Home / Твоя краса / Догляд за руками / Місячний календар манікюра на липень 2017 року. Підбірка

Місячний календар манікюра на липень 2017 року. Підбірка

У цей часовий відрізок, ми хоч і сповнені сил і бажання проявити себе, але часом ми намагаємося домогтися свого на підвищених тонах, прагнемо отримати бажане будь-якими доступними і недоступними методами.

У цей час людина емоційно збуджена і легко йде на конфлікт, причому з будь-якого приводу. Максимально дистанціюється від непотрібних контактів, так буде спокійніше, бажано перечекати цей непростий період в самоті.

Сприятливі місячні дні – Місяць – четверта фаза (4-я чверть).

Складний часовий відрізок, який прийнято називати “збитковим”. У цей час наші сили в занепаді, енергетично ми слабкі, мало ініціативні, дратівливі, мало що у нас виходить, будь-яка дрібниця нервує, робити нічого не хочеться.

Це час має не до активного фізичного, а до творчої та розумової праці. Економте сили, в найближчі дні вам їх нізвідки заповнити. Зосередьтеся на невідкладних справах, ті які не можна відкласти, всі інші тимчасово перенесіть на інші терміни.

У липні місяць проходить фази, які представлені наступними періодами:

1 липня – місяць в фазі першої чверті

2 – 8 числа – місяць в зростаючій фазі

9 липня – настає фаза повного місяця

10 – 15 числа – місяць переходить в спадну фазу

16 липня – настає третя чверть

17 – 22 числа – триває спадна фаза Місяця-

23 липня – переходить в фазу  повного місяця

24 – 29 числа – місяць переходить в зростаючу фазу

30 липня – настає третя чверть

31 липня – триває зростаюча фаза.

Місячний календар манікюра на липень 2017   передбачає, що  сприятливими будуть наступні дні  – 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 31 липня.

Місячний календар манікюра на липень 2017. Догляд за нігтями

Догляд за нігтями на руках і на ногах, їх підстригання і підпилювання потрібно робити в дні Козерога.

Основні правила догляду за нігтями

Надзвичайно  добре: у п’ятницю після заходу сонця, при цьому всеодно, в якому знаку.

Назвичайно погано: під знаками Близнюків, Рака, Риб, а також в суботу.

Але це зовсім не означає, що розпорядок кожного дня потрібно узгоджувати з настроєм Місяця, просто можна скористатися надзвичайно корисними порадами досвідчених знавців небесних тіл і трішки підкоригувати свої плани. В такому випадку буде надзвичайно менше шансів зазнати невдачі або надмірно витрачати свої сили, що може негативно відбитися на здоров’ї,  зовнішності та стану нігтів, манікюру.

Щоб не витрачати багато часу на пошук потрібної інформації, можна скористатися порадами, що пропонує місячний календар манікюра на липень 2017. Він містить докладні поради по догляду за собою на кожен день місяця.

Місячний календар манікюра на липень 2017. Вплив Місяця на зовнішність

Знаючи особливості поведінки Місяця, можна більш ефективно займатися своєю зовнішністю. Адже ніхто не хоче витрачати час і гроші, не будучи впевненим у доброму результаті.

У період фази спаду Місяця логічно позбуватися від прищів, робити відлущуючі процедури і проводити  надзвичайно глибоке очищення дерми.

Місяць сприяє видаленню бородавок, лікування нігтів і ефективному позбавленню від грибка. Також в цей час добре проводити масажні процедури для розслаблення і виведення токсинів.

Під час зростання місячного диска надзвичайно  корисними стають живильні маски і креми. Масажні процедури з відновлювальною  та зміцнюючою метою. Якщо їх надзвичайно вміло поєднувати з ефірними добавками, то вони виявляться більш дієвими в фазу зростаючого Місяця.

Зайнятися зовнішнім виглядом нігтів і рук найкраще в ті дні, коли Місяць перебуває в Козерозі. Найсприятливіший час для цього заняття – це вечір п’ятниці. Не варто захоплюватися приведенням нігтів в порядок під впливом Риб, Рака, Близнюків, а також в суботу.

На аналіз впливу Місяця на життєдіяльність, самопочуття і зовнішність людини і базується детальний місячний календар манікюра на липень 2017.

Місячний календар манікюра на липень 2017 року по дням

1 липня – один з кращих днів, щоб зробити манікюр. покриття довго протримається і довго буде радувати вас своєю красою.

2 липня – ідеальний час для створення яскравого літнього манікюру, він принесе вам багато радісних емоцій і представники сильної статі будуть звертати на вас увагу.

3 липня – сприятливий день для походу в салон. Завдяки свіжому манікюру ви розширите своє коло спілкування, заявіть про себе на службі і багато позитивних емоцій будуть супроводжувати вас.

4 липня – день абсолютно не призначений для роботи з нігтями, так як може призвести до пошкодження покриття найближчим часом, так що краще почекати. Займіться чим-небудь іншим, наступного разу зверніться до майстра.

5 липня – місячний день не сприятливий для походу до майстра манікюру, можете залучити багато неприємностей, небезпек і навіть травмування, пов’язаного з ним.

6 липня – не рекомендовано обрізати нігті і готувати їх до манікюрному процесу, так як протягом дня можете опинитися в неприємній ситуації і не будите розуміти чому це сталося.

7 липня – обрізка нігтів вкрай не рекомендована, можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям. Дія вищих сил при обрізанні нігтів для манікюру передбачає, що їх дія йде разом з хорошим самопочуттям і навряд чи це вам стане потрібно.

8 липня – вкорочувати нігті не можна ні до чого хорошого це не призведе. Це нажене на вас почуття туги на довгий час.

9 липня – відмінний місячний день. Вас наздожене багатство і благополуччя, в їх числі підвищення по службі, збільшення окладу або тарифної ставки, надання високооплачуваної посади.

10 липня – укорочені нігті принесуть вам невдачі, від вас може відвернутися кохана людина, і довгий час ви ризикуєте залишитися одна.

11 липня – через манікюр можете привернути до себе численні сварки з рідними і близькими, вся позитивна енергія піде разом з довжиною нігтів.

12 липня – чудовий день щоб зробити манікюр – життя наповниться яскравими фарбами, красиві нігті будуть радувати вас і оточуючих довго і ваша доля буде змінюватися на краще.

13 липня – надзвичайно поганий день для походу в салон, краще цей візит відкласти. Можете захворіти і довгий час перебувати в ізоляції від суспільства, що не буде завдавати вам радості.

14 липня – сприятливий день щоб зробити манікюр, настрій обов’язково підніметься і це помітять оточуючі, в їх числі родичі і товариші по службі. Удача буде на вашому боці.

15 липня – місячний календар манікюра на липень 2017  передбдачає, що день відмінно підходить для обрізки нігтів і кутикул, разом з обрізаними місцями пройдуть негативні емоції і життя буде наповнюватися яскравими фарбами. Ваше сприйняття стане більш проникливим і станете більш чутливими до всього, що відбувається.

16 липня – поганий день, який приверне до вас невдачі.

17 липня – манікюр принесе в ваш будинок благополуччя і удачу.

18 липня – в цей день намічається повний місяць. У вас може піднятися тиск і з’явиться головний біль.

19 липня – несприятливий день для укорочення нігтів. Привернете до себе біди.

20 липня – несприятливий день для походу до майстра манікюру.

21 липня – не варто обрізати нігті сьогодні, з’являться проблеми з вашим майном.

22 липня – чудовий день, можна зробити яскравий манікюр який поліпшить ваші справи на роботі.

23 липня – надзвичайно поганий день. Краще залишитися вдома і не йти в салон.

24 липня – чудовий день щоб зробити собі манікюр, привернете увагу з боку чоловічого населення.

25 липня – відмінний день для походу в манікюрний салон, привернете до себе неймовірну удачу.

26 липня – хороший день щоб порадувати себе красивими нігтями.

27 липня – надзвичайно несприятливий день для манікюру, ризикуєте захворіти.

28 липня – надзвичайно поганий день щоб обрізати нігті. Може  виникнути головний біль.

29 липня – сприятливий день, свіжий манікюр приверне до вас нових партнерів по роботі.

30 липня – найчудовіший день місяця, сміливо робіть собі манікюр.

31 липня – не йдіть до майстра манікюру. Відкладіть на інший день.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.