Home / Твоя краса / Обличчя / Мазь Реліф від зморшок: універсальний засіб!

Мазь Реліф від зморшок: універсальний засіб!

На сьогоднішній день існує дуже багато препаратів, які приймають не тільки за їх прямим призначенням, але і в інших цілях. Не стала винятком і мазь Реліф.

Для чого вона призначена насправді, і для чого її можна використовувати ще?!

Властивості і призначення препарату

Насправді мазь Реліф була розроблена як засіб для лікування геморою і різних ерозій в області ануса.

До її складу входять вітаміни, гліцерин, олія чебрецю і олія кукурудзяна. А також гідрохлорид і фенілефрин.

Також крім мазі існують свічки.

Якщо застосовувати цей засіб не тільки в якості лікування від геморою, то, безумовно, мазь буде набагато зручніша, ніж свічки.

Попередники препарату

Якщо розглядати цю мазь як засіб боротьби з проблемами шкіри, то краще замінити її гепариновою маззю. Вона допоможе ефективно замаскувати зовні синці і прибрати зсередини набряклість.

Аналогічна мазь, що дозволяє боротися з синцями та набряками – це Тромблес.

Використання Реліф в косметології

Входять до складу цієї мазі компоненти здатні налагоджувати циркуляцію крові і усувати набряки, тому таку мазь можна наносити на чутливі місця. Таким місцем є шкіра навколо очей. Це допоможе позбутися від «мішків» і синців, які виникають в результаті набряку.

Ще є деякі плюси, які з’являються при використанні даного засобу: шкіра ставатиме менш сухою і запальною, більш свіжою.

Мазь можна використовувати у випадках, екстреної необхідності, щоб привести в порядок обличчя і надати йому здоровий вигляд. Однак, неправильне використання може нашкодити шкірі і вже за зовсім недовгий період часу вона може стати сухою, а ще через час не зникнуть, а навпаки, з’являться зморшки.

Мазь Реліф від зморшок

Вхідна до складу олія акулячої печінки може допомогти позбавитися від зморшок, так як в ній міститься ряд вітамінів і омега-3 кислоти.

Потрібно правильно застосовувати мазь.

Всього один раз на добу передбачає використання даного продукту. Кращий час – вечір, так як використання цієї мазі не повинно стикатися з декоративною косметикою на шкірі.

Перед її використанням слід привести шкіру обличчя в порядок, відчистити її звичайним косметичним засобом без вмісту спирту. Не варто наносити засіб на все обличчя, а тільки лише туди, де є проблемні зони. Дбайливо і ніжно кінчиками пальців або ватним диском мазь наноситься, заповнюючи зморшки.

Таку мазь можна використовувати не більше одного тижня поспіль. Між застосуванням повинно проходити не менше місяця. Часте використання не піде на користь, а зробить тільки гірше. Може зіпсуватися її структура

До речі, можна використовувати Реліф від зморшок не тільки в області очей, але й губ!

Протипоказання до застосування

Будь-який засіб має свої протипоказання, про це потрібно пам’ятати при його застосуванні.

Іноді використання цієї мазі може викликати почервоніння, але не варто сильно хвилюватися, тому що воно швидко проходить. Але, варто звернути увагу, якщо почервоніння з’являється щораз після застосування, то це вже алергічна реакція і потрібно припинити його використання і замінити іншим.

При застосуванні цього засобу, як засобу від зморшок варто усвідомлювати і розуміти, що Реліф не є спеціальним кремом для догляду за шкірою обличчя, його призначення зовсім іншого спрямування.

Він не проходив спеціальних клінічних досліджень у цій області, а це означає, що вся відповідальність з виробника буде знята в разі будь – яких неприємних обставин при його неправильному застосуванні.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *