Home / Дозвілля / Місячний календар городника на березень 2019

Місячний календар городника на березень 2019

Березень – початок весни, коли починаються активні роботи в саду і городі. Прийшла пора навести порядок на грядках і зайнятися підготовкою до майбутнього сезону. Якщо все вчасно робити, то в гарячу пору турбот буде значно менше. Тому, далі розберемо місячний календар городника на березень 2019.

Місячний календар городника на березень 2019. Як правильно працювати в городі

Місячний календар городника на березень 2019

У 2019 багатьом садівникам і городникам буде дуже корисний місячний календар городника на березень 2019  для посіву. Саме з ним садівник зможе запланувати висадку рослин, таким чином, щоб вони змогли дати швидкі і хороші сходи, щоб виросли сильними і міцними, і змогли принести багатий урожай. Так, який же період часу виявиться найбільш сприятливим для проведення посівних робіт на своїй присадибній ділянці?

Родючість знаків

Далі представлений місячний календар городника на березень 2019   року, який буде корисний для садівника і городника. Дуже важливим показником в посівному місячному календарі, звичайно ж, є зодіакальний знак. Саме він може відобразити вплив Супутника Землі на неї більш повно і точно.

Більшість знаків  впливають на рослини позитивно, оскільки сприяють припливу позитивної біоенергетики та соків, в той час, як решта починають чинити негативний вплив на рослини: проводять культуру до швидкого гниття, уповільнення росту, пошкодження.

Головним по своїй важливості показником є місячний календар.

Потім йде місячна фаза і лише в самому кінці – дні тижня.

Але, все ж, перш ніж ви приступите до проведення аналізу всіх цих параметрів, вам слід правильно вибрати місяць, так як якщо в 2019 році ви помістите сіянці в грунт дуже рано, або, навпаки, занадто пізно, то ризикуєте повністю занапастити всі плани на майбутній рік.

Місячний календар городника на березень 2019 детально

Починати роботи в саду варто з оцінки навколишнього оточення – оцінити стан плодових дерев і ягідних кущів. Зробити санітарну обрізку гілок, уражених морозом або хворобами. Тільки обрізку варто робити, коли пройдуть заморозки.

Після неї місце, де відрізали, необхідно обробити садовим варом або зафарбувати олійною фарбою. Приділіть увагу захисту дерев від сонячних опіків і морозобоін. Не поспішайте знімати утеплення, воно може врятувати дерева від пошкоджень і заражень.

Варто зростити наявні злами дерев садовим варом. Подбає про відлякуванні дрібних гризунів від дерев. Прийміть заходи для протруювання шкідників інсектицидами і обробці від хвороб фунгіцидами.

1 березня – спадний Місяць у Козерозі. Висадка дрібних коренеплодів. Провітрювання сховищ. Споруда шпаківень.

2 березня – спадний Місяць у Козерозі. Посадка моркви, буряка. Обробка дерев інсектицидами. Підгодовування пернатих.

3 березня – спадний Місяць у Водолії. Удобрення органікою овочевих культур. Закладка залишків в компостні ями. Придбання насіння нових сортів.

4 березня – спадний Місяць у Водолії. Внесення мінеральних добрив під ягідні чагарники. Прополювання грядок. Зрошення сходів.

5 березня – спадний Місяць в Рибах. Висадка дрібних коренеплодів, буряків, петрушки кореневої, моркви. Обробка від шкідників. Купівля садового інвентарю.

6 березня – Молодик в Рибах. Несприятливий день для робіт в саду і городі.

7 березня – зростаючий  Місяць у Рибах. Посадка огірків, бобових, перцю солодкого, капусти білокачанної, червонокачанної, кольорової, багаторічних квітів, цибулинних і бульбоцибульних квітів. Обрізка пагонів. Щеплення живців.

8 березня – зростаючий  Місяць в Овні. Удобрення мінеральними сполуками культур. Перекопка грунту. Закладка органічних залишків в компостну яму. Крапельний полив кімнатних рослин.

Якщо зима рано відступає, то допоможіть снігу розтанути, розпушивши його, а якщо затяжна – навпаки не поспішайте розкривати сніг.

 9 березня – зростаючий Місяць в Овні. Внесення органіки під чагарники. Проріджування сходів. Закупівля необхідного насіння.

10 березня – зростаючий Місяць у Тельці. Висадка салату, зелені, баклажанів, томатів, плодових дерев, однорічних квітів. Пікіровка розсади, яка зійшла. Ремонт присадибних будівель.

11 березня – зростаючий Місяць у Тельці. Посадка патисонів, томатів, кабачків, червонокачанної капусти, гарбуза, огірків, бобових, плодових кущів, багаторічних квітів. Обрізка пошкоджених гілок. Розпушування не розталого снігу.

12 березня – зростаючий Місяць у Тельці. Висадка зелені, перцю солодкого, салату, баклажанів, патисонів, капусти кольорової,  білокачанної, кабачків, гарбуза, однорічних, цибулинних і бульбоцибульних квітів, плодових дерев. Окуліровка дерев. Пересадка багаторічних чагарників.

13 березня – зростаючий Місяць у Близнюках. Підживлення органічними добривами рослин. Закладка залишків в компостну купу. Полив культур в теплиці. Перекопка грунту.

14 березня – перша чверть в Близнюках. Удобрення  мінеральними сполуками дерев. Культивування грунту. Закупівля насіння.

15 березня – зростаючий Місяць у Раку. Посадка томатів, кабачків, перцю солодкого, патисонів, огірків, гарбуза, однорічних, цибулинних і бульбоцибульних квітів, капусти білокачанної, кольорової, плодових дерев і кущів. Санітарна обрізка пагонів. Щеплення живців до плодових дерев.

16 березня – зростаючий Місяць у Раку. Висадка салату, огірків, томатів, зелені, баклажанів, червонокачанної капусти, бобових, багаторічних, цибулинних і бульбоцибульних квітів, плодових дерев і чагарників. Видалення пошкоджених гілок. Пікіровка розсади.

17 березня – зростаючий Місяць у Леві. Удобрення органікою рослин. Підготовка компостних ям. Зволоження грунту під овочевими культурами. Перекопка грядок. Закупівля насіння нових сортів овочів.

18 березня – зростаючий Місяць у Леві. Підживлення мінеральними добривами. Розпушування грунту на ділянці. Заточка садового інвентарю.

19 березня – зростаючий Місяць у Діві. Викопка нових ям для компосту. Розпушування грунту під ягідними культурами. Купівля садового інвентарю.

20 березня – зростаючий Місяць у Діві. Підживлення органікою культур. Зрошення рослин. Купівля насіння квітів.

21 березня – Повний місяць у Терезах. Будь-які роботи відкладіть на інший день.

22 березня – спадний Місяць у Терезах. Посадка буряків, моркви, петрушки кореневої. Купівля шпаківень. Додатковий захист стовбурів дерев від опіків.

23 березня – спадний Місяць в Скорпіоні. Місячний календар  городника на березень 2019  радить, що потрібно проводти висадку дрібних коренеплодів. Обприскування культур від шкідників. Відлякування гризунів з ділянки.

24 березня – спадний Місяць в Скорпіоні. Посадка моркви, буряка. Проведення стратифікації насіння квітів. Оновлення забору.

25 березня – спадний Місяць у Стрільці. Висадка дрібних коренеплодів, петрушки кореневої. Ремонт садової техніки. Підготовка грядок до посіву.

26 березня – спадний Місяць у Стрільці. Посадка буряків, моркви. Обприскування культур інсектицидами. Перевірка овочів в сховищах.

27 березня – спадний Місяць у Стрільці. Висів петрушки кореневої, моркви, буряка. Підживлення птахів. Ремонт дачних будівель.

28 березня – третя чверть в Козерозі. Посадка дрібних коренеплодів. Обробка ягідних кущів від шкідників. Розпушування снігу, що не розтанув.

29 березня – спадний Місяць у Козерозі. Висадка буряка, дрібних коренеплодів, моркви, петрушки кореневої. Обробка культур інсектицидами. Обмазування зламів дерев садовим варом.

30 березня – спадний Місяць у Водолії. Удобрення мінеральними комплексами рослин. Підготовка органічних залишків до закладки на компост. Проріджування сходів культур.

31 березня – спадний Місяць у Водолії. Підживлення органікою рослин. Місячний календар городника на березень 2019  рекомендує розпушування грядок. Крапельний полив кімнатних рослин. Прополка сходів. Закупівля насіннєвого матеріалу.

Місячний календар городника на березень 2019. Сприятливі дні для посіву

Огірки – 7, 11, 15, 16

Зелень, салат – 10, 12, 16

Помідори – 10, 11, 15, 16

Перець солодкий – 7, 12, 15

Баклажани – 10, 12, 16

Кабачки, патисони, гарбуз – 11, 12, 15

Редис, редька, дайкон – 1, 5, 23, 25, 28, 29

Морква, буряк – 2, 5, 22, 24, 26, 27

Квасоля, горох, боби – 7, 11, 16

Капуста білокачанна, кольорова – 7, 12, 15

Капуста червонокачанна – 7, 11, 16

Петрушка коренева – 5, 22, 25, 27, 29

Однорічні квіти – 10, 12, 15

Багаторічні з насіння – 7, 11, 16

Цибулинні і бульбоцибульні квіти – 7, 12, 15, 16

Плодові дерева – 10, 12, 15, 16

Плодові чагарники – 11, 15,16.

Знаки Зодіаку

Рак. Рак є найбільш продуктивним і родючим знаком зодіаку. Він дуже добре підійде для проведення робіт з низькорослими рослинами, оскільки він призводить до формування у рослини дуже міцних стебел. Плоди, які з’являться згодом, відрізняються своїм соковитим смаком, але хоча вони не дуже підходять для зберігання.

Скорпіон. Даний знак зодіаку сприяє швидкому сходу врожаю, розвитку здорового і потужного стебла, сильної кореневої системи, і також відмінному урожаю з чудовим насиченим смаком, довгим терміном зберігання і приємним ароматом. Рослини практично не піддаються різним хворобам, але, все ж, можуть постраждати через інфікування або відкритих ушкоджень.

Риби. Дуже продуктивний знак зодіаку. Рослини будуть мати сильну кореневу систему, але короткі. Смачні плоди. Але що стосується врожаю, він дуже погано зберігається, і навряд чи може бути використаний в насіннєвих цілях.

Телець. Цей знак зодіаку сприяє появі гарного врожаю, і довгому терміну зберігання плодів. Але, все ж, їх не можна буде застосувати в якості насіння, оскільки вони показують дуже низьку схожість. Рослини дуже повільно піднімаються, але все ж в один час, цвітуть дуже пишно, відрізняються великою кількістю пагонів і кремезний.

Терези. Виростають смачні і дуже великі плоди, які відмінно зберігаються і можуть дати велику кількість насіння високої якості. Цвітіння рослин характеризується їхньою красою, а сама культура має хорошу стійкість до шкідників і хвороб.

Козеріг. Рослини відрізняються середньою родючістю, але можуть забезпечити хороший і стабільний урожай, хоча, варто відзначити, що фрукти, ягоди та овочі будуть мати не дуже великий розмір.

Зібрані з рослин насіння можуть забезпечити відмінну схожість і якість. Так, і що стосується самих рослин, які висаджені під знаком козерога, хоч і піднімаються досить повільно, але все ж в результаті набувають хороший імунітет до різних захворювань, морозів і пошкоджень, перепадів і посушливій погоді.

Стрілець. Низькородючий знак зодіаку. Сходи рослин з’являються досить швидко, але, варто відзначити, що сам урожай виходить не надто значним. Але ось що стосується насіння рослин, які були висаджені під знаком Стрільця, то вони виявляються хорошими за своєю якістю. Даний знак добре сприяє квітам, оскільки вони починають цвісти швидше.

Діва. Рослини відрізняються своєю маленькою продуктивністю, але, все ж, підійдуть для висівання квітів-однорічників. Рослини, які були висаджені в знаку Діва, можуть дати слабкий урожай з не дуже вираженим смаком і ароматом, і крім всього цього, мають маленький вміст насіння.

Близнюки. Низькородючих знак. хоч і є продуктивним, на відміну від знаків Лев,  Овен, Водолій. Культури виростають нестійкими, і дуже слабкими, і маленький урожай не буде мати ніякого смаку і аромату. Виняток лише становлять суниця, диня, квасоля і горох.

Овен. Є неродючим знаком зодіаку. Але варто зазначити, що сходи рослин починають з’являтися рано, а самі вони виходять досить слабкими, урожай непридатним в якості насіння і не багатим.

Водолій. Абсолютно безплідний знак зодіаку. Може привести до дуже поганих сходів з низьким урожаєм.

Лев. Теж є неродючим знаком, в період настання якого рослинам найкраще дозволити трохи відпочити.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *