Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на вересень 2019 року

Місячний календар весілля на вересень 2019 року

Весілля у вересні – це торжество, яке вибирають молодята зі смаком. Осінні весілля завжди відрізняються більш затишною та романтичною атмосферою, з відтінком теплоти справжнього сімейного вогнища. Далі дізнаємось  про детальний  місячний календар весілля на вересень 2019.

Місячний календар весілля на вересень 2019

Місячний календар весілля на вересень 2019 року

Чи то оксамитова погода, чи то ніжне сонце, чи то сама аура першого місяця осені перетворює весілля в свято з «родзинкою» – з розміреністю і гідністю, але все ж і з емоційним запалом теплої пори року.

Серед «плюсів» проведення весілля у вересні можна відзначити невеликий спад весільного ажіотажу – у весільних салонах, в РАГСі, в ресторанах і в церквах, що надасть молодятам велику свободу вибору.

Також, вересень – відмінна пора для фотосесій – погода сонячна і тепла, молодята зможуть пограти із золотистим  листям в парку або виїхати за місто для більш масштабних пейзажів. Крім того, на весільному столі буде безліч свіжих овочів і фруктів, оскільки саме у вересні збирається велика частина осіннього врожаю.

Серед «мінусів» вересневого весілля – мінливість погоди. З ранку може йти дощ, а вже в обід ясно світити сонце. Виходячи з цього молодятам, а особливо нареченій, слід більш ретельно продумати своє вбрання і подбати про накидку, болеро або піджак. Крім того, не зайвим буде взяти з собою пару парасольок і змінне взуття.

Місячний календар весілля на вересень 2019. Прикмети для вересневих весіль

Здавна вважалося, що весілля у вересні принесе молодятам справжнє сімейне щастя і гармонію у відносини. Більш того, більшість весіль в старовину грали саме в цьому місяці, оскільки урожай був зібраний, польові роботи закінчені і можна було з чистою совістю гуляти, святкувати й відпочивати. Забобони і прикмети, пов’язані з весіллям у вересні, також розцінюють цей місяць як сприятливий для весіль. Зокрема:

Якщо закохані зіграють весілля у вересні – їх шлюб буде довгим і щасливим, а будинок наповнений справжнім сімейним затишком.

Якщо в день весілля піде невеликий і нетривалий дощ – молодята будуть багаті.

Якщо ж в день весілля у вересні буде гроза або буря – молодят чекають складні випробування їх почуттів, і шлюб може потерпіти невдачу.

Вітряна погода також може означати, що в стосунках молодят можуть виникнути труднощі, оскільки їхні почуття несерйозні і «легковажні».

Місячний календар весілля на вересень 2019. Сприятливі дні для весілля в вересні 2019

З давніх часів шлюб, укладений у вересні вважався щасливим, правильним і розумно спланованим. Пов’язано це було з тим, що влітку грати весілля не завжди було доречно і дозволено – то спека неймовірна, то збір врожаю, то православний піст, який не дозволяв вінчатися. Ці традиції планування розміреного, душевного і затишного весілля збереглися і донині

Традиційно, весілля у вересні починали грати з 14 вересня – вважалося найбільш сприятливим створювати шлюбний союз саме в період «бабиного літа». Незаміжні дівчата в цей час збиралися вечорами і ворожили, ворожили на судженого і намагалися привернути увагу бажаного хлопця, що б зіграти з ним весілля.

Крім того, вважалося, що для залучення судженого і самого весілля дівчина повинна спочатку пройти певний обряд очищення. Місячний календар весілля на вересень 2019  рекомендує, що у всьому будинку 14 вересня гасили вогонь, залишаючи тільки вогник біля вівтаря, а зі сходом сонця дівчина розпалювала новий вогонь і запалювала від нього свічку – майбутню вінчальну.

На початку вересня, також, грати весілля заборонялося. Цей період мав особливе значення для молодят, оскільки вони, в унісон з усією природою, переходили в новий статус, змінюючи своє життя, як природа змінює пори року.

Зараз початок місяця в РАГСі перша субота завжди наповнена великою кількістю молодят. Виходячи з цього, якщо молодята вирішили розписатися в першу суботу вересні, то варто попередньо визначатися з усіма питаннями.

Сприятливих днів для весілля у вересні 2019 року безліч. Пов’язано це і з благополучним впливом вересня на створення шлюбних союзів, і з доречним часом закінчення Успенського Посту. Вибираючи дату для весілля у вересні 2019 року слід особливо звернути увагу на красиві дати, а також дати православних свят – Михайлового чуда і Різдва Пресвятої Марії.

Найвдаліші дні для весілля: 7 (після 15:00), 12 (після 12:30) вересня 2019

Допустимі дні для весілля: 8 (після 18:30), 9 (до 11:30), 17 (після 13:30), 18, 19 (до 17:00), 20, 29 (після 11:30) вересня 2019

Заручини: 29 (після 11:30) вересня 2019

Допустимі дні вінчання: 1, 2, 4, 6, 8, 9, 13, 15, 16, 18, 22, 23, 25, 29, 30 вересня 2019

Несприятливі дні для реєстрації шлюбу: 1-6, 10, 11, 13, 14-16, 21-28, 30 вересня 2019

ВЕНЕРА: в знаку Діва (до 14 вересня 2019), в знаку Терези (з 14 вересня 2019)

МАРС: в знаку Діва

У вересні Венера буде робити безліч аспектів до повільних планет і далеко не завжди вони будуть позитивними.

Краще не вибирати дні, в яких Венера буде робити напружені аспекти: 1-4, 24, 25 вересня 2019.

Найбільш вдалі дні для весілля – 7 і 12 вересня 2019 (субота і четвер), втім, варто враховувати більш вдалий годинник в ці дні. Допустимих днів більше. До того ж після 14 вересня 2019 Венера опиниться в знаку Терези, що непогано для заручин, а також укладення шлюбу незалежними і достатньо відповідальними партнерами.

Молодик в знаку Терезів добре для загадування бажань, пов’язаних з любов’ю і шлюбом, тому якщо ви хотіли б зустріти єдиного (-у) і укласти вдалий шлюб, варто використовувати магічний годинник цього місяця: 28 вересня (з 21:30) до 29 вересня 2019 (до 07:00).

Красиві дати на вересень місяць

09.09.19 понеділок

19.09.19 четвер

29.09.19 неділю

Окремо стоять 22 і 23 вересня в виборі дати, традиційно на одну з цих дат щороку доводиться осіннє рівнодення. Вважається і так воно насправді є, в цей день все змінюється, і то як ви його зустрінете і проведете, а головне, що закладете в думках – то і буде. Якщо вже вирішили створити сім’ю в цей день, то ще більше подумайте.

Вересневе весілля – це завжди свято зі смаком і затишком. У виборі дати в вересні краще орієнтуватися на першу декаду місяця, щоб уникнути зайвого клопоту і непередбачених ситуацій, пов’язаних з погодними умовами.

Погода в цей період практично літня, хіба що, вже не така спекотна. В кінці вересня також можна застати прекрасну пору – «Бабине літо». Згідно прикметам, якщо парі вдавалося вибрати дату, яка припала на теплий і сонячний період бабиного літа – молодятам пророкували світле і щасливе життя без жодних клопотів.

Місячний календар весілля на вересень 2019 по дням

1 вересня 2019 року.Місяць  в Терезах ♎. Якщо хочете відкрити свою справу, то не роздумуйте занадто довго! Якщо забаритеся, то вашу ідею у вас можуть вкрасти.

 2 вересня 2019 року, Місяць в Терезах ♎. Ваш миротворчий талант дозволить налагодити відносини між давно конфліктуючими родичами.

3 вересня 2019 року, Місяць в Терезах ♎. Місячний календар весілля  на вересень 2019  рекомендує , якщо ви відчуваєте, що той, кого ви любите, холодний до вас, ваше розчарування може виявитися ще до того, як закінчиться день.

4 вересня 2019 року, Зростаючий  Місяць у Скорпіоні ♏. Хороший момент для налагодження і зміцнення відносин. Якщо ви недавно створили сім’ю, вас очікують приємні клопоти: підготовка до торжества, святкування ювілею або річниця весілля.

5 вересня 2019 року, Зростаючий Місяць у Скорпіоні ♏. Зірки радять провести цей день наодинці з собою, вам треба розібратися у власних думках.

6 вересня 2019 року, Зростаючий  Місяць у Стрільці ♐. Навіть якщо ви на всі 100% впевнені в своїй правоті, прислухайтеся до думки оточуючих. Пам’ятайте про те, що в суперечці народжується істина.

7 вересня 2019 року, Зростаючий  Місяць у Стрільці ♐ . Купіть коханій людині зворушливий подарунок, такий, щоб ваша любов стала очевидною.

8 вересня 2019 року, Місяць в Козерозі ♑. Місячний календар весілля на вересень 2019  не рекомендує чіплятися до коханого по дрібницях, прощайте йому дрібні прорахунки. Якщо ви по-справжньому любите цю людину, то навіщо псувати з ним стосунки?

9 вересня 2019 року, Місяць  в Козерозі ♑.  Ви зможете пронести любов через всі перешкоди і труднощі. І тільки ревнощі стануть  каменем спотикання.

10 вересня 2019 року, Місяць  в Козерозі ♑. Днями відбудеться зустріч з людиною, яку ви знаєте з дитинства, але не бачили дуже давно.

11 вересня 2019 року, Зростаючий  Місяць у Водолії ♒. На роботі вам дадуть перекручену інформацію, і весь проект через це опиниться під загрозою зриву.

12 вересня 2019 року, Зростаючий  Місяць у Водолії ♒.  Як би ви не старалися, але на роботі від вас буде мало толку. Не витрачайте свої сили даремно.

13 вересня 2019 року, Місяць в Рибах ♓.  Хочете більше заробляти? Займіться підвищенням кваліфікації, пройдіть навчальні курси, займіться вивченням іноземної мови.

14 вересня 2019 року, Повний Місяць  в Рибах ♓. Вам буде не просто впоратися зі своїми емоціями. І слова, і дії доведеться контролювати, інакше є ризик втратити друзів.

15 вересня 2019 року, Спадний Місяць в Овні ♈. Ви нарешті зможете приступити до реалізації своїх планів: як нових, так і давно забутих.

16 вересня 2019 року, Спадний  Місяць в Овні ♈.  У вас з’явиться можливість зарекомендувати себе, як відповідального і грамотного фахівця. Подібне реноме допоможе вам просуватися по службовій драбині.

17 вересня 2019 року, Спадний  Місяць в Овні ♈. У справах любовних потрібно проявляти поблажливість. Якщо ви будете занадто вимогливі до партнера, то це безумовно не піде на користь вашим відносинам.

18 вересня 2019 року, Спадний  Місяць у Тельці ♉. Цілком ймовірно, що вас покличуть на вечірку, не відмовляйтеся від запрошення! Можливо, на ній ви знайдете другу половинку.

19 вересня 2019 року, Спадний  Місяць у Тельці ♉. Начальник дасть вам можливість виговоритися, підготуйтеся для діалогу. Вам потрібно буде задати давно ваші запитання.

20 вересня 2019 року, Спадний  Місяць в Близнюках ♊. Актуальними стануть такі справи, як розподіл доходів і планування витрат, сплата податків і мит.

21 вересня 2019 року, Спадний Місяць в Близнюках ♊. Місячний календар весілля на вересень 2019 рекомендує, що незабаром вас чекає кілька приємних сюрпризів. Частина з них буде стосуватися матеріальних питань.

22 вересня 2019 року, Спадний  Місяць у Раку ♋. Майбутній період обіцяє удачу, особливо у вирішенні особистих питань. Чим динамічніше ви проведете наступні кілька днів, тим більшого ви зумієте досягти.

23 вересня 2019 року, Спадний  Місяць у Раку ♋. Якщо у вас є вільні кошти, то вам давно пора подумати про те, куди їх інвестувати. В іншому випадку інфляція може знищити ваші накопичення.

24 вересня 2019 року, Спадний  Місяць у Леві ♌. Ви дуже багато нервуєте на порожньому місці, через це часто зриваєтеся на оточуючих.  Не надумуйте  собі зайві проблеми, просто насолоджуйтеся життям.

25 вересня 2019 року, Спадний  Місяць у Леві ♌. Цей день стане для вас днем романтики і любові. У цей вечір зірки на небі запаляться саме для вас!

26 вересня 2019 року, Спадний  Місяць у Леві ♌. У нових відносинах не варто поспішати, а в старих – саме час відновити мир і гармонію.

27 вересня 2019 року, Спадний  Місяць в Діві ♍.  Добре б поїхати у відпустку, якщо подорожі ніщо не заважає, то підберіть тур. Не важливо, чи буде це відпочинок на морі до закордонних берегів або екскурсія по містах своєї країни.

28 вересня 2019 року, Молодик, зростаючий Місяць у Діві ♍. Не приймайте все, що почуєте в цей день, за чисту монету – інформація може виявитися порожніми плітками.

29 вересня 2019 року, Місяць в Терезах ♎.  Іноді правду сказати нелегко, але необхідно. Подолайте свою нерішучість, і ви в цьому не розчаруєтеся.

30 вересня 2019 року, Місяць  в Терезах ♎. Є ймовірність, що в ранкові години вас буде турбувати легке нездужання, головний біль. Постарайтеся не перенапружуватися, і вже до обіду вона пройде.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *