Home / Дозвілля / Місячний грошовий календар на лютий 2021 року

Місячний грошовий календар на лютий 2021 року

Місячний грошовий календар на лютий 2021 року говорить, що не варто нікуди поспішати. Поспіх не обіцяє правильної основи в ухваленнях грошових рішень, тому від нього немає вигоди. У наш час можна нікуди не поспішати, але грамотно планувати майбутні рішення. Багато людей вже довго користуються місячними календарями для планування операцій з фінансами.

Місячний грошовий календар на лютий 2021.  Вплив фази Місяця

Місячний грошовий календар на лютий 2021 року

Місячний грошовий календар на лютий 2021  року безпосередньо пов’язаний з фазами супутника Землі. Щоб зрозуміти, як це працює, слід ознайомитися з впливом Місяця в певні моменти часу:

Молодик і повний місяць (11 і 27 лютого). У ці дні вплив Місяця особливо несприятливий. Відомі астрологи рекомендують уникати будь-яких дій в такі моменти, включно з операціями з фінансами.

Зростаюча стадія (з 29 січня по 10 лютого, а також 28 число). Під час цієї фази знижуються доходи, борги по кредиту починають менше рости. Період сприятливий для позик і кредитування, погашення боргів і оплати комунальних послуг. Також підвищується ймовірність неповернення коштів, тому не варто позичати гроші.

Зростаюча стадія (12-26 лютого). Це вдалі дні, щоб позичити невелику суму знайомим або близьким людям, але не брати кредит. У фазі зростання борг і витрати на його погашення будуть збільшуватися швидше.

Місячний грошовий календар на лютий 2021 року

Місячний грошовий календар на лютий 2021  року вбереже вас від непотрібних витрат і підкаже, в які дні можна вкласти фінансові ресурси, з метою отримання максимального прибутку.

Незважаючи на те, що Металевий Бик не вітає фінансову сторону життя, лютий 2021 року насичений сприятливими днями.

Сприятливі дні –  8, 9, 10, 14, 19, 20, 24, 25, 28

Несприятливі дні –  4, 6, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 23, 26, 27

Нейтральні дні –  3, 5, 7, 17, 22

Місячний грошовий календар на лютий 2021  року говорить, коли Місяць не зробить істотного впливу. З цією інформацією вигідно проводити такі дії:

переводити великі суми на банківські рахунки;

позичати гроші і брати в борг;

здійснювати дорогі покупки;

проводити операції з нерухомістю;

інвестувати в перспективні проекти.

Що можна робити

1, 8 – Всі операції з грошима будуть вдалими. Можна сміливо здійснювати покупки і інвестувати вільні кошти.

9 – Вдалий час, щоб купити довгоочікувану річ або вкласти гроші в перспективний проект. Слід провести ревізію коштів і визначити суму, якої не шкода пожертвувати.

10 – Найвдаліший день для ризикованих угод. Виявляться прибутковими ставки на біржі або вкладення в короткострокові проекти з високою прибутковістю.

14 – Вдалий день для дрібних покупок в лютому 2021 року. Зірки рекомендують раціонально поставитися до грошей і вкладати тільки в перевірені проекти.

19 – День підійде тільки для шопінгу. Не варто давати гроші в борг, тому що великий ризик неповернення.

20 – Гарний час для великих транзакцій. Платежі пройдуть швидко і без зайвих питань з боку банку. Можна оформляти кредити на великі суми.

24 – Невеликі грошові перекази і дрібні покупки будуть особливо вдалими в цей день. Кредити та мікропозики зможуть поліпшити матеріальне становище.

25 – Великі вкладення виявляться прибутковими. Варто скористатися вдалим моментом і купити довгоочікувані речі.

28 – Сприятливий день для відкладених покупок. Якщо є необхідність в додаткових коштах, то варто відвідати банк і оформити позику на вигідних умовах.

Місячний грошовий календар на лютий 2021  року показує найсприятливіші дні. Якщо на цей місяць заплановані великі витрати, слід перенести їх на вдалі дати.

Що не можна робити

4, 18, 21 – Місячний календар повідомляє про високі витрати. Варто відмовитися від покупок, інвестування та кредитування.

6, 23 – Заборонено брати в борг великі суми.

11 – Молодик. Невдалий день для шопінгу, інвестування і великих фінансових угод.

12 – Місяць зробить негативний вплив на самопочуття, через що знизиться концентрація. Астрологи рекомендують уникати угод і важливих рішень, щоб не зіткнутися з великими витратами в подальшому.

13, 16 – День буде несприятливим для великих вкладень і покупки нерухомості.

15 – Невдалий період для будь-яких транзакцій. Платежі будуть затримані банком, який може зажадати додаткові документи. Не варто робити покупки онлайн.

26 – Поганий день для ризикованих операцій і грі на біржі.

27 – Повний місяць. Слід уникати грошових витрат.

Коли займатися фінансами  лютому?

Позичати – 3, 7

Не давати гроші в борг – 13, 18, 19, 23

Займати – 5, 20

Не брати в борг – 4, 6, 10, 13, 17, 23

Оплачувати заборгованість – 11, 15, 25

Не повертати гроші – 13, 26

Перераховувати гроші – 3, 9, 21

Купувати гаманець – 1, 6, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 23, 28

Інвестування – 1, 2, 8, 20

Робити покупки – 1, 8, 19, 25

Операції з нерухомістю – 28

Місячний грошовий календар на лютий 2021 сприятливі дні на зростаючий місяць

Молодий місяць – оптимальний час почати нову справу або змінити роботу. Можна здійснювати символічні ритуали, які притягують багатство. Наприклад, завести нову скарбничку, купити гаманець червоного або смарагдового кольору для залучення грошей.

На зростаючий Місяць добре здійснювати великі покупки, вкладати гроші в нові проекти. Найвдаліше це зробити на 2 місячну добу. А ось віддавати борги в цей період не рекомендується, краще почекати час, коли місяць піде на спад.

Фінансові рекомендації на період спадного місяця

Астрологи запевняють, що регресний місяць – оптимальний період, щоб розраховуватися з заборгованістю, погашати кредити і давати гроші в борг. Дорогі покупки і придбання варто перенести на інший час.

Зверніть увагу! Нові починання в цю пору не принесуть матеріальну вигоду, краще використовувати свої зусилля для завершення старих проектів і складання планів.

Місячний грошовий календар на лютий 2021 року по днях місяця

1 лютого 2021. Немає причин відкладати проведення фінансових транзакцій. Всі грошові потоки цього дня будуть позитивними. Відправляйтеся на шопінг, щоб зробити відкладені покупки, інвестуйте вільні кошти, ведіть переговори з партнерами щодо матеріальної підтримки вашого проекту.

2 лютого 2021. Відмовтеся від масштабних виплат і великих покупок. Не забороняється давати в борг, відкривати кредит, позичати невеликі суми у близьких. Сприятливий період для інвестиції в ризиковані проекти, з великою ймовірністю ви отримаєте від цієї угоди хороші дивіденди.

3 лютого 2021. Позичайте гроші в невеликій кількості, робіть дрібні покупки, обмежуючись найнеобхіднішим. Місячний грошовий календар на лютий 2021  року радить, що несприятливий період для великих витрат, відкриття кредиту, інвестицій. Відмовтеся від азартних ігор, ризикованих угод. Якщо останніх не уникнути, не втрачайте пильність, уважно перевіряйте цифри.

4 лютого 2021. З великими витратами почекайте, як і з оформленням кредиту. З великою ймовірністю ви візьмете позику на невигідних умовах, що стане очевидним не відразу. Через ризик придбати непотрібну або зіпсовану річ відмовтеся від покупок.

5 лютого 2021. Обмежтеся дрібними покупками, відклавши придбання дорогих речей. Несприятливий час для укладення фінансових угод, інвестицій. Великий кредит не оформляйте, обійдіть мікро. Удача посміхнеться тим, хто вирішить стати гравцем на біржі.

6 лютого 2021. Почекайте з оформленням кредиту, не позичайте великі суми. Робочі питання, пов’язані з фінансами, відкладіть до настання більш сприятливих часів. Допускаються дрібні заздалегідь сплановані покупки, грандіозні небажані.

7 лютого 2021. Позичання невеликих сум і дрібне кредитування не похитнуть вашу матеріальну базу. Грошові потоки цього дня нейтральні, не пов’язані з великими збитками. Останні виключені повністю для тих, хто не схильний до імпульсивності в фінансовій сфері. Гарний час для гри на біржі.

8 лютого 2021. Всі рішення, що стосуються грошей, сьогодні будуть раціональними. Не обмежуйте себе у витратах, зробіть відкладені покупки, вільні кошти інвестуйте. З великою ймовірністю грошові вкладення будуть прибутковими, здатними забезпечити вас дивідендами в найкоротші терміни.

9 лютого 2021. Не заборонено брати або давати в борг, відкривати кредит. Сприятливий період для шопінгу, інвестицій, гри на біржі. Вільний час витратьте на планування витрат, аналіз свого матеріального становища. Займіться організацією відпустки, витратьте частину коштів на путівку.

10 лютого 2021. Спонтанні фінансові потоки цього дня виявляться вдалими. Ризикніть вкласти гроші в оригінальний проект, зіграйте в лотерею, довірившись інтуїції. Удача буде посміхатися сміливцям. Несприятливий час для відкриття кредиту, укладення фінансових угод на роботі.

11 лютого 2021. Поверніть старі борги, оплатіть комунальні рахунки. У магазин вирушайте, прихопивши з собою список покупок. Почекайте з великими витратами, з укладенням грошових угод, інвестиціями. Не заборонено відкривати невеликий споживчий кредит.

12 лютого 2021. Через емоційну нестійкість і низьку концентрацію уваги ви з великою ймовірністю втратите гроші, якщо вирішите проводити великі транзакції. Зачекайте з відкриттям кредиту, інвестиціями в ризиковані проекти. Допустимі заплановані витрати.

13 лютого 2021. Відмовтеся від великих інвестицій, покупки нерухомості. Фінансові потоки цього дня негативні. Небажано відкривати кредит, витрачати гроші на непотрібні речі. Обмежтеся дрібними запланованими придбаннями, які обов’язково піднімуть вам настрій.

14 лютого 2021. У магазинах відмовтеся від великих покупок, обійтися рекомендується дрібними. Не заборонено брати і давати в борг, оформляти кредит. Гарний час для інвестицій, вкладені гроші з відсотком повернуться швидко. Сприятливий період для усунення проблем, пов’язаних з вашою матеріальною базою.

15 лютого 2021. Несприятливий період для фінансових транзакцій будь-якого масштабу. З великим ризиком пов’язаний шопінг, особливо покупки, здійснені в режимі онлайн. Найімовірніше ви отримаєте зіпсований товар, що не підлягає обміну або поверненню. Не заборонено повертати борги.

16 лютого 2021. Ризикованими виявляться інвестиції в погано продумані проекти. Щоб не втратити гроші, не довіряйте їх малознайомим або ненадійним людям. Оформляти кредит, здійснювати великі покупки, брати в борг або давати гроші в борг не заборонено.

17 лютого 2021. Не заборонено вирішувати справи, пов’язані з сімейним бюджетом і фінансами на роботі. Мінімізувати ризик великих втрат реально за рахунок відмови від непродуманих вкладень. Небажано купувати дорогі речі, брати в борг великі суми. Обмежтеся мікро-кредитом, якщо вам не вистачає засобів.

18 лютого 2021. Заборонено інвестувати в сумнівні проекти, грати на біржі. Удача посміхнеться тим, хто, приймаючи важливі рішення щодо фінансів, буде мислити і оцінювати ризики раціонально. Почекайте з оформленням кредиту, позичанням великих сум.

19 лютого 2021. Покупки сьогоднішнього дня виявляться вдалими, тому знайдіть час для шопінгу. Не рекомендується відкривати кредит, проводити великі грошові операції. Небажано давати кошти в борг. Велика ймовірність того, що ця сума великою до вас не повернеться.

20 лютого 2021. Не заборонено здійснювати відкладені покупки. Допустимі незаплановані витрати. Період сприятливий для проведення великих фінансових транзакцій, оформлення кредиту на велику суму. Інвестуйте в оригінальні проекти, позичайте гроші.

21 лютого 2021. Небажані вкладення будь-яких масштабів, несприятливий період для великих покупок, шопінгу. Придбані в цей день речі довго вам не прослужать. Відмовтеся від укладення фінансових угод на роботі. Вільний час присвятіть плануванню витрат.

22 лютого 2021. Великі фінансові транзакції рекомендується скасувати. Небажано брати в борг, оформляти кредит в банку. Знайдіть час для планування того, як ви будете розпоряджатися вільними коштами в майбутньому. Не заборонений невеликий шопінг.

23 лютого 2021. Фінансові потоки цього дня несприятливі. Щоб мінімізувати ризик великих грошових втрат, відмовтеся від інвестицій, оформлення кредиту, великих покупок в магазинах. Місячний грошовий календар на лютий 2021  радить не брати в борг у близьких, не позичати їм кошти. Сьогодні допустимо планування витрат.

24 лютого 2021. Сприятливими виявляться дрібні грошові потоки, невеликі покупки. Не рекомендується імпульсивно робити вкладення, оформляти кредит, не оцінивши всі ризики, пов’язані з укладенням запропонованого вам договору. Всі рішення щодо матеріальної бази приймайте без поспіху.

25 лютого 2021. Не заборонені великі інвестиції, вони виявляться прибутковими. Доброю ідеєю стане повернення боргів, шопінг, на якому слід зосередитися на запланованих покупках. Вітаються витрати на відпочинок, наприклад, придбання путівки.

26 лютого 2021. Невдалими виявляться ті фінансові потоки, що не були добре продуманими. Приймаючи важливі рішення, що стосуються грошей, об’єктивно оцінюйте всі ризики. На біржі грати рекомендується улюбленцям Леді Удачі. Небажано оформляти кредит, відкривати депозит.

27 лютого 2021. Велика частина грошових операцій цього дня виявиться вдалою. Оптимальний період для покупок, не заборонено здійснювати навіть великі покупки. Дозволено брати і давати кошти в борг, відкривати кредити. Почекати варто з великими інвестиціями.

28 лютого 2021. Оптимальний період для здійснення відкладених покупок. Велика ймовірність того, що сьогодні вам запропонують позику на вигідних умовах, тому знайдіть час для візиту в банк. Період сприятливий для інвестицій, але вони повинні бути добре продуманими.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.