Home / Сім'я / Місячний календар весілля на березень 2019 року

Місячний календар весілля на березень 2019 року

Грунтуючись на вірному виборі дати виходу заміж, ви зможете підібрати найбільш кращу, яка підійде вам за часом і по зручності. Місячний календар весілля на березень 2019 року  для жінок покаже точну характеристику місячного дня в сприятливості виходу заміж і проведення весілля, це так само важливо і для обряду вінчання.

Місячний календар весілля на березень 2019 року – сприятливі дні

Місячний календар весілля на березень 2019 року

Дата весілля не просто число, це день народження нової сім’ї, ви як ніби заново народжуєтеся, минуле життя вмирає і народжується нове, інше, зовсім не те, що раніше. Тому за старих часів ретельно підходили не тільки до вибору сприятливого дня весілля, але і сприятливої ​​дати заручин. Від цього залежить не тільки ваше благополуччя, а й благополучне життя ваших дітей і того, скільки дітей у вас буде!

Не так просто вибрати кращу дату для вступу в шлюб і в цьому вам допоможе астрологічний розрахунок, заснований на місячному календарі. Місяць є керуючим в жіночому гороскопі і тому правильна дата виходу заміж важлива саме жінкам.

Жінкам, які перебувають у роздумах, він буде корисний, оскільки місячний календар весілля на березень 2019 року показує і дати, коли краще планувати створення сім’ї. Корисно перевірити і вашу сумісність по знаку зодіаку і за роком народження. Якщо ви мрієте про довгі роки життя разом, то правильний вибір дати вступу в шлюб допоможе вам побудувати міцну сім’ю.

Найсприятливіші дні виходу заміж в цьому місяці будуть в наступні дати: 7, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 22, 26, 30.

Двоїстий характер впливу на шлюб: 3, 4, 8, 9, 13, 16, 19, 27, 28.

Місячний календар весілля на березень 2019 року по дням

1 березня. Виходити заміж не поспішайте, загрожує виникненням фінансових труднощів і розладу на цьому грунті в сімейному житті.

Планування весільних урочистостей навпаки добре позначиться на майбутній міцності сімейного шлюбу. Ідеальний на початку шлюборозлучий процес, який пройде без зайвих скандалів і сумних сцен, сварок і взаємних докорів.

2 березня. Виходити заміж не варто сьогодні. Душевний дискомфорт буде супроводжувати подружжя протягом усього життя. Гарний для початку розлучення, не буде труднощів.

Особливо небезпечно, коли заплановано другий день на цей час, подвійний негатив від впливу Місяця.

3 березня. Сприятливий день для весілля зрілим людям з великим життєвим досвідом, весілля не повинне бути галасливим, чудово, якщо вово пройде в оточенні близьких людей, друзів. Молодим може підійти за умови планування не галасливих торжеств, позбавлених пишності, в оточенні рідних і близьких. Чим спокійнішою буде атмосфера весільної церемонії і святкування, тим міцнішою буде сім’я.

4 березня. Сприятливий день для весілля зрілим, у віці наречений і наречена, яке обов’язково повинно пройти тихо, по-сімейному. Молодим не варто випробовувати долю і відкласти одруження на більш відповідний період часу, оскільки створена сім’я буде відчувати сильний вплив з боку батьків нареченого і нареченої. Вплив не стане базуватися на невтручанні, а буде чинити тиск на поведінку молодого подружжя.

5 березня. Вихід заміж ніколи не плануйте на цю місячну дату, шлюб не протримається довго. Не можна і планувати, обговорювати деталі одруження. Розлучення аналогічно не варто починати, вони не пройдуть спокійно.

6 березня. Виходити заміж не поспішайте. Не можна вступати в шлюб, за місячним календарем шлюб стане неміцним і коротким.

Виходити заміж зараз не поспішайте, краще присвятіть час плануванню дати проведення весільної церемонії, знайдіть інший час в цьому місяці.

Не підходить в проведенні одруження, і його дуже корисно провести в розумінні майбутнього вступу в шлюб, розглянувши його необхідність і справжню силу почуттів.

7 березня. Місячний календар весілля на березень 2019 року  радить, що сприятливий день для весілля у молодих пар, які вперше поєднуються шлюбом. Шлюб буде наповнений взаєморозумінням. Але життя може виявитися повним пригод і несподіваних поворотів в долі. Якщо ви любите подорожувати і відкривати нове для себе в самих різних куточках світу і ваш супутник розділяє ті ж захоплення, то сімейний шлюб стане на рідкість міцним, підкріплений місячним впливом. Взаємини будуть наповнені повним розумінням інтересів одне одного.

8 березня. Сприятливий день для весілля. Особливо людям, які прагнуть до переїздів і пригод. Активний спосіб життя обох партнерів сприяє виникненню особливої стійкості до неприємних сюрпризів у долі.

Спокійним людям, які не прагнуть до зміни місць, не варто створювати сім’ю сьогодні.

9 березня. Сприятливий день для весілля в цілому, але можуть виникнути труднощі із порозумінням в сім’ї. Виникнення дрібних сутичок може сильно затьмарити сімейний шлюб, краще в цей день проведіть аналіз власних почуттів.

10 березня. Сприятливий день для весілля. Шлюб можливо і не принесе з собою розчарувань, але будьте готові до непередбачених обставин, які будуть готові внести коригування ваших життєвих планів. Причому, не завжди в добру сторону.  Але якщо вам чужа думка про спокій і вашому супутнику теж, то весілля в цю дату додасть вашому сімейному життю ритм.

11 березня. Сприятливий день для весілля людям, які зазнають прагнення до спокою і життя без зайвих життєвих колотнеч і пригод. Любов може зберегтися надовго і не рідкість до кінця життя. Сім’ї що поєднуються в цю дату спокійних людей стабільні і міцні, немає стресів і непорозуміння.

12 березня. Сприятливий день для весілля особливо творчим натурам, якщо обидва партнери такі, то сімейний шлюб сприятиме наповненню ваших творчих задумів новою енергією і не послужить перешкодою до вершин творчої майстерності. Ви не втратите натхнення, але необхідно уникати сварок і конфліктів, одна з них може привести до розриву сімейних відносин і розлучення.

13 березня.  Місячний календар весілля на березень 2019 року  радить, що сприятливий день для весілля, якщо ви любитель всього нового і жадаєте відкриттів, любите подорожувати, змінювати себе і світ. Іншим краще в шлюб не вступати, він може бути наповнений сварками, нерозумінням прагнень партнера, особливо якщо ви різні за темпераментом і прагненням.

14 березня. Виходити заміж сьогодні не варто, загрожує розчаруванням у виборі партнера і подальшим розривом. Надалі є ризик ніколи не зустріти свого ідеального супутника життя.

15 березня. Місячний календар весілля на березень 2019 року радить, що сприятливий день для весілля у всіх без винятку, але потрібно слідувати родовим традиціям в проведенні церемоній і це дасть шанс збільшення кількості дітей. Буде хороший завдаток в народженні дітей, які отримають популярність або стануть засновниками нової справи або професії. Ви маєте можливість заснувати новий рід або династію, яка передасть свої вміння з покоління в покоління.

Але якщо в сім’ї не складеться взаєморозуміння, то вона недовго проіснує. Одружуватися з корисливих мотивів – не принесе щастя.

16 березня. Сприятливий день для весілля, особливо людям на сто відсотків впевнених в своїх сильних почуттях і в тому, що вони назавжди. особливо ідеально складуться з людиною, з якою ви обговорювали довго свій майбутній сімейний шлюб. Міцна сім’я, що живуть душа в душу, і щаслива. Іншим натурам, не варто приходити в Рагс, шлюб не матиме підстави.

17 березня. Сприятливий день для весілля. Тільки якщо ваша сім’я буде заснована на спільних духовних цінностях, то він буде ідеальний. Найбільш підходить в проведенні обряду вінчання, віруючим людям з міцними духовними цінностями і тим, хто над усе матеріального ставить духовне, цінує милосердя і проявляє співчуття і любов до інших людей.

Сім’я, створена в цей місячний день міцна і щаслива. Але в перші місяці сімейного життя необхідно уникати будь-яких сутичок та йти на взаємні поступки. Якщо ж помітили невеликий розлад або виник скандал, то це свідчить про нещирість одного з подружжя. Якщо весілля не проходить гладко, то це знак невдалого шлюбу.

18 березня. Сприятливий день для весілля, найбільш підходить людям, пов’язаним з наукою, підходить студентам. Якщо професія пов’язана з відкриттями нового на землі. Геологам і біологам, астрономам, морякам і мандрівникам шлюб обіцяє відкриття нової віхи в їхньому житті, етап шляху веде до нових вершин.

Сім’я, створювана в цей день, співпаде з ритмом життя самої природи і отримає вектор у розвитку і зростанні в духовному плані. Стабільність і міцність відрізняє подібні шлюби у однодумців вище перерахованих професій. Проводьте сміливо весілля.

19 березня. Сприятливий день для весілля, хоча носить суперечливий, але сприятливий характер в проведенні весіль. Місячний календар весілля на березень 2019 року  рекомендує, що підходить тим, чиї відносини носять тривалий характер, і створення сім’ї стане вершиною в цих відносинах. Добре підійде зрілим людям у віці, у яких є життєвий досвід.

20 березня. Виходити заміж сьогодні не можна, несприятливий, шлюбні зобов’язання не можна брати особливо молодим людям, які не мають життєвого досвіду людям, родина не складеться, шлюб не буде довговічним і закінчиться розлученням. Люди зрілого віку можуть грати весілля, вони мають тверде уявлення і знають, на що йдуть.

21 березня. Виходити заміж не поспішайте, одруження краще відкласти на більш вдалий час, добре підійде в плануванні майбутнього сімейного життя.

22 березня. Сприятливий день для весілля, сприятливо позначиться на міцності сімейного шлюбу. Найбільш підходить людям творчої романтичної натури, артистам естради та театру. Супроводьте весільні торжества різноманітними розіграшами і веселощами, спільними іграми та сюрпризами.

23 березня. Не сприятливий, і загрожує виникненням підозр щодо партнера. Вони можуть початися вже під час весільної церемонії.

24 березня. Виходити заміж сьогодні не намагайтеся. Дата виходу заміж загрожує виникненням підозр щодо партнера. Вони можуть початися вже під час весільної церемонії.

25 березня. Виходити заміж сьогодні не можна.  Місячний календар весілля на березень 2019 року радить, що не підходящий час виходу заміж, і загрожує виникненням підозр щодо партнера.

26 березня. Сприятливий день для весілля, якщо ви впевнені на сто відсотків в ваших почуттях і намірах, особливо коли партнери люблять займатися духовними практиками різного спрямування. Тоді гармонійне поєднання чоловічого і жіночого начал буде сприяти виникненню взаємного доповнення енергією партнера.

27 березня. Сприятливий день для весілля, особливо у творчих натур: письменників, поетів, художників, акторів, музикантів, композиторів, режисерів і т.д. Але весільні торжества необхідно побудувати в атмосфері розіграшів, веселощів і сюрпризів, весілля обов’язково повинне бути веселим.

28 березня. Сприятливий день для весілля, якщо весілля відбудеться пишним і щедрим, з величезною кількістю гостей і тривалим застіллям. Це наділить сім’ю підставою в достатку і позбавить від проблем, але якщо в початковий період існування сім’ї виникнуть матеріальні проблеми, то шлюб виявиться на грані розпаду. Найбільш підходить натурам з духовним підставою, а не з матеріальною стурбованістю.

29 березня. Місячний календар весілля на березень 2019 року рекомендує, що вихід заміж відкладіть. Весілля, грати в цю дату, запам’ятовується нехорошими сторонами і подіями. Подавати заяву в РАГС теж не варто, планувати весілля не варто, дуже не сприятливий час.

30 березня. Сприятливий день для весілля, ідеальний в проведенні весільної церемонії. Особливо підійде бажаючим мати багатодітну сім’ю, щасливим стане шлюб у тих хто цінають духовні цінності життя, а не матеріальну сторону.

31 березня. Виходити заміж не поспішайте, загрожує виникненням фінансових труднощів і розладу на цьому грунті в сімейному житті.

Планування весільних урочистостей навпаки добре позначиться на майбутній міцності сімейного шлюбу. Ідеальний на початку шлюборозлучного процесу, який пройде без зайвих скандалів і сумних сцен, сварок і взаємних докорів.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *