Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на квітень 2017

Місячний календар манікюра на квітень 2017

14 квітня – Місяць спадаючий, що знаходиться в сузір’ячку Скорпіона. В ці дні вийде ідеальненький манікюр, і ви зможете домогтися успіхів у кар’єрному зростанні і в навчанні, наприклад, захистити курсовий проект, дипломний або дисертацію. Не пропустіть удачу з рук.Позитивненький вплив на доленьку надасть перефарбування нігтиків. Вашенькій енергійності і життєрадісності навколишненькі зможуть лише заздрити.

15 квітня – спадаючий Місяць в знаку Стрілець не надасть вам позитивненьких емоцій, якщо ви в це день зміните стан ваших нігтиків. Не виключене на роботі потрапляння під скорочення штату або іншенькі неприємності різного характеру.

Похід до майстра бажаненький, якщо ви недостатненько впевненені у власненькій привабливості. Вже на наступненький день проявляться значненькі зміночки.

16 квітня – Приділіть увагочку масажику дерми рук. Така процедура сприятливенько вплине на здоров’ячко, допоможе сконцентрувати зусилля для подоланнячка труднощів.

17 квітня – при спадаючому Місяці в сузір’ї Козеріг заборонено стригти і фарбувати нігті, це буде неправильне рішення, наслідком якого можуть бути невдачі в особистому житті і проблеми з фінансами. Бажаненько зробити масажик ручок. Він збільшить ймовірність отримати приємненькі новиночки протягом найближченьких днів.

18 квітня – Будь-якенькі процедурочки протипоказані. Вони приведуть до появочки небажаненьких перешкодочк на шляху до намічененьких цілей.

19 квітня – спадаючий місяць в сузір’ячку Козеріг. У цей день не слід стригти нігтьову пластиночку, так як можуть виникнути проблемочки зі здоров’ям, іншенькими словами ви відстрижете від себе гарний настрій. На думочку астрологів, цей деньочок є нейтральненьким, тобто, ніякенького впливу на доленьку візит в салончик не зробить. Зате він зробить вашенькі нігтики здоровішенькими, вони перестануть ламатися і розшаровуватися.

20 квітня – Корисненько зробити педикюрчик і подбати про здоров’ячко дерми ніжок. Наприклад, добре буде видалити мозолі або помасажувати стопи.

21 квітня – Якщо вірити астрологіченьким календарям, коли підстрижете нігтики, то збільшиться ризик втратити життєвенької енергії або навіть накликати на себе затяжненьку депресію.

22 квітня – місяць, що знаходиться в сузір’ях Водолія і Рибі обіцяє удачу, якщо буде виконано манікюрчик, в тому числі нігтики  акуратненько оброблені. У вас буде фінансове благополуччя найближчим часом. Скажімо коротенько: відкладіть похід до майстра, якщо не бажаєте надовгенько втратити гарненький настрійчик.

23 квітня – Якщо нігтьові пластиночки шаруються і виглядають хворенькими, хорошеньким варіантиком виправити такенький стан справочок буде їх фарбуваннячко. Як альтернативненький варіантик астрологи рекомендують наростити нігтики.

24 квітня – місяць спадаючий, що знаходиться в сузір’ячку Риби і Овна. У ці дні не потрібненько проводити будь-якенькі дії над нігтиками, в іншенькому випадку будуть невдачі.Дуже гарний час для манікюрчику і педикюрчику. Сили космосу залучать фінансовенький успіх і допоможуть вивести на якісненько новенький рівень відносин з коханенькою людиною.

25 квітня – спадаючий місяць в Овні. Поганенький день для втручання в структурочку нігтьової пластиночки. Якщо не звертати увагочки на знаки зірочок і відправитися до нейл-стиліста, можна накликати небажаненькі проблемочки. Причому, у всіх сферочках: на роботі чекатиме суворенька догана, в стосуночках – серйозненький конфлікт, в улюбленій справі – несподіваненькі перешкоди .


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.