Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на жовтень 2019 року

Місячний календар весілля на жовтень 2019 року

Момент укладення шлюбу – це момент народження нового шлюбу, і всі особливості цієї хвилини будуть відображені в гороскопі шлюбу і, відповідно, в подальшому житті нової подружньої пари. Про детальний місячний календар весілля на жовтень 2019  року  поговоримо далі.

Місячний календар весілля на жовтень 2019 року. Вплив Місяця на весілля

Місячний календар весілля на жовтень 2019 року

При бажанні зодіаку шлюбу можна не тільки дізнатися про загальні моменти сімейних відносин пари, матеріального благополуччя, домашніх справ сім’ї, а й передбачити важливі для подружжя події. Зрозуміло, вірно підібрана дата весілля не може гарантувати абсолютно безхмарне сімейне життя, але, по крайней мере, вона значно зменшить ймовірність раптового охолодження почуттів і подальшого розлучення.

Шлюб, укладений в сприятливу дату, дозволить згладити напружені аспекти сумісності та посилити гармонійні аспекти. Зрозуміло, потрібно підбирати дату весілля з астрологом виходячи з індивідуальних гороскопів обох партнерів, але все ж є загальні рекомендації, які ми спробуємо вам представити у вигляді весільного календаря з описом подій на кожен день.

У місячний календар весілля на жовтень 2019  ми включили деякі прикмети і з астрологічної точки зору події, які допоможуть вибрати найкращий день одруження.

Фази Місяця

Всього існує 8 фаз Місяця:

Молодик. Це період сходження, але не доступній для огляду Місяця на небі.

Молодий Місяць. Його можна побачити на небі у вигляді тонкої закругленої смужки.

Перша чверть. Найпростіше пояснення – 50 на 50.

Зростаючий Місяць. На горизонті більше 50% осяжної частини місяця.

Повний місяць. Період не вимагає пояснення.

Спадаючий місяць. Період від повного місяця і до 50% осяжної частини місяця.

Остання чверть. Приблизно половина спадного Місяця.

Старіюча Місяць. Період перед повним зникненням з неба.

Місячний календар весілля на жовтень 2019 року. Сприятливі і несприятливі дні

У цьому розділі ви знайдете найсприятливіші місячні дні для весілля в жовтні 2019 року за версією астрологів.

Сприятливі: 4 жовтень, 11 жовтня

Несприятливі: 2 жовтень, 23 жовтня, 24 жовтня, 31 жовтня

Як визначити сприятливу дату весілля в 2019 році

Прикмети, забобони і народні повір’я. З давніх-давен люди орієнтувалися по забобонам, прикметами і повір’ями, намагаючись передбачити, що їм уготовано в майбутньому. Це життєвий досвід, який був накопичений попередніми поколіннями і їх предками.

На тему весілля існує безліч подібних прогнозів, які часто збуваються. Дуже важливо правильно їх трактувати. Місячний календар весілля на жовтень 2019  свідчить, що недосвідчена в цій справі людина може зробити невірні висновки.

Китайський гороскоп. В даному випадку особливу роль грає характеристика правлячої тварини, її основні риси характеру і звички. У 2019 на троні правителя сидить Свиня (Кабан). Сім’я для правительки цього періоду є найбільш тонкою матерією.

Тварина закликає до розуміння того, що особистісне щастя кожної людини безпосередньо залежить від ступеня міцності тилу, який забезпечується турботою, любов’ю і повагою всіх членів сім’ї.

Астрологічний (зодіакальний) прогноз. Тут звертають увагу на багато критеріїв. Це і характеристика певної місячної доби, і фази нічної цариці – місяця, і його місце розташування щодо планет, і його віддаленість від кожного зодіакального знака.

Також грає роль час сходу і заходу місяця. Циклічна зміна місця перебування цього небесного світила може з точністю до хвилини передбачити, наскільки сприятливо той чи інший час для одруження. Календар церковних свят.

У християнстві існують дати великих урочистостей, в які відзначати весілля і проводити вінчання категорично не рекомендується. З цих дат можна виділити Великий і Різдвяний пости, Благовіщення, Успіння, Стрітення, Великдень, Усікновення. Також заборона на одруження поширюється і на інші посади, а також загальновідомі церковні свята.

Нумерологія. Захоплююча і точна наука, яка бере за основу числа і різні їх комбінації. Фахівці в галузі нумерології впевнені, що будь-який життєва подія, особливо така важлива, як весілля, підпорядкована цифрам. Маючи точні розрахунки, людина може зрозуміти, коли краще одружуватися, щоб він був довговічним і щасливим.

Увага! Числа місяця, які не ввійшли в список вдалих і невдалих днів, вважаються нейтральними для святкування весілля.

Місячний календар весілля на жовтень 2019 року. Прикмети на весілля в жовтні

Якщо початок осені цей час збору врожаю, то середина – час його підрахунку і планування посіву. Тому весілля в жовтні поступаються в популярності вересневим. Вважалося, що укладати шлюби можуть тільки зрілі пари, з усталеними та перевіреними почуттями. Сімейний шлюб, укладений в жовтні, буде міцним і матеріально забезпеченим.

Народні прикмети і традиції, пов’язані зі святкуванням весіль, безпосередньо підпорядковувалися календарем польових робіт. Тому не дивно, що в розпал збирання грати весілля було не прийнято.

Початок весільного сезону восени доводився саме на жовтень, коли повністю закінчувалося не тільки прибирання в полях і городах, а й підготовка до зими, підзимні посадки.

Останні Осенини, що знаменують наступ глибокої осені, припадають на День Покрови Пресвятої Богородиці. Саме це свято відзначалося, як кінець сезону.

І вже після Покрови починалися народні гуляння, і в першу чергу, святкування весіль.

Така традиція і стала основою для назви жовтня «весільник».

Тільки варто пам’ятати, що за старим календарем жовтня розпочинається саме з Покрови. Тому всі народні забобони і традиції, прикмети, відносяться до весіль після 14 жовтня.

Що стосується весіль в першій половині місяця з 1 по 14 жовтня, то тут будуть більш доречні прикмети золотої осені і бабиного літа.

Отримати всі блага, які обіцяє молодятам золота осінь, у них вийде, приклавши не малі зусилля.

І не тільки матеріальне благополуччя, але і щастя сім’ї в руках подружжя. Тільки взаємовиручка, турбота і довіра, справжні почуття і прагнення зробити життя один одного легшим і щасливішим, допоможуть створити міцну, справжню сім’ю.

Тому народні мудреці радять одружитися в жовтні парам, які прийняли таке рішення виважено і дозріли для справжніх подружніх відносин, розуміють, наскільки відповідальний такий крок.

Зовсім інша картина вимальовується у пар, які одружилися в жовтні, які сприймають спільне життя, як суцільне свято.

Місячний календар весілля на жовтень 2019 свідчить, що їм підготував розважливий жовтень непросту долю. Адже свято завжди може обернутися нудними буднями і важкими випробуваннями.

Так як середина осені – самий дощовий сезон в році, багато хто свідомо переносять весілля на жовтень, так як в народі існує повір’я: дощ на весілля – до багатства. Тому, виявивши ранком затягнуте хмарами небо, не поспішайте засмучуватися – наші предки були б раді такому знаку.

Перша частина жовтня ще присвячена збору врожаю, в зв’язку з цим на цей період переносяться “літні” прикмети про працю та спільне господарство. наприклад:

“Сліпий” дощ в весільний день – до удачі в нових починаннях, хороший знак для укладення шлюбу;

великий урожай, особливо пшениці – хороший знак для матеріального благополуччя і міцного здоров’я майбутніх дітей.

Так, період до 15 жовтня називається золотою осінню. Весілля в ці дні особливо гарні. На тлі строкатих нарядів дерев, через гілки яких пробиваються сонячні промені, весільні пари виглядають особливо зворушливо.

Такий символ народження нового під час повільного занепаду природи явно говорить про надії, про міцне кохання. На цей період припадає закінчення бабиного літа. Тому у молодих є прекрасна можливість створити сім’ю, де головними стане спільна праця і достаток.

Місячний календар весілля на жовтень 2019  свідчить, що дівчата, які виходять заміж в жовтні, повинні бути готові до того, що їх чоловіки будуть вимагати підвищеної турботи. І це пояснюється традиційною зайнятістю на вильоті теплого сезону.

З боку погодних умов це кращі дні для весілля в жовтні.

Тому нареченим на щастя приколюють на вінчальну сукню золоту шпильку.

Це не просто красивий атрибут, а символ щастя, так як блиск металу на кшталт золота жовтневого листя.

Друга частина вважається “зимовою”, тому прикмети відносяться до багатства, і спокійного розміреного сімейного життя. Серед них:

заморозки в день весілля – первісток буде хлопчиком з богатирським здоров’ям;

сніг – до благополучного життя наречених;

якщо вранці ви бачите собаку, яка катається в листі – життя молодят буде веселим і дозвільним.

Місячний календар весілля на жовтень 2019 року свідчить, що особливо вдалим вважається одруження на Покрову – вважалося найкращою датою в жовтні – зазвичай в цей день сонячна і тепла погода, а будь-який знак від природи вважається вдалим для майбутнього подружжя.

Сприятливі дні в жовтні за церковним календарем

Найбільш вдалою датою вважається звичайно Покрова – 14 жовтня, а також кілька днів біля цієї дати. Добрими датами також вважаються перші 7 днів місяця і 9 жовтня – день пам’яті Апостола Богослова Іоанна.

Несприятливі дні для весілля в жовтні

В середині осені всі дати вважаються умовно придатними для скріплення сімейних уз, але ближче до кінця жовтня планувати весілля бажано тільки тим парам, для яких весілля – зважене і обдумане рішення, а не порив почуттів. Найсприятливішою датою вважається 17 жовтня – шлюб, укладений в цей день, буде хитким, а клімат в родині будуть холодним і ворожим.

Перша чверть в знаку Стрільця і Риб (період з 1 по 11 жовтня) вважається найкращим часом для укладення шлюбу. Остання чверть в Близнюках 17 жовтня зробить шлюб між закоханими нестабільним, повним розбіжностей і недомовок.

Місячний календар весілля на жовтень 2019 говорить, що також невдалим стане період з 22 по 25 число – спадаючий місяць буде переходити з знака Лева в Діву, і сім’я, створена в такий час, буде неміцною і недружною, подружжя будуть погано розуміти один одного, чоловік буде скнарою, а дружина – сухою і беземоційною.

Місячний календар весілля на жовтень 2019 року. Вдалі дати згідно нумерології

Нумерологія часто цікавить пар, які захоплюються езотерикою і гороскопами. Була навіть розроблена спеціальна формула для обчислення позитивного і негативного дня для оформлення відносин. Необхідно скласти всі числа майбутньої дати події: день, місяць і рік і обчислити необхідну цифру. Наприклад: 20.07.2019 року. 2 + 0 + 0 + 7 + 2 + 0 + 1 + 9 = 21.

Це непарний день. З точки зору нумерології, тільки непарні дні є оптимальними для реєстрації відносин. Також нумерологи завжди враховують місячний календар весілля на жовтень 2019 і дати зростаючого Місяця. В цей час енергетика налаштована на оптимізм. Тандем буде тривалим і успішним лише в тому випадку, якщо відносини подружжя засновані на любові і взаєморозуміння.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *