Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на січень 2018 року

Місячний календар манікюра на січень 2018 року

Доглянуті руки з гарним манікюром додають привабливості будь-якій жінці. Та й самій приємно виглядати на всі сто. Але, вирушаючи на манікюр, бажано звіритися з місячним календарем. Навіть якщо ви не вірите в це, Місяць активно впливає на наше повсякденне життя. Догляд за руками і нігтями можна зробити більш ефективним, якщо знати, в які дні краще стригти і фарбувати нігті. Про місячний календар манікюра на січень 2018 року  дізнаємось далі.

Як місячний календар манікюра на січень 2018 року впливає на стрижку нігтів?

Місячний календар – це список днів, в які краще за все робити ті чи інші процедури. Правильно обрана дата для манікюру дозволяє:

зберегти красу нігтів і рук;

посилити ефективність догляду процедур;

прискорити зростання нігтів.

Наскільки день сприятливий для стрижки нігтів, залежить від положення Місяця на небі, а саме – від його фази і від положення в певному знаку. Для визначення потрібної дати необхідно врахувати одну з чотирьох фаз Місяця – спадний, зростаючий, повний або молодик. Ще більш просунуті в астрології жінки дивляться на становище в одному із знаків зодіаку – від риб до козерога. Але тепер немає сенсу вираховувати дні, адже є складений професійними астрологами місячний календар манікюра на січень 2018 року. Тільки подивившись на дату, можна зрозуміти, чи варто йти до майстра з манікюру в цей день.

Місячний календар манікюра на січень 2018 року

На всі косметичні процедури записуватися треба заздалегідь, особливо – якщо майстер дійсно професіонал у своїй справі. Так чому б не вибрати для манікюру день, в який стрижка нігтів найбільш сприятливо позначиться на їхньому фінансовому стані?

08.01.2018 – це найкращий день для стрижки нігтів і догляду за ними. Можна не тільки підрівняти нігті і надати їм потрібну форму, дуже ефективними будуть маски та інші засоби для зміцнення, зростання нігтів. Після доглядаючих процедур рекомендується пофарбувати нігті світлим лаком для нігтів. А якщо ви хочете залучити в своє життя нових людей, додайте на нігті трішки блискіток.

16.01.2018 – день сприятливий для стрижки нігтів і, особливо, для процедур щодо їх зміцнення. Але вирушати в салон або займатися нігтями самостійно можна лише за однієї умови: гарний настрій і настрій на процедури. В іншому випадку ви можете лише нашкодити своїм рукам.

18.01.2018 – кращий день для стрижки нігтів у всьому місяці. Можна сміливо зістригати довгі нігті – нові будуть рости міцними і сильними. Взагалі цей день хороший для будь-яких експериментів з нігтями, будь то нарощування, стрижка, використання нового кольору і інших. У цей день будь-яка процедура буде вдалою, і будь-який манікюр вийде на всі сто.

20.01.2018 – день ідеальний для тих, хто хоче, щоб в житті почалася біла смуга. Одна умова – після стрижки нігтів потрібно нафарбувати нігті світлим лаком. Ніжні пастельні відтінки привнесуть в життя позитив і радість.

27.01.2018 – в цей день, як і 18 січня, можна проводити будь-які експерименти з нігтями. Стрижка, фарбування, маски, зміцнення, нарощування – вибирайте будь-яку процедуру і будьте впевнені в її ефективності. Крім того, ви отримаєте заряд хорошого настрою від відвідування манікюрного салону в цей день.

Сприятливі дні: 2 3 4 7 8 9 13 14 16 17 18 29 31 січня

Нейтральні дні: 5 6 10 11 12 15 19 21 26 27 28 30 січня

Несприятливі дні: 1 20 22 23 24 25 січня

Місячний календар манікюра на січень 2018 року по дням

1 січня 2018 року місячний диск розташований в стані другої фази, з цього випливає, що супутник віддає максимум енергії. За календарем нічного світила в цей день 15 і 16 числа. Опуклий  Місяць, який  продовжує сильно впливати на швидкість росту нігтьових пластин.

Крім цього, сьогодні Місяць знаходиться у знаках зодіаку Близнюки і Рак. Ці знаки говорять, що стрижка нігтів 1 січня з великою часткою ймовірності обернеться неприємним і несподіваним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 6.5. Краще утриматися від відвідування нігтьового сервісу.

 2 січня 2018. У вівторок енергія супутника все ще сильна. Це повний місяць, 16 і 17 числа календаря Місяця, вдовантаження знак зодіаку Рак з науки розташування зірок. Повний Місяць максимально прискорює ріст нігтів.

Якщо ви вирішите зробити манікюр чи педикюр 2 січня, це неодмінно обернеться несподіваним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 8.6. Сьогодні відмінний день для манікюру і педикюру.

3 січня 2018. Місяця займає позицію третьої фази, що явно вказує на те, що енергетика супутника Землі починає знижуватися. У довіднику Місяця це 17 і 18 числа. Розсіюючий Місяць починає сповільнювати швидкість росту нігтів.

Виходячи з астрологічної науки супутник планети сьогодні в знаках зодіаку Рак і Лев. Ці знаки говорять, що відвідини манікюрного сервісу 3 січня не виключені, що обернуться несподіваним і нейтральним результатом.

Індекс сприятливості дорівнює – 13.5. Цей день один з найбільш підходящих в місяці для роботи з нігтями.

4 січня 2018. Місяць займає позицію третьої фази, тому енергетика супутника Землі починає знижуватися. В обчисленні довідника нічного світила це 18 і 19 числа місячного календаря. Розсіюючий Місяць починає сповільнювати швидкість росту нігтів.

У цей день нічне світило розташоване в знаку зодіаку Лев. Місячний календар манікюра на січень 2018 року  говорить, що похід в манікюрний салон 4 січня цілком можливо стане нейтральним вибором.

Індекс сприятливості дорівнює – 14.3. Цей день один з найбільш підходящих в місяці для роботи з нігтями.

5 січня 2018. П’ятницю можна охарактеризувати наступними параметрами: енергетика супутника Землі починає знижуватися. 5 січня буде третя фаза, 19 і 20 число  довідника положення місячного диска, крім цього знаки зодіаку Лев і Діва за астрологічним прогнозом. Розсіюючий  Місяць починає сповільнювати швидкість росту нігтів.

Рішення підстригти нігті 5 січня швидше за все обернеться нейтральним і передбачуваним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 1.7. Енергетика Місяця нейтральна, але зміщена в позитивну сторону.

6 січня 2018. Місячний диск розташований в стані третьої фази, з цього випливає, що енергетика супутника Землі починає знижуватися. За календарем нічного світила в цей день 20 і 21 число. Розсіюючий Місяць починає сповільнювати швидкість росту нігтів.

Крім цього, сьогодні Місяць знаходиться в знаку зодіаку Діва. Цей знак говорить, що стрижка нігтів 6 січня з великою часткою ймовірності обернеться передбачуваним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 4.9. Енергетика Місяця нейтральна, але зміщена в позитивну сторону.

7 січня 2018. У неділю енергетика супутника Землі починає знижуватися. Це третя фаза, 21 і 22 числа календаря Місяця, вдовантаження знаки зодіаку Діва й Терези з науки розташування зірок. Розсіюючий  Місяць починає сповільнювати швидкість росту нігтів.

Якщо ви вирішите зробити манікюр чи педикюр 7 січня, це неодмінно обернеться передбачуваним і раціональним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 28.7. Цей день один з найбільш підходящих в місяці для роботи з нігтями.

8 січня 2018. Місяця займає позицію третьої фази, що явно вказує на те, що енергетика супутника Землі починає знижуватися. У довіднику Місяця це 22 і 23 число. Розсіюючий Місяць починає сповільнювати швидкість росту нігтів.

Виходячи з астрологічної науки супутник планети сьогодні в знаку Зодіаку Терези. Цей знак говорить, що відвідування манікюрного сервісу 8 січня не виключено, що обернеться раціональним результатом.

Індекс сприятливості дорівнює – 16.5. Цей день один з найбільш підходящих в місяці для роботи з нігтями.

 9 січня 2018. Місяць займає позицію третьої чверті, тому енергетичне поле супутника недостатнє. В обчисленні довідника нічного світила це 22 і 23 число місячного календаря. Остання чверть істотно зупиняє швидкість росту нігтів.

У цей день нічне світило розташоване в знаках зодіаку Терези  і Скорпіон. Ці знаки говорять, що похід в манікюрний салон 9 січня цілком можливо стане раціональним і правильним вибором.

Індекс сприятливості дорівнює – 14. Місячний календар манікюра на січень 2018 року  рекомендує, що цей день один з найбільш підходящих в місяці для роботи з нігтями.

10 січня 2018. Цю середу можна охарактеризувати наступними параметрами: енергія супутника близька до мінімуму. 10 січня буде четверта фаза, 23 і 24 число довідника положення місячного диска, крім цього знаку зодіаку Скорпіон за астрологічним прогнозом.

Бальзамічний  Місяць максимально знижує швидкість росту нігтів.

Рішення підстригти нігті 10 січня швидше за все обернеться правильним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 4.7. Сьогодні нейтральний день, але з манікюром краще почекати.

11 січня 2018. Місячний диск розташований в стані четвертої фази  з цього випливає, що енергія супутника близька до мінімуму. За календарем нічного світила в цей день 24 і 25 число. Бальзамічний  Місяць максимально знижує швидкість росту нігтів.

Крім цього, сьогодні Місяць знаходиться в знаку Зодіаку Скорпіон. Цей знак говорить, що стрижка нігтів 11 січня з великою часткою ймовірності обернеться правильним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 4.5. Сьогодні нейтральний день, але з манікюром краще почекати.

12 січня 2018. У п’ятницю енергія супутника близька до мінімуму. Це четверта фаза, 25 і 26 числа календаря Місяця, вдовантаження знаки зодіаку Скорпіон і Стрілець по науці розташування зірок. Бальзамічний  Місяць максимально знижує швидкість росту нігтів.

Якщо ви вирішите зробити манікюр чи педикюр 12 січня, це неодмінно обернеться правильним і вдалим впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 2.4. Енергетика Місяця нейтральна, але зміщена в позитивну сторону.

13 січня 2018. Місяця займає позицію четвертаої фази, що явно вказує на те, що енергія супутника близька до мінімуму. У довіднику Місяця це 26 і 27 число. Бальзамічний  Місяць максимально знижує швидкість росту нігтів.

Виходячи з астрологічної науки супутник планети сьогодні в знаку зодіаку Стрілець. Цей знак говорить, що відвідування манікюрного сервісу 13 січня не виключене, що обернеться вдалим результатом.

Індекс сприятливості дорівнює – 16.7. Цей день один з найбільш підходящих в місяці для роботи з нігтями.

 14 січня 2018. Місяць займає позицію четвертої фази, тому енергія супутника близька до мінімуму. В обчисленні довідника нічного світила це 27 і 28 число місячного календаря. Бальзамічний  Місяць максимально знижує швидкість росту нігтів.

У цей день нічне світило розташоване в знаках зодіаку Стрілець і Козеріг. Ці знаки говорять, що похід в манікюрний салон 14 січня цілком можливо стане вдалим і абсолютно вірним вибором.

Індекс сприятливості дорівнює – 14.1. Цей день один з найбільш підходящих в місяці для роботи з нігтями.

15 січня 2018. Цей понеділок можна охарактеризувати наступними параметрами: енергія супутника близька до мінімуму. 15 січня буде четверта фаза, 28 і 29 число довідника положення місячного диска, крім цього в знаку зодіаку Козеріг за астрологічним прогнозом. Бальзамічний  Місяць максимально знижує швидкість росту нігтів.

Рішення підстригти нігті 15 січня швидше за все обернеться зовсім вірним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 4.5. Енергетика Місяця нейтральна, але зміщена в позитивну сторону.

 16 січня 2018. Місячний диск розташований в смузі четвертої фази, з цього випливає, що енергія супутника близька до мінімуму. За календарем нічного світила в цей день 1 і 29 число. Бальзамічний Місяць максимально знижує швидкість росту нігтів.

Крім цього, сьогодні Місяць знаходиться в знаку зодіаку Козеріг. Цей знак говорить, що стрижка нігтів 16 січня з великою часткою ймовірності обернеться зовсім вірним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює 9.5. Сьогодні відмінний день для манікюру і педикюру.

17 січня 2018. У понеділок енергія супутника знову знижена. Це молодик, 1 і 2 число календаря Місяця, вдовантаження знаки зодіаку Козеріг і Водолій по науці розташування зірок. Новий Місяць позитивно впливає на ріст нігтів.

Якщо ви вирішите зробити манікюр чи педикюр 17 січня, це неодмінно обернеться зовсім вірним і беземоційним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 13. Цей день один з найбільш підходящих в місяці для роботи з нігтями.

18 січня 2018. Місяць  займає позицію першої фази, що явно вказує на те, що супутник починає набирати енергію. У довіднику Місяця це 2 і 3 число. Серповидний Місяць підтримує швидкість росту нігтів.

Виходячи з астрологічної науки супутник планети сьогодні в знаку зодіаку Водолій. Цей знак говорить, що відвідування манікюрного сервісу 18 січня не виключено, що обернеться беземоційним результатом.

Індекс сприятливості дорівнює – 9.5. Місячний календар манікюра на січень 2018 року  радить, що сьогодні відмінний день для манікюру і педикюру.

19 січня 2018. Місяць займає позицію першої фази, тому супутник починає набирати енергію. В обчисленні довідника нічного світила це 3 і 4 число місячного календаря. Серповидний Місяць підтримує швидкість росту нігтів.

У цей день нічне світило розташоване в знаках зодіаку Водолій і Риби. Ці знаки говорять, що похід в манікюрний салон 19 січня цілком можливо стане беземоційним і складним вибором.

Індекс сприятливості дорівнює – 2.8. Енергетика Місяця нейтральна, але зміщена в позитивну сторону.

20 січня 2018. Цю суботу можна охарактеризувати наступними параметрами: супутник починає набирати енергію. 20 січня буде перша фаза, 4 і 5 число довідника положення місячного диска, крім цього знак зодіаку Риби за астрологічним прогнозом. Серповиднний Місяць підтримує швидкість росту нігтів.

Рішення підстригти нігті 20 січня швидше за все обернеться складним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 5.5. Краще утриматися від відвідування нігтьового сервісу.

21 січня 2018. Місячний диск розташований в стані першої фази, з цього випливає, що супутник починає набирати енергію. За календарем нічного світила в цей день 5 і 6 число. Серповидний Місяць підтримує швидкість росту нігтів.

Крім цього, сьогодні Місяць знаходиться в знаку зодіаку Риби. Цей знак говорить, що стрижка нігтів 21 січня з великою часткою ймовірності обернеться складним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює -3.3. Сьогодні нейтральний день, але з манікюром краще почекати.

22 січня 2018. У понеділок супутник починає набирати енергію. Це перша фаза, 6 і 7 число календаря Місяця, вдовантаження знаки зодіаку Овен і Риби з науки розташування зірок. Серповидний Місяць підтримує швидкість росту нігтів.

Якщо ви вирішите зробити манікюр чи педикюр 22 січня, це неодмінно обернеться негативним і складним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює -11.5. В цілому, сьогодні невідповідний день для стрижки нігтів.

23 січня 2018. Диск Місяця займає позицію першої фази, що явно вказує на те, що супутник починає набирати енергію. У довіднику Місяця це 7 і 8 число. Серповидний Місяць підтримує швидкість росту нігтів.

Виходячи з астрологічної науки супутник планети сьогодні в знаку зодіаку Овен. Цей знак говорить, що відвідування манікюрного сервісу 23 січня не виключено, що обернеться негативним результатом.

Індекс сприятливості дорівнює -10.5. В цілому, сьогодні невідповідний день для стрижки нігтів.

 24 січня 2018. Місяць займає позицію першої фази, тому супутник починає набирати енергію. В обчисленні довідника нічного світила це 8 і 9 число місячного календаря. Серповидний Місяць підтримує швидкість росту нігтів.

