Home / Макіяж / Мінеральна пудра: як знайти справжній засіб?

Мінеральна пудра: як знайти справжній засіб?

За допомогою декоративної косметики можна не тільки підкреслити природні достоїнства рис свого обличчя, але і приховати різноманітні дефекти шкіри. Однак власниці комедонів і вугрового висипу не поспішають звертатися до «замазування» тональними основами, щоб вирівняти тон і текстуру обличчя. І поступають дуже вірно, адже таким чином можна не тільки виправити, але й посилити поточне положення.

 До того ж, щільні покриття не завжди м’яко лягають на поверхню ураженої шкіри, тому її недоліки тільки підкреслюються, але ніяк не згладжуються.

 Мінеральна пудра стає справжнім порятунком для жінок з жирною і проблемною шкірою. Вона володіє унікальним складом, компоненти якого не тільки не засмічують пори, але і сприяють їх глибокому очищенню.

 Мінеральна пудра для проблемної шкіри примітна своїм делікатним органічним складом. У ній, як правило, містяться мінеральні речовини потрійного помелу (наприклад, очищаюча косметична глина), протеїни шовку, оксиди цинку, екстракти золота і платини, та інші корисні для шкіри компоненти.

 Мінеральна розсипчаста пудра повністю виключає наявність у своєму складі консервантів і інших агресивних хімічних речовин – парабени, воски, фтолати, масел, тальку та ароматизаторів.

 Якісний засіб також виключає наявність пігментів у своєму складі, оскільки при певній заводській обробці оксиду заліза можна домогтися найрізноманітніших відтінків.

 Якщо ви придбали мінеральну матуючу пудру і сумніваєтеся в її ефективності після тестування, потрудіться прочитати склад продукту. Цілком ймовірно, ви натрапили на підробку, або простий косметичний засіб, що заявляє себе органікою.

 Компоненти, які в обов’язковому порядку входять до складу мінеральної пудри від гідного виробника:

 Оксид цинку – ця речовина забезпечує вашій шкірі потужний антибактеріальний і антисептичний ефект. Крім того, він покликаний захищати вашу шкіру від згубного впливу прямих ультрафіолетових променів;

Діоксид титану – саме завдяки цьому елементу звичайна невагома натуральна пудра набуває ефект тонального крему. Діоксид титану покликаний вирівнювати мікрорельєф шкіри і приховувати навіть найочевидніші її недоліки. Крім приховування нерівностей епідермісу, дана речовина надійно і міцно утримує вологу в його поверхневих клітинних структурах. Він забезпечує порам нормальне «дихання», і не порушує транспортування кисню до дерми;

Нітрид бору – забезпечує ефект «фотошопу» в реальному житті. Коли він потрапляє на шкіру, вона набуває візуальне світіння і відчуття «м’якого фокусу»;

Алюмосилікати – володіють світловідбиваючими частинками, дарують шкірі істинно чарівне, перлове сяйво, пом’якшують покрив, надаючи йому бархатистості і шовковистості;

Оксид заліза – є природним пігментом, і забезпечує кожній лінії мінеральних продуктів варіативність тонів;

Алмазна пудра – оберігає шкіру від вікових змін і фотостаріння, забезпечує їй додаткове мерехтіння.

Селективні марки часто використовують для виготовлення пудри турмалін, аметист, платину, срібло, аквамарин і цитрин. Всі ці продукти не тільки забезпечують шкірі чарівне сяйво, але і підвищують її якість за рахунок стимулювання лімфодренажу і мікроциркуляції крові в тканинах.

 Але щоб на світ з’явився дійсно якісний косметичний продукт, провідні косметичні бренди використовують унікальні формули з натуральних компонентів, які тримаються в суворій секретності.

 Цю конспірацію цілком можна зрозуміти – всі люксові бренди активно боряться за своє добре ім’я і намагаються не допускати підробок. Тому якщо ви не відчуваєте обіцяних результатів, швидше за все, ви застосовуєте зовсім не мінеральну, а звичайну талькову пудру.

 Слід підкреслити, що всі інгредієнти, що входять до складу засобу, проходять ретельну обробку, але це ніяк не відбивається на їх сприятливому впливу.

 Переваги мінеральної пудри

 Перше, чим відрізняється придатна компактна мінеральна пудра – вирівнювання тону без найменшого обважнення шкіри. Вона ні в якому разі не повинна забивати пори і створювати відчуття брудного, невмитого обличчя.

 Незважаючи на те, що вона лягає на поверхню шкіри найтоншим, повітряним, практично незримим шлейфом, пудра забезпечує якісне вирівнювання тону і приховування всіх візуальних дефектів шкіри. Вона легко наноситься, і настільки ж легко піддається впливу будь-якого засобу для демакіяжу.

 Матуюча пудра придатна скоріше для жирної і проблемної шкіри. Причому вона відмінно справляється з нормалізацією текстури протягом тривалого часу. Стандартний продукт придатний для використання при будь-якому типі шкіри. Зважаючи на свою м’якість і гіпоалергенність, мінеральна пудра рекомендована навіть алергикам та людям з гіперчутливою шкірою.

 Вона також володіє певним рівнем SPF і водовідштовхувальними властивостями. На відміну від щільних покриттів, вона запобігає росту і поділу хвороботворних мікроорганізмів на поверхні епідермісу.

 Завдяки унікальному складу і ряду корисних властивостей кожного окремого інгредієнта, пудру можна наносити на «голе» очищене обличчя, без попереднього застосування праймерів, флюїдів, сироваток, баз і тональних основ. При цьому естетичний ефект перевершить всі ваші очікування.

 Шукати пудру оптимально у провідних виробників мінеральної косметики. Якщо говорити про фінансові витрати, цей продукт не можна назвати дешевим. З іншого боку, його вже давно впровадили у свої лінії щодо демократичних брендів – Vichy, Yves Rocher, L’oreal Paris, Pupa, Mary Kay. Її також пропонують професійні та селективні марки, як MAC, Sephora, Clinique, Smashbox, Shiseido та інші.

 Мінеральна пудра своїми руками – це не з області фантастики. Якщо ви помітили подібний рецепт, знайте, він – помилковий. Якщо, звичайно, ви не володієте цілим космецевтичних заводом.

 Секрети нанесення мінеральної пудри

 Мінеральну пудру традиційно наносять великою об’ємною щіточкою з натуральним ворсом. Пушок при цьому не використовують. Якісна щітка повторює всі контури обличчя, рівномірно розподіляючи по шкірі частинки пудри, не дратує покрив і не викликає запалень.

 Невеликі хитрощі для нанесення мінеральної пудри:

 Попередньо шкіру краще знежирити. Зробити це можна за допомогою тоніка з рослинними екстрактами, або міцелярною водою;

Можна нанести повітряну основу-суфле;

Для вечірнього макіяжу не варто вибирати дуже світлу пудру. Для повсякденного використання підберіть тон, який був би трохи світліше вашого природного відтінку шкіри;

Використовуйте мінеральний засіб в якості фінішної пудри;

Обов’язково звертайте увагу на призначення косметики. Не варто наносити пудру з антивіковим ефектом, будучи зовсім юною дівчиною;

Мінеральний засіб не потребує додаткового закріплення, однак якщо у вас є якісний спрей-фіксатор – застосовуйте його для закріплення мейк-апу.

Ці невеликі поради допоможуть вам не помилитися у виборі мінеральної пудри. Якщо вам потрібні додаткові, поглиблені поради, звертайтеся до незалежних консультантів, і не надто спирайтеся на «думки» продавців у бутиках.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *