Home / Дозвілля / Місячний календар на червень. Корисна підбірка

Місячний календар на червень. Корисна підбірка

7 червня – зростаючий Місяць у Скорпіоні. Посадка картоплі і топінамбуру цибулинних і бульбо цибульних квітів, посів редиски, редьки, дайкона, моркви, буряків, бобових культур, пересадка і ділення куща багаторічних квітів, пересадка кімнатних рослин.

8 червня – зростаючий Місяць у Стрільці. Посів сидератів, догляд за ягідними чагарниками, щеплення дерев, удобрення кімнатних квітів.

9 червня – Повний місяць у Стрільці. Несприятливий день для посіву рослин.

10 червня – спадний Місяць у Козерозі. Посів редьки, редиски, дайкона, моркви, буряка, посадка цибулинних і бульбоцибульних квітів, проведення щеплень ягідних чагарників.

11 червня – спадний Місяць у Козерозі. Посів огірків, зелені і салату, помідорів, кабачків, патисонів, гарбузів, солодкого перцю, баклажанів, дрібні коренеплоди, моркви, буряків, баштанні культури, посадка цибулинних і бульбоцибульні квітів, здійснення підкореневого удобрення овочів.

12 червня – спадний Місяць у Козерозі. Посадка картоплі і топінамбура, розподіл і пересадка багаторічних квіткових кущів і цибулин, боротьба з шкідниками і хворобами кімнатних листяних рослин.

13 червня – спадний Місяць у Водолії. Обприскування від захворювань винограду і витких рослин, стрижка газонних трав, боротьба з бур’янами травами, формування кущів томатів.

14 червня – спадний Місяць у Водолії. Проріджування сходів моркви і буряка, окучування картоплі, розпушування міжрядь рослин, проріджування сходів культур.

15 червня – спадний Місяць у Водолії. Прополка бур’янів, збір рослинних залишків та підготовка їх на компост, ремонт поламаного садового інвентарю, прищипування винограду.

16 червня – спадний Місяць в Рибах. Посів огірків, помідорів, зелені і салату, баклажанів, посадка картоплі  і топінамбуру, дрібних коренеплодів, моркви, буряка, баштанних культур, білокачанної, цвітної, червонокачанної капусти, посадка цибулинних і бульбо цибульних квітів, пророщування живців плодових дерев.

17 червня – третя чверть Місяця в Рибах. Посів однорічних і багаторічних квітів з насіння, живцювання і ділення куща багаторічних квітів, щеплення ягідних кущів.

18 червня – спадний Місяць в Овні. Заготівля і сушка лікарських трав, прищипування баштанних культур, стрижка газонних трав, заточка садового інвентарю.

19 червня – спадний Місяць в Овні. Пасинкування томатів, огірків, обприскування від шкідників і хвороб, приготування приманок для кротів і мишей, проріджування сходів рослин, ремонт садової техніки.

20 червня – спадний Місяць у Тельці. Посів огірків, зелені і салату, помідорів, солодкого перцю, кабачків, патисонів, гарбузів, редьки, редиски, дайкону, моркви, буряків, капусти білокачанної і цвітної, багаторічних квітів, посадка цибулинних і бульбо цибульних квітів, досіву газонної трави.

 21 червня – спадний Місяць у Тельці. Посів редиски, редьки, дайкона, зелені і салату, цибулі-батун, пересадка кімнатних рослин, формування квіткової  клумби.

22 червня – спадний Місяць в Близнюках. Прополка і підгортання картоплі, внесення добрив, розпушування грунту навколо дерев, підв’язка кучерявих рослин.

23 червня – спадний Місяць в Близнюках. Пасинкування томатів і огірків, полив рослин, проріджування сходів, удобрювання кімнатних рослин.

24 червня – Молодик в Раку. Несприятливий день для посадки культур.

25 червня – зростаючий Місяць у Раку. Посів зелені і салату, редиски, редьки, дайкона, цибулі-батун, однорічних і багаторічних квітів з насіння, посадка цибулинних і бульбоцибульних квітів, обрізка винограду.

26 червня – зростаючий Місяць у Леві. Мульчування грядок полуниці і суниці, обприскування дерев і ягідних кущів від хвороб і шкідників.

27 червня – зростаючий Місяць у Леві. Боротьба з бур’янами, прополка, розпушування грунту, стрижка газону, подовження опор для овочів і квітів.

28 червня – зростаючий Місяць у Діві. Видалення заражених рослин і кущів, заточка інструменту, збір лікарських трав.

29 червня – зростаючий Місяць у Діві. Прищіпка і пасинкування овочевих рослин, проріджування і боротьба з бур’янами на грядках овочів, розпушування грунту під деревами.

30 червня – зростаючий Місяць у Терезах. Посів зелені і салату, моркви і буряка, багаторічних квітів, посадка цибулинних і бульбоцибульних квітів, обрізка саду, збір насіння у квітів, що відцвіли.

Check Also

Медовий Спас у 2020 році. Традиції, обряди та ворожіння

У серпні традиційно відзначаються три Спаса – Медовий, Яблучний і Горіховий. Це церковні свята, які …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *