Home / Твоя краса / Обличчя / Мазь гідрокортизону від зморшок: міф чи реальність

Мазь гідрокортизону від зморшок: міф чи реальність

Заради продовження молодості жінки йдуть на все (ну або майже на все) – вони готові повірити рекламним прийомам, терпіти уколи ботокса, лягати під «ніж» пластичного хірурга, менш відважні пробують на собі народні методи, а деякі вибирають для себе засоби, справжнє призначення яких ніяк не пов’язано з позбавленням від зморшок.

Гідрокортизонова мазь, як засіб від зморшок

Мазь гідрокортизону від зморшок міф чи реальність

Бажаючи виглядати молодше, але, не маючи достатньо засобів на препарати, які спеціально націлені на боротьбу з віковими змінами, жінки часто набувають і використовують не за призначенням мазь гідрокортизону. Препарат гідрокортизон продається в будь-якій аптеці, має доступну ціну і легка у застосуванні.

Ця мазь покликана лікувати шкірні захворювання: екзему, псоріаз, алергічні висипання та ін., вона позбавляє від сверблячки і запальних процесів на шкірі. До того ж гідрокортизон це гормональний препарат, в ньому міститься гормон з стероїдної групи – глюкокортикоїд. Застосовується мазь за призначенням і під наглядом лікаря, що є неможливим, якщо ви використовуєте її як засіб від зморшок – щонайменше, це ризиковано.

Крім цього гідрокортизон не рекомендують наносити на обличчя без крайніх на те причин. При тривалому використанні мазі у вас може виникнути атрофія шкіри, що призведе до ще більш прискореного її старіння і потоншення. Якщо регулярно застосовувати цей засіб проти старіння, то результат ви отримаєте з точністю навпаки – зморшки у вас будуть тільки додаватися.

Мазь гідрокортизону від зморшок: дія

Одним з побічних ефектів при тривалому застосуванні цієї мазі є набряклість. Утримуючи вологу в місці її нанесення, мазь як би розтягує шкіру, тим самим зменшує прояв і глибину зморшок, виштовхуючи їх на поверхню. Однак цей ефект триває не довго, набряк спадає і шкіра набуває свій первісний вигляд.

Якщо ви все ж зважилися боротися зі старінням за допомогою мазі гідрокортизону, тоді обов’язковою дією перед використанням буде перевірка на алергію. Навіть якщо проби пройшли успішно, не варто захоплюватися і часто застосовувати мазь, це все ж лікарський препарат, до того ж гормональний і передозування чревато наслідками.

Наноситься мазь виключно в область зморшок (ні в якому разі не наносите на все обличчя), максимум пару разів на день і тонким шаром. Не використовуйте більше трьох днів, надлишок її в організмі може привести до серцево-судинних захворювань, остеопорозу, дисфункції наднирників, діабету.

Процеси старіння (уповільнене вироблення колагену) відбуваються в будь-якому живому організмі, позбутися від них неможливо, це не хвороба, яку треба лікувати, але зменшити прояви вікових змін реально і під силу будь-якій людині.

Вибирати цей (мазь гідрокортизону) або який-небудь інший метод в боротьбі з ознаками старіння вирішувати тільки вам, головне зважити всі за і проти!


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *