Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на квітень 2017

Місячний календар манікюра на квітень 2017

Місячний календар манікюра на квітень. Невдалі дні

Було б нерозумненько вважати, що звичайненький манікюр, виконаний в невдаленький день, поверне розмірененьке і відмінненько складене життя минуле і зруйнує майбутненькє. Однак, певненькі труднощі на доленьку ви таки ризикуєте накликати. Щоб захиститися від потенційнньких неприємностей, рекомендуємо утриматися від стрижечки або манікюрчику 4-7, 9, 13-14, 18, 21-23, 25 числа.

Місячний календар манікюра на квітень – по дням

А зараз пропонуємо дізнатися думочку астрологів з приводу кожненького дня місяця. Зроблена ними інтерпретацієчка пересуваннячка Місяця по зодіакальненьким сузір’ям допоможе обрати відповідненький день для манікюрчику і покращити як стан справ в конкретненьких життєвеньких сферах.

1 квітня – відомий всім як день схема. Місяць зростаючий, що знаходиться в сузір’ячку Близнючків. У цей день небажаненько робити манікюр, на вас все одно ніхто не зверне уваги, а ви можете бути травмовані.Манікюр, виконаний в першенький день другого місяця весни, допоможе віднайти цікавеньку людину, який в недалекому майбутненькому стане коханеньким.

2 квітня – знаходження зростаючого місяця в Близнюках каже, про те, що цей день сприятливенький для підстригання і нанесення лаку на нігтики. Він віщує вам успіх, вас помітять на роботі і, можливо, піднімуть заробітну плату. Маніпуляції з нігтиками, виконані зранечку (не пізніше 11-00) допоможуть позбутися від триваленької депресієчки і повернути радість життячка. Увечері ж від них вартенько утриматися – величезненька ймовірність пошкоджень нігтьової пластиночки.

3 квітня – Астрологи рекомендують приділити увагочку процедурочкам по догляду за дермою (в тому числі, і ручкам). Однак, стрижечку бажаненько не виконувати.

4 квітня – Манікюрчик або педикюр небажаненький. В іншенькому випадочку ризикуєте підпасти під впливочком, чуженьких чварочок, пересудиків і почати лаятися з близенькими.

5 квітня – зростаючий місяць, що переходить із сузір’я Рак в сузір’я Близнюки. Це сприятливенькі дні для обробки нігтиків і підготовки їх під манікюрчик. Якщо випадковим поглядом на них подивиться представник протилежненької статі, то не виключено, що у вас виникне незабаром роман. Нейтральненький для маніпуляцієчок з нігтиками день. Астрологи впевнененькі, що вони не матимуть жодненького впливу на найближче майбутненькє.

6 квітня – зростаючий місяць знаходиться в сузір’ячку Лева. Це день несприятливенький для обробки нігтиків, у вас може погіршитися стан здоров’я і відповідненько планування не вдасться. Якщо ви давненько мрієте про кар’єрне зростання, варто зробити оригінальненький манікюрчик. Будьте впевнені: хороші новиночки від начальства прийдуть в найближченькі дні. Місяць в Скорпіоні цьому посприяє.

7 квітня – Чоловіки будуть вважати вас більш сексуальненькою і привабливенькою, якщо постригти або наростити нігтики ввечері.

8 квітня – Кращеньким методом для виходу з депресивненького стану стане новенький манікюрчик. Він допоможе забути про всі неприємненькі думки і перенесе на світленьку смугочку життячка.

9 квітня – Нарощування або фарбуваннячко, на думку астрологів, принесуть суцільненькі неприємності. Краще перенесіть його на сприятливенький день.

10 квітня – зростаючий місяць, що знаходиться в Діві. У ці дні категорично заборонено виробляти що-небудь з нігтиками. В іншенькому випадочку вас чекають втрати близьких людей, і ви будете довго і безнадійно шкодувати про те, що трапилося.

Якщо в близькому оточенні з’явилося безліч неприємненьких і заздрісненьких знайоменьких, пострижіть нігтики,  поки Місяць у Козерозі. Але «розплачуватися» за позбавленнячка від них ви будете низькою швидкістю росту нігтьової пластиночки.

11 квітня – повненький місяць, місяць в сузір’ячку Терезів. Удача вас буде чекати за рогом, якщо ви підстрижете нігті. А протилежна стать проявить до вас симпатію.Пострижені в цей день нігтики будуть відростати не так швидесенько, як хотілося б. Можливенько, навіть перестануть блищати. Зате у всіх аспектиках вашенького життя буде спостерігатися підйомчик.

12 квітня – Зранечку та вдень бажаненько утриматися від втручання в структурочку вашеньких нігтиків або зміночки їх зовнішненького виглядочку. Все це кращенько робити ввечері. Не помічаючи того, ви станете на порядочок більш привабливенькою для оточуючих. Додаткова порадочка: не дозволяйте стригти нігтики чоловікам.

13 квітня – Якщо ви самотненькі – відвідайте майстра. Незабаром на життєвенькому шляху з’явиться партнерчик, з якеньким ви відчуєте себе абсолютненько щасливенькою.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.