Home / Твоя краса / Догляд за руками / Місячний календар манікюра на липень 2017 року. Підбірка

Місячний календар манікюра на липень 2017 року. Підбірка

Розумні жінки використовують місячний календар для догляду за нігтями (манікюр, педикюр), тому що вони знають в цьому толк. Фази місяця впливають на нашу енергетику, і від правильно підібраних днів залежить наш настрій і енергетика. Місячний календар манікюра на липень 2017  року дозволить заздалегідь розпланувати всі процедури.

Місячний календар манікюра на липень 2017. Сприятливі фази

Якщо ви ще не розбираєтеся в тонкощах впливу Місяця на людину і все живе, включаючи рослини, ріст волосся та інше, вам слід дізнатися про це більш детально, про те, як в період коли настають складні дні, потрібно вести себе, або ж навпаки, в який момент потрібно діяти рішуче, покладаючись не тільки на себе і свої сили, а ще й розраховуючи на енергетичну підтримку ззовні.

Якщо хтось із вас ще не довіряє впливу Місяця в результаті зміни його фаз, сумнівається в цьому факті, ми радимо провести експеримент – поспостерігайте за собою в якомусь відрізку часу, відзначаючи всі дні, як ви себе почували, після чого звірте записи з місячним календарем і ми впевнені – ви переконаєтеся, що йому можна довіряти!

Пропонований нижче місячний календар найжаркішого літнього місяця липня 2017 року, з фазами Місяця і сприятливими днями – допоможе визначити будь-якій зацікавленій людині ті дні і періоди, коли вінвона може вести себе активно, починати нові справи, а коли варто поберегти себе, діяти не тільки обережно, а й раціонально.

Місячний календар манікюра на липень 2017 року – місячні фази

Як ви вже зрозуміли – місячний календар дозволяє нам з вами бути в курсі того, який в даний день тижня Місяць, і яка його фаза. Також він дозволить посприяти в плануванню своїх справ, в який день потрібно активізуватися, а в який не варто чогось серйозного робити.

Говорячи про місячні фази і зміни, то варто нагадати, що вони можуть надавати безпосередній вплив не тількина людину, але на все живе на Землі, наприклад – на землетруси і виверження вулканів. Різні фази місяця – молодик і повний місяць, в тому числі і перші дні Місяця, також як першої і останньої його чвертей, вважаються складним періодом, це час посиленої взаємодії між собою Сонця і Місяця. Ці дні негативно впливають на людину, її  емоційний стан.

В основному  сприятливі періоди, тоді коли  Місяць в кінці убування або ж напочатку росту. Місячний календар на липень 2017 року – це циклічна зміна чотирьох фаз земного супутника.

Місячний календар манікюра на липень 2017. Сприятливі дні

Тепер, коли ви знаєте про фази Місяця, зможете самостійно вирішити, в який день можна проводити роботи, фінансові операції, заводити знайомства, робити стрижки, манікюр, педикюр, роботи пов’язані з посадкою або пересадкою рослин і квітів, інше, аж до того, щоб дізнатися, в якій день місяця найкраще шукати роботу, або йти на співбесіду.

Несприятливі місячні дні – перша фаза Місяця (1-я чверть).

У цей період людина енергетично знесилена і може відчувати себе самотньою, все у нас в цей період “валиться з рук”, настрій на низькому емоційному рівні, ви пасивні, а активність зведена до мінімуму.

Максимально захистіть себе від чиїхось ініціатив, бережіть свої сили, раціонально витрачайте їх. Не піддавайтеся на чиїсь провокації і самі нікого не провокуйте на з’ясування відносин.

Сприятливі місячні дні – Зростаючий місяць – друга фаза (2-я чверть).

Енергетично наповнений період, нагадує собою молоду людину, яка повний сил, енергії, амбіцій і бажанн, якби не сталось проявити себе, домогтися чогось значимого.

Зараз саме час починати нові справи, просувати свої ініціативи, бути активними, наполегливими і рішучими. Ведіть переговори, домагайтеся свого там, де здавалося б питання “застрягло”, в цей час все у вас вийде.

Несприятливі місячні дні – Повний місяць – третя фаза (3-тя чверть).


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.