Home / Дозвілля / Місячний календар городника на вересень 2017 року. Поради

Місячний календар городника на вересень 2017 року. Поради

Положення Місяця в знаку Тельця сприяє будь-яким роботам на землі, посаджені рослини, якщо це не суперечить місячним дням, будуть добре рости і дадуть солідний урожай. Цей сприятливий період необхідно використовувати по максимуму в тих роботах, які мають найбільший вплив на майбутній урожай.

В першу чергу це посадка і перевалка, але якщо Ви вже все що можна посадили, то можна зайнятися прищипуванням, пасинкуванням, підгортанням і зрідженню. Також цей час чудово підходить для збору фруктів і овочів – вони зможуть зберегти свій вигляд тривалий час, тому зібраний урожай можна використовувати для створення запасів на зиму. Для зрізу квітів 11 вересня 2017 року добігає, як не можна краще. Вони простоять дуже довго і будуть радувати око своєю красою.

12 вересня 2017 року настає 23-й місячний день, вкрай несприятливий для початку нових справ. У сфері городництва – це посадка рослин. Великі шанси пошкодити коріння розсади, що позначиться на її виживанню в гіршу сторону. Посаджені насіння покажуть не найкращу схожість. Робота викличе багато негативних емоцій, які ще більше ускладнять подальшу діяльність. Краще займатися тим, що мало зачіпає здоров’я рослин – мульчування, удобрення грунту, полив, збір врожаю.

12 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Близнюків, що підвищує бажання займатися різними дрібними справами, а одна велика і трудомістка справа, навпаки, відіб’є бажання що-небудь робити. Тому постарайтеся урізноманітнити свою турботу про господарство. Можна зайнятися прополкою, видаленням зайвих або підсохлих пагонів, культивації та мульчування. Головне не зупинятися на чомусь одному.

Якщо відчуваєте, що справа починає набридати, переходьте до іншого фронту робіт. У плані посадки рослин Місяць сьогодні сприяє тільки чагарникам і кучерявим культурам, на зразок гороху. Тим, хто має на своїй ділянці місце під газон рекомендується зайнятися його підстриганням – він стане рости повільніше і довше збереже свій вигляд. Спектр сьогоднішньої діяльності не закінчується тільки турботою про рослини (в цьому плані день нейтральний). Можна зайнятися виправленням доріжок, забору, риттям колодязів, заготівлею дров і т.д.

13 вересня 2017 року настає 24-й місячний день, який приносить позитивну енергію для широкого спектру робіт в городі, крім пікіровки і прищіпування рослин. Особливо він гарний при плануванні посадки, для розмежування ділянок землі, які Ви віддасте під ту чи іншу культуру, продумуванні необхідної інфраструктури, що допомагає зростанню рослин і полегшує турботу про них.

Не забудьте чітко спланувати свій графік роботи на сьогодні і намагайтеся його дотримуватися, тоді 24-й місячний день пройде максимально ефективно. Краще виконувати завдання за ступенем їх важливості для росту рослин. Наприклад, якщо підготовлена ​​розсада, то насамперед потрібно посадити її, полити, мульчувати і тільки потім рухатися до обробки вже зростаючих кущів.

13 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Близнюків, що підвищує бажання займатися різними дрібними справами, а одна велика і трудомістка справа, навпаки, відіб’є бажання що-небудь робити. Тому постарайтеся урізноманітнити свою турботу про господарство. Можна зайнятися прополкою, видаленням зайвих або підсохлих пагонів, культивації та мульчуванням. Головне не зупинятися на чомусь одному.

Якщо відчуваєте, що справа починає набридати, переходьте до іншого фронту робіт. У плані посадки рослин Місяць сьогодні сприяє тільки чагарникам і кучерявим культурам, на зразок гороху. Тим, хто має на своїй ділянці місце під газон рекомендується зайнятися його підстриганням – він стане рости повільніше і довше збереже свій вигляд. Спектр сьогоднішньої діяльності не закінчується тільки турботою про рослини (в цьому плані день нейтральний). Можна зайнятися виправленням доріжок, забору, риттям колодязів, заготівлею дров і т.д.

14 вересня 2017 року настає 25-й місячний день, який варто присвятити спілкуванню або роздумам про далеке майбутнє. Займатися фізичною працею сьогодні не рекомендується, якщо він не пов’язаний з активним відпочинком. Тому приїхавши на свою ділянку не варто впрягатися в роботу. Сьогодні необхідна легкість, щоб душа сама лежала до тієї діяльності, що Ви собі обираєте.

Особливо ефективна буде колективна робота з приємними розмовами, жартами і гумором. Протипоказань до роботи з рослинами мало – намагатися не торкатися кореневої  системи і не сильно обрізати рослини. В іншому Ви вільні займатися чим завгодно, головне уникати монотонності і завзятості, інакше до середини дня з’явиться різкість і дратівливість, здатні нашкодити рослинам.

14 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Рака, який збільшує бажання опинитися на лоні природи на власній дачній ділянці. Тому навіть якщо Ви не схильні сьогодні займатися своїм господарством, все одно варто з’їздити відпочити.

Тим же, хто схильний серйозно піднімати врожайність своєї землі цей день варто присвятити турботі про рослини. На зростаючий Місяць особливо необхідно висадити якнайбільше культур, які підготовлені до посадки, час для цього найсприятливіший.

Більшу увагу варто приділити низькорослим рослинам, яким максимальним чином підходить положення Місяця в Раку. А ось для збору врожаю 14 вересня 2017 року добігає мало. Максимум можна збирати те, що відразу піде на стіл або буде вжито найближчим часом, так як зібрані плоди і ягоди не зможуть зберігатися довго. Коренеплідні рослини сьогодні краще залишити в спокої – їх не варто ні садити, ні збирати – якість буде низькою.

15 вересня 2017 року настає 25-й місячний день, який варто присвятити спілкуванню або роздумам про далеке майбутнє. Займатися фізичною працею сьогодні не рекомендується, якщо він не пов’язаний з активним відпочинком. Тому приїхавши на свою ділянку не варто впрягатися в роботу. Місячний календар городника на вересень 2017 року  передбачає, щоо необхідна легкість, щоб душа сама лежала до тієї діяльності, що Ви собі обираєте.

Особливо ефективна буде колективна робота з приємними розмовами, жартами і гумором. Протипоказань до роботи з рослинами мало – намагайтеся не торкатися кореневої системи і не сильно обрізати рослини. В іншому Ви вільні займатися чим завгодно, головне уникати монотонності і завзятості, інакше до середини дня з’явиться різкість і дратівливість, здатні нашкодити рослинам.

15 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Рака, який збільшує бажання опинитися на лоні природи на власній дачній ділянці. Тому навіть якщо Ви не схильні сьогодні займатися своїм господарством, все одно варто з’їздити відпочити. Тим же, хто схильний серйозно піднімати врожайність своєї землі цей день варто присвятити турботі про рослини. На зростаючий Місяць особливо необхідно висадити якнайбільше культур, які підготовлені до посадки, час для цього найсприятливіший.

Більшу увагу варто приділити низькорослим рослинам, яким максимальним чином підходить положення Місяця в Раку. А ось для збору врожаю 15 вересня 2017 року добігає мало. Максимум можна збирати те, що відразу піде на стіл або буде вжито найближчим часом, так як зібрані плоди і ягоди не зможуть зберігатися довго. Коренеплідні рослини сьогодні краще залишити в спокої – їх не варто ні садити, ні збирати – якість буде низькою.

16 вересня 2017 року настає 26-й місячний день, який уповноважує людей мрійливістю і роздумами про майбутнє. Можна присвятити свої думки і про представленні свого господарства в ідеальному стані. Причому подібні мріяння здатні бути корисними, якщо в їх процесі Ви будете співвідносити реальність і Вашу мрію, і представляти якими кроками і зусиллями можна наблизитися до цієї мрії. Таким чином Ви створите собі плани, з втіленням в майбутні періоди. Пробувати робити щось корисне не варто – ефективність проведених робіт буде низькою, а може принести і втрати.

16 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Лева, який сприяє посадці дерев і чагарників. Решта видів культур краще залишити на інший день. Будьте обережні з кореневою системою при перевалці саджанців, оскільки їх пошкодження може серйозно ускладнити адаптацію рослини на новому місці. Краще в цей день займатися тим, що лише побічно зачіпають зростаючі на ділянці культури – оранку вільних ділянок і їх розпушування, боротьбі з бур’янами і шкідниками, мульчування рослин.

Місяць у Леві посилює бажання показати себе з кращого боку, а стан ділянки є одним з таких показників, тому вільний час можна вжити на поліпшення зовнішнього вигляду – стрижку газону, чистку і правку доріжок, забору та іншої інфраструктури. Для збору врожаю день нейтральний і приймати рішення потрібно за місцем.

17 вересня 2017 року настає 27-й місячний день, вдалий для проведення робіт в саду і городі. Можна садити розсаду, перевалювати рослини, особливо коренеплоди. Але варто пам’ятати, що в період спадного Місяця зростання сповільнюється і адаптація на новому місці буде проходити довго. Намагайтеся якомога менше пошкоджувати сформовану кореневу систему.

Споживання води сьогодні знижене, тому поливати рослини потрібно помірно. День сприятливий для обробки верхньої частини вже вирослих культур, зокрема обрізати зайві пагони, пошкодити точку росту, прищеплювати живці.

17 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Лева, який сприяє посадці дерев і чагарників. Решта видів культур краще залишити на інший день. Будьте обережні з кореневою системою при перевалці саджанців, оскільки їх пошкодження може серйозно ускладнити адаптацію рослини на новому місці.

Краще в цей день займатися тим, що лише побічно зачіпає зростаючі на ділянці культури – оранку вільних ділянок і їх розпушування, боротьбі з бур’янами і шкідниками, мульчування рослин.

Місяць у Леві посилює бажання показати себе з кращого боку, а стан ділянки є одним з таких показників, тому вільний час можна вжити на поліпшення зовнішнього вигляду – стрижку газону, чистку і правку доріжок, забору та іншої інфраструктури. Для збору врожаю день нейтральний і приймати рішення потрібно за місцем.

18 вересня 2017 року настає 28-й місячний день, благотворно впливає на будь-які заняття, в тому числі і для роботи на присадибній ділянці. Головна складова дня – це творення. Можна садити рослини, допомагають створювати їх зростання елементи інфраструктури. А ось пошкоджувати зелену рослинність не можна, це призведе до додаткових проблем.

Зокрема не можна рубати дерева, обрізати кущі, зрізати квіти, а також копати поблизу рослин, ризикуючи пошкодити їх кореневу систему. Місяць уповільнює процеси росту і відновлення, тому пережити завдану шкоду зеленим насадженням дуже складно. Полив повинен бути помірним, так як споживання води рослинами знижений.

18 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Діви, що підсилює працездатність і бажання зайнятися справою. Причому йтиме на лад навіть довгий монотонна праця. Вибирайте найбільш трудомісткий процес, який не вимагає поєднання безлічі різних операцій і беріться за справу.

Наприклад можна зайнятися впорядкуванням зарослих ділянок – перекопати вручну всю цілину, вибираючи коріння бур’янів. Якщо земля заросла дуже сильно, то процедуру можна повторити кілька разів, зменшуючи ймовірність пропуску коренів. Посадку плодоносних рослин краще не робити, добре приживуться тільки квіти і декоративні сорти.

19 вересня 2017 року настає 29-й місячний день, який потрібно присвятити відпочинку і релаксації. На ділянку можна поїхати виключно для того, щоб добре провести час на свіжому повітрі. Емоційний стан в цей день нестабільнийо, та й для рослин він несприятливий і їх краще залишити в спокої. Місяць уповільнює зростання і можливості відновлення пошкоджень, тому не варто чіпати селекційні культури зайвий раз.

19 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Діви, що підсилює працездатність і бажання зайнятися справою. Причому йтиме на лад навіть довга монотонна праця. Вибирайте найбільш трудомісткий процес, який не вимагає поєднання безлічі різних операцій і беріться за справу.

Наприклад можна зайнятися впорядкуванням зарослих ділянок – перекопати вручну всю цілину, вибираючи коріння бур’янів. Якщо земля заросла дуже сильно, то процедуру можна повторити кілька разів, зменшуючи ймовірність пропуску коренів. Посадку плодоносних рослин краще не робити, добре приживуться тільки квіти і декоративні сорти.

20 вересня 2017 року настає сприятливий для посадки та інших робіт в саду 2-й місячний день. Фаза Зростаючою Місяця надає рослинам енергії для росту. Місяць набирає свою силу, тому зараз саме час для висадки розсади та саджанців, які встигнуть вкоренитися на новому місці, перш ніж увійдуть у фазу відпочинку.

Не забувайте рясно поливати і після цього розпушувати землю, щоб волога якомога довше зберігалася біля коренів, оскільки рослини в фазі зростання споживають багато води і мінеральних речовин. Проводьте підгодівлю добривами. Якщо достиг урожай, то саме час його збирати.

20 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Діви, що підсилює працездатність і бажання зайнятися справою. Причому йтиме на лад навіть довга монотонна праця. Вибирайте найбільш трудомісткий процес, який не вимагає поєднання безлічі різних операцій і беріться за справу.

Наприклад можна зайнятися впорядкуванням зарослих ділянок – перекопати вручну всю цілину, вибираючи коріння бур’янів. Якщо земля заросла дуже сильно, то процедуру можна повторити кілька разів, зменшуючи ймовірність пропуску коренів. Посадку плодоносних рослин краще не робити, добре приживуться тільки квіти і декоративні сорти.

21 вересня 2017 року настає 3-й місячний день. Зростаючий  Місяць прискорює ріст рослин, тому цей день підходить для посіву насіння, перевалки розсади, пересадки дерев і так далі. Подібний період триватиме більше десяти днів, але чим раніше Ви скористаєтеся ним, тим більше рослина встигне отримати сил для зростання і зміцнення.

Особливо це стосується виведених селекційних культур, які більше наражені хворобам і більш примхливі. Якщо за обсягом робіт Ви не встигаєте посіяти і посадити все, то в першу чергу потрібно приділити увагу більш ніжним рослинам. Величезну увагу потрібно приділити поливу – його потрібно робити рясним, оскільки активізуються процеси росту у рослин, які вимагають дуже багато води. Не забувайте і про добрива та мінеральну підгодівлю.

21 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Терезів, сприяє посадці квітів, вони добре ростуть, більший відсоток виживає, а самі бутони набувають гарний вигляд і сильний аромат. Це актуально, як для висаджування квітів у відкритий грунт, так і для кімнатних рослин. Решта культури можна садити, якщо розмір плодів не настільки важливий, оскільки вони вийдуть дрібними.

Також добре сіяти рослини на насіння – їх буде більше. 21 вересня 2017 року найбільше підходить для садівників, оскільки енергетика дня навіває прагнення створювати і насолоджуватися красою. Тому можна піклуватися про вирощені квіти, щоб зробити їх більш естетичними і привабливими. По закінченню робіт на ділянці не відмовляйте собі в задоволенні і зріжте кілька квіток, щоб принести їх в свій будинок.

22 вересня 2017 року настає 4-й місячний день. Якщо Ви ще перебуваєте в процесі закупівлі посадкового матеріалу, то сьогодні саме час закупити його, оскільки ймовірність вибору насіння з більш високою схожістю та врожайністю набагато вища. 22 вересня 2017 року подає хороші вкладення для майбутнього рясного врожаю.

Також день сприятливо впливає на процеси проростання рослин з насіння і більш швидкого зростання розсади. 4-й місячний день потрібно використовувати по максимуму, намагаючись посадити якомога більше культур. Зростаючий Місяць до повного місяця надає сил рослинам, дозволяючи краще вкорінюватися, швидше рости і краще протистояти негативним впливам.

Активний процес росту потребує багато води і мінеральних речовин, тому намагайтеся більше поливати рослини і використовувати добрива. 22 вересня 2017 року – це день як закладка майбутнього врожаю (чим більше вкладете, тим більшою буде віддача), так і збору його – він довше зберігається і має кращу якість.

22 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Терезів, сприяє посадці квітів, вони добре ростуть, більший відсоток виживає, а самі бутони набувають гарний вигляд і сильний аромат. Це актуально, як для висаджування квітів у відкритий грунт, так і для кімнатних рослин. Решта культури можна садити, якщо розмір плодів не настільки важливий, оскільки вони вийдуть дрібними.

Також добре сіяти рослини на насіння – їх буде більше. 22 вересня 2017 року найбільше підходить для садівників, оскільки енергетика дня навіває прагнення створювати і насолоджуватися красою. Тому можна піклуватися про вирощені квіти, щоб зробити їх більш естетичними і привабливими. По закінченню робіт на ділянці не відмовляйте собі в задоволенні і зріжте кілька квіток, щоб принести їх в свій будинок.

23 вересня 2017 року настає 5-й місячний день, що володіє імпульсивністю, але в цілому не поганий. Для рослин фаза зростаючого Місяця сприятлива для прискорення росту і розвитку, але для самих людей цей день складається часто не найкращим чином, тому і поїздка на дачу може додати клопоту.

Намагайтеся не перевантажувати і уважніше ставитися до проведених процедур, особливо тих, що пов’язані з можливістю пошкодити рослини, зокрема пересаджування, обрізку, щеплення і т. п. В інших операціях протипоказань немає і можна вибирати найбільш необхідні по сезону і обстановці роботи, включаючи збір врожаю.

23 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Скорпіона, який робить сильний вплив на кореневу систему, вона стає сильнішою і стійкішою. У світлі цього день сприятливий для посадки будь-яких культур, крім коренеплодів і цибулинних. Останні, внаслідок посиленого всмоктування в себе вологи, можуть загнити.

Аналогічно і при зборі врожаю краще збирати тільки ті плоди, що знаходяться над землею, а не під нею. Коріння у рослин досить водянисте, тому зібрані коренеплоди довго не пролежать, та й смакові якості будуть не високі, а ось надземні плоди набувають соковитість і аромат.

24 вересня 2017 року настає 6-й місячний день – день приємного спілкування і колективної роботи. Якщо Ви збираєтеся на дачу, то краще поїхати не поодинці, а з компанією, навіть якщо займатися рослинами доведеться все одно одному. У розмовах справа йтиме на лад набагато краще. 6-й місячний день сприятливий для посадки рослин, а також в інших роботах на землі.

Для підвищення ефективності не варто зосереджуватися на чомусь одному. 24 вересня 2017 роки ніч підвищеної динаміки і руху, тому варто переміщатися з однієї справи на іншу, роблячи дрібні поліпшення і редагування. Наприклад спочатку взятися за підв’язку пагонів, які вишикувалися,  потім приступити до обрізки зайвих гілок, після зайнятися очищенням ділянки і т. д.

24 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Скорпіона, який робить сильний вплив на кореневу систему, вона стає сильнішою і стійкішою. У світлі цього день сприятливий для посадки будь-яких культур, крім коренеплодів і цибулинних. Останні, внаслідок посиленого всмоктування в себе вологи, можуть загнити.

Аналогічно і при зборі врожаю краще збирати тільки ті плоди, що знаходяться над землею, а не під нею. Коріння у рослин досить водянисті, тому зібрані коренеплоди довго не пролежать, та й смакові якості будуть не високі, а ось надземні плоди набувають соковитість і аромат.

25 вересня 2017 року настає 7-й місячний день. Він надає динамічності дню, зростає бажання рухатися і що-небудь робити, тому день сприятливий не тільки в плані посадки і турботі про рослини, але і поліпшенні власного господарства або ділянці, проведення дрібних робіт. Сьогодні можна встигнути переробити безліч справ, причому не варто братися за щось глобальне, краще братися за те, що можна зробити відносно швидко і перемістити свої зусилля на наступне завдання.

Зокрема можна зосередитися над очищенням ділянки і облагороджуванням рослин – прибрати засохлі пагони, листя, підв’язати, пасинкувати рослини і т. д. Для посадки рослин час вкрай сприятливий, Місяць на надає їм сили для прискореного зростання, що дозволяє зміцнити і краще пережити перевалку.

25 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Стрільця, що надає швидкість росту рослин, але роблячи їх при цьому вельми чутливими до будь-яких пошкоджень. Рекомендується зосередитися на швидкозростаючих культурах. Загальна енергетика дня сприяє засажуванню великих площ, тобто в основному тих рослин, чиї насіння або цибулини висіваються відразу в грунт.

Це включає в себе і відповідну обробку землі – оранка, боронування і т. д. Для збору врожаю 25 вересня 2017 року вельми сприятливий, можна збирати будь-які культури. В інших видах робіт на ділянці потрібно бути уважним і обережним, оскільки бажання охопити все і відразу робить дії поспішними, що в свою чергу здатне зашкодити рослинам або позначитися на якості проведеної роботи.

26 вересня 2017 року настає 8-й місячний день. Один із днів винятків при зростанні Місяця, в який не рекомендується висаджувати рослини. Тут поєднується несприятливий вплив декількох факторів.

По-перше у людей з’являється надмірна імпульсивність в діях, яка може надати руйнівний вплив на таке ніжне у всіх сенсах створення, як рослина.

По-друге і самим рослинам потрібні стабільні і комфортні умови, а посадка і перевалка для них є величезним шоком, який багато саджанці можуть і не пережити. Не потрібно проводити роботи так чи інакше, які здатні  пошкодити кореневу систему.

У гіршому випадку це призведе до втрати рослини, а в кращому до поганого врожаю в майбутньому. Взагалі не варто міняти будь-які умови вирощування рослин. Якщо вже Ви все-таки зібралися зайнятися городництвом, то максимум можна полити рослини. Решта процедури краще залишити на завтра.

26 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Стрільця, що надає швидкість росту рослинам, але роблячи їх при цьому вельми чутливими до будь-яких пошкоджень. Місячний календар городника на вересень 2017 року рекомендує  зосередитися на швидкозростаючих культурах. Загальна енергетика дня сприяє засажуванню великих площ, тобто в основному тих рослин, чиї насіння або цибулини висіваються відразу в грунт.

Це включає в себе і відповідну обробку землі – оранка, боронування і т. д. Для збору врожаю 26 вересня 2017 року вельми сприятливий, можна збирати будь-які культури. В інших видах робіт на ділянці потрібно бути уважним і обережним, оскільки бажання охопити все і відразу робить дії поспішними, що в свою чергу здатне зашкодити рослинам або позначитися на якості проведеної роботи.

27 вересня 2017 року настає 9-й місячний день. В ідеалі Ви повинні були завершити посадку і перевалку рослин в попередні дні зростаючого Місяця. Сьогодні краще не зачіпати кореневу систему. Рослини можуть важко пережити зміну умов вирощування. Розсаду у відкритий грунт краще 27 вересня 2017 роки не садити.

Також не варто міняти і інші умови – зокрема квітників, які вирощують квіти на підвіконні, не рекомендується повертати горщик, змінюючи таким чином освітлений бік квітки. Краще все залишити як є і зайнятися турботою про вже посаджені рослині – поливом, підгодівлею мінеральними добривами, розпушуванням землі і т. п.

27 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Стрільця, що надає швидкість росту рослин, але роблячи їх при цьому вельми чутливими до будь-яких пошкоджень. Рекомендується зосередитися на швидкозростаючих культурах. Загальна енергетика дня сприяє засажуванню великих площ, тобто в основному тих рослин, чиї насіння або цибулини висіваються відразу в грунт.

Це включає в себе і відповідну обробку землі – оранка, боронування і т. д. Для збору врожаю 27 вересня 2017 року вельми сприятливий, можна збирати будь-які культури. В інших видах робіт на ділянці потрібно бути уважним і обережним, оскільки бажання охопити все і відразу робить дії поспішними, що в свою чергу здатне зашкодити рослинам або позначитися на якості проведеної роботи.

28 вересня 2017 року настає 10-й місячний день, підвищуючи бажання провести день з родиною. При слушній нагоді можна поїхати на дачу з усією ріднею, незалежно від того, хто з них займається турботою про рослини на ній. Одні будуть відпочивати, інші трудяться в міру своїх знань і здібностей. День в цілому позитивний. 28 вересня 2017 року добре садити дерева і чагарники.

Незалежно від початкових планів інтуїція сьогодні зможе підказати ідеальне місце для посадки саджанців, адже на відміну від однорічних рослин місце вибирається один раз на десятиліття і має стати комфортним для зростання дерева або куща. Зростаючий Місяць, що надає швидкості росту і збільшує циркуляцію соків дозволить краще пережити зміни і можливі пошкодження при пересадці.

Головне не забувати рясно поливати рослини і рихлити землю, щоб волога менше випаровувалася з поверхневих шарів. Крім турботи про рослини можна зайнятися і поліпшенням будинку, як всередині, так і зовні, щоб перебування в ньому стало комфортнішим.

28 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Козерога, сприяє посадці дерев і чагарників, які знайдуть стійкість до хвороб, посухи та заморозків, а також будуть більше і довше плодоносити. Дерева можна не тільки перевалювати, але і прищеплювати. Висаджування інших рослин також сприятливе, але краще приділити увагу тим, чий термін життя становить кілька років і більше.

Ще одна група, якій потрібно присвятити день – це найбільш примхливі культури. 28 вересня 2017 року добігає будь-якої діяльності на ділянці, тому вирішуйте самі чому приділити свої сили і час. Єдиним винятком є ​​квіти, посадку яких краще присвятити в інший період.

29 вересня 2017 року настає 11-й місячний день, вкрай сприятливий для робіт в саду і городі. Будь-які процедури, що проводяться над рослинами дадуть хороший результат. Продовження періоду зростаючого Місяця створює відмінні умови для посадки і перевалки рослин. Найбільш підходящим 29 вересня 2017 року є розсадження діток і розмноження живцями, оскільки сприятлива енергетика дня гарантує гарну схожість і приживлюваність.

Квітникарям також в цей день можна зайнятися розмноженням квітів і відділенням пасинків від основної рослини. Прискорене зростання висаджених культур вимагає хорошого зволоження грунту, тому збільшуйте полив, щоб підтримувати темпи зростання. Також в 11-й місячний день можна зайнятися збором врожаю баштанних і плодових культур.

29 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Козерога, сприяє посадці дерев і чагарників, які знайдуть стійкість до хвороб, посухи та заморозків, а також будуть більше і довше плодоносити. Дерева можна не тільки перевалювати, але і прищеплювати. Висаджування інших рослин також сприятливе, але краще приділити увагу тим, чий термін життя становить кілька років і більше.

Ще одна група, якій потрібно присвятити день – це найбільш примхливі культури. 29 вересня 2017 року добігає будь-якої діяльності на ділянці, тому вирішуйте самі чому приділити свої сили і час. Єдиним винятком є ​​квіти, посадку яких краще присвятити в інший період.

30 вересня 2017 року настає 12-й місячний день. Незважаючи на сприяння періоду зростаючого Місяця на ріст рослин, сьогодні варто підходити до робіт в саду з обережністю. Вплив, що чиниться Місяцем підвищує ймовірність здійснення помилок через поспішність і неуважність, що може зашкодити наявними зеленими насадженням.

І якщо на вже добре укорінених рослинах цей факт навряд чи сильно позначиться, то при посадці саджанців можна випадково пошкодити коріння і таким чином знизити можливість прижитися на новому місці. Краще займатися менш небезпечними процедурами – поливом, підгодівлею мінеральними добривами, обробкою землі, збиранням врожаю.

30 вересня 2017 року Місяць знаходиться в знаку Водолія, одному з найгірших положень для вирощування рослин. Не дивлячись на можливі інші сприятливі фактори, в цей день краще нічого не садити – ні насіння для розсади, ні саму розсаду в грунт.

Навіть найневибагливіші культури вкрай погано ростуть і плодоносять, коли їх посадили під час проходження Місяця по знаку Водолія, а вже про селекційніослини і говорити не доводиться – все виросте або корявим і непоказним, або загине. У цей день краще зайнятися бур’янами і шкідниками або іншими видами робіт, мало зачіпають плодоносні рослини. Для збору врожаю протипоказань немає. 30 вересня 2017 року товариський день, так що якщо на дворі гарна погода, то в пору покликати друзів на шашлики і добре провести час.

Місячний календар городника на вересень 2017 року. Народні прикмети

Якщо на Тадея (3 вересня) день буде ясний, то ще чотири тижні буде хороша погода.

Якщо на Євтихія (6 вересня) переважно без опадів, то буде суха осінь і хороший урожай на майбутній рік.

Якщо перший день бабиного літа (14 вересня) ясний, то бабине літо буде теплим. Бабине літо сухе – осінь мокра.

Якщо на Михайла (19 вересня) осикові листя лягають тильною стороною вниз – до суворої зими, вгору – до теплої, якщо вроздріб – зима буде помірна.

На Івана гусятника (28 вересня) говорили: «Гусак лапу піднімає – до холоднечі, на одній нозі, полощеться у воді – до тепла, ніс під крило ховає – до ранньої зими».


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.