його більш енергійним, повинен піти у цей день у перукарню. Фарбуйте волосся в темні кольори, але натуральними барвниками, щоб отримати підвищення на службі.

11 січня.  Відкладіть стрижку, щоб уникнути негараздів в житті, так як місячний календар стрижки волосся вважає цей день несприятливим.

12 січня. Щоб контролювати свій психологічний стан, варто відмовитися від стрижки. Фарбування волосся вкрай небажане, але й породжує конфліктів з оточуючими – так радить місячний календар стрижок і фарбування на січень 2018.

13 січня. Можете сміливо йти в перукарню, місячний календар стрижок вважає, що сприятливі дні настали. Нова стрижка принесе вам тільки позитивні емоції.

14 січня. Нова стрижка за місячним календарем зробить людей більш привабливими. Фарбування також бажане, новий колір буде сприяти успіху в роботі.

15 січня. Сьогодні місячний календар стрижок на січень 2018 року сигналізує, що настали сприятливі дні для зміни зовнішності. Призначайте час на стрижку в цей день, вона зробить вас більш щасливою. Вас також чекає вдале фарбування і тонування волосся. Хороший день, щоб зробити хімічну завивку.

16 січня. Волосся після стрижки стане більш здоровим і перестане сіктися. Ви також можете сміливо експериментувати з фарбуванням волосся або тонуванням.

17 січня. На молодик – не найкращий період для стрижки, тому місячний календар стрижок не радить це робити, на 2018 рік особливо. Тибетські мудреці вважають, що якщо вкорочувати волосся в цей день, значить вкорочувати своє життя.

18 січня. Можете сміливо змінювати свій образ сьогодні за допомогою нової стрижки. Це сприятливий день для нових зачісок, волосся стане більш здоровим, а ви більш енергійною. Фарбування волосся теж буде сприятливе, якщо здійснювати його природними фарбами.

19 січня. Нова стрижка небажана, тому що в цьому періоді проявляється негативна енергетика. Якщо ви все-таки підете в перукарню, то ваша зачіска буде виглядати недоглянутою, а волосся можуть захворіти. А ось фарбування натуральними засобами зробить ваше волосся здоровішим. Займіться також оздоровчими процедурами.

20 січня. Напевно, вам в цей день захочеться щось змінити у вашій зачісці, але не стрижіть волосся. Вони не стануть від цього здоровими, зачіска буде виглядати неакуратно. Не варто також фарбувати і завивати волосся.

21 січня. Це кращі дні стрижки за місячним календарем. Сміливо йдіть до перукаря, день сприяє новим справам, в тому числі новій стрижці. Нова зачіска додасть вам привабливості, волосся будуть виглядати доглянуто. Сміливо можете змінювати колір волосся в цей день.

22 січня. Навіть якщо ви просто хочете вкоротити волосся, не варто цього робити, будь-яка стрижка небажана. Постарайтеся нічого не робити з волоссям, ні фарбувати і не оздоровлювати їх, щоб зберігати енергію.

23 січня. Не робіть стрижку, так як організм втомився і вимагає відпочинку. А ось пофарбувати волосся в природні тони можна. Зачіска з кучерявим волоссям буде найбільш прийнятна.

24 січня. Волосся після стрижки в цей день будуть більш здоровими і добре рости. Але не фарбуйте волосся, фарбування сприяє виникненню конфліктів.

25 січня. Відкладіть усі справи, в тому числі і нову стрижку, фарбування, оздоровчі процедури. Просто почекайте ще кращого періоду, щоб все пройшло вдало.

26 січня. Кардинальні зміни небажані в цей день, тому відкладіть свій візит до перукаря. Краще зробіть собі укладання або пофарбуйте волосся в природний колір.

27 січня. Волосся після стрижки будуть виглядати здоровішими і доглянутими, Зовнішність перетвориться в кращу сторону. Фарбування теж сприятливе, воно змінить ваш зовнішній вигляд на краще.

28 січня. Стрижка небажана, а от все інше, фарбування, завивка пройде вдало.

29 січня. Нова стрижка дозволить змінити зовнішній вигляд на краще.

30 січня.  Підстрижіть волосся, щоб сприяти позитивним змінам у житті. Відмовтеся від фарбування волосся, щоб не нашкодити собі, так як сьогодні зміна кольору волосся буде несприятливою.

31 січня. Подивившись місячний календар стрижок на січень 2018 року, ви зрозумієте, що в останній день місяця, зміна довжини волосся може позначитися на особистих взаєминах. Але ви можете пофарбувати волосся, це не погіршить ваше життя, але допоможе вам відчувати себе краще.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.