Головна » Твоя краса » Обличчя » Мінус 10 років: фітнес для обличчя від популярних тренерів

Мінус 10 років: фітнес для обличчя від популярних тренерів

«Вправи для м’язів обличчя? Але який сенс?», – запитаєте ви. Відкриємо вам маленький секрет: фітнес для обличчя – це найнешкідливий і надійний засіб для молодості і тонусу шкіри. Цікаво? Тоді із задоволенням ділимося подробицями і вправами!

Омолодження без операцій: фітнес для обличчя

Мінус 10 років фітнес для обличчя від популярних тренерівТренування лицьових м’язів викликають сильне кровопостачання тканин, а значить приплив поживних речовин і поліпшену оксигенацію (клітини краще дихають). Ці біологічні активатори прискорюють обмінні процеси в тканинах, і як підсумок: значно покращують стан шкіри і контури вашого обличчя. Починайте займатися фітнесом для обличчя змолоду, і вам не потрібно буде витрачатися на креми, що обіцяють підтримку поживного балансу шкіри. А для жінок за 35 фітнес для обличчя справжня палочка-виручалочка, яка підтягує овал обличчя, розгладжує зморшки і прибирає друге підборіддя.

Фітнес для обличчя з Галиною Дубініною

Галина Дубініна стала займатися гімнастикою для обличчя в 30 років. Зараз їй 50, але виглядає вона максимум на 35. І це без пластичних операцій, ботокса і ліфтинг-кремів. Пропонуємо кілька відео з тренуваннями Дубініної.

Фітнес для обличчя з Оленою Росошинською, відео

Олена Росошинська – ведуча рубрики по догляду за обличчям і декольте на спортивному телеканалі «Живи!». Короткі ролики з її комплексами вправ неймовірно корисні для гарного обличчя. Перша вправа вирішить одвічну проблему дівчат – «гусячі лапки». Дивіться і повторюйте!

Фітнес для обличчя: дізнаємося секрет, як розгладити зморшки біля рота.

Справжня бомба для втомленого, невиспаного і сірого обличчя – повертаємо рум’янець і гарний настрій щипковим масажем разом з Оленою Росошинською! Вам знадобиться 2 серветки, 5 хв. вільного часу і бажання бути красивою.

Фітнес для обличчя з Катею Енерджі, відео

Популярний фітес-блогер на Ютубі Катя Енерджі розкриває таємниці гарного обличчя. Придивіться, на обличчі дівчини немає жодної зморшки! Чіткі вилиці і бездоганний овал – фітнес для обличчя правда здатний на диво. Катя радить тренувати м’язи хоча б раз на тиждень, але оптимальна кількість 3 рази. Погодьтеся, це нескладно, 10 хв. приділити вічній молодості.

Фітнес для обличчя з Наталією Осьмінін, система школи «Ревітоніка»

А чому б і не відкрити цілу школу по догляду за обличчям без операцій і салонних процедур? Яка не має аналогів, школа «Ревітоніка» налічує вже сотні клієнтів. Практика омолодження проходить з тренером Наталією Осьмініною. Про систему школи Наталя написала книгу «Фітнес для обличчя». Любителькам відео пропонуємо подивитися майстер-клас від знаменитої школи.

А ось і результати: фітнес для обличчя, фото до і після занять.

Мінус 10 років фітнес для обличчя від популярних тренерів 1

Універсальний фітнес для обличчя з Євгенією Баглик, відео

Іменитий тренер з йоги та фітнесу Євгенія Баглик пропонує комплекс для будь-якого віку, який задіює кожний мімічний м’яз і виліпить красиві форми обличчя. Ви коли-небудь відчували м’яз чола? Та ми й не здогадувалися про його існування. Після тренування з Євгенією ви відкриєте для себе щонайменше 10 нових м’язів.

Займайтеся фітнесом для обличчя та відстрочте старість!

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *