Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на листопад 2018 року

Місячний календар весілля на листопад 2018 року

З кожним роком збільшується кількість пар, які не бажають одружуватися в спекотний літній сезон. На те є свої причини – в осінньо-зимовий період черги в РАЦСах помітно менше, а путівки у весільну подорож коштують набагато дешевше. Якщо ви вибрали для укладення шлюбу листопад, місячний календар весілля на листопад 2018 року  підкаже як провести ідеальне весілля також враховуючи народні прикмети.

Місячний календар весілля на листопад 2018 року

Місячний календар весілля на листопад 2018 року

Символічні числа. Можна піти іншим шляхом, що б визначити не тільки красиві, але і сприятливі дати для одруження. Адже, головне – це добробут в шлюбі, а не тільки гарна цифра в паспорті.

Нумерологія. На допомогу молодятам, при виборі дати торжества, прийде значення цифр. Нумерологія з давніх часів притягує увагу і допомагає визначити бездоганний варіант у виборі дат для важливих подій.

Щоб дізнатися число, потрібно скласти всі цифри дати весілля разом. Наприклад число 10.11.2018 в сумі дасть 14, що теж потрібно скласти, як 1 + 4 і в підсумку виходить  5. Значить дата весілля буде відзначена саме цим числом.

Одиниця – Підтримка та взаєморозуміння.

Двійка – Міцний шлюб, в якому подружжя виявляють увагу і підтримку одне  до одного.

Трійка – Цифра, що несе в собі конфліктний шлюб.

Четвірка – Щасливий багатодітний шлюб.

П’ятірка – Шлюб позбавлений довіри.

Шістка – Шлюб, в якому першість отримує чоловік.

Сімка – Сімейна цифра, несе в собі взаєморозуміння і згода.

Вісімка – знак безкінченності для сім’ї, сповнений кохання і взаємопідтримки.

Дев’ятка – егоцентризм одного з подружжя затьмарює інтереси іншого.

Фен Шуй. Так само, можна вдатися до допомоги фен-шуй для визначення сприятливої дати для укладення шлюбу.

Але це досить складно. Тому, щоб вибрати не тільки день, а також час варто звернутися до професіоналів.

Уникати слід днів «Ша», які можуть мати негативний вплив на партнера.

Так, одне з молодят під впливом таких днів може стати марнотратним, склочним і постійно спізнюватися.

Місячний календар весілля на листопад 2018 року. Прикмети листопадового весілля

Якщо зараз найкращим часом для весілля вважають спекотні літні дні, то в давнину молоді хлопці і дівчата воліли укладати шлюби пізньої осені, коли весь урожай зібраний, і трудові тяготи залишилися позаду. Одним з найбільш популярних місяців для вінчання вважався листопад, наповнений православними святами.

З цим морозним місяцем пов’язано безліч народних прикмет про шлюб, укладений в листопаді:

Чоловік, який вирішив одружитися відразу після заручин в листопаді, отримає в дружини прекрасну дівчину і побудує щасливий шлюб.

Цікава прикмета пов’язана з першим листопадовим снігом. Коли на землю впадуть перші білі пластівці, дівчині варто пробігтися по ньому босоніж. Це дозволить молодій стати єдиною жінкою для свого обранця.

Будь-які опади в день весілля є доброю прикметою. Будь то дощ або сніг – подружнє життя буде щасливим.

Якщо день видався холодним і раптово пролунав мороз, молодятам варто очікувати народження первістка.

Поганою прикметою вважається вітер. У народі кажуть, що вітер на весілля в листопаді віщує зраду одного з молодят.

Молодий може зробити майбутній шлюб успішним самостійно. Для цього майбутній чоловік повинен вийти з дому, прихопивши з собою листок будь-якого дерева і гілку горобини. Якщо на шляху зустрінеться дівчина, вручіть їй незвичайний «подарунок». Якщо ви зустрінете чоловіка – принесете в дім достаток.

Місячний календар весілля на листопад 2018 року.  Сприятливі дні для проведення весілля в листопаді

Продумуючи деталі весільної церемонії, багато пар звертаються до місячного календаря, який може підказати вдалу дату для проведення торжества. На думку астрологів, вибір тієї чи іншої дати може вплинути на подружнє життя Місячний календар весілля на листопад 2018 року  рекомендує грати весілля в наступні дати:

2 листопада. Шлюб буде міцним для подружжя, які мають реальне уявлення про труднощі сімейного життя.

5 листопада. Шлюб, укладений в цей день, буде наповнений романтикою і ніжністю.

7 листопада. Весільна церемонія рекомендується парам, які перебувають у відносинах довгий час.

9 листопада. День буде ідеальним для укладення шлюбу. Однак з організацією торжества можуть виникнути проблеми.

14 листопада. Кращий день для весілля: молоді і гості залишаться задоволені, а сім’я буде міцною і дружньою. Проведення весілля в листопаді 16 листопада. У родині будуть гармонійні відносини, проте пишного святкування в цей день краще не влаштовувати.

17 листопада. Чоловік і дружина будуть йти по життю рука об руку, поважаючи думку одне одного.

19 листопада. Щасливий шлюб гарантований парі, яка прийняла зважене рішення.

У листопаді Венера все ще буде ретроградною і більш-менш почне набирати швидкість тільки після 20 листопада 2018, перебуваючи весь місяць в знаку Терезів. Пам’ятайте про те, що в цей період більш вдалими можуть виявитися повторні шлюби і возз’єднання партнерів, які були в розриві. Наприклад, можна вибрати 5 і 6 листопада 2018, коли і Місяць буде розташовуватися в знаку Терезів.

21 і 22 листопада 2018 Місяць буде йти по знаку Тельця, що не буде ураженим і не буде без курсу до 13:00 22 листопада 2018. Ці дні можна назвати найбільш вдалими для шлюбу, адже Венера буде вже в прямому положенні і буде йти по сильному для неї знаку Терезів. До речі, 21 листопада 2018 можна також вінчатися.

24 листопада. Подружжя утворюють міцну сім’ю, а торжество пройде ідеально.

28 листопада. Легкий шлюб, позбавлений чвар і негативу. Вкрай несприятливим днем для реєстрації в РАЦСі або вінчання є 26 листопада. Майбутня сім’я може постраждати від недоброзичливців, бажаючих зруйнувати шлюбз, а подружжя з часом можуть розчаруватися в партнері.

У самому кінці місяця будьте обережнішими: 29 листопад 2018 Венера знову встане в опозицію з Ураном, зараз в останніх градусах Терезів. Це дуже невдалий час для шлюбу, так як аспекти Венери можуть притягнути неприємності і різкі зміни у відносинах через короткий час.

Місячний календар весілля на листопад 2018 року. Гарні дати

Приємно відкрити фотокнигу і згадати цей день. Вибрати дату весілля, яка буде гарно виглядати і запам’ятається легко:

1 листопада, 01.11.18 – три одиниці підряд як символ доброго початку;

11 листопада, 11.11.18 – чотири однакові цифри, в Японії це вважається неймовірною удачею, навіть час реєстрації можна замовити на 11 годину 11 хвилин;

18 листопада, 18.11.18 – дата одруження і одночасно паліндром, нумерологія такі числа називає містичними, це вдалі дні.

Місячний календар весілля на листопад 2018 року. Вдалі дні за знаком Зодіаку

Беручи до уваги поради, які дає місячний календар весілля на листопад 2018 року, а також укладення астрологів рекомендується звернути увагу на такі числа:

4, 7 – Козеріг, Діва, Рак;

15, 19, 20 – Телець, Водолій, Риби;

21, 27 – Лев, Терези, Близнюки;

22, 30 – Скорпіон, Стрілець, Овен.

Місячний календар весілля на листопад 2018 року. Несприятливі дні

Благополучні дати і періоди завжди змінюються не найбільш вдалими. Це дати, коли небесні світила шикуються в комбінації, коли не варто планувати нових важливих справ. Чи можна відзначати весілля в ці числа – наші поради:

5-6 листопада, місячний календар весілля на листопад 2018 року  рекомендує, що понеділок і вівторок, це не найсприятливіший початок тижня;

8 листопада, четвер не зовсім вдалий з точки зору нумерології;

25-26 листопада, неділя і понеділок – нейтральні дні світила в порядку спадання стадії;

28-29 листопада, середа і четвер – на кінець місяця краще не планувати нових справ.

Плюси і мінуси весілля в листопаді

Початок місяця – це та сама мідна пора, коли в парках і скверах листя стає кольору начищеної міді. Коли із-за хмар виходить сонце, можна зробити розкішну фотосесію, на це є буквально кілька днів до перших заморозків. А які ще плюси і можливі мінуси можуть чекати молодих?

Плюси

спекотна погода;

недорогі продукти;

всі гості приїдуть з відпусток;

немає черг на розпис у РАЦС;

доступні ціна на послуги фотографів, операторів та кафе;

починається сезон гарячих путівок до Туреччини, Єгипту та Тунісу;

погода сприяє фотосесії в стилі «фентезі».

Мінуси

досить прохолодно;

рано темніє, тому потрібно закінчити фотосесію раніше;

може раптово піти сніг або дощ.

Місячний календар весілля на листопад 2018 року. Організація весілля в листопаді

Планування листопадового весілля мало відрізняється від організації літнього заходу. Однак нареченій слід ретельно продумати образ, вибравши щільну весільну сукню, яка не дасть дівчині замерзнути. Наряд можна доповнити світлою хутряною накидкою і теплими рукавичками.

Яскраві контрастні пейзажі в листопаді відшукати складно, тому ідеї листопадової весільної фотосесії доведеться черпати з погодних умов. Якщо випав перший сніг, потрібно негайно починати зйомку. На білому тлі шикарно виглядають яскраво-червоні пелюстки троянд. У лісі можна відшукати барвисті дерева горобини, які стануть прикрасою фотографії.

Місячний календар весілля на листопад 2018 року  рекомендує, що популярною ідеєю є використання яскравих парасоль. Листопадовий букет нареченої повинен складатися з квітів яскравих відтінків. Щоб скласти сезонну композицію, використовуйте айстри, фрезії, гербери. Часто осінні букети прикрашають декоративними шишками, невеликими гілками горобини, штучним листям.

Головною проблемою листопадового весілля є вибір місця для святкування. Ми пропонуємо відзначити укладення шлюбного союзу в наступних місцях:

Затишна домашня обстановка. Такий варіант підходить для пар, які хочуть одружитися скромно, не витрачаючи шалені суми на оренду приміщення.

Весілля в кафе або ресторані. Якщо ви вибрали заклад високого рівня, то хвилюватися за оформлення залу не доведеться. До того ж багато закладів мають штатних музикантів.

Відпочинок на дачі. Запальна вечірка з шашликом і лазнею допоможе гостям зігрітися в вогкий листопадовий день. Дівчина, яка вирішила вийти заміж в листопаді, має в своєму розпорядженні безліч осінніх декорацій. Головне, продумати сценарій свята, вибрати тепле приміщення і не забути про обручки.

Місячний календар весілля на листопад 2018 року.  Куди поїхати у весільну подорож

Колосальним плюсом листопадового  весілля є те, що в цей період путівки в теплі країни коштують відносно дешево. Звернувшись до турфірми, молоді зможуть підібрати собі ідеальний варіант для проведення медового місяця. Для осінньої весільної подорожі краще вибрати теплу країну.

Дощова Європа підійде молодятам, які хочуть помилуватися знаменитими пам’ятками і оцінити архітектуру великих міст. Якщо подружжя хоче розслабитися на піщаних пляжах і насолодитися теплим сонячним світлом, варто прислухатися до наших рекомендацій:

Таїланд. У Таїланді вас чекають екзотичні екскурсії, смачна їжа і послуги тайських масажистів, які по праву вважаються майстрами своєї справи.

Місячний календар весілля на листопад 2018 року  рекомендує, що Домініканська республіка або Куба. Саме в листопаді в цих країнах відкривається гарячий сезон.

Мальдівські острови. Мальдіви вважаються раєм для закоханих. Як бонус туристи отримають сотні пропозицій від готелів, які роблять знижки молодятам.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.