Home / Дозвілля / Місячний календар городника на серпень 2017 року.

Місячний календар городника на серпень 2017 року.

18 серпня – 19 серпня. Сприятливий період для посадки, посіву і збору врожаю на ділянці. Можна підгортати, розпушувати, поливати і мульчувати рослини. Будуть особливо ефективні мінеральні підгодівлі і боротьба з комахами. Місячний календар городника на серпень 2017  року не радить викопувати картоплю і коренеплоди. Бажано сіяти в квітнику декоративні рослини, удобрювати і поливати. Потрібно висадити суницю і дерева, які перебували в ящиках. На зиму готують і сушать ягоди, фрукти і овочі. Проводиться консервування, соління та варіння компотів. Можна готувати соки і вино.

20 серпня – 22 серпня.Дуже несприятливий період для будь-яких робіт на ділянці, тому краще відпочити або продумати план подальших заходів в саду і городі.

23 серпня. Нейтральний період для робіт на ділянці, тому ними можна займатися в разі потреби, або за бажанням. Можна прищеплювати верх у баклажанів, помідорів і перцю, а також продовжувати боротьбу з комахами і гризунами. Сприятливі полив, перекопування, розпушування та прополювання грунту. На зиму викопується картопля і коренеплоди, а також проводиться пересадка і ділення багаторічних і однорічних квітів. Розсаджуються іриси, лілії і півонії. Бажано обрізати кущі, прибирати сухі гілки, поливати й удобрювати рослини. Робляться відведення, прищипують пагони і обрізаються стовбури чагарників. Підживлення рослин проводиться за допомогою мінеральних добавок. Можна готувати на зиму компоти, варення, солити овочі, квасити капусту, ставити вино і консервувати. Збирають і сушать цілющі трави.

24 серпня – 25 серпня. Нейтральний день для посадки, збору врожаю та інших робіт на ділянці. Можна прибирати коренеплоди на зиму, висаджувати в грунт огірки і перекопувати землю. Здійснюється мульчування, підгодівля мінералами і полив рослин. Місячний календар садівника і городника на серпень 2017 року радить розпушувати, пересаджувати й ділити багаторічні квіти, вкорінювати живці і пагонами розмножувати чагарники. Не можна в ці дні обприскувати і прищеплювати культури. Можна висадити суницю, приготувати нові місця для ягідних кущів, особливо, малини. Рекомендується сіяти сидерати.

26 серпня – 28 серпня. Хороші дні для будь-яких робіт на садово-городній ділянці. Можна збирати овочі і коренеплоди, відправляти їх на зимове зберігання. Тільки робиться це дуже обережно, щоб не пошкодити коріння. Триває боротьба з гризунами та комахами. Перекопується грунт, проводиться мульчування і підгортання. Бажано обприскувати рослини, поливати й удобрювати мінералами. Збираються квіткові насіння, а кімнатні рослини заносяться в будинок. Овочеві культури і квіти захищаються від слимака. Обрізання гілок краще перенести на інший час. Можна постригти газонну траву і закласти компост, а також готувати домашнє вино і сушити цілющі трави.

29 серпня – 30 серпня. Місячний календар городника на серпень 2017  року радить посіяти кольрабі, цвітну капусту в теплиці. Можна висадити шніт на перо і цибулю-батут, а також викопати картоплю на зиму. Йде активний збір насіння овочів для майбутнього врожаю. Не можна в ці дні поливати і обрізати дерева. Ефективними будуть – посадка квітів багаторічних, збір квіткового насіння і розмноження пагонами. Потрібно обробити від хвороб і гризунів рослини, а також підготувати місця для пересадки дерев. Відмінні дні для збору і сушки лікарських трав, приготування варення, компотів і соків.

31 серпня. Нейтральний період для роботи на ділянці, але якщо є можливість і бажання, то можна відпочити. Сприятливо пройде прибирання овочів і коренеплодів на зиму, посів огірків на підвіконні. Можна обприскувати, обрізати і удобрювати рослини. Ефективна пересадка багаторічних квітів, особливо, лілій. Необхідно розмножити пагонами і живцями квіти, а також захистити їх від шкідників.

Здійснюється посадка смородини, суниці, агрусу. Дерева обприскують і підгодовуються мінеральними добавками. Готуються соки, вино, компоти і варення, а також консервуються і солятся овочі.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.