Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на червень 2017 року

Місячний календар манікюра на червень 2017 року

25 червня. Новий і зростаючий може позитивно вплинути на унікально виконаний манікюр, що приверне прибуток і успіх. Перенесіть манікюр і педикюр на інший день. Сьогодні краще зайнятися косметологічними процедурами і масажем.

26 червня. Зростаючий місяць, розташований  в сузір’ї Лева не матиме позитивний вплив на красиво оформлений манікюр, а навпаки приверне заздрість від людей, що не дозволяє собі це зробити. Цим самим погіршиться настрій і загальне самопочуття, а манікюр не буде триматися тривалий час і в невідповідний момент з ним може статися непоправне. Так, що краще зайнятися іншими справами.

Зроблений манікюр і педикюр сприяє просуванню по кар’єрних сходах і утвердженню в суспільстві.

27 червня – Молодик. Зростаючий місяць, розташований  в сузір’ї Лева не матиме позитивний вплив на красиво оформлений манікюр, а навпаки приверне заздрість від людей, що не дозволяє собі це зробити. Цим самим погіршиться настрій і загальне самопочуття, а манікюр не буде триматися тривалий час і в невідповідний момент з ним може статися непоправне. Так, що краще зайнятися іншими справами.

Сьогодні не найкращий день для стрижки нігтів, є ймовірність сильно поранитися або накликати на себе невдачу.

28 червня – Зростаючий місяць в Діві і в Терезах. У вас покращиться здоров’я, вам буде покладатися грошова винагорода, і не виключено, що ви привернете увагу протилежної статі, і згодом у вас буде любов.

 Підстрижіть нігті і ви найближчим часом зустрінете цікаву людину, може зав’язатися навіть роман. Все в ваших руках, не пропустіть шанс.

29 червня – Зростаючий місяць в Діві і в Терезах. У вас покращиться здоров’я, вам буде покладатися грошова винагорода, і не виключено, що ви привернете увагу протилежної статі, і згодом у вас буде любов.

День підходить для медитації та підведення підсумків в житті, також сьогодні добре планувати своє найближче майбутнє, а ось підстригати нігті не слід.

30 червня – Зростаючий місяць в Діві і в Терезах. У вас покращиться здоров’я, вам буде покладатися грошова винагорода, і не виключено, що ви привернете увагу протилежної статі, і згодом у вас буде любов.

Сьогодні ви відчуєте бажання зробити що-небудь своїми руками або дізнатися щось нове. Сміливо записуйтеся на цікаві курси або почніть читати пізнавальну книгу, в майбутньому це стане вам у пригоді.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *