Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на листопад 2020 року

Місячний календар стрижок на листопад 2020 року

Вплив Місяця на нашу планету величезний. Впливають місячні вібрації і на людину. Вони можуть спровокувати поліпшення і погіршення самопочуття, прискорювати і сповільнювати регенерацію тканин, посилювати чи припиняти ріст волосся. Місячний календар стрижок на листопад 2020  року – наочний тому приклад.

Місячний календар стрижок на листопад 2020 року. Сприятливі для стрижки волосся дні

Місячний календар стрижок на листопад 2020 року

З його допомогою ви зможете створити оптимальний графік відвідування перукарні або салону краси, щоб забезпечити своєму волоссю повноцінний догляд і надати зачісці ідеальний вид.

У місячному календарі обов’язково враховується активність Місяця, його фаза, знак зодіаку, день тижня, час доби і деякі інші нюанси. Тому вже сьогодні ви зможете визначити найбільш підходящі для маніпуляцій з волоссям дні листопада! Оптимальний метод складання індивідуального календаря стрижки – перевіряти його на практиці. Так ви знайдете оптимальні дати і зможете обчислити несприятливі дні.

3 листопада (вівторок). Місяць убуваючий, знаходиться в Близнюках. Фарбування або хімічна завивка сьогодні небажані: волосся і їх цибулини ослаблені. Зробіть процедури, що забезпечують волосяним фолікулам додаткове живлення і зволоження.

7 листопада (субота). Місяць убуваючий, знаходиться в знаку Лев. Якщо ви давно хотіли змінити зачіску або колір – сьогоднішній день буде одним з найбільш вдалих в листопаді. На додаток до стрижки займіться оновленням гардероба – новий імідж вам підійде.

9 листопада (понеділок). Місяць убуваючий, знаходиться у Леві. Молодий Місяць благотворно впливає на швидкість росту волосся і при цьому не погіршує їх стан. Навіть відросле волосся будуть лягати дуже ефектно, і стрижку довгий час не доведеться коригувати. Можете сміливо йти в перукарню!

12 листопада (четвер). Місяць убуваючий, знаходиться в Терезах. Будьте обережні, наважуючись на радикальні зміни іміджу в цю дату листопада – результати можуть вас засмутити. Краще присвятіть день зміцнюючим і відновлюючим волосся процедурам.

18 листопада (середа). Місяць росте, знаходиться в Козерозі. Успішно пройдуть сеанси фарбування, колорування, мелірування або завивки. Місячні вібрації сприяють і тим, хто збирався спробувати в листопаді новий метод догляду за волоссям. Якщо подібну процедуру ви ще жодного разу не робили – довірте роботу професіоналу.

28 листопада (субота). Місяць росте, знаходиться в Тельці. Управління Козерога зробить стрижку дуже вдалою і позитивно вплине на густоту волосся. Тому астрологи настійно радять ходити в перукарню саме в ті місячні дні, коли цей знак зодіаку є керуючим. А зростаюча фаза Місяця надасть додатковий стимулюючий ефект.

Місячний календар стрижок на листопад 2020 по дням

1 листопада, Місяць у Тельці, 17 місячний день, починається о 17.23. Щоб уникнути погіршення стану здоров’я (під ударом ендокринна система і кровообіг), стрижку не можна призначати на цей день. Зараз вдалий час для фарбування і зафарбовування сивини, зміцнюючих заходів і масок. А обраний темний колір натурального барвника допоможе знайти внутрішню гармонію.

2 листопада, Місяць у Тельці, 18 місячний день, починається о 17.40. В сторону сьогоднішньої стрижки дивляться тільки ті люди, які збираються кардинально змінювати своє життя. Решта не стрижуться. Фарбування переносити не можна, оскільки сьогодні колір ляже рівно, а сиві коріння добре зафарбувати. Зміцнюючу маску можна зробити вдома, від цього її ефективність не зменшиться.

3 листопада, Місяць у Близнюках, 19 місячний день, починається в 18.03. Ваша внутрішня привабливість і впевненість буде помітна неозброєним оком – і все це станеться завдяки сьогоднішній стрижці. А додатковим бонусом послужить зміцнення здоров’я, особливо легень. Перед фарбуванням згадайте свій найвдаліший період життя і колір волосся, який був тоді – фарбуватися потрібно в той же колір. Хімічній завивці теж сьогодні бути.

4 листопада, Місяць у Близнюках, 20 місячний день, починається о 18.35. Здоров’я може підвести, якщо постригтися сьогодні. Небесні світила дозволяють фарбуватися, навіть більше – використання природних барвників посприяє за потрібне діловим знайомствам. Завивку хімічними засобами можна зробити. Бажано часто розчісувати волосся.

5 листопада, Місяць у Раку, 21 місячний день, починається в 19.19. Щоб не втратити «контакт» з власною шевелюрою, краще на стрижку не йти – інакше волосся покажуть свій норовливий характер і відмовляться слухатися господиню. Про прекрасний настрій можна забути, якщо пофарбуватися в цей день. Слабке волосся потребує підживлення корисними речовинами.

6 листопада, Місяць у Раку, 22 місячний день, починається в 20.17. Навіть найпоступливіше волосся можуть виявити непослух після стрижки, її відкладаємо. Для фарбування сьогодні зелене світло, а щоб притягнути в своє життя потрібних людей, краще вибрати світлий тон барвника. Місячний календар стрижок на листопад 2020   радить, що мляве волосся обов’язково потрібно зволожити і наситити вітамінами. Зачіску сьогодні прикрасьте металевим аксесуаром.

7 листопада, Місяць у Леві, 23 місячний день, починається в 21.28. Ваша думка в суспільстві буде мати значну вагу після сьогоднішньої стрижки. До того ж, за допомогою підстригання кінчиків можна залучити позитив в життя. А поліпшити свій достаток цілком можливо, якщо пофарбуватися в природний колір. Хімічна завивка не принесе радості і незабаром розчарує.

8 листопада, Місяць у Леві, 24 місячний день, починається о 22.49. Причиною життєвих нерозберих стане сьогоднішня стрижка. Фарбувати шевелюру можна, причому для цієї процедури варто залучити близьку людину – таким чином вийде оточити себе приємними емоціями на довгий час. Для хімічної завивки день невідповідний, а просто завити волосся за допомогою плойки, утюжката інших пристосувань сьогодні вкрай необхідно, щоб залучити позитив.

9 листопада, Місяць у Леві, 24 місячний день, розпочався 8 листопада. Отримати величезну дозу енергії і оточити себе позитивним настроєм стане можливим після стрижки. Хімічна завивка швидко набридне. Звичайне фарбування або тонування пройде без перешкод; темний колір природної фарби допоможе знайти роботу або налагодити відносини з начальником, посиливши вашу значимість в колективі.

10 листопада, Місяць в Діві, 25 місячний день, починається о 00.15. Хто сьогодні пострижеться, той незабаром може впасти духом. Для фарбування день обраний неправильно – після фарбування можна неабияк зіпсувати своє реноме. Дуже гарну дію на зовнішній вигляд і структуру волосків нададуть оздоровчі процедури.

11 листопада, Місяць в Діві, 26 місячний день, починається в 01.43. Не потрібно впускати депресію в свій будинок, а для цього всього лише не варто йти на стрижку. День обіцяє вдале фарбування і ефективну боротьбу з сивиною, а вибір на користь природного відтінку натурального барвника дозволить вбити наповал учасників майбутньої зустрічі. Зміцнити волоски всередині і зовні допоможуть живильні процедури.

12 листопада, Місяць у Терезах, 27 місячний день, починається в 03.14. Стати успішною і випромінювати чарівність? Не проблема! Всього-то потрібно піти на стрижку сьогодні. Заборонити фарбування небесні світила не беруться, але краще обійтися без кардинальних змін кольору і довжини волосків. Сьогодні в фаворі красива, але проста зачіска.

13 листопада, Місяць у Терезах, 28 місячний день, починається в 04.46. Місячний календар стрижок на листопад 2020  радить, що не варто вкорочувати своє життя сьогоднішньою стрижкою. Для фарбування день обраний правильно (невелике коректування кольору дозволить посилити вашу вагу в суспільстві), але постарайтеся обійтися без кардинальних змін в кольоровій гамі шевелюри. Обов’язково зробіть маску і обполосніть волосся трав’яним відваром.

14 листопада, Місяць в Скорпіоні, 29 місячний день, починається в 06.21. Будь-яка зміна довжини волосся сьогодні виявиться вдалою, а господині додасть впевненості в собі. Якщо на горизонті видніються кардинальні життєві зміни, то сміливо обрізайте волосся коротко. Фарбуватися небажано, це може призвести до втрати грошей. Для хімічної завивки день підібраний неправильно, оскільки досягнутий результат буде відрізнятися від очікуваного.

15 листопада, Місяць в Скорпіоні, 30 і 1 місячний день, починається в 07.58. Перші місячні доби, не натякають, а прямим текстом говорять про те, що обрізання волосся заборонено. Хімічна завивка і кардинальні зміни кольору не принесуть задоволення. Як барвник сьогодні підходять тільки натуральні засоби. Маски не потрібно відкладати на потім, а бажано зміцнити волосся саме сьогодні.

16 листопада, Місяць у Стрільці, 2 місячний день, починається в 09.33. Стрижка спровокує швидкий ріст волосся і їх непослух – кінчики, що стирчать в різні боки стане непросто укладати. Будь-який вплив хімічних препаратів на волосся не буде успішним – ні фарбування, ні завивка.

17 листопада, Місяць у Стрільці, 3 місячний день, починається в 11.01. Для підстригання кінчиків на будь-яку довжину заборони немає, навіть більше – ця процедура принесе господині матеріальні блага; але ложкою дьогтю в бочці меду стане норовливий характер волосся після стрижки. Завивку хімічними засобами і фарбування краще не робити.

18 листопада, Місяць у Козерозі, 4 місячний день, починається о 12.13. Сьогодні стригтися тільки до 12 год. – стрижка дозволить притягнути вищі доходи. Зафарбувати сивину в цей день так само легко, як надути повітряну кульку. Різні експерименти в фарбуванні вирішуються, аж до неординарних. Хімічна завивка теж залишить господиню задоволеною кінцевим результатом.

19 листопада, Місяць у Козерозі, 5 місячний день, починається о 13.06. На стрижку потрібно записуватися після 13 год., Коли настане п’ята місячна доба. Вона зарядить ентузіазмом і наситить господиню творчою енергією. А щоб зафіксувати сталість в фінансових питаннях і в роботі, варто віддати перевагу рослинним засобам природних відтінків ніж  хімічним. Завивка хімічними препаратами зробить волосся слабкими, це великий плюс.

20 листопада, Місяць у Водолії, 6 місячний день, починається в 13.42. Зістригати волосся сьогодні підуть ті дами, яким необхідний душевний підйом і творчий запал. Можна навіть придумати незвичайну форму стрижки. Діловим леді рекомендується фарбування і використовувати натуральний тон світлих відтінків. А взагалі можна експериментувати з кольором і нестандартним фарбуванням.

21 листопада, Місяць у Водолії, 7 місячний день, починається в 14.06. Вийде і гроші залучити, і здоров’я укріпити, якщо відправитися на стрижку сьогодні. Для тих, хто давно мріяв про екстравагантну стрижку, прийшов відповідний час. Фарбування відкладаємо, щоб не сваритися вдома і на роботі.

22 листопада, Місяць в Рибах, 8 місячний день, починається в 14.24. Внутрішнє чуття загостриться після підстригання волосся. Якщо перед стрижкою вийде обійтися без миття голови, то зробіть це, інакше лупа почне атакувати. З цієї ж причини краще не фарбувати і не завивати волосся за допомогою хімічних засобів.

23 листопада, Місяць в Рибах, 9 місячний день, починається о 14.37. День не сприяє для основних перукарських послуг: стрижка принесе негаразди, забарвлення підкосить ваш авторитет, а хімічна завивка зіпсує шевелюру. Для тонкого волосся живильні маски стануть справжнім порятунком.

24 листопада, Місяць в Рибах, 10 місячний день, починається о 14.48. Стрижка допоможе зміцнити організм і позбавить від хвороб, але краще обійтися без миття голови, щоб не спровокувати появу лупи. Пофарбуватися і завити волосся за допомогою хімічних препаратів бажано в інший день, що призведе до потонщення волосся.

25 листопада, Місяць в Овні, 11 місячний день, починається в 14.58. Підстригання кінчиків погіршить стан волосся і навіть спровокує їх випадання. Результат фарбування господиню порадує, а використання натуральних барвників допоможе змінити ставлення керівника в кращу сторону. Місячний календар стрижок на листопад 2020  радить, що сьогодні потрібно робити масаж голови.

26 листопада, Місяць в Овні, 12 місячний день, починається о 15.08. Волосся можуть постраждати після стрижки, стануть ламкими і почнуть випадати. Для фарбування і тонування заборони немає, а якщо використовувати натуральні засоби для цієї процедури, то можна розраховувати на допомогу небесних світил в робочих процесах і бізнесі. Сьогодні варто приділити час зміцнюючим процедурам і зробити масаж голови.

27 листопада, Місяць у Тельці, 13 місячний день, починається о 15.19. Стрижка стане корисною як самим волоскам, так і їх господині – вона зміцнить шевелюру і притягне гроші. Також допоможе залучити гроші і фарбування, але для цього потрібно взяти барвники природного походження. Сиві коріння легко зафарбувати. Сьогодні шевелюра потребує підживлення корисними речовинами, не забудьте зробити маску.

28 листопада, Місяць у Тельці, 14 місячний день, починається о 15.31. Для зміцнення здоров’я сьогоднішня стрижка просто необхідна – організм отримає силу, щоб протистояти недугам, а господині дістанеться більш гостра інтуїція. Фарбування вкрай бажано перенести. А маски та інші корисні для шевелюри процедури потрібно зробити обов’язково.

29 листопада, Місяць у Тельці, 15 місячний день, починається о 15.47. Душевні переживання і навіть депресія можуть наздогнати після підстригання волосся. Фарбуватися можна, сивина стане непомітною, а якщо вибрати трохи інший відтінок фарби, то можна розраховувати на успішний результат важливих справ. Обов’язково сходіть в салон для оздоровчих процедур або зробіть маску вдома.

30 листопада, Місяць у Близнюках, 16 місячний день, починається в 16.07. Захисна функція організму може ослабнути після стрижки. Для фарбування день обраний вірно, можна навіть спробувати протистояти турботам і проблемам, пофарбувати в темний відтінок. Для завивки хіічними засобами немає заборони.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *