Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Мелірування на фольгу: популярна процедура фарбування окремих пасом волосся

Мелірування на фольгу: популярна процедура фарбування окремих пасом волосся

Техніка мелірування на фольгу, використовувана для волосся, стала відома в нашій країні порівняно недавно, але відразу ж полюбилася співвітчизницям. Можна кардинально змінити зовнішність, а також приховати, сивину.

Мелірування використовують і зовсім молоденькі дівчата, і дорослі жінки. Всім воно припало до смаку. Підходящий образ при необхідності допоможе вибрати професійного перукаря.

Якщо у жінки дуже коротке волосся, то мелірування за допомогою фольги їй не підійде. При цьому доцільніше використовувати особливу шапочку і гачок.

У всіх інших випадках мелірування на фольгу є найпопулярнішим способом. Фарбування волосся можна проводити не тільки одним, але й кількома відтінками – «американське колорування», а також відступати від коренів на будь-яку величину. Це стосується наймоднішого нині фарбування – «омбре».

Підготовка до мелірування на фольгу

Мелірування на фольгу популярна процедура фарбування окремих пасом волоссяНайкраще виконувати процедуру мелірування на фольгу в професійному салоні. Однак знаючи деякі тонкощі процесу, його можна зробити і вдома.

Перш за все, необхідно визначитися з майбутнім образом і приготувати набір інструментів. Крім фольги, знадобиться спеціальний гребінець, кисть для фарбування і мисочка, в якій буде розведена фарба. Також будуть потрібні накидка на плечі і тонкі гумові рукавички.

Як можна використовувати звичайну харчову фольгу, нарізавши її на смужки, або придбати її в магазині для перукарів.

Якщо передбачається фарбування в різні кольори, то найзручніше скористатися кольоровою фольгою, щоб не допустити плутанини.

Щоб фарба для мелірування не змішувалася з основним фоном волосся, затікаючи на нього, смужка фольги робиться з «кишенею». Підготувати таким чином фольгу найкраще заздалегідь перед початком процедури.

Що стосується ширини смуг, то фахівці рекомендують використовувати наступну формулу: В = Вп х 4 +2 см, де

В – ширина смуг фольги;

Вп – ширина пасм волосся.

2 см дається на підгин.

Техніка мелірування на фольгу

Голову необхідно розділити на зони – тім’яну, скроневу і потиличну. Якщо мелірування проводиться по всій голові, то починати його необхідно знизу з потиличної зони, поступово просуваючись до тім’яної. Закінчують фарбування скроневою зоною.

Відступивши необхідну відстань від коріння волосся, пасмо певної ширини укладається на фольгу, розташоване матовою стороною і на середину якої вже завдано фарбувальний склад. Далі пасмо фарбують або освітлюють тим же складом для подальшого надання йому необхідного відтінку. Не слід забувати про заздалегідь виконану «кишеню», куди не повинна потрапити фарба.

Далі фольгу разом з пасмом загортають догори, підгинаючи по сторонах – з кожного боку на 1 см. Для зручності фольгу можна закріпити шпильками. Подібним чином працюють з усіма пасмами. Час витримки фарби або освітляюючого складу визначається інструкцією до них. Як правило, перший раз можна освітлити волосся не більше ніж на один – два тони. Довго тримати освітлювач на волоссі не варто. Ні до якого ефекту це не призведе, а ось завдати шкоди волоссю, позбавивши їх природного блиску і краси – цілком можливо.

Професійні перукарі рекомендують перед процедурою мелірування не мити волосся хоча б два – три дні. Для густого волосся рекомендується проводити процедуру фарбування в кілька етапів, щоб не нашкодити його.

Змивати фарбу починають в тому ж порядку, в якому відбувалося фарбування. Кожне пасмо акуратно розгортають і здійснюють миття на фользі. Якщо далі потрібно тонування волосся, то після миття наносять тонування і пасмо знову на певний час загортають у фольгу.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *