Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на листопад 2019 року

Місячний календар весілля на листопад 2019 року

Красива осіння пора може стати відмінним часом для торжества (крім жовтня!). Весілля цієї «золотої» пори покладе початок міцному і довгому шлюбу. Про місячний календар весілля на листопад 2019 піде мова далі.

Місячний календар весілля на листопад 2019 року

Місячний календар весілля на листопад 2019 року

У народі прийнято ототожнювати місяці з їх роллю в житті людини. Наші предки займалися переважно сільським господарством. І всі повір’я зводилися саме до цього виду праці.

Якщо говорити конкретно по місяцях, то існують такі прикмети:

Весілля у вересні віщує подружжю тихе і спокійне життя, наповнене гармонією і взаємоповагою.

Весілля в жовтні – не найкращий вибір, тому що воно загрожує подружжю різними труднощами в сімейних відносинах.

Весілля в листопаді «подарує» молодим щастя і мир в сімейному житті, а також достаток і фінансову незалежність.

Адже в цьому місяці селянину не потрібно було працювати. Він просто насолоджувався плодами своєї праці.

Крім того, є ряд інших прикмет на весілля в листопаді. Якщо в день весілля морозно – це до міцних відносин (молоді будуть триматися ближче одне до одного по життю). Якщо раптово настала відлига – до випробувань (адже тепло в листопаді мінливе, і за ним в будь-якому випадку настане холод – чекай перевірку відносин на міцність).

Якщо в день весілля лежить перший сніг – життя подарує раннє багатство, це дуже хороший знак.

Якщо йде дощ – на щастя, яке раптово впаде на голову, коли його не чекаєш (дощ в листопаді раптовий і непередбачуваний).

Якщо на весільному столі в листопаді виявилися свіжі фрукти або овочі – це також хороший знак. Так, ви показуєте, що можете подбати про себе, не залежно від примх природи.

Якщо під час весілля в листопаді наречена не замерзла, це до добра. (Тому краще не вибирати занадто відкриту сукню на листопад).

Тепер ви знаєте, що означає обраний вами місяць для весілля і як він може вплинути на долю вашого шлюбу. Якщо вже повністю вірити прикметам з приводу вибору дня для весілля, то варто ще звернути увагу не тільки на місяць, а й на дату в цьому місяці. Сприятливі дні для проведення одруження в відповідності з народними прикладами, які пропонує місячний календар весілля на листопад 2019 року дати, на яку варто призначати весілля.

Місячний календар весілля на листопад 2019  року в своєму розпорядженні відразу 6 датами для вдалої реалізації задуманого. Одружитися можна як на початку місяця, так і його середині.

Місячний календар на листопад 2019 року:

3,7 листопада –  фаза зростання Козеріг

6,10 листопада – фаза  зростання Риби

8,12 листопада – фаза зростання Риби

9,13 листопада – фаза зростання Овен

10,14 листопада – фаза  зростання Овен

11,15 листопада – повний місяць Телець

Шлюб 3 листопада буде творчим і легким. Сполучення сім’я і підтримка рідних в складних ситуаціях забезпечена. В цей день рекомендується проводити гучні заходи з великим числом гостей.

Весілля 6.11.19 пройде за планом і запам’ятається надовго. У цей день створюються міцні багатодітні щасливі сім’ї.

8 листопада після розпису можна відправитися до церкви. Подружжя відрізняються високими моральними цінностями і вірою в світлі почуття.

9.11.19 – шлюб буде довгим і міцним, особливо у наукових співробітників. Сімейне життя буде спокійним і грунтовним.

10 листопада місячний календар весілля на листопад 2019   рекомендує починати щось нове. Відповідним кроком стане реєстрація шлюбу.

Весілля, зігране 11 числа, стане вдалим продовженням відносин у людей старше 35 років.

Місячний календар весілля на листопад 2019. Невідповідні дні в листопаді

Відповідно до думки астрологів, в листопаді є дні, коли одружуватися не рекомендується. Такі періоди не принесуть душевної гармонії і сімейного щастя.

Дні зі знаком мінус у листопаді:

1, 5 – фаза зростання Козеріг

14, 18 листопада – фаза спадання Близнюки

19, 23 дистопада – фаза спадання Лев

20, 24 листопада – фаза спадання Діва

21, 25 листопада – фаза спадання Діва

25, 29 листопада – фаза спадання Скорпіон

26, 30 листопада – молодик Стрілець

30, 4 – фаза росту Козеріг

Фахівці не рекомендують укладати шлюби, коли на Місяць впливає Козеріг. Відносини швидко закінчаться, залишивши лише бажання співпрацювати, без прив’язок, заснованих на почуттях.

14 листопада – день з негативною енергетикою, а одружившись 19.11.19, незважаючи на красиву дату, партнери приречуть себе на вічне з’ясування стосунків. Буде здаватися, що сварка виникає на рівному місці, а зупинити її ніщо не зможе.

Не рекомендується розписуватися 20 листопада людям з вибуховим важким характером. Вони недовго зможуть прожити в гармонії зі своїм обранцем.

21 листопада висока ймовірність розлучень, а 25 числа останнього осіннього місяця краще провести в спокої. Не рекомендується будь-яка робота з документами, а прийняття рішень краще перенести на інший день.

Період молодика випадає на 26 листопада, тому доби не володіють енергією, необхідною для одружень.

В останній день місяця відвідувати РАГС не рекомендується. Сімейне життя буде важким, а подружжя недовго проживуть разом.

Місячний календар весілля на листопад 2019 року. Сприятливі дні з позиції церкви

Церква ставиться до листопада так, як і до будь-якого іншого місяця. Вибирайте дати виходячи з днів тижня (добре – понеділок, середа і п’ятниця, ідеально – неділя). Також, не слід одружуватися в церковні свята. Наприклад, 4 листопада – день ікони Казанської Божої Матері. Одружитися в цей день не можна. Також не можна вступати в шлюб 28,29,30 листопада – це дні початку Різдвяного посту.

Церква радить звернути увагу на 1,8,15 і 20 листопада – це найсприятливіші дні. Якщо ви зібралися одночасно з одруженням обвінчатися в церкві, то хорошим рішенням буде звернутися за порадою до батюшки до церкви, в якій ви плануєте здійснити обряд.

Зверніть увагу на святкування дня Параскеви в листопаді. Це слов’янське свято, яке шанує християнську  Великомученицю Параскеву. Традиційно наречені просили у Параскеви хороших женихів, а чоловіки – красивих наречених.

Також, у неї можна просити міцний шлюб і благополуччя в новому будинку. Є свідчення, коли відбувалися справжні чудеса, і багато хто стверджує, що весілля в цей день приносить заступництво великомучениці над молодими.

Для багатьох 01,10 – це гарне поєднання цифр, і на початку листопада для весілля ще не так холодно, як у кінці місяця.

Хорошим варіантом для весілля буде весілля в стилі веганів! А що? Це гарна ідея для всіх, багатьом вона припаде до душі. З огляду на те, як ми всі забиваємо шлунки м’ясом і ним же завантажуємо шлунки, то така ідея ідеально підходить для 1 листопада, таке весілля точно більшості запам’ятається надовго і навіть спасибі ще скажуть.

Вважалося, що саме з цього дня приходять листопадові морози. Якщо в цей день на весіллі ви побачите  сніг і буде холодно, то весна прийде не скоро і буде вона холодна або навпаки – теплий день віщував теплу і швидку весну.

4 листопада. Незаміжнім дівчатам рекомендувалося з раннього ранку сходити в березовий гай і подивитися в листочок, покритий інеєм, як в дзеркало. Вважалося, що це допоможе знайти судженого. До речі, в цей день намагалися грати весілля – дуже сприятливий для сімейного життя. А ось відправлятися в дорогу не рекомендувалося – велика ймовірність нещасного випадку.

З цього дня починалися справжні холоди.

Злива передрікає ще кілька днів негоди.

Туман вранці – до відлиги.

13 листопада. Хто боїться чорних кішок і і тринадцятого гостя, тому краще не думати призначати день весілля на 13 листопада, а особливо якщо воно випадає в п’ятницю.

У цей день шанували Спиридона і Никодима – просфорників Печерських, в народі їх шанували, як захисників будинку і від пожеж. За легендою одного разу вони загасили піч після сильної пожежі і залишилися цілими і неушкодженими. У цей день мисливці відкривали полювання на зайця, особливо радувало воно їх по першому снігу, тому не зайвим буде на весільному столі поставити  страву  з заячини і кроля.

15 листопада. По суті екватор листопада, в цей день варто заздалегідь готуватися до прохолодної прогулянки молодят за хорошими фотографіями, адже і до нового року залишається 46 днів.

17 листопада. Для предків ця дата асоціювалася з необхідністю перебувати вдома. Намагалися без особливої потреби навіть на подвір’я не виходити, не кажучи вже про межі власної огорожі. Люди вірили, що там їх чекає нечиста сила, від зустрічі з якою нічого крім неприємностей чекати не доводиться. Народне повір’я говорило, що ділитися вогнем, або розжареним вугіллям в цей день з ким би то не було, не варто.

Прикмети:

Навколо сонячного диска утворилася біла пляма – варто очікувати бурі;

Сніг в молодика довго не протримається;

Хмари землю накривають – до поганої погоди.

20 листопада. Проводити весілля 20 листопада, це хороший знак, адже в цей день Всесвітній день дітей, не забудьте на весіллі привітати самих маленьких. Власне це і повинно передбачати в родині вже в недалекому часі поповнення і багато діток. Адже в родині має бути мінімум 3-є зараз діток, тоді буде лад і гармонія.

Багатьом власне ще подобається саме число 20, яке має десятизначний рівень і кратне 10-ти. 20 листопада називають ще “Фетодів”, в честь одного з святих мучеників.

В цей час люди вже відзначали, як річки сковував лід і говорили “Федот лід веде”.

26 листопада. У цей день природа ніби завмирає. Традиційно холодна погода це враження підсилює. У народі побутувала думка, що все зупиняється в рості в очікуванні зими. Тому і поспішали завершити до 26 листопада будь-які польові роботи – землі пора відпочивати.

З цього дня вітер посилюється, і важливо подбати про міцність всіх споруд подвір’я.

Дощова погода – наступний рік буде врожайним.

Ясний чумацький шлях – чекай морозів.

Чим більше нагару на каганці, тим сильнішим  буде мороз.

Сніг падає великими пластівцями – до відлиги.

27 листопада. Якщо вирішили відсвяткувати весілля 27 листопада, то намагайтеся його провести скромно, і без надлишку в покупках, адже в цей день відзначається по всьому світу принцип відмови від покупок.

Після цього дня дівчата і жінки збиралися в одному будинку для пряжі льону і вовни, і спільно співали пісні між бесідами, такі спільні роботи іменували “бабські посиденьки”. За прикметами 27 листопада, якщо наречений і наречена побачить іній за вікном – то чекати хорошого врожаю вівса, а дощ за вікном, то пшениці.

Якщо люди чули вороння каркання, то чекати недовго до відлиги залишалося. А вже якщо в день сніг і густі хмари, то це говорило про негоду на кінець травня наступного року.

28 листопада. Чи можна грати весілля 28 листопада? З одного боку піст починається 40-ка денний з іншого боку, 28 листопада це день православних святих Гурія, Самона і Авіа – охоронців  сімейного вогнища, – вважаємо символічний день для весілля.

З 28 листопада вважається, що вся нечисть ховається, побачивши зиму. Тим хто народився в цей день, тому дарували міру вівса і віз сіна.

За прикметами, якщо снігу багато лежить в полі, то й лежати йому до повені. Якщо на весіллі коні буду іржати, то це явно добрий знак.

29 листопада. Для весілля 29 листопада є символічним днем. Кожна наречена стає мамою, і чим більше дітей в родині тим краще. Тільки одне побажання до всіх наречених, хто вирішує провести весілля і хоче здорових дітей, – не вживайте алкоголь, якщо бажаєте здорових дітей і їм щастя!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *