Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюру на серпень 2017 року

Місячний календар манікюру на серпень 2017 року

Перша фаза Місяця – хороший час для відвідування салону краси..

Місяць в Діві. Місяць в Діві – найкращий час для косметичних процедур. Це сприятливий період для очищення шкіри, манікюру та педикюру. Депіляцію краще не робити – волосся після неї будуть рости дуже швидко.

24 серпня. В 4 місячну добу будь-які зміни в зовнішньому вигляді небажані, тому манікюр і педикюр робити не варто. Очищення шкіри, депіляція пройдуть успішно – поточний догляд за тілом поліпшить самопочуття.

Місяць у Терезах. Місяць у знаку зодіаку Терези – нейтральний час для догляду за шкірою і нігтями. У цей період можна робити пластичні операції.

25 серпня. 5 місячна доба – хороший день для візиту в салон краси. Чистка шкіри обличчя, депіляція, манікюр, педикюр будуть вдалими.

Перша фаза Місяця – хороший час для відвідування салону краси.

П’ятниця – хороший день для відвідування косметичного кабінету і салону краси

26 серпня. 6 місячний день – вдалий час для походу в салон краси.

Перша фаза Місяця – хороший час для відвідування салону краси. У ці дні корисно доглядати за шкірою обличчя, виводити бородавки, приймати лікувальні ванни, робити масажі.

Субота – Місячний календар  манікюру  на серпень 2017  року передбачає, що несприятливий час для походу до майстра манікюру, педикюру. День підходить для позбавлення від шкідливих звичок, початку дієти. Небажано в цей період перевантажувати організм «важкою» їжею.

27 серпня. 7 місячний день – сприятливий час для чищення шкіри обличчя, депіляції, манікюру та педикюру. Догляд за своєю зовнішністю принесе удачу і поліпшить відносини з оточуючими.

Перша фаза Місяця – хороший час для відвідування салону краси.

28 серпня. 7 місячний день – сприятливий час для чищення шкіри обличчя, депіляції, манікюру та педикюру.

Перша фаза Місяця – хороший час для відвідування салону краси.

29 серпня. 8 місячний день – не найкращий час для проведення косметологічних операцій і догляду за нігтями. Депіляція і процедури по омолодженню шкіри не протипоказані.

30 серпня. 9 місячна доба – несприятливий період для проведення косметологічних процедур. Манікюр, педикюр не протипоказаний.

31 серпня. 10 місячний день ідеально підходить для відвідування салону краси. Це сприятлива пора для депіляції, чищення шкіри обличчя, манікюру та педикюру.

Місяць у Козерозі. Місяць у Козерозі – хороший час для візиту до косметолога. Це сприятлива пора для депіляції і очищення шкіри. Волосся будуть рости повільно, а процедура чистки не залишить слідів на обличчі.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.