Home / Твоя краса / Обличчя / Мінус 10 років: фітнес для обличчя від популярних тренерів

Мінус 10 років: фітнес для обличчя від популярних тренерів

«Вправи для м’язів обличчя? Але який сенс?», – запитаєте ви. Відкриємо вам маленький секрет: фітнес для обличчя – це найнешкідливий і надійний засіб для молодості і тонусу шкіри. Цікаво? Тоді із задоволенням ділимося подробицями і вправами!

Омолодження без операцій: фітнес для обличчя

Мінус 10 років фітнес для обличчя від популярних тренерівТренування лицьових м’язів викликають сильне кровопостачання тканин, а значить приплив поживних речовин і поліпшену оксигенацію (клітини краще дихають). Ці біологічні активатори прискорюють обмінні процеси в тканинах, і як підсумок: значно покращують стан шкіри і контури вашого обличчя. Починайте займатися фітнесом для обличчя змолоду, і вам не потрібно буде витрачатися на креми, що обіцяють підтримку поживного балансу шкіри. А для жінок за 35 фітнес для обличчя справжня палочка-виручалочка, яка підтягує овал обличчя, розгладжує зморшки і прибирає друге підборіддя.

Фітнес для обличчя з Галиною Дубініною

Галина Дубініна стала займатися гімнастикою для обличчя в 30 років. Зараз їй 50, але виглядає вона максимум на 35. І це без пластичних операцій, ботокса і ліфтинг-кремів. Пропонуємо кілька відео з тренуваннями Дубініної.

Фітнес для обличчя з Оленою Росошинською, відео

Олена Росошинська – ведуча рубрики по догляду за обличчям і декольте на спортивному телеканалі «Живи!». Короткі ролики з її комплексами вправ неймовірно корисні для гарного обличчя. Перша вправа вирішить одвічну проблему дівчат – «гусячі лапки». Дивіться і повторюйте!

Фітнес для обличчя: дізнаємося секрет, як розгладити зморшки біля рота.

Справжня бомба для втомленого, невиспаного і сірого обличчя – повертаємо рум’янець і гарний настрій щипковим масажем разом з Оленою Росошинською! Вам знадобиться 2 серветки, 5 хв. вільного часу і бажання бути красивою.

Фітнес для обличчя з Катею Енерджі, відео

Популярний фітес-блогер на Ютубі Катя Енерджі розкриває таємниці гарного обличчя. Придивіться, на обличчі дівчини немає жодної зморшки! Чіткі вилиці і бездоганний овал – фітнес для обличчя правда здатний на диво. Катя радить тренувати м’язи хоча б раз на тиждень, але оптимальна кількість 3 рази. Погодьтеся, це нескладно, 10 хв. приділити вічній молодості.

Фітнес для обличчя з Наталією Осьмінін, система школи «Ревітоніка»

А чому б і не відкрити цілу школу по догляду за обличчям без операцій і салонних процедур? Яка не має аналогів, школа «Ревітоніка» налічує вже сотні клієнтів. Практика омолодження проходить з тренером Наталією Осьмініною. Про систему школи Наталя написала книгу «Фітнес для обличчя». Любителькам відео пропонуємо подивитися майстер-клас від знаменитої школи.

А ось і результати: фітнес для обличчя, фото до і після занять.

Мінус 10 років фітнес для обличчя від популярних тренерів 1

Універсальний фітнес для обличчя з Євгенією Баглик, відео

Іменитий тренер з йоги та фітнесу Євгенія Баглик пропонує комплекс для будь-якого віку, який задіює кожний мімічний м’яз і виліпить красиві форми обличчя. Ви коли-небудь відчували м’яз чола? Та ми й не здогадувалися про його існування. Після тренування з Євгенією ви відкриєте для себе щонайменше 10 нових м’язів.

Займайтеся фітнесом для обличчя та відстрочте старість!


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *