Home / Дозвілля / Місячний календар на червень. Корисна підбірка

Місячний календар на червень. Корисна підбірка

Місячний календар на червень епіляції

Видалення волосся – це досить делікатне питання, до вирішення якого слід підходити відповідально. Крім вибору оптимального способу для видалення волосся на тілі, слід звернути увагу і на місячний календар  епіляції. Місячний календар  епіляції дозволить не просто дізнатися день, коли краще вдатися до даної процедури, а й отримати при цьому бажаний результат без негативних наслідків.

Місяць має якусь владу над Землею, а значить і всіма живими істотами. Припливи і відливи морів, зміна емоційного стану та інші чинники – все це підвладне місячному впливу. Тому багато людей, зібравшись в перукарню, обов’язково звертаються до місячного календаряч, який допомагає забезпечити хороший ріст волосся. Епіляція також відноситься до такої дії, проводити яку слід тільки тоді, коли цього рекомендує Місяць. Якщо провести видалення волосся в несприятливий день, то нічого страшного не буде, але сам процес може негативно відбитися на стані шкірних покривів.

Правила користування місячним календарем для епіляції на 2017 рік

Чому багато жінок враховують таку тонкість, як дотримання місячного календаря, перш ніж провести процес депіляції? Це обумовлено тим, що безліч відгуків показують ефективність дотримання місячних фаз. Жінки помітили, що проведення епіляції в рекомендовані дні дозволяє досягти не тільки ефективність, але і максимально позитивний результат. Є жінки, для яких астрологія є чужою, тому вони навіть не переживають про це.

Астрологи вірять в сили Місяця і тому рекомендують звертати увагу на фази, в яких знаходиться нічне світило. Наприклад, під час убування Місяця відбувається позбавлення живого організму від усього зайвого. Саме в цей період рекомендується проводити епіляцію, а ось завдяки місячному календарю можна вибрати відповідний день.

Місячний календар  являє собою якийсь графік, в якому перераховані дати рекомендовані, несприятливі і середньої ефективності. Все що потрібно жінці, це відкрити календар і відшукати в ньому поточний місяць і знайти найближчу дату з ряду рекомендованих.

У будь-який день з представлених дат у 2017 році можна зробити епіляцію і бути повністю впевненим у тому, що процес не принесе негативних наслідків.

Важлива інформація, якою повинна володіти кожна жінка – це дата 18 червня. Епіляція волосся в цей день дозволяє отримати максимально позитивний результат. Але сюди не відносяться процедури гоління, так як явище доречне для методів епіляції, при яких відбувається видалення волосків з цибулинами.

Місячний календар епіляції на червень 2017

Напевно, жодна дівчина помічала таке явище, коли після однієї процедури депіляції волосся починали відростати буквально на наступний день, а повторне їх видалення сприяло їхньому росту через 1-2 тижні. Все це доведено взаємозв’язком з Місяцем. Значну ефективність від депіляції можна отримати, якщо проводити процедуру переважно в сприятливі дні. В червні 2017 року серед  таких днів виступає:

Сприятливі дні 9,11-12,14-15,18-20,24

Несприятливі дні 1-8,25-30

Середня ефективність 10,13,16,17,21-23

Check Also

Медовий Спас у 2020 році. Традиції, обряди та ворожіння

У серпні традиційно відзначаються три Спаса – Медовий, Яблучний і Горіховий. Це церковні свята, які …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *