Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на квітень 2017

Місячний календар манікюра на квітень 2017

26 квітня – повненький місяць в Тельці. Ці дні не потрібно упускати для прекрасненького манікюру, який буде триматися довго, і радувати вас і оточуючих своєю неповторністю. Ви не залишитеся непоміченою на роботі, і вам можуть виплатити хорошу премію. Виділіть час на поживненькі та оздоровчі процедурочки для дерми рук, можете зробити легенький масаж, тим самим, покращивши  кровообіг. До самих же нігтиків кращенько не торкатися.

27 квітня – зростаючий місяць, що переходить із сузір’я Телець в сузір’я Близнюки. Ці дні небажані для відвідування майстра манікюрчику, так як красиві нігтики можуть спровокувати ворогів обікрасти вас по шляху додому. Так, що такий похід краще відкласти на іншенький час. Стрижечка матиме символічненький сенс, допоможе «зістригти» і залишити в минуленькому всі негативненькі життєві моментики. Для цього зістрижені шматочки потрібненько зібрати і закопати. Сприятливеько позначиться на вашенькій аурі і процедурочка нарощування.

28 квітня. Позбутися від нав’язливеньких негативненьких розумових образ допоможе новенький манікюрчик чи педикюрчик. Не сумнівайтеся: буквальненько з завтрашненького дня життя засяє новенькими фарбочками, а настрійчик буде на висоті.

29 квітня – Роблячи манікюрчик, вартенько використовувати найяскравішенькі, барвистенькі лаки і гелі. Чим більш строкатенькими будуть нігтики – тим більше позитивненьких зміночок відбудеться незабаром.

30 квітня – зростаючий місяць, що переходить із сузір’я Раків у Близнюки обіцяє вам не тільки чудовенький манікюр, який довгий час буде радувати око, а й успіх в особистих справах і у підприємницькій діяльності. Сміливо вирушайте до майстра.

Нарощування або стрижечка нігтиків не зроблять значненького впливочку на майбутненькє. Зате цей деньочок

 просто необхідненько використовувати для лікування нігтьової  пластиночки.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.