Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на липень 2019 року

Місячний календар весілля на липень 2019 року

Весілля в липні 2019 року підходить багатьом парам. Воно дозволяє зібрати родичів в період відпусток, може бути проведене на гарній локації. Потрібно тільки упевнитися, що обрана дата буде сприятливою, адже багатьом парам потрібно забронювати його в палацах одруження і ресторанах вже зараз. Про детальний місячний календар весілля на липень 2019 року  поговоримо далі.

Місячний календар весілля на липень 2019 року.  Особливості порядку спадання фази супутника

Місячний календар весілля на липень 2019 року

Ці періоди будуть присутні двічі в липневому місячному календарі. Перші два дні місяця будуть відповідати четвертій, завершальній фазі сателіта. В цей час енергетика супутника буде вже практично на нулі. У людей сил буде вистачати, щоб завершити розпочаті справи і займатися тільки повсякденними клопотами. Починати щось нове в цей період не варто.

У цей час можна підвести підсумок проведеної роботи і почати будувати плани на майбутнє. В цей час також недоцільно розширювати ділове співробітництво і знайомитися з новими партнерами. Всі ми будемо не в кращій формі, тому показувати це стороннім людям не варто. У спадну фазу небажано здійснювати переїзди, змінювати роботу і займатися інвестуванням. Це прекрасний час для відпочинку і накопичення сил для майбутніх звершень.

Зменшення Місяця не сприяє доглядаючим процедурам. Стригти і фарбувати волосся в цей час потрібно обережно. Вони дуже ослаблені і тому не варто забувати про живлення волосся і використання для цього поживних масок і бальзамів. Для фарбування краще використовувати натуральні барвники.

Чим характерний  Новий Місяць

 Ця фаза супутника чимось схожа з попередньою. У людей також не вистачає сил для чогось глобального. В Молодик краще зайняти вичікувальну позицію. Особливо це стосується чоловіків. Будь-які спроби зайнятися чимось серйозним будуть стикатися з масою труднощів. Деякі представники сильної половини будуть перебувати в повному замішанні.
Від свого безсилля чоловіки стануть нервовими і дратівливими. Будь-які спроби і прохання про допомогу до них будуть супроводжуватися агресією. В цей час краще нікого не чіпати і зайнятися своїм самовдосконаленням. До того ж, це прекрасний час для позбавлення від шкідливих звичок.

Під час Молодика ще рано займатися здійсненням планів. У цей час можна зайнятися релаксом, розслаблюючими процедурами, очищенням організму і лікувальним голодуванням. Рекомендується уникати конфліктних ситуацій і берегти свої нерви для наступної фази.

Чим хороший Зростаючий Місяць

Відразу після Нового Місяця енергетичний потенціал супутника почне рости. Також з кожним днем будуть з’являтися все більше сил у людей. Якщо в перший тиждень Зростаючого Місяця можна починати нові проекти і приступати до інвестування грошей, то після першої чверті Місяця можна з повною силою приступати до здійснення своїх планів. Після того, як на небосхилі з’явилася половина диска Місяця можна:

займатися будь-якою роботою, включаючи найважчу;

вести переговори і укладати будь-які угоди;

підписувати фінансові документи;

розширювати ділове співробітництво;

змінювати роботу:

переїжджати в іншу місцевість;

їздити у відрядження;

знайомитися і заводити романтичні стосунки;

займатися спортом і фізичними вправами;

змінювати свій імідж, стригтися, фарбувати волосся і т. п.

Астрологи не радять під час зростання Місяця робити будь-які операції. В цьому випадку, рани будуть гоїтися дуже довго і на тілі можуть залишитися великі рубці. Недоречна буде і депіляція волосся.

Ця операція в зростаючу фазу лише погіршить становище, так як в цей час постачання волосяних цибулин посилюється з кожним днем. Видалення волосся підстьобне їх зростання ще з більшою силою. Ця фаза також не підходить для позбавлення від шкідливих звичок. Всі процеси в організмі знаходяться на піку, тому безглуздо з чимось боротися.

Що відбувається в повний місяць

У цю фазу наш супутник видно з поверхні нашої землі на всі 100%. Він переповнений енергією, що не дуже добре позначається на самопочутті людей. Вони надмірно перезбуджена і в такому стані можуть допустити безліч помилок і необачних кроків.

Напевно, тому фахівці не радять в цей період:

вести переговори;

підписувати важливі документи;

налагоджувати ділові контакти;

знайомитися;

змінювати роботу і місце проживання;

відправлятися в подорож і у відрядження;

організовувати важливі події, такі як весілля, ювілеї, дні народження і т.п.

Під час повного місяця потрібно намагатися тримати себе в руках і не дозволяти зайвих слів і вчинків. В цей час велика ймовірність сварок не тільки зі сторонніми людьми, але і з рідними і близькими. У цей період будуть доречні заспокійливі ванни і медитація.

Місячний календар весілля на липень 2019 року. Сприятливі дні для весілля в липні 2019 року

Якщо ви бажаєте, щоб всі ваші плани на літо здійснилися, то вам неодмінно треба скористатися інформацією, яку містить місячний календар весілля на липень 2019 року. У ньому ви знайдете подробиці про фази Місяця, Повний місяць, Молодик, а також про сприятливі дні місяця.

Це допоможе вам правильно скласти план дій на майбутній період і досягти успіхів у вашій діяльності. Традиційно другий літній місяць вважається вдалим для весіль. Хороших дат в 2019 року для торжества в цей період буде багато. Це дати: 8, 12 липня, а також 14-е число. Не настільки благополучними, але все ж придатними є 7-е, 9-е, 19-е. В кінці місяця – 26-е.

Нейтральними вважаються 5 липня, а також 6-е липня. Це перші вихідні після молодика, на які можна призначати святкування. Ті, хто не боїться невдалих чисел, може скликати гостей на 13-е липня. Це субота. Незважаючи на деякі забобони, пов’язані з представленою  датою, субота цілком підходить для одружень.

Місячний календар весіль в липні

Вибираючи дату одруження, необхідно враховувати  місячний календар весілля на липень 2019 року. Справа в тому: укладення шлюбу в період зростаючої місяця обіцяє молодятам довгу щасливе життя, а ось спадна фаза світила забере енергію молодої сім’ї і може спровокувати розлучення, скандали. У липні 2019 го року очікуються такі місячні періоди:

До 2-го липня – спадаючий місяць. Несприятливий період.

2-е липня – молодик. Вкрай небезпечний день для одруження.

3-9 липня. Зростаючий місяць. 9-го числа настає перша чверть. Період сприятливий для торжества.

9-16 зростаючий місяць. Гарний час для планування свята.

17-е липня – повний місяць. Дата неоднозначна, краще не призначати торжество на цей період.

З 18 і до 31 числа – спадаючий місяць. У цей період торжества не проводять. Очікується кілька несприятливих днів, які не годяться навіть для заручин. Нейтральною  датою буде 18 липня. Якщо відсвяткувати одруження до повного місяця не виходить, записуйтеся в Рацсі на таке число.

Необхідно пам’ятати, що  місячний календар весілля на липень 2019 року  не співвідноситься з церковним. Якщо ви збираєтеся в день розпису зробити ще вінчання, зверніться до церкви завчасно упевніться, що можливість провести обряд є, так як в місяці буде чимало днів, коли вінчання не проводяться.

Місячний календар весілля на липень 2019 року. Особливості весілля в липні

Це хороший період для створення молодих сімей. Вважається, що липневі весілля перетворять життя молодих в справжній медовий місяць. Свята в представлений період мають чимало переваг, серед яких:

Недорогі фрукти, квіти.

Можливість провести свято на свіжому повітрі. До послуг молодят намети в мальовничих місцях, парках відпочинку, багато пар зможуть відправитися на берег моря.

Можливість заздалегідь домовитися про відпустку для підготовки торжества.

Великий вибір нарядів для молодят, свідків, гостей.

Можливість створити тематичне  весілля в будь-якому стилі.

Липневі свята мають і власні недоліки. Серед них:

Великі черги на хороші майданчики для святкування, будь то гарний ресторан, зал, майданчики для виїзних церемоній. Аналогічні проблеми пов’язані з наймом фотографів, візажистів, орендою машин.

Великий потік пар в Рацсах. На церемонію доведеться реєструватися за кілька місяців.

Не найкомфортніші погодні умови – спека, грози, сильні дощі.

Проблеми з медовим місяцем. Липневі молодята нерідко зазнають труднощів із замовленням квитків для романтичної подорожі, навіть якщо за кордон не збиралися.

Представлені складності можуть зіпсувати настрій молодятам, але при правильній організації святкування вони переборні. Просто приділіть трохи більше часу підготовці торжества, і ви неодмінно з ними впораєтеся.

Місячний календар весілля на липень 2019 року. В які дати не радиться грати весілля

Хоча місяць в цілому вкрай сприятливий для весіль, на деякі дати подібне торжество не рекомендується призначати. Серед таких 2-е, 18-е, 20-е липня. Несприятливим днем за інформацією астрологів вважається і 27 липня. Рекомендується уникати урочистостей 23-го, 25-го і 30-го числа.

Вважається, що шлюби, укладені в представлені дати, не сприятливі, можуть закінчитися швидким розлученням. Якщо ви заплануєте захід безпосередньо на одну з представлених дат, дотримуйтеся таких правил:

Не забувайте виконувати народні звичаї, прикмети.

Все плануйте, не пускайте події на самоплив.

Заручіться підтримкою вищих сил, моліться, можете замовити обряд на удачу і успішне укладення шлюбу у ясновидців.

Представлені заходи знизять негативний вплив гороскопу і дозволять створити щасливу сім’ю.

Місячний календар весілля на липень 2019 року. Як сузір’я впливатимуть на відносини в сім’ї

Нагадаємо, що в 2019 році захищає Жовта Свиня, тому він дуже сприятливий для вступу в шлюб. При цьому не забувайте, що на ваше майбутнє сімейне життя впливає і розташування небесних світил, а саме, важливу роль має знаходження Місяця в тому чи іншому зодіакальному сузір’ї в день вашого весілля. Краще вибирайте дату весілля, коли Місяць буде перебувати в таких сузір’ях: Водолій, Стрілець, Терези, Телець, Рак або Риби.

Овен. На початку сімейного життя молодят чекає багато труднощів у відносинах, але з часом конфлікти улагодяться, а сімейне життя стане більш спокійним і розміреним.

Телець. Зіграти весілля в 2019 році під знаком Тельця – рішення дуже вдале, тому що сімейне життя буде дуже щасливим, шлюб міцним, а партнери будуть любити, поважати і цінувати одне одного.

Близнюки. У шлюбі, укладеному під впливом Близнюків, партнери стануть трохи схожі в своїх намірах і життєві пріоритети. Це позначиться на сімейному житті як позитивно, так і негативно. Але якщо обоє з подружжя зможуть з розумінням і підтримкою ставитися одне до одного, то проблем у відносинах виникнути не повинно.

Рак. Місячний календар весілля на липень 2019 року  стверджує, що Рак здатний уберегти молоду сім’ю від брехні, непорозуміння і зради, тому багато закоханих вибирають дату весілля саме на період впливу цього сузір’я, часом навіть не навмисно.

Лев. Якщо одружитися в період впливу Леа, то партнери будуть чуттєві і ніжні одне до одного, а в майбутньому зможуть створити велику і міцну сім’ю.

Діва. Шлюби, укладені під знаком Діви, нерідко розпадаються через неможливість вирішити побутові проблеми і через конфлікти на матеріальної грунті. Зберегти сім’ю зможуть лише ті, хто має хороше почуття гумору і терплячість.

Терези. Якщо одружитися в дні, коли Місяць буде проходити через сузір’я Терезів, то відносини в родині складуться найкращим чином: у будинку будуть панувати любов, гармонія, взаємоповага і взаєморозуміння, а почуття партнерів з роками будуть тільки міцніти.

Скорпіон. Дні впливу Скорпіона – не дуже вдалі для призначення дати весілля: партнери будуть занадто ревно і підозріло ставитися одне до одного.

Стрілець. А сузір’я Стрільця, на відміну від Скорпіона, сприятливо вплине на долю подружжя: вони будуть довіряти і цінувати одне одного.

Козеріг – знак «упертий», а сім’ї, засновані в дні його впливу, ризикують розпастися незабаром через боротьбу за лідерство між подружжям, що дуже швидко загасить вогонь любові і пристрасті в парі.

Водолій. Щоб у вашій родині панували мир, злагода, повага, любов і гармонія, то є сенс призначити весілля в один з днів впливу Водолія.

Риби. У ці періоди створюють  шлюби, де на першому місці будуть духовна близькість між партнерами, ніжність і відданість.

Місячний календар весілля на липень 2019 року. Сприятливі і несприятливі фази Місяця для укладення шлюбу

Молодик не надто сприятливий для створення чогось нового, а тим більше, сім’ї, тому краще не вибирати Молодик для укладення шлюбу. Відомо, що в Молодик люди ослаблені, енергетично, що може негативно позначитися на майбутньому сімейному житті подружжя.

Зростаючий  Місяць – відмінний час для вступу в шлюб, а в сім`ї пануватимуть мир, злагода, любов і повага.

Місяць – не найкращий час. Зберегти шлюб на довгі роки під силу буде тільки деяким парам, які здатні будуть поступатися і забути про докори. Але сімейне життя все одно безхмарним не стане.

Повний місяць – ідеальний час для весілля: якщо одружитися в повний місяць, то будуть в родині і любов, і благополуччя, і достаток.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *