Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюру і педикюру на вересень

Місячний календар манікюру і педикюру на вересень

Місячний календар манікюру і педикюру на вересень 2019 враховує фази небесного супутника щодо розташування інших зірок і планет, тому представляємо точний прогноз щодо сприятливих або невдалих днів для проведення процедур по догляду за руками.

Місячний календар манікюру і педикюру на вересень 2019: сприятливі дні

Місячний календар манікюру і педикюру на вересень

Сприятливі дні для манікюру у вересні 2019 легше виявити, користуючись календарем, який складається щорічно, згідно фаз і маршруту Місяця. Вважається, що земний супутник разом  з сузір’ями здатний впливати на життя, темпи зростання і події. Люди завжди спостерігали за поведінкою, відзначали місцезнаходження світил, намагаючись розгадати таємниці неба.

Можливо, розроблений астрологами сучасний місячний календар манікюру і педикюру  на вересень 2019 підкаже, як використовувати підказки зірок, щоб отримати гарний, модний манікюр.

Згідно з прогнозами астрологів, у кожного з місяців є перелік вдалих, нейтральних і невдалих періодів, які легше визначити, використовуючи спеціальні календарі, оновлювані щорічно. Це допомагає планувати якісь справи, стрижки або фарбування. Також Місячний календар манікюру розписує буквально кожен день, бажаючим порадувати себе новим, модним манікюром (або педикюром).

1 число (йдуть 11-12 два місячних дня, Місяць гостює у Козерога, зростаючий). Манікюр, педикюр – прогноз позитивний, підстригши нігті, ви знаходите довгоочікувану впевненість. Можливо, навіть підвищите собі авторитет.

2 число (йдуть 12-13 два місячних дня, Місяць гостює у Козерога, зростаючий). Манікюр, педикюр – явно це не вдалий день для манікюру у вересні 2019, простіше поки почекати зі стрижкою або використанням лаку. Найефективніше пройде лікування грибка (за потребою).

3 число (йдуть 13-14 два місячних дня, Місяць гостює у Водолія, зростаючий). Манікюр, педикюр – безпечніше буде почекати, інакше є ймовірність залучення недоброзичливців, нових ворогів, з’явиться зайва образливість.

4 число (йдуть 14-15 два місячних дня, Місяць гостює у Водолії, зростаючий). Манікюр, педикюр – сьогодні, тільки нігті попсуєте, заодно наберете вагу.

5 число (йдуть 15-16 два місячних дня, Місяць гостює у Риб, зростаючий). Манікюр, педикюр – просто відмінний, прекрасний день. плануйте манікюр або спробуйте індивідуальний дизайн. Нехай нігті придбають неповторну чарівність. Якщо є власні ідеї, доповніть план майстра або зробіть весь дизайн самостійно.

6 число (йдуть 16-17 два місячних дня, Місяць гостює у Риб, Повний місяць). Особливий, повний чарівності і загадковості період.

Манікюр, педикюр – день не дуже підходить для стрижки або полірування нігтів, є ризик отримання застуди або накопичення втоми. Також варто почекати з планованим нарощуванням.

7 число (йдуть 17-18 два місячних дня, Місяць гостює у Риб, спадний). Манікюр, педикюр – явно не надто вдалий день для манікюру у вересні 2019. Можливі маніпуляції приведуть до небажаних проблем з поточними фінансами.

8 число (йдуть 18-19 два місячних дня, Місяць гостює у Овні, спадний). Манікюр, педикюр – зроблений манікюр непогано посприяє поліпшенню атмосфери всередині колективу, на роботі, заодно зміцнить дружні відносини. У сім’ї також стабілізується обстановка. Поступово проявиться рішення давно нагальних проблем.

9 число (йдуть 19-20 два місячних дня, Місяць гостює у Овні, спадний). Манікюр, педикюр – краще перемістити плани, день не дуже сприятливий.

10 число (йдуть 20-21 два місячних дня, Місяць гостює у Тельці, спадний). Манікюр, педикюр – результат виправдає, навіть перевершить надії. Нарощування або дизайн, проба нового лаку – все вийде.

11 число (йдуть 21-22 два місячних дня, Місяць гостює у Тельці, спадний). Манікюр, педикюр – нігтям краще надати відпочинок. Можна порадувати руки розслаблюючою ванночкою або живильним кремом, обробити кутикули, без підстригання.

12 число (йдуть 22-23 два місячних дня Місяць гостює у Близнюків, спадний). Манікюр – педикюр – вибираючи собі вдалі дні для манікюру у вересні 2019,

12 вересня краще викресліть. Будь-яка процедура за місячним календарем краси принесе лише невдачі, сварки, нові образи і недоброзичливців (як результат сварок). Вивчіть краще курси для спеціального масажу рук або ніг, можна всього тіла. Заодно зміцните імунітет, підвищите тонус.

13 число (йдуть 23-24 два місячних дня, Місяць гостює у Близнюків, спадний). Манікюр, педикюр – сьогодні, можливе ослаблення імунітету, виникнення слабкості.

14 число (йдуть 24-25 два місячних дня, Місяць гостює у Рака, спадний). Манікюр, педикюр – зважившись на манікюр (або педикюр) сьогодні, ви ризикуєте не просто отримати невдалий результат, але навіть вкоротити життя.

15 число (йдуть 25-26 два місячних дня, Місяць гостює у Рака, спадний). Манікюр, педикюр – потрібна обережність. Так, обрізати або підправити нігті можна, головне діяти акуратно, особливо в обробці кутикули. Будь-яка, навіть найменша ранка залишиться надовго і заживе нескоро.

16 число (йдуть 25-26 два місячних дня, Місяць гостює у Леві, спадний). Манікюр, педикюр – серед сприятливих днів для манікюру у вересні 2019, сьогоднішній буде швидше нейтральним, коли вплив зірок стане рівносильний 0. Можна проводити будь-які плановані процедури, будь то простий манікюр або складне нарощування. результат забезпечить тільки особиста успішність і досвід майстра.

Місячний календар манікюру і педикюру на вересень 2019 по дням

1 вересня. Зовсім невідповідний день щоб проводити новий вид манікюру або вдаватися до різнобарвного фарбування. Достаток фарб і кольорів на пальцях рук буде відволікати від важливих справ, і сприяти вчиненню помилок. Тому нігті краще покривати лаком нейтральних тонів.

2 вересня. Місячний календар манікюру і педикюру свідчить, що сьогодні хороший день, щоб якомога більше уваги приділити нігтям на пальцях ніг. Можна спочатку зробити розслаблюючу ванну, попарити ніжки, обрізати пластину і прикрасити її яскравим покриттям.

3 вересня 2018 (понеділок)

23-24 місячний день

Місяць у Близнюках

Спадаючий місяць

Роблячи в цей день самостійно манікюр, потрібно дотримуватися підвищеної обережності. Адже саме сьогодні зростає ризик поранити себе і нанести своїм пальчикам невеликі каліцтва.

4 вересня. Вибираючи в цей день покриття для нігтів, потрібно постаратися уникати кричущих кольорів, що привертають до себе увагу. Інакше всі плани порушаться, задумане не здійсниться.

5 вересня. Якщо хочеться знайти матеріальну стабільність і знайти високоприбуткову роботу, тоді нігті на руках і ногах слід пофарбувати в лак соковитого, яскраво-червоного кольору. Такий відтінок буде залучати енергію грошей, і сприяти збагаченню.

6 вересня. Ніяких процедур з руками сьогодні робити не варто. Це стосується і манікюру. Нехай в цей день нігті відпочинуть і від лаку, і від впливу на них. Єдине, що дозволяється зробити, так це трохи підпиляти і підправити форму.

7 вересня. Гарний манікюр з яким-небудь цікавим малюнком стане провідником у світ міцних партнерських відносин. Головне, щоб нігті виглядали вишукано, але без химерності. Можна спробувати зробити французький манікюр, а кілька нігтів прикрасити маленькими перлинами.

8 вересня. Якщо давно хотілося коротко підстригти нігті на руках, то сьогодні найбільш підходящий для цього день. Після такої процедури пластина буде рости рівною і здоровою. Навіть її колір зміниться в кращу сторону.

9 вересня. Місячний календар манікюру і педикюру на вересень свідчить, що сьогодні небезпечно робити педикюр, особливо якщо мова йде про неперевірений салон краси. Великий ризик отримати травму, а потім і зараження якою-небудь інфекцією. Тому краще скасувати візит, якщо в професіоналізмі майстра немає впевненості.

10 вересня. У цей день дозволяється спробувати різноманітні стилістичні рішення на своїх нігті. Їх можна прикрашати блискітками, малювати на них елементи живої природи або додавати до лаку геометричні фігури. Все буде виглядати ідеально.

11 вересня. Сьогодні ідеальний день, щоб трохи підлікувати свої нігті. Для цього нігтьову пластину слід покрити лікувальним складом, в якому обов’язково буде міститися вітамін A і E. А можна кілька хвилин потримати свої нігті в сметанно-лимонному складі, який одночасно відбілить і зміцнить пластину.

12 вересня. Сьогодні потрібно дати своїм нігтям відпочити. Особливо це стосується пальців ніг. Якщо на нігтях є лакове покриття, то його слід обов’язково зняти. Причому використовувати очищаючий засіб потрібно без ацетону. Дуже корисно буде зробити ванночку з ромашкою і морською сіллю.

13 вересня. В цей день слід знайти час, щоб відвідати салон краси і вишукано прикрасити свої нігті на руках. Це дозволить відволіктися від насущних проблем, переглянути свій світогляд і знайти правильний шлях.

14 вересня. Ніяких процедур з нігтями сьогодні робити не рекомендується. Це істотно підірве здоров’я і спровокує сильний головний біль. Краще залишити все як є і не чіпати покриття. Якщо була запланована корекція нарощених нігтів, то її потрібно також перенести.

15 вересня. Ідеальний день, щоб навести красу на нігтях на пальцях ніг. Можна вибирати абсолютно будь-яке забарвлення, так як сьогодні лак буде лягати чудово, а виглядати стане ще краще, ніж в баночці. А ось нігті на руках занадто яскраво фарбувати не рекомендується.

16 вересня. Дуже обережно потрібно бути в цей день з такою процедурою, як обрізний педикюр. Щось може піти не так, і отриманий результат виявиться вкрай невдалим і навіть моментами болючим. Що стосується нігтів на руках, то сильно зістригати їх також небажано.

17 вересня. Якщо сьогодні потрібно заволодіти увагою цілої аудиторії, або на свою сторону схилити незговірливого партнера, тоді обов’язково потрібно перефарбувати нігті в темно-бордовий колір. І тоді успіх у співрозмовників і слухачів гарантований.

18 вересня. Стригти сьогодні нігті не можна. Разом з ними піде сила і здоров’я. Хронічні захворювання почнуть себе проявляти, підвищиться стомлюваність, організмом заволодіє апатія. Якщо пластина вимагає коригування, то її можна трохи підпиляти, не змінюючи істотно форму і довжину.

19 вересня. Зроблений сьогодні педикюр буде радувати своїм зовнішнім виглядом ще довгий час. А ось манікюр може принести лише одне розчарування. Тому нігті на пальцях рук чіпати зовсім не рекомендується.

20 вересня. Відмінний день, щоб зняти з себе душевне навантаження і внутрішньо перезарядитися. Для цього потрібно лише відвідати майстра з манікюру та нанести собі гарне покриття з незвичайними елементами. Таке рішення дійсно підніме настрій і допоможе відчути себе по-новому.

21 вересня. Досить непоганий день, щоб привести свої ніжки в повний порядок. І почати потрібно саме з нігтів. Так що обов’язково потрібно обробити кутикулу, підпиляти пластину і покрити її  основу лаком з кальцієм.

22 вересня. Місячний календар манікюру і педикюру на вересень рекомендує, що якщо сьогодні і робити манікюр, то він повинен бути витриманим і практично непомітним. Перевагу слід віддавати відтінкам, близьким за кольором з шкірою рук. А якщо пофарбувати нігті в яскравий колір, то сьогодні багато справ просто проваляться.

24 вересня. Хороший день, щоб дати нігтьовій пластині відпочити від лаку. Якщо ж складно це зробити, то можна використовувати безбарвний лак, який додатково зміцнить і підлікує пластини.

25 вересня. У цей день не варто проводити експерименти з формою нігтів. Її краще залишити такою, якою вона була. Тому і підпилювати їх сильно також не рекомендується. А ось з кольорами лаків можна дати собі розгулятися і вибрати абсолютно будь-який тон.

26 вересня. Щоб не зіткнутися з матеріальним втратами і тим більше з крадіжкою особистих речей, обстригати нігті сьогодні не можна. Навіть якщо це нігті на пальцях ніг. Краще трохи почекати, ніж потім шкодувати про втрачені гроші.

27 вересня. Нейтральний день для педикюру та манікюру. Якщо мова йде про звичні кольори і про невелику корекцію, то відвідати салон краси можна. А ось спробувати щось нове не варто. Особливої радості це не завдасть.

28 вересня. Сьогодні вдалий день для того, щоб зробити таку процедуру, як запечатування нігтів. Це дозволить потім не турбуватися про їх ламкість і крихкість.

29 вересня. Будь-які варіації з педикюром сьогодні будуть вкрай вдалими. Особливо соковито і смачно буде виглядати малиновий і бузковий лак. І це допоможе привернути увагу протилежної статі і заручитися схваленням старших колег.

30 вересня. У цей день краще позбутися нарощених нігтів і об’ємних аплікацій на них. Всі штучні деталі будуть заплутувати справи, і вводити в оману при прийнятті найважливіших рішень. Сьогодні в пріоритеті повинна бути натуральність і природність, навіть відносно манікюру.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *