Як природно і зрозуміле прагнення жінки завжди виглядати на «відмінно». Тим більше прикро, коли, внаслідок частих переглядів телепередач, неправильного харчування, нездорової екології, зовнішність починає страждати. Найбільш сильний удар приймають на себе ділянки з особливо ніжною шкірою, зокрема, навколо очей. Зморшки, «гусячі лапки» – найвибаглівіші – від них неможливо позбутися за допомогою кремів або масок, оскільки вони утворюються не на поверхні шкіри, а в дермі – середньому шарі.
Вікові зміни шкіри можуть зумовлюватися зовнішніми (перепади температури, вплив вітру, світла) і внутрішніми (стать, вік, шкідливі звички та ін.) чинниками. На тлі дефіциту гіалуронової кислоти запускається механізм старіння шкіри, яке, на жаль, з віком тільки прогресує. Як же зупинити запущений механізм? Непоганим варіантом забути про неприємні вікові зміни шкіри є мезотерапія навколо очей.
Мезотерапія навколо очей – в яких випадках її рекомендують косметологи?
Показаннями до параорбітальної мезотерапії можуть бути «лапки» навколо очей, зморшки,
набрякла, проблемна шкіра під очима,
надлишкова пігментація шкіри,
втрата еластичності,
мішки і синяки ( темні кола ) під очима.
Процедура мезотерапії допоможе зволожити шкіру, наситити її корисними речовинами, надати їй гладкість, а погляду – виразність.
Мезотерапія відновлює еластичність шкіри навколо очей і ліквідує застійні явища в судинах, активізує обмін на клітинному рівні.
Як проходить процедура мезотерапія області очей?
Для початку косметолог обстежує пацієнта з метою збору повного анамнезу, з’ясування індивідуальних особливостей його шкіри і підбору необхідного препарату, а в разі неможливості такого підбору – створення індивідуальної суміші з різних медикаментозних засобів в комплексі. Сама процедура комфортна і практично безболісна. Введення поживних речовин проводиться виключно в проблемні зони. «Мезококтейль» з судинорозширювальних засобів, еластину, вітаміну В і гіалуронової кислоти в невеликих кількостях вводиться під шкіру, де починає діяти. Процедура проводиться виключно вручну, з місцевою анестезією у випадках необхідності. Тривалість сеансу – 15-20 хвилин.
У яких випадках краще утриматися від процедури мезотерапії?
При наявності деяких факторів, від проведення мезотерапії, а також від застосування домашнього мезороллер краще відмовитися. Ці фактори:
шкірні захворювання, 3-й триместр вагітності, жовчнокам’яна хвороба, нефропатія, гемофілія, хронічні судинні патології, сепсис, індивідуальна непереносимість компонентів «мезококтейля» (алергічні реакції), гіпертонія, СНІД, онкологічні, і ще деякі захворювання.
Ефект процедури приголомшує!
Мезотерапія навколо очей відрізняється досить легкодосягненням, однак, стійким ефектом. При усуненні проблем в зоні навколо очей, ефект буде помітний вже після першої процедури. Однак, для закріплення ефекту необхідно пройти 3-4 процедури, бажано, з тижневими інтервалами. Відмінний ефект дає пілінг в комплексі з подальшою мезотерапією. Препарати, що використовуються для проведення процедури, благотворно впливають на організм в цілому. Мезотерапія дуже позитивно впливає на проблемні зони і надає чудову омолоджуючу дію. Після цієї процедури шкіра стає більш підтягнутою, зморшки і «гусячі лапки» розгладжуються.
При проходженні курсу мезотерапії області очей вам доведеться, тим не менш, у дечому себе обмежити:
не можна відвідувати солярій, лазню або сауну, засмагати. Взагалі будь-які теплові впливи повинні бути під забороною.
Рекомендується косметологами повторювати даний курс відновлення краси і продовження молодості раз на півроку.
При прагненні залишатися молодою і красивою завжди, виконання правил нанесення макіяжу, а також повній довірі вашому косметологу, мезотерапія навколо очей допоможе вам скинути 10 років всього за один місяць.