У цей день нічне світило розташоване в знаках зодіаку Овен і Тілець. Ці знаки говорять, що похід в манікюрний салон 24 січня цілком можливо стане негативним і емоційним вибором.

Індекс сприятливості дорівнює -10.4. В цілому, сьогодні невідповідний день для стрижки нігтів.

25 січня 2018. Цього понеділка можна охарактеризувати наступними параметрами: енергетичне поле супутника збільшується. 25 січня буде перша чверть, 9 і 10 число  довідника положення місячного диска, крім цього знак зодіаку Тілець за астрологічним прогнозом. Перша Чверть збільшує свій вплив на швидкість росту нігтів.

Рішення підстригти нігті 25 січня швидше за все обернеться емоційним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює -10. В цілому, сьогодні невідповідний день для стрижки нігтів.

26 січня 2018. Місячний диск розташований в стані другої фази, з цього випливає, що супутник віддає максимум енергії. За календарем нічного світила в цей день 10 і 11 число. Опуклий Місяць продовжує сильно впливати на швидкість росту нігтьових пластин.

Крім цього, сьогодні Місяць знаходиться у знаках зодіаку Тілець і Близнюки. Ці знаки говорять, що стрижка нігтів 26 січня з великою часткою ймовірності обернеться емоційним і неприємним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 4. Сьогодні нейтральний день, але з манікюром краще почекати.

27 січня 2018. У суботу супутник віддає максимум енергії. Це друга фаза, 11 і 12 число календаря Місяця, вдовантаження знак зодіаку Близнюки з науки розташування зірок. Опуклий Місяць продовжує сильно впливати на швидкість росту нігтьових пластин.

Якщо ви вирішите зробити манікюр чи педикюр 27 січня, це неодмінно обернеться неприємним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 2.1. Енергетика Місяця нейтральна, але зміщена в позитивну сторону.

28 січня 2018. Місяць займає позицію другої фази, що явно вказує на те, що супутник віддає максимум енергії. У довіднику Місяця це 12 і 13 число. Опуклий Місяць продовжує сильно впливати на швидкість росту нігтьових пластин.

Виходячи з астрологічної науки супутник планети сьогодні в знаках зодіаку Близнюки і Рак. Ці знаки говорять, що відвідини манікюрного сервісу 28 січня не виключено, що обернуться неприємним і несподіваним результатом.

Індекс сприятливості дорівнює -1.3. Сьогодні нейтральний день, але з манікюром краще почекати.

29 січня 2018. Місяць займає позицію другої фази, тому супутник віддає максимум енергії. В обчисленні довідника нічного світила це 13 і 14 число місячного календаря. Опуклий Місяць продовжує сильно впливати на швидкість росту нігтьових пластин.

У цей день нічне світило розташоване в знаку зодіаку Рак. Цей знак говорить, що похід в манікюрний салон 29 січня цілком можливо стане несподіваним вибором.

Індекс сприятливості дорівнює – 8.5. Сьогодні відмінний день для манікюру і педикюру.

30 січня 2018. Цей вівторок  можна охарактеризувати наступними параметрами: супутник віддає максимум енергії. 30 січня буде друга фаза, 14 і 15 число  довідника положення місячного диска, крім цього знаки зодіаку Рак і Лев за астрологічним прогнозом. Опуклий Місяць продовжує сильно впливати на швидкість росту нігтьових пластин.

Рішення підстригти нігті 30 січня швидше за все обернеться несподіваним і нейтральним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює – 3.5. Енергетика Місяця нейтральна, але зміщена в позитивну сторону.

31 січня 2018. Місячний диск розташований в стані повного місяця, з цього випливає, що енергія супутника все ще сильна. За календарем нічного світила в цей день 15 і 16 число. Повний Місяць максимально прискорює ріст нігтів.

Крім цього, сьогодні Місяць знаходиться у знаках зодіаку Рак і Лев. Ці знаки говорять, що стрижка нігтів 31 січня з великою часткою ймовірності обернеться несподіваним і нейтральним впливом.

Індекс сприятливості дорівнює –  5.9. Сьогодні відмінний день для манікюру і педикюру.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *