Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюра на червень 2017 року

Місячний календар манікюра на червень 2017 року

7 Червня. Зростаючий місяць в знаку Терезів і Скорпіона. У ці дні вийде гарний манікюр, який викличе цікавість протилежної статі і не виключено, що у вас в недалекому майбутньому може статися любов. Результат не особливо порадує. Манікюр та педикюр в такий день до романтичного знайомства. Започаткований курс масажу буде особливо ефективним.

8 Червня. Зростаючий місяць, розташований в сузір’ї Стрільця. У цей день красиво підстрижені нігті позбавлять вас від хвороб, і ви будете себе чудово відчувати. День підходить для початку дієти.

9 Червня. Повний місяць. З нігтями ніяких дій проводити не рекомендується, ви ризикуєте бути обманутими. Підстригаючи нігті сьогодні, ви зістригаєте смуток, печаль і депресію. Також сьогодні можна почати лікування гінекологічних та урологічних захворювань.

10 Червня. Спадаючий місяць в знаку Стрільця негативно впливає на обробку нігтів, яка в свою чергу може викликати тяжіння непотрібних людей, з якими буде складно розлучитися. Після сьогоднішнього манікюру і педикюру нігті придбають блиск, здоровий вигляд, будуть швидше рости і менше ламатися.

11 Червня. Спадаючий місяць. У цей день категорично забороняється проводити обробку нігтів. Ви ризикуєте бути обманутими або обкраденими. зістригаючи нігтики сьогодні, ви підсилюєте свою концентрація, що допоможе вам у навчанні, роботі та налагодженню відносин з друзями і родичами.

12 червня. Спадаючий місяць в Козерозі радить вам не стригти нігті, як мінімум можна їх підпиляти для надання форми. Місячний календар манікюра на червень 2017  передбачає, що сьогодні краще не здійснювати манікюр і педикюр, щоб не втратити впевненості в собі і не знизити свою самооцінку.

13 червня. Спадаючий місяць віщує не займатися з нігтями взагалі, вас можуть скоротити на роботі і ви довгий час не зможете працевлаштуватися знову. Повний місяць. Відкладіть манікюр і педикюр на інший день, не випробовуйте на собі нові косметологічні засоби і маски для обличчя, може виникнути алергія.

 14 червня. Не підстригайте нігті сьогодні, так як є ймовірність привернути злих і заздрісних людей.

15 червня. Спадаючий місяць переходить із сузір’я Водолія в сузір’я Риб. Це ідеальні дні для манікюру. Можна сміливо відправлятися в салон. Красиві нігті сподобаються всім, привернуть увагу протилежної статі, та колег по роботі теж оцінять вас, начальник без питань підпише всі заготовлені документи. У вас з’явиться бажання жити далі.

Якщо не хочете посваритися з коханою людиною, то не стрижіть нігті сьогодні.

16 червня. Спадаючий місяць переходить із сузір’я Водолія в сузір’я Риб. Це ідеальні дні для манікюру. Можна сміливо відправлятися в салон. Красиві нігті сподобаються всім, привернуть увагу протилежної статі, та колег по роботі теж оцінять вас, начальник без питань підпише всі заготовлені документи. У вас з’явиться бажання жити далі.

Один з найбільш сприятливих днів для косметичних процедур. Особливо хороший день для масажу та догляду за своєю фігурою, в цій області буде найефективніший результат.

17 червня. Спадаючий місяць переходить із сузір’я Водолія в сузір’я Риб. Це ідеальні дні для манікюру. Можна сміливо відправлятися в салон. Красиві нігті сподобаються всім, привернуть увагу протилежної статі, та колег по роботі теж оцінять вас, начальник без питань підпише всі заготовлені документи. У вас з’явиться бажання жити далі.

Манікюр і педикюр захистить вас від несподіваних ситуацій.

18 червня – Спадаючий місяць в знаку Овен. У цей день краще не проводити ніяких операцій з нігтями, не виключено, що ви втратите велику грошову суму. Підстрижіть нігті  і ваше життя нормалізується, і вирішаться всі складні питання.

19 червня – Спадаючий місяць в знаку Овен. У цей день краще не проводити ніяких операцій з нігтями, не виключено, що ви втратите велику грошову суму. Якщо хочете розкрити свій талант, підстрижіть нігті , зробіть манікюр і педикюр.

20 червня – Спадаючий місяць. Манікюр, зроблений в ці дні, може стати візитною карткою для укладення договорів і вигідних угод. Прибуток не змусить довго чекати ваш розрахунковий банківський рахунок. Так що можна привести нігті в порядок. Якщо ви хочете підсилити свою жіночність і привабливість для чоловіків, зробіть манікюр і педикюр після заходу сонця.

21 червня – Спадаючий місяць. Манікюр, зроблений в ці дні, може стати візитною карткою для укладення договорів і вигідних угод. Прибуток не змусить довго чекати ваш розрахунковий банківський рахунок. Так що можна привести нігті в порядок. Найкращий день для косметологічних процедур в цьому місяці. Підстригаючи нігті сьогодні, ви рятуєтеся від самотності і нудьги.

22 червня. Місяць  спадаючий,  в сузір’ї Близнюків. Манікюр в цей день категорично протипоказано, тому що він може залучити неприємність в житті його власниці. Займіться краще іншими справами. Не підстригайте нігті , щоб не злякати удачу.

23 червня. Спадаючий місяць в Близнюках. Цей день теж не обіцяє вам удачі, при підстриганні і фарбуванні нігтів, спровокує проблеми з начальством. Хочете позбутися страхів і комплексів – підстрижіть нігті в цей день.

24 червня. Новий і зростаючий місяць може позитивно вплинути на унікально виконаний манікюр, що приверне прибуток і успіх. Підстрижіть нігті сьогодні, і ви позбудетеся від головного болю.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